Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 0 foto
  Meshtjerre spari
  Kafshe ferme

  Meshtjerre spari

  Shitet meshtjerra spari shtohet kto dite është shume e urt meshtjerra del klas e pare e lopeve te qu

  Gllogoc 10 maj 17:32
  1.700 €
 • 4 foto
  Shitet skuter 50 cc 2009
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuter 50 cc 2009

  Shitet Skuteri ose ndrrohet Keeway 50 kubik 2009 ne gjendje te rregullt me dokumenta per ma shum inf

  Gllogoc 10 maj 15:44
  370 €
 • 1 foto
  Shtylla betoni
  Makina dhe vegla

  Shtylla betoni

  Shes shtylla betoni per rrethoja te oborrev shtyllat jan 2 metra te gjata

  Gllogoc 10 maj 15:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fiat
  Vetura

  Fiat

  Shitet fiati ne gjendje shum te mir 1.2 benzin Rks

  Gllogoc 10 maj 14:57
  2.900 €
 • 6 foto
  Terrier
  Kafshe shtepiake

  Terrier

  Shes qiftin terrier mashkull 5 muj edhe terrierka femer 1 vit shum te mir per ma shum kontaktoni ne

  Gllogoc 10 maj 14:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bulldog francez Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  bulldog francez Në dispozicion.

  SHUTNDETI SHRINDETSISHT SH CNDETSOR, bulldog frëngjisht PUPPIES, GREAT ME F KMIJ ESPECIALE.   NJ F M

  Gllogoc 10 maj 14:20
  160 €
 • 2 foto
  qenush i lezetshëm kavachon për shitje
  Kafshe shtepiake

  qenush i lezetshëm kavachon për shitje

  Për shkak të situatës së koronavirusit, nëse jeni të interesuar ju lutem kontaktoni me mua (Stephani

  Gllogoc 10 maj 14:10
  130 €
 • 2 foto
  Këlyshë për Shitje (parormal)
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë për Shitje (parormal)

  Unë jam i kënaqur të them se kam këlyshë të mirë në kërkim të shtëpive të reja shumë miqësore, veçan

  Gllogoc 10 maj 14:00
  150 €
 • 1 foto
  K.c Puppies (tërheqës i artë)
  Kafshe shtepiake

  K.c Puppies (tërheqës i artë)

  Ne ende presim me padurim ardhjen e këlyshëve tanë *** Për shkak të sasisë së interesit të treguar

  Gllogoc 10 maj 13:50
  160 €
 • 2 foto
  Këlyshë për Shitje (Labrador)
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë për Shitje (Labrador)

  Ne krenohemi jashtëzakonisht shumë në rritjen e qenushëve tanë dhe atyre u jepet fillimi më i mirë i

  Gllogoc 10 maj 13:40
  180 €
 • 4 foto
  Mzati 9mujsh I Natyres
  Kafshe ferme

  Mzati 9mujsh I Natyres

  shes mzatin e ushqyer me san krune Bari po koncentrate pa ballgur,Garantoi per mall pergjigjna nqo m

  Gllogoc 10 maj 13:30
  900 €
 • 2 foto
  Parafango w123
  Vetura

  Parafango w123

  Shes parafango w123 ne gjendje te mir 2 cop 40 euro Cel 00355698127697 Ndodhet ne TIRANE

  Gllogoc 10 maj 13:07
  40 €
 • 6 foto
  Lopa mshtjerr spari me viq Mashkull
  Kafshe ferme

  Lopa mshtjerr spari me viq Mashkull

  shes lopen mshtjerr spari me viq.mashkull u shtuqe 2muj lopa e urt e hes tamel ika 15litra nshishe m

  Gllogoc 10 maj 12:50
  1.680 €
 • 5 foto
  Shiten Bikat
  Kafshe ferme

  Shiten Bikat

  Shes dy Bika, per cilesi te mishit dhe gjithqka rreth tyne ju garantoj.

  Gllogoc 10 maj 12:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten vjetat
  Kafshe ferme

  Shiten vjetat

  Shiten viqat jan nga 6-8 muj, jan t e mir edhe per majmeri edhe per mish tmajtur vetem kallamoq ball

  Gllogoc 10 maj 11:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tablet i ri ne pako I-Touch 50 euro posta falas
  Telefona celulare

  Tablet i ri ne pako I-Touch 50 euro posta falas

  Porosit online tablet te ri I-Touch 7\'\' me cmim 50 euro posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290

  Gllogoc 10 maj 11:42
  50 €
 • 3 foto
  Goma 205 55 R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205 55 R16

  Shiten 4 goma ne gjendje te mire 12.50 copa Viti i prodhimit 08/12

  Gllogoc 10 maj 11:30
  50 €
 • 11 foto
  POLO 1.6 TDI FULl
  Vetura

  POLO 1.6 TDI FULl

  shitet pollo 1.6 TDI viti 2009 full klim senzor parkingi navi tmadh tempomat pulla ne vallan servisi

  Gllogoc 10 maj 11:30
  6.200 €
 • 3 foto
  Shiten Shot E Shitan Qift
  Kafshe ferme

  Shiten Shot E Shitan Qift

  Shitet Qifti Shot E Shotan Jan Shum Te Mira Per Mashum kontakt Nviber +38349568778

  Gllogoc 10 maj 11:10
  35 €
 • 7 foto
  Shes lopen mshtjerr spari me viq shyte
  Kafshe ferme

  Shes lopen mshtjerr spari me viq shyte

  Shes lopen mshtjerr spari me viq shyte lopa asht e urt e hes pa as no behane viqin e ka femer lop

  Gllogoc 10 maj 10:38
  1.400 €
 • 3 foto
  Lop qumshtore me viq
  Kafshe ferme

  Lop qumshtore me viq

  Shes lopen qumshtore e cila asht shtuar me 06 04 2020 viqin eka femer lopa asht e urt e but me mjel

  Gllogoc 10 maj 10:37
  1.450 €
 • 7 foto
  Lop qumshtore me viq mashkull shyte extra klas
  Kafshe ferme

  Lop qumshtore me viq mashkull shyte extra klas

  Shes lopen qumshtore e cila asht shtuar qe ni muj viqin eka mashkull lopa asht e urt e but me mjel e

  Gllogoc 10 maj 10:37
  1.550 €
 • 4 foto
   412/5000 Bulldog anglez .
  Kafshe shtepiake

  412/5000 Bulldog anglez .

  Bulldog anglez ..... Prezantimi i Monty tonë NEBBR reg plotësisht i përshtatshëm jargavanit dhe tan

  Gllogoc 10 maj 07:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  chug szczenięta
  Kafshe shtepiake

  chug szczenięta

  chug szczenięta Na sprzedaż najwyższej jakości szczenięta chow chow zarejestrowane w KC. Tutaj

  Gllogoc 10 maj 06:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kc regjistron bulldog frengjisht
  Kafshe shtepiake

  kc regjistron bulldog frengjisht

  kc regjistron bulldog frengjisht Gati për t’u larguar. Kemi 3 djem të mbetur nga një pjellë prej 6.

  Gllogoc 10 maj 06:19
  150 €
 • 3 foto
  kc zarejestrował buldogi francuskie
  Kafshe shtepiake

  kc zarejestrował buldogi francuskie

  kc zarejestrował buldogi francuskie Gotowy do wyjścia. Mamy 3 chłopców z miotu 6. Dam jest naszym

  Gllogoc 10 maj 05:59
  100 €
 • 6 foto
  Pjes per Mitsubishi dinama turbin dhe zamajaq
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Mitsubishi dinama turbin dhe zamajaq

  Shes turbinen 2 dinama dhe zamajaqin per mitsubishit ose ndrroj me qka tum konvenon nr tel 043 928 6

  Gllogoc 10 maj 00:41
  1 €
 • 5 foto
  Shes pasatin dizell 1.9 sdi matorrin e golf 4
  Vetura

  Shes pasatin dizell 1.9 sdi matorrin e golf 4

  Shes pasatin ose ndrroj. eka matorrin edhe menjaqin e golf 4 eka 1.9 sdi punon mir hargjimet e vogl

  Gllogoc 9 maj 23:41
  800 €
 • 2 foto
  Lavatriqe Gorenje
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje

  Shitet lavatriqe gorenje vetem qe lshohet pak me vones se pastaj punon normal Nr tel edhe ne viber

  Gllogoc 9 maj 22:53
  45 €
 • 4 foto
  Pjes per keto vetura
  Vetura

  Pjes per keto vetura

  Shes te gjitha pjeset per keto vetura Pasat 1.9 tdi (di) te kuqe Pasat 1.9 tdi Golf 4 1.4 16 v benz

  Gllogoc 9 maj 22:01
  1 €
 • 1 foto
  Mzat SIMENTALL
  Kafshe ferme

  Mzat SIMENTALL

  Mzat raca simentall I ushqyer me ushqim natyral 12 muajsh

  Gllogoc 9 maj 21:01
  1.500 €
 • 2 foto
  Shitet Biku BIO
  Kafshe ferme

  Shitet Biku BIO

  E Shes Bikun Është I Majtun Me Ballgur , Sanë dhe Detelin . Biku Është I Lopve Tona , BIO Krejt E Ke

  Gllogoc 9 maj 20:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes tablet havit e2
  Telefona celulare

  Shes tablet havit e2

  Shes tablet havit e2 nuk punon pjeset i bejn

  Gllogoc 9 maj 20:21
  20 €
 • 4 foto
  kerkoj ksi lloj maqine
  Makina dhe vegla

  kerkoj ksi lloj maqine

  kush ka me shit ksi maqine let kontakton nr . 043744666 viber. +38343813816

  Gllogoc 9 maj 19:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten dritaret e drunit 7 copa
  Mobilje

  Shiten dritaret e drunit 7 copa

  Shiten dritaret e drunit 7 copa tmira jan 5 euro copa 35 euro komplet

  Gllogoc 9 maj 19:01
  35 €
 • 5 foto
  pllum shitet
  Kafshe shtepiake

  pllum shitet

  shes pllum te but per marakli

  Gllogoc 9 maj 18:11
  75 €
 • 6 foto
  FASADER VELLEZRIT XHEMAJLI PRANOJM VETURA
  Sherbime

  FASADER VELLEZRIT XHEMAJLI PRANOJM VETURA

  kryem keto pun termoizolim fasada glet knauf renovim suvatim ndertim tel.044-362-483 049-871-759

  Gllogoc 9 maj 15:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten Paisjet e Zerimit per Restauranta
  Audio / CD / Stereo

  Shiten Paisjet e Zerimit per Restauranta

  Shiten Paisjet e Zerimit per Restaurant 2 Bazbina 4 Zerues 1 Amplifikator 1 Mikset Proel 1 Mikrofon

  Gllogoc 9 maj 15:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten Vitrina Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Shiten Vitrina Frigoriferike

  Shiten Vitrinat Frigoriferike - per ftofje dhe ngrohje ( sistemi i sherbimit self services ) Qmimi s

  Gllogoc 9 maj 15:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes pikap citroen dizell 1.9 rks baj ndrrim
  Vetura

  Shes pikap citroen dizell 1.9 rks baj ndrrim

  Shes citroen pikap dizell 1.9 ngjendje te rregullt baj ndrrim me vetur ose me naj lop ose viq

  Gllogoc 9 maj 15:10
  950 €
 • 12 foto
  Golf 7 1.6 TDI D$G
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI D$G

  VW GOLF VII / 1.6 TDI - D$G - 7 Shpejsi - Viti - 14/11/2013 - Vetura posedon: - Tempomat - Bord ko

  Gllogoc 9 maj 15:02
  8.800 €
 • 4 foto
  Shes vektren benzin plin rks iskadum ndrrim
  Vetura

  Shes vektren benzin plin rks iskadum ndrrim

  Shes opell vektren benzin plin 1.8 ngjendje trregullt hec mir punon.mir motorrin eka top perkthim.k

  Gllogoc 9 maj 14:41
  350 €
 • 7 foto
  Shitet viq Femer Simentall
  Kafshe ferme

  Shitet viq Femer Simentall

  Viq femer 1 muajsh raca simentall Qmimi 430 euro Viber +383 43 920 340

  Gllogoc 9 maj 13:51
  430 €
 • 4 foto
  lopa dhe viqi
  Kafshe ferme

  lopa dhe viqi

  shes lopen dhe viqin femen jan tshnosha jan tmira presim blers

  Gllogoc 9 maj 13:30
  1.280 €
 • 2 foto
  shes Samsung a10s shum pak i perdorun.
  Telefona celulare

  shes Samsung a10s shum pak i perdorun.

  shes Samsung a10s shum pak i perdorun, telefoni vjen me fatroll,adapter, xham mbrojtes. Arsyeja qe p

  Gllogoc 9 maj 12:00
  89 €
 • 2 foto
  Shes viqin mashkell .
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkell .

  Shitet viqi mashkell simentall 3 mujsh han qka ti qitsh po edhe pin qumsht 37744181885

  Gllogoc 9 maj 10:30
  1 €
 • 3 foto
  iphone Xr 64gb
  Telefona celulare

  iphone Xr 64gb

  Brand new iphone xr 64 gb For INSTANT Reply About Delivery To Your HOME ADDRESS Contact NOW WHATS-

  Gllogoc 9 maj 10:30
  350 €
 • 6 foto
  matorra
  Autopjese dhe paisje

  matorra

  jan ne gjendje te rregullt njeri asht per maqin te teshave /lavatriqe ndersa tjtri univerzal per pu

  Gllogoc 9 maj 10:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  blej pllaka te modemave dhe resiverave defekt
  Pjese per kompjuter

  blej pllaka te modemave dhe resiverave defekt

  blej pllakat defekt te modemave te cilet perdoren per internet , pastaj pllakat e cd dhe vdv romave

  Gllogoc 9 maj 10:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen i sharit
  Kafshe shtepiake

  Qen i sharit

  Qen i sharit shum i dashtun per femij Rojes i mir i territorit t vet Esht i mir per bageti Mosha q

  Gllogoc 9 maj 08:58
  250 €