Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 6 foto
  Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.
  Kamionë

  Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.

  Shesim makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh te te gjitha dimensioneve ne gjendje te shkelqye

  Kurbin 25 dhjetor 21:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZION!!SHITEN MOBILJE CALL CENTERI
  Mobilje

  OKAZION!!SHITEN MOBILJE CALL CENTERI

  Shiten mobilie per call center , 12 postazione ,7 kompiutera me kufje dhe tastiera.1 tavoline e pers

  Kurbin 19 dhjetor 19:20
  700 €
 • 2 foto
  Riparoj komanden e bordit te mercedes benz
  Autopjese dhe paisje

  Riparoj komanden e bordit te mercedes benz

  W212 w204 w207 etj etj

  Kurbin 12 dhjetor 13:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SAMSUNG GALAXY S8 GJENDJE 10/10 VETEM SOT !!!!!!
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8 GJENDJE 10/10 VETEM SOT !!!!!!

  SHITET URGJENT SAMSUNG GALAXY S8 ME GARANCI DERI NE 22 NENTOR TELEFONI SHITET VETEM SOT !!!!

  Kurbin 7 dhjetor 20:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet gjenerator kva 5.5/6.3 okazion!!!
  Makina dhe vegla

  Shitet gjenerator kva 5.5/6.3 okazion!!!

  Shitet gjenerator kipor 3 fazorsh dhe monofaz ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur 1200€ i di

  Kurbin 7 dhjetor 14:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NJUT E ARDHME E MIR SHT ST DUHET E MUNDSISHT
  Punesime

  NJUT E ARDHME E MIR SHT ST DUHET E MUNDSISHT

  Dhe nëse vazhdoni në një mënyrë më të sigurt për të marrë fondin tuaj? Mirëmëngjesi. Si një investit

  Kurbin 2 dhjetor 11:01
  30.000 €
 • 2 foto
  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine
  Dekorime

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL:

  Kurbin 29 nëntor 19:17
  100 €
 • 0 foto
  Shtet apartament 3+1+garazhd
  Apartment / Banesa

  Shtet apartament 3+1+garazhd

  Shtet apartament 3+1i mobiluar perbehet nga 3 dhoma gjumi + guzhin e sallon te bollshme + ballkon +

  Kurbin 13 nëntor 11:17
  52.000 Lek
 • 2 foto
  Dyshek ortopedik
  Mobilje

  Dyshek ortopedik

  Shes dyshek ortopedik me ajer ne momentin qe personi rrotollohet ai fryhet dhe çfryhet sipas ndenjes

  Kurbin 6 nëntor 18:43
  100 €
 • 5 foto
  BMW X5 2005
  Vetura

  BMW X5 2005

  Bmw x5 viti 2005 me te gjitha letrat der ne prill 2020 me te gjitha sherbimet e bera shum e paster s

  Kurbin 16 tetor 18:47
  6.800 €
 • 2 foto
  Këlyshë gjigantë belgë të Malinois
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë gjigantë belgë të Malinois

  Kemi 5 meshkuj në shitje si qen pune ose vetëm shtëpi aktive! Tashmë qen shumë të ngathët katrorë! B

  Kurbin 16 tetor 11:16
  7 €
 • 4 foto
  Galaxy Note 8 64gb
  Telefona celulare

  Galaxy Note 8 64gb

  Galaxy Note 8 64gb. Ka vetem nje te thyer te vogel ne cepin ne te djathte nga mbrapa (shih foton 3)

  Kurbin 13 tetor 20:41
  40.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet e class
  Vetura

  Shitet e class

  Shitet e class 320 Tel +355 69 969 1728 Gjitha sherbimet e bera Cmimi i diskutushen 5000 Mundesi n

  Kurbin 11 tetor 05:20
  5.000 €
 • 0 foto
  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W CMIMI: 1 MILJON E 300 MIN LEK

  Kurbin 10 tetor 20:19
  1.300.000 Lek
 • 4 foto
  Opel agila
  Vetura

  Opel agila

  opel agila benzin 1.2 manual viti 2008. 140mije km vaj filtra ,goma 100% letra deri 12/2019 (ka 4

  Kurbin 9 tetor 14:26
  3.500 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Kurbin 9 tetor 04:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Francuski buldog dostupan za prodaju
  Kafshe shtepiake

   Francuski buldog dostupan za prodaju

   Francuski buldog dostupan za prodaju Imamo lijepo leglo 7 plavih francuskih buldoga, 3 djevojčice

  Kurbin 3 tetor 10:22
  250 €
 • 2 foto
  Fbt Project 320BT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fbt Project 320BT

  Shiten 4 boksa lokalesh FBT Project 320Bt me dy sisteme Reflex Bass 2 \"3.5\" woofer dhe 0.5 \"twee

  Kurbin 1 tetor 20:22
  300 €
 • 1 foto
  RCF TT25A CIFT Aktiv
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RCF TT25A CIFT Aktiv

  Shiten cift rcf tt25a ( ACTIV ) njeri eshte ne rregull ndersa tjetri ka problem ne amplifike cmimi i

  Kurbin 1 tetor 20:21
  1.000 €
 • 4 foto
  shitet ose nderrihet
  Vetura

  shitet ose nderrihet

  makina eshte me gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.me te gjitha dokumentat.

  Kurbin 26 shtator 17:13
  1.600 €
 • 2 foto
  Shitet makina super gjendje
  Vetura

  Shitet makina super gjendje

  1.4 benzin shum ekonomike Ne gjendje shum te mir mrena dhe jasht Motorrike dhe xhenerike Pa letr

  Kurbin 26 shtator 09:59
  500 €
 • 2 foto
  Bvlgari automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Bvlgari automatic

  Shitet ore bvlgari automatik ne gjendje shum te mir

  Kurbin 25 shtator 23:10
  150 €
 • 0 foto
  Ford Galaxy 1.9 TDI(te kuqe)
  Vetura

  Ford Galaxy 1.9 TDI(te kuqe)

  Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI (te treja te kuqe).Viti prodhimi 2003. Ne gjendje shume te mire motorrike

  Kurbin 25 shtator 10:40
  3.500 €
 • 10 foto
  Shitet mitsubishi pajero
  Vetura

  Shitet mitsubishi pajero

  Shitet mitsubishi pajero nafte 4x4 gjendje shum te mire motorrike xhenerike e mbajtur per merak.4 go

  Kurbin 23 shtator 21:08
  3.400 €
 • 7 foto
  Touran viti 2006
  Vetura

  Touran viti 2006

  Shitet touran ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove full extra e sapo ardhur nga gjermani

  Kurbin 22 shtator 16:23
  4.600 €
 • 4 foto
  Okazion Bmw.318 Tds.1100 euro
  Vetura

  Okazion Bmw.318 Tds.1100 euro

  Makina eshte ne gjendje te mire.me letra deri ne mars 2020 me motor 1.7 nafte.shume ekonomike.Per me

  Kurbin 22 shtator 11:35
  1.100 €
 • 2 foto
  Gjendje e Mire
  Vetura

  Gjendje e Mire

  Fiat Punto

  Kurbin 21 shtator 15:44
  1.300 €
 • 0 foto
  Iveco dayli turbo disel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco dayli turbo disel

  Iveco daily 2.5 nafte viti 1987 me kontenier dopje gome ne super gjendje cmimi 3300euro i diskutush

  Kurbin 21 shtator 09:43
  3.300 €
 • 4 foto
  Shes mercedez benz C200
  Vetura

  Shes mercedez benz C200

  Shes mercedez benz c200 cdi viti 2005 sensor parkini sensor shiu me sistem alarmi kondicioner c200 m

  Kurbin 20 shtator 20:04
  4.600 €
 • 1 foto
  Shitet fonia e kompletuar
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet fonia e kompletuar

  Shitet fonia e kompletuar 4 base + 4 satelita me pult dynacord dyshi 2x700W + rraku i kompletuar me

  Kurbin 19 shtator 21:00
  1 Lek
 • 3 foto
  Mercedes benz class 01
  Vetura

  Mercedes benz class 01

  Shitet Mercedes benz C class 2001 ,Kamio automat 220 nafte ne gjendje shum te mir ,shitet ose ndrroh

  Kurbin 18 shtator 18:57
  3.100 €
 • 5 foto
  Kamioncin Ford
  Vetura

  Kamioncin Ford

  Shitet kamioncin Ford Viti 1992 Motorr 2.5 Letra te bera deri ne qershor 2020 Vetshkarkuese nga te

  Kurbin 17 shtator 23:17
  3.000 €
 • 0 foto
  injektor per wv fox1.4 benz
  Autopjese dhe paisje

  injektor per wv fox1.4 benz

  Kerkoj te blej injektor te perdorur per wv fox 1.4 benz Kush posedon mund te me kontaktoj ne numrin

  Kurbin 17 shtator 20:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Motorri ka 31000 Km Viti 2004 nje muaj ka qe I esht bo dogana dhe letrat dhe esht ne gjendje shum te

  Kurbin 17 shtator 10:49
  1.700 €
 • 5 foto
  A CLASS 170 CDI AVANGARDE 2004 OKAZION
  Vetura

  A CLASS 170 CDI AVANGARDE 2004 OKAZION

  Shes mercedes A class 170 cdi avangarde i vitit 2004 me 200.000 km te sapo bera makina eshte ne gjen

  Kurbin 16 shtator 20:06
  2.200 €
 • 5 foto
  suzuki wagon.R+
  Vetura

  suzuki wagon.R+

  normal

  Kurbin 16 shtator 18:05
  1.000 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Kurbin 15 shtator 14:56
  50.000 €
 • 2 foto
  Shitet per Pjese Toyota HIACE
  Autopjese dhe paisje

  Shitet per Pjese Toyota HIACE

  Shitet per pjese kembimi

  Kurbin 14 shtator 19:15
  1 Lek
 • 0 foto
  Opel Tigra benzin
  Vetura

  Opel Tigra benzin

  Shes opel tigra 1.4 benzine. Sherbimet e bera : Vaj,Filtra,Pompe uji,Radiator,bateri, 4 goma te reja

  Kurbin 14 shtator 16:19
  900 €
 • 1 foto
  2 qen pastor gjerman
  Kafshe ferme

  2 qen pastor gjerman

  Shes 2 Qen Pastor Gjerman,, nga 1 vjec secili, qen shum të egër rrethimi...

  Kurbin 14 shtator 15:20
  400 Lek
 • 3 foto
  Ford galsxy 1.9 tdi
  Vetura

  Ford galsxy 1.9 tdi

  Shitet ford galaxy me të gjitha shërbimet e bëra me letra deri në prill 2020 shitet për arsye mosp

  Kurbin 14 shtator 12:14
  1.600 €
 • 2 foto
  Shtepi private OKAZION
  Shtepi / Vila

  Shtepi private OKAZION

  Shitet shtepi 2 kateshe. Kati i pare : 80 meter katror. Kati i dyte: 100 meter katror (perfshire bal

  Kurbin 13 shtator 00:43
  83.000 €
 • 6 foto
  A3 S-Line.. super full..
  Vetura

  A3 S-Line.. super full..

  Shitet audi a3 s line sportback. Super full super gjendje. Me te gjitha sherbimet e bera ne kohen e

  Kurbin 12 shtator 14:02
  6.300 €
 • 3 foto
  Shitet audi 1000 euro
  Vetura

  Shitet audi 1000 euro

  Shitet audi viti 1990 me letra te paguara per nje vit deri ne gusht 2020 .Makina eshte ne gjendje su

  Kurbin 10 shtator 15:47
  1.000 €
 • 5 foto
  Shitet ose nderrohet Audi A3 2006 Automatike
  Vetura

  Shitet ose nderrohet Audi A3 2006 Automatike

  Shitet audi A3 kambio automatike motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire xhenerike , motorrik

  Kurbin 8 shtator 18:10
  5.000 €
 • 9 foto
  AUDI A3 S-LINE
  Vetura

  AUDI A3 S-LINE

  Shitet audi A3 S-line 1.9 nafte. Me te gjitha sherbimet e bera. Shume e shpejte shume ekonomike. Kam

  Kurbin 8 shtator 04:18
  3.300 €
 • 7 foto
  Shitet Audi A 3 gjendje shume e mire
  Vetura

  Shitet Audi A 3 gjendje shume e mire

  Shitet Audi A3 gjendje shume e mire luk s Line

  Kurbin 7 shtator 21:15
  3.300 €
 • 0 foto
  Lac
  Vetura

  Lac

  Me letra der me 20 shtator te ktij muj Ka nevoj per sherbime te vogla

  Kurbin 5 shtator 23:04
  300 €
 • 1 foto
  Mixer dhe mikrofona per orkester✌
  Audio / CD / Stereo

  Mixer dhe mikrofona per orkester✌

  SHITET! Mixer i madh dhe mikrofona orkestre cmim i arsyeshem nr.cel 0698637002

  Kurbin 5 shtator 13:59
  450 €
 • 8 foto
  E270 cdi
  Vetura

  E270 cdi

  Benzi eshte full opsion me xhama te zi origjinal me letra per nje vit cdo qa funksionale ....per me

  Kurbin 4 shtator 19:24
  4.500 €