Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 3 foto
  Mercedes Benz 240
  Vetura

  Mercedes Benz 240

  Shitet benz 240 ne gjendje shum te mir i mbajtur per merak me letra cmimi 450000 i disktushem

  Kurbin 19 prill 19:43
  450.000 Lek
 • 9 foto
  A6 3.0 tdi me dogan te paguar I sapo ardh nga it
  Vetura

  A6 3.0 tdi me dogan te paguar I sapo ardh nga it

  Audi a6 2006 3000 tdi

  Kurbin 19 prill 19:20
  5.000 €
 • 1 foto
  Frigorifer freskues
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer freskues

  shitet frigoriferi per arsye mbyllje aktiviteti 0684884710 WhatsApp

  Kurbin 19 prill 19:04
  700 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Zgjidhni kompaninë e duhur të duhur ose ndërmjetësin e duhur për një aplikim për kredi dhe një frikë

  Kurbin 19 prill 18:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Kurbin 19 prill 18:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iphone x me 256gb, fabrika e hapur
  Telefona celulare

  Iphone x me 256gb, fabrika e hapur

  Iphone x me 256gb, fabrika e hapur

  Kurbin 17 prill 12:48
  415 €
 • 9 foto
  Ml 320 cdi
  Vetura

  Ml 320 cdi

  Ml 320 2006,sensor navigator,feneret xeno bixeno levizin me ane te timonit,sedilie kamosh lekure, b

  Kurbin 13 prill 18:48
  9.000 €
 • 1 foto
  Citroen C3 1.4 Nafre 2003
  Vetura

  Citroen C3 1.4 Nafre 2003

  Citroen C3 1.4 Nafte 2003 shum ekonomike me dogane te paguar gati per targa.

  Kurbin 13 prill 17:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okazion Mercedes Benc A Clas 1.6 benxin viti 2001
  Vetura

  Okazion Mercedes Benc A Clas 1.6 benxin viti 2001

  Okazioooon vetem 2 dite. Vetem 1 mij Euro Shite Benc A klas 1.6 benxine viti 2001 me 250 mij km te v

  Kurbin 13 prill 14:06
  1.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 200
  Vetura

  Mercedes Benz 200

  Shitet makina mercedez benz 200 viti 93 Sistem amb Gjysem turbo Manuale Makina eshte ne gjendje shu

  Kurbin 13 prill 11:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jeep Grand Cherokee dizel
  Vetura

  Jeep Grand Cherokee dizel

  Makina eshte ne gjendje te mir, e ardhur nga italia. Ka motor 3.2 eshte 4×4 kambje automatike, goma

  Kurbin 13 prill 10:14
  3.200 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Kurbin 13 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes-Benz E250
  Vetura

  Mercedes-Benz E250

  Siguracioni i sapo prere deri ne Prill 2020 . Taksat i kan mbaruar .

  Kurbin 12 prill 20:07
  1.600 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Shumica e ofertave të sotme financiare në internet janë të bazuara në feaude. Dhe kjo është ajo që f

  Kurbin 12 prill 08:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  3700 euro
  Vetura

  3700 euro

  Shitet Mercedes benc E220 i vitit 2001 .. Makina ka ardhur nga gjermania ka 4 muaj .. Makina asht ne

  Kurbin 12 prill 08:19
  3.700 €
 • 0 foto
  3700€
  Vetura

  3700€

  Shitet E220 vitit 2000.2001.. Makina ka 4 muaj qe ka ardhur nga gjermania .. Makina ashte ne gjendje

  Kurbin 11 prill 20:20
  3.700 €
 • 6 foto
  Mercedes 3544
  Kamionë

  Mercedes 3544

  Mercedes benz 3544 viti 96 me kondicjoner ne gjendje perfekte. Cmimi i pa diskutushem 44 €

  Kurbin 11 prill 13:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Porsche cayenne turbo
  Vetura

  Porsche cayenne turbo

  Cayenne turbo 2012 me 135.000km me look gts.timon sportiv gt me parshe ne timon f1.tavan i madh xham

  Kurbin 11 prill 00:33
  35.000 €
 • 0 foto
  Makineri zmerilimi druri (metabo) 1000w origjinal
  Makina dhe vegla

  Makineri zmerilimi druri (metabo) 1000w origjinal

  Shitet tank zmerilimi me leter shirit (metabo 1000w) origjinal,shum pak i perdorur ne gjendje perfek

  Kurbin 10 prill 22:10
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale
  Makina dhe vegla

  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale

  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale e sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte pune.

  Kurbin 10 prill 16:05
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet freze druri (BOSCH) 500w origjinale
  Makina dhe vegla

  Shitet freze druri (BOSCH) 500w origjinale

  Shitet freze dore per dru e markes (BOSCH) 500w 2700 rrotullime/minut.ne gjendje perfekte pune shume

  Kurbin 10 prill 16:05
  16.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet sharre druri me disk(BLACK & DECKER 1100w)
  Makina dhe vegla

  Shitet sharre druri me disk(BLACK & DECKER 1100w)

  Shitet sharre druri me disk (BLACK & DECKER 1100w) origjinale.ne gjendje perfekte pune shum pak

  Kurbin 10 prill 16:05
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Vidator me bateri (DEWALT)+2 bateri dhe karikuse
  Makina dhe vegla

  Vidator me bateri (DEWALT)+2 bateri dhe karikuse

  Shitet vidator (DEWALT) origjinal me 2 bateri 1.3 amper,dhe karikuse.eshte ne gjendje perfekte pune

  Kurbin 10 prill 16:05
  9.000 Lek
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Kurbin 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vegla freze marangozi druri
  Makina dhe vegla

  Vegla freze marangozi druri

  Shiten koka frezash per marangoz.per hapje kanale dyersh,module per te bere cdo lloj lule te ndryshm

  Kurbin 8 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Kurbin 8 prill 21:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shpija 2 katshe ne LAC KURBIN
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija 2 katshe ne LAC KURBIN

  Shitet shpija 2 katshe me 1 delym tok Ne LAC KURBIN, kati dyt ka 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhin te

  Kurbin 8 prill 20:18
  75.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet modul per freze druri per hapje paturash
  Makina dhe vegla

  Shitet modul per freze druri per hapje paturash

  Shitet modul per freze druri per hapje paturash ne permasa te ndryshme.ne gjendje te shkelqyer.esht

  Kurbin 8 prill 20:15
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Modul freze druri italiane origjinale + thika
  Makina dhe vegla

  Modul freze druri italiane origjinale + thika

  Shitet modul freze druri origjinale italiane.perdoret per te bere dyer druri.e kam sjelle nga italia

  Kurbin 8 prill 20:14
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi 2 Katshe ne Lac Kurbin
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2 Katshe ne Lac Kurbin

  Shitet shpija 2 katshe me 1 delym tok Ne LAC KURBIN, kati dyt ka 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhin te

  Kurbin 8 prill 20:10
  75.000.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline televizori (model shum i vecante)
  Mobilje

  Tavoline televizori (model shum i vecante)

  Shitet tavoline per tv ,modeli esht shum i vecante nuk ka tjeter si kjo ne shqiperi.ska asnje shenje

  Kurbin 8 prill 02:38
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Biciklete 26 e pa perdorur
  Paisje per sport

  Biciklete 26 e pa perdorur

  shitet bicikleta e re e pa perdour fare cmimi 100mijlek

  Kurbin 7 prill 22:42
  100 Lek
 • 4 foto
  Shes shpi 2 katshe me 1 delym tok
  Shtepi / Vila

  Shes shpi 2 katshe me 1 delym tok

  Shitet shpija 2 katshe me nje delym tok, kati i dyt ka 2 dhoma gjumi dhe guzhim sallon te perbashket

  Kurbin 7 prill 16:48
  75.000.000 Lek
 • 3 foto
  Opel corsa 1.2 benzine 8 valva
  Vetura

  Opel corsa 1.2 benzine 8 valva

  Opel corsa 1.2 benzine 8 valva shume ekonomike 4 litra 100 km.. te gjitha dokumentat deri ne fund te

  Kurbin 7 prill 12:02
  1.300 €
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Kurbin 7 prill 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Konvertues 12v 220v i ri ne kuti
  Makina dhe vegla

  Konvertues 12v 220v i ri ne kuti

  Shitet konvertues 12v 220v i ri ne kuti.vendoset ne baterin e makines dhe konverton nga 12v ne 220v

  Kurbin 6 prill 22:14
  60 €
 • 3 foto
  Vidator (DEWALT) + 2 bateri dhe karikuse
  Makina dhe vegla

  Vidator (DEWALT) + 2 bateri dhe karikuse

  Shitet vidator (DEWALT) origjinal me 2 bateri + karikuse .i sapo ardhur nga italia,ne gjendje perfek

  Kurbin 6 prill 21:30
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Sharre pendul druri dhe alumini (profesionale)
  Makina dhe vegla

  Sharre pendul druri dhe alumini (profesionale)

  Shitet sharre pendul druri dhe alumini (FELISATTI) made in italy origjinale 1100 w .Kthehet ne 2 kr

  Kurbin 6 prill 21:29
  35.000 Lek
 • 2 foto
  shitet A6 2.5naft manual 1000€
  Vetura

  shitet A6 2.5naft manual 1000€

  shitet audi a6 motorr 2.5 kamio manuale ne gjendje pune letra te mbaruara ne dhjetor 2018, cmimi 100

  Kurbin 6 prill 21:23
  1.000 €
 • 5 foto
  X6 M 300nafte 2009
  Vetura

  X6 M 300nafte 2009

  X6 300naft i 2009 me 233000klm full opsjon letra deri ne gusht te 2019 nuk e kap taksa luxit makina

  Kurbin 6 prill 15:45
  27.000 €
 • 6 foto
  Opel Antara
  Vetura

  Opel Antara

  Opel Antara 2.0 Diezel, Viti i Prodhimit 2009 me 180-000km, xhama te zinj origjinal,sallon gjysme le

  Kurbin 6 prill 15:18
  7.500 €
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Kurbin 6 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes kamion 814 ose nderrohet me kamioncin tj
  Kamionë

  Shes kamion 814 ose nderrohet me kamioncin tj

  Shes kamion 814 me letra per nje vit me vinc nderohet me kamioncin ose kamion me te madh

  Kurbin 6 prill 15:04
  6.000 €
 • 9 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  makina eshte ne gjendje shum te mire

  Kurbin 6 prill 14:50
  26 €
 • 7 foto
  MINIBUS AUTOBUS MAN
  Vetura

  MINIBUS AUTOBUS MAN

  Minibus autobus MAN me 36 vende.Viti i prodhimit 2007.Me letra shqiptare te rregullta. Per me shume

  Kurbin 5 prill 12:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat 127 benzin
  Vetura

  Fiat 127 benzin

  Shitet fiat 127 i vitit 1972. Ne gjendje shum te mire. Makine antike. Te gjitha origjinale. E shes s

  Kurbin 4 prill 16:38
  4.500 €
 • 2 foto
  opel 1.7 naft manual me letra
  Vetura

  opel 1.7 naft manual me letra

  shitet opel astra 1.7 naft pomp mekanike injator mekanik, me letra te rregullta shitet per arsye per

  Kurbin 4 prill 14:00
  1.500 €
 • 5 foto
  1.6 nafte
  Vetura

  1.6 nafte

  Shume ekonomike me goma te reja

  Kurbin 4 prill 11:49
  5.200 €
 • 1 foto
  Ofert
  Vetura

  Ofert

  Okazion shite benzi cklas 1400 benzin gaz

  Kurbin 4 prill 11:42
  1.300 €
 • 6 foto
  Land Rover Discovery 5
  Vetura

  Land Rover Discovery 5

  Makina eshte ne gjendje te mire, me kondicioner, goma te reja, dokumentat deri ne Janar 2018. Cmimi

  Kurbin 4 prill 11:38
  Me Marrveshje