Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 2 foto
  smederev
  Teknik dhe paisje

  smederev

  kemi lloje te ndryshme te shporetav me qmime te ndryshme mvaret sa jan te rujtun ju mirpresim

  Gllogoc 17 nëntor 15:20
  1 €
 • 5 foto
  Crafter kombi dupllak 2.5 tdi
  Vetura

  Crafter kombi dupllak 2.5 tdi

  Shitet VW Crafter 2.5 TDI Dupllak me dy dyr anash Viti 2011 420000 km Ne gjendje te rregullt me ser

  Gllogoc 17 nëntor 15:07
  7.800 €
 • 6 foto
  Bilardo ZEKI
  Makineri dhe inventare

  Bilardo ZEKI

  Shitet bilardo me të gjitha paisjet, topat, 6 shtega. Është e ruajtur, shitet për arsye mospërdorimi

  Gllogoc 17 nëntor 14:00
  1.300 €
 • 3 foto
  Shes mzatin
  Kafshe ferme

  Shes mzatin

  Shes mzatin i majtun me kallamoq e grun mish bio 100%me garancion

  Gllogoc 17 nëntor 13:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Viq Mashkull afer 6mujve
  Kafshe ferme

  Viq Mashkull afer 6mujve

  shes viqin natyral I shnosh kujt ja dha ja.dha me garancion si me majt si me pre sa I tregeve presim

  Gllogoc 17 nëntor 13:48
  500 €
 • 5 foto
  Shitet radio per opel
  Autopjese dhe paisje

  Shitet radio per opel

  Shitet Radio per opel corsa 2002,ne gjendje te mire

  Gllogoc 17 nëntor 12:42
  45 €
 • 4 foto
  Shes lopen mshtjerr spari me veq
  Kafshe ferme

  Shes lopen mshtjerr spari me veq

  Shes lopen me viq

  Gllogoc 17 nëntor 12:28
  1.750 €
 • 4 foto
  Shes opel kadet karavan 1.6 benzin , 10 muaj rks
  Vetura

  Shes opel kadet karavan 1.6 benzin , 10 muaj rks

  Shitet opel kadet , benzin 1.6 viti i prodhimit 1990 me regjistrim 10 muaj rks , poseson fellne , go

  Gllogoc 17 nëntor 12:28
  620 €
 • 6 foto
  tesha për motocross enduro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  tesha për motocross enduro

  veshmbathje te perdorura për motocross te ardhura nga jasht. modele dhe qmime te ndyshme...

  Gllogoc 17 nëntor 11:45
  50 €
 • 1 foto
  Apple MacBook Pro 13 Inch / Core i5 2.5GHz / 480GB
  Pjese per kompjuter

  Apple MacBook Pro 13 Inch / Core i5 2.5GHz / 480GB

  Model: MacBook Pro Hard Drive Capacity: 480 GB Operating System: macOS 10.14, Mojave MPN: MD101LL

  Gllogoc 17 nëntor 11:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sllev 3000w me crosover
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sllev 3000w me crosover

  Shes sllev 3000 watt

  Gllogoc 17 nëntor 11:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kosh dhe Hamar
  Kafshe ferme

  Kosh dhe Hamar

  Shitet Koshi, nuk eshte i blere por i ndertuar vet, i gjate rreth 4m dhe i gjer rreth 1m. Eshte nder

  Gllogoc 17 nëntor 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  qen i sharrit
  Kafshe shtepiake

  qen i sharrit

  kontakt 043703964

  Gllogoc 17 nëntor 10:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OnePlus 8Pro 12/256
  Telefona celulare

  OnePlus 8Pro 12/256

  OnePlus 8Pro 12ram256Gb 1vjet Garancion super cmim mundesi ndrrimi

  Gllogoc 17 nëntor 10:28
  735 €
 • 1 foto
  Mikse dhe satelita
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikse dhe satelita

  Shitet mikseta me dy satelita ne gjendje shum tmir

  Gllogoc 17 nëntor 10:28
  350 €
 • 0 foto
  Acer - Nitro 5 15.6\" Laptop - Intel Core i5 - 8GB
  Pjese per kompjuter

  Acer - Nitro 5 15.6\" Laptop - Intel Core i5 - 8GB

  Item specifics Condition: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packag

  Gllogoc 17 nëntor 09:31
  600 €
 • 6 foto
  Kasap Tafili
  Kafshe ferme

  Kasap Tafili

  Prem pasterrma sipas porosis posedojm sharren per eshna . Tel 044 812 318 045 801 498

  Gllogoc 17 nëntor 08:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes lopen mshtjerr spari me viq
  Kafshe ferme

  Shes lopen mshtjerr spari me viq

  Shes lope me viq

  Gllogoc 16 nëntor 22:50
  1.700 €
 • 2 foto
  Passat 2.0
  Vetura

  Passat 2.0

  ne Kosove eshte vetem qe nje vit, regjistrimi ka skadue, kerri eshte ne gjendje shume te mire, ka gu

  Gllogoc 16 nëntor 22:38
  4.200 €
 • 1 foto
  SHES GUMAT 14 DHE 16
  Autopjese dhe paisje

  SHES GUMAT 14 DHE 16

  SHES GUMAT 14 DHE 16 SHUM TE MIRA JON PER MA SHUM NA K0NTAKTONI NE NR 049 213 195 OSE VIBER

  Gllogoc 16 nëntor 22:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES LOPEN SHUM E MIR
  Kafshe ferme

  SHES LOPEN SHUM E MIR

  SHES LOPEN SHUM E MIR E URT BARS OSHT E LSHUNE NE FUSH PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE NR 049 213 195 O

  Gllogoc 16 nëntor 22:30
  1.250 €
 • 3 foto
  Komplet tesha per kros
  Motore (mbi 50 cc)

  Komplet tesha per kros

  Shes komplet tesha per kros Bluza pantolla helmeta syza dorza Jelek mbrojtes protektor Ndrrim me te

  Gllogoc 16 nëntor 22:17
  1 €
 • 1 foto
  Mikset me fuqi
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikset me fuqi

  Mikset 4 kanalla me echo me fuqi ne gjendje shum tmir

  Gllogoc 16 nëntor 22:06
  160 €
 • 2 foto
  fellne me guma dimri BMW 17 zoll
  Autopjese dhe paisje

  fellne me guma dimri BMW 17 zoll

  shes felge me goma dimni per bmw ne gjendje te mir per mashum ju lutem ne tel +38344195128

  Gllogoc 16 nëntor 21:55
  230 €
 • 5 foto
  Opel Vectra C 2.0 Dizel ;Astra G 1.6 B,Zafira 1.8B
  Autopjese dhe paisje

  Opel Vectra C 2.0 Dizel ;Astra G 1.6 B,Zafira 1.8B

  Shiten pjeset per Vectra C viti 2003 dizel 2.0 ngjyre hiri metalike. Opel Zafira 1.8 viti 2000 benz

  Gllogoc 16 nëntor 21:41
  999 €
 • 4 foto
  Fellne 19 per Audi a6 me guma dimrit
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 per Audi a6 me guma dimrit

  shiten fellnet per Audi a6 me guma dimrit ngjendje super tmir

  Gllogoc 16 nëntor 21:32
  750 €
 • 9 foto
  Shes fellnet
  Vetura

  Shes fellnet

  Shes fellent 15-she (195/65/15) me goma dimri! Qmimi 200 euro Shes fellnet 15-she (196/55/15) me gom

  Gllogoc 16 nëntor 21:30
  1 €
 • 12 foto
  Golf 7 GTD Full Ekstra Ekstra i Rujtun
  Vetura

  Golf 7 GTD Full Ekstra Ekstra i Rujtun

  VW Golf 7 2.0 TDI GTD 184 PS Full Ekstra Viti 12.2013 Model 2014 I Doganuar Rks Ne gjendje shum shum

  Gllogoc 16 nëntor 21:07
  13.700 €
 • 3 foto
  Korpa me drukllager
  Autopjese dhe paisje

  Korpa me drukllager

  Shes korpen me drukllager per bmw 320 ne gjendje te rregullt po ashtu e kam edhe llamellen por don n

  Gllogoc 16 nëntor 13:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Sony PlayStation4 1tb 2 gjostika
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Sony PlayStation4 1tb 2 gjostika

  Shes Sony PlayStation4 1tb shum i rujtun Sony i ka 2 gjostika (dorza) 4 lojra dhe paisjet tjera Loj

  Gllogoc 16 nëntor 13:33
  270 €
 • 7 foto
  Shitet pumpa e ujit gjendet ngjermani me ? 700€
  Makina dhe vegla

  Shitet pumpa e ujit gjendet ngjermani me ? 700€

  Shitet pumpa e ujit tgjitha detajet ne foto 700€ ma transport nga Gjermania

  Gllogoc 16 nëntor 13:01
  700 €
 • 1 foto
  Zerim per dasma
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim per dasma

  Shitet zerimi 2 satelita 15 inch edhe sllevi (pajoqalla) 2000 watt ne gjendje shum tmir.

  Gllogoc 16 nëntor 13:01
  360 €
 • 1 foto
  Shitet HILTI TE30c,orginal nga GJERMANIA edhethen
  Makina dhe vegla

  Shitet HILTI TE30c,orginal nga GJERMANIA edhethen

  Shitet hillti origjinal edhe shpun edhe then Ngjendje prefekte . Qmimi 180€

  Gllogoc 16 nëntor 13:00
  180 €
 • 5 foto
  SHITET FIJAT SKUDO DIZELL
  Vetura

  SHITET FIJAT SKUDO DIZELL

  FIJATI PUN MIR EC MIR 2.0 DIZELL RKS I SKADUAR VITI2002 .BEJM NDRRIM.

  Gllogoc 16 nëntor 12:38
  1.200 €
 • 1 foto
  Shitet zagarica
  Kafshe shtepiake

  Shitet zagarica

  Shitet zagarica ka rac per thi teper e mir

  Gllogoc 16 nëntor 12:38
  100 €
 • 0 foto
  Reno laguna 2002
  Vetura

  Reno laguna 2002

  Shitet Renault laguna 2.2dci rigjistrim i skadum viti 2002

  Gllogoc 16 nëntor 12:38
  1.300 €
 • 12 foto
  VW Golf 7 2.0 TDI GTD I Doganuar RKS Viti 12.2013
  Vetura

  VW Golf 7 2.0 TDI GTD I Doganuar RKS Viti 12.2013

  VW Golf 7 2.0 TDI GTD 184 PS Full Ekstra Viti 12.2013 Model 2014 I Doganuar Rks Ne gjendje shum shum

  Gllogoc 16 nëntor 12:28
  13.700 €
 • 7 foto
  Passat 3BG 1.9 TDI RKS 1 Vit tplot Viti 2001sakt
  Vetura

  Passat 3BG 1.9 TDI RKS 1 Vit tplot Viti 2001sakt

  Shes Passat 1.9 TDI RKS 1 Vit Viti 2001 Ne Gjendje shum shum te mir i rujtun si brenda ashtu jasht S

  Gllogoc 16 nëntor 12:27
  3.800 €
 • 6 foto
  315 setra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  315 setra

  Shitet autobusi i doganuar

  Gllogoc 16 nëntor 12:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Terrier jack rusel 1vjeq
  Kafshe ferme

  Terrier jack rusel 1vjeq

  Shes qenin e rraces terrier jack rusel, osht femer ka 1vjet, osht shum e mir per oborr edhe per thmi

  Gllogoc 16 nëntor 12:13
  70 €
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet pikapi i doganuar

  Gllogoc 16 nëntor 12:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Jetta
  Vetura

  VW Jetta

  Shes jetta 2012 2.0TDI Automatik me menjaq DSG me 220mije kilometra te garantuara Ne gjendje te rr

  Gllogoc 16 nëntor 11:07
  6.000 €
 • 9 foto
  Mercedes E 220 cdi
  Vetura

  Mercedes E 220 cdi

  Shitet mercedes e 220 Ne gjendje shum te mir Nji pronar prej doganimit Rks deri me 20.08.21 Avangar

  Gllogoc 16 nëntor 10:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  mzat 9muj
  Kafshe ferme

  mzat 9muj

  shes mzat I fushes shume I mire

  Gllogoc 16 nëntor 09:44
  670 €
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Drenas ne objektin e \"Aktivit\"
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Drenas ne objektin e \"Aktivit\"

  Shitet banesa 88m2 ne Drenas ne objektin e \"Aktivit\", banesa gjendet ne katin e 2 te banimit, pose

  Gllogoc 16 nëntor 09:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shite gjelat amrok plomatrok\n
  Kafshe ferme

  Shite gjelat amrok plomatrok\n

  Shes me marrveshje ose ndrroj me miser grun

  Gllogoc 16 nëntor 09:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Shitet viqi femen 3 muj

  Gllogoc 16 nëntor 09:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Agregat gjenerator llamburgjin
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator llamburgjin

  Agregati llamburgjin origjinal 10 me naft

  Gllogoc 16 nëntor 09:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Gaming PC Setup RTX 2080 - Super oferte vetem sot
  Kompjutera

  Gaming PC Setup RTX 2080 - Super oferte vetem sot

  Shes PC Gaming te sapoardhur nga gjermania .! I ri ne gjendje perfekte.! Nuk ka nja jave qe eshte pe

  Gllogoc 16 nëntor 09:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mzat 10 muj
  Kafshe ferme

  Mzat 10 muj

  Mzati ika 10 muj asht ilshum nfush gjith 044245505 vajber +38344245505

  Gllogoc 16 nëntor 08:12
  620 €