Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 4 foto
  Chrysler 300 c
  Vetura

  Chrysler 300 c

  Shes chrysler 300c me impiant gazi. Makina eshte ne gjendje perfekte me letra te prera per 1 vit.

  Kurbin 21 korrik 23:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Chrysler 300c
  Vetura

  Chrysler 300c

  Shitet chrysler 300c gjendje perfekte me impiant gazi. Letra te prera per 1 vit

  Kurbin 21 korrik 16:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet A class okazion 4000euro!!?
  Vetura

  Shitet A class okazion 4000euro!!?

  Shitet A class viti 2007 motorr 1.9 nafte shume ekonomik makina eshte ne gjendje perfekte 4 goma te

  Kurbin 20 korrik 13:43
  4.000 €
 • 7 foto
  shes mercedez benz 211 e clas 220 viti 2006
  Vetura

  shes mercedez benz 211 e clas 220 viti 2006

  shes mercedez benz e clas 220 viti 2006 kamjo automat sendilje me nxerje dhe me masazh goma te reja

  Kurbin 19 korrik 15:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  opel corsa 960 benxin
  Vetura

  opel corsa 960 benxin

  shitet opel corsa 960 benxin viti 98 shum ekonomike letrat mbarojn 01.07.2020 makina eshte ne gjend

  Kurbin 18 korrik 22:47
  1.200 €
 • 1 foto
  Frigorifera , Kasa , Rafte metalike per supermarke
  Mobilje

  Frigorifera , Kasa , Rafte metalike per supermarke

  Shes Frigorife , Kasa per supermarkete dhe rafte metalike pak te perdorura Per cmimin kontaktoni nr

  Kurbin 16 korrik 17:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklete
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete

  Bulls 29 Alumin .... Gjermane

  Kurbin 16 korrik 12:47
  270 Lek
 • 5 foto
  Kamion me vinc ne gjendie te shkelqyer gjenerike
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion me vinc ne gjendie te shkelqyer gjenerike

  Kamjon 17 22 me vinc deri ne 32 metra lartesi eshte shum I mire per hypje ne kate te larta tulla dh

  Kurbin 15 korrik 13:32
  19.000 €
 • 10 foto
  Kamjon Mercedes Benz Autobot 1735
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjon Mercedes Benz Autobot 1735

  Shitet per arsyje mosperdorimi, 2 dhoma me nga 6200 Litra me pompe te rregullt shtytese dhe thithese

  Kurbin 15 korrik 13:24
  12.000 €
 • 1 foto
  Iphone Xs Max 256 GB
  Telefona celulare

  Iphone Xs Max 256 GB

  Shitet iphone xs max 256 giga ngjyre gold ne gjendje shum mire 4 muaj garanci shoqerohet me 2 pale k

  Kurbin 14 korrik 21:52
  80.000 Lek
 • 5 foto
  Okazion Cruiser Pt viti 2002 motor 2.2 benci
  Vetura

  Okazion Cruiser Pt viti 2002 motor 2.2 benci

  Okazion Cruiser Pt viti 2002 me motorr benci baj e filtra te ndrruara timon anglez. Cmimi 1800 euro.

  Kurbin 13 korrik 22:22
  1.500 €
 • 0 foto
  SHITE MIKSER DYNACORD 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITE MIKSER DYNACORD 2

  SHITET MIKSER DYNACORD 2, 10 KANALSH CMIMI: 1 MILJON LEKE

  Kurbin 13 korrik 16:57
  1.000.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet BMW seria 3 ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Shitet BMW seria 3 ne gjendje shum te mir

  Shitet BMW seria 3 shum ekonomike motorr 2.0 naft , drita xseno ,sensor parkimi , bagjo elektr

  Kurbin 13 korrik 14:37
  2.200 €
 • 0 foto
  Shes vaj te djegur
  Autopjese dhe paisje

  Shes vaj te djegur

  Shesim 30 fucia vaj te djegur makinash 220 litroshe

  Kurbin 12 korrik 07:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kobriolet super okazionnnn
  Vetura

  Kobriolet super okazionnnn

  Makina esht ne gjendje te mir dhe ka keto opsjone 1.sensor parkimi 2.sensor shiu 3.sensor drite 4.ka

  Kurbin 11 korrik 14:53
  2.500 €
 • 2 foto
  Alfa romeo
  Vetura

  Alfa romeo

  Shitet alfa romeo nafte 1.9 jtd.shitet per arsye emigrimi.makina ska nevoj per asnje sherbim.per inf

  Kurbin 11 korrik 07:03
  1.550 €
 • 4 foto
  alfa romeo 147 gaz-benzine
  Vetura

  alfa romeo 147 gaz-benzine

  makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. motorr 1600 cc, sendile lekure, kondi

  Kurbin 10 korrik 10:58
  2.000 €
 • 4 foto
  Honda Cbr 1000
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Cbr 1000

  Motorri asht me pak kilometra origjinale 23 mij kilometra te vetat jo humje kohe pranoj naj ndrim

  Kurbin 8 korrik 21:50
  3.000 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz e 210   270
  Vetura

  Mercedes Benz e 210 270

  shes makinen e 210 motor 270 xhama te zi origjinal navigator ne gjendje shum te mir me letr

  Kurbin 5 korrik 22:56
  3.500 €
 • 2 foto
  amblifik bufer
  Audio / CD / Stereo

  amblifik bufer

  amblifik bufer ne gjendhe pune

  Kurbin 5 korrik 21:56
  100 €
 • 11 foto
  Audi A6 Sline
  Vetura

  Audi A6 Sline

  Audi A6 Sline nga fabrika . . Makina esht ne gjendje shum te mire . Ska nevoj per asnje sherbim

  Kurbin 5 korrik 12:43
  6.700 €
 • 2 foto
  HONDA CBR
  Motore (mbi 50 cc)

  HONDA CBR

  Shes Honda CBR 600cc Motorri eshte ne gjendje shume te mirë Dogana e paguar Viti 2001 Motorri esht

  Kurbin 4 korrik 18:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes H/D e vitit 207 me vetem 12 mije km
  Motore (mbi 50 cc)

  shes H/D e vitit 207 me vetem 12 mije km

  ngjyre e zeze,marmita screming eagle,normalisht vetem nje perdorues,motorri eshte ne lac

  Kurbin 4 korrik 14:48
  5.500 €
 • 4 foto
  Disqe alumin 15 4copa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumin 15 4copa

  Gjendja e disqeve 80% - 90% ne forme. Gjendja e gomave 40% ne forme. 4dadiceke Shiten per arsye mosp

  Kurbin 3 korrik 10:43
  140 €
 • 5 foto
  Automjet
  Vetura

  Automjet

  Shitet mercedes benz E class 320 CDI 4MATIC viti 2009 80.000 km origjinale te gjithe me liber sh

  Kurbin 3 korrik 10:03
  12.000 €
 • 1 foto
  Okazionn kabrio full option
  Vetura

  Okazionn kabrio full option

  1.9 naft shum ekonomike dhe teper e shpejt ..shitet me ket cmim se i kan mbaruar letrat dhe do ca sh

  Kurbin 1 korrik 16:54
  2.500 €
 • 0 foto
   ata kanë nevojë për fonde për të paguar borxhet
  Sherbime

  ata kanë nevojë për fonde për të paguar borxhet

  Unë jam një financim individual për të gjithë ata në nevojë, në afat të gjatë dhe në afat të shkurtë

  Kurbin 29 qershor 08:03
  2.000 €
 • 0 foto
  Eni
  Vetura

  Eni

  Eni

  Kurbin 28 qershor 22:03
  16.000 €
 • 4 foto
  Audi a4 300naft i 2006
  Vetura

  Audi a4 300naft i 2006

  I kan mbaruar letrat qmimi pak i diskutushem

  Kurbin 28 qershor 17:57
  3.999 €
 • 7 foto
  Okazjon
  Vetura

  Okazjon

  Shitet benz.B clas 200 nafte.makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.esht full opsjon.ska nevoj pe

  Kurbin 27 qershor 12:25
  5.100 €
 • 0 foto
  sedan
  Vetura

  sedan

  sensor para mbrapa navi

  Kurbin 26 qershor 23:12
  4.800 €
 • 2 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamion mercedez benz 35/44

  Kurbin 26 qershor 21:24
  45.000 €
 • 7 foto
  Mercedes E 320
  Vetura

  Mercedes E 320

  E class 320 gjitha sherbimet e bera Gomar e reja 5000€ i diskutushen

  Kurbin 26 qershor 19:09
  5.000 €
 • 9 foto
  citroen xantia
  Vetura

  citroen xantia

  Sisteme ngrohje, sistem hidraulik, airbag, sendile mershini, eshte 100 kuaj fuqi motorrike. 1.6 ben

  Kurbin 23 qershor 12:49
  500 €
 • 3 foto
  Foristrad ne gjendje te shkelqyer
  Vetura

  Foristrad ne gjendje te shkelqyer

  E pershtatshme per impiant gazi

  Kurbin 22 qershor 13:19
  3.500 €
 • 3 foto
  Fiat punto 1.9
  Vetura

  Fiat punto 1.9

  Fiat punto 1.9 diesel manual viti 2008 124 mij km origjinale me dogan e gatshme per targa cmimi i di

  Kurbin 21 qershor 12:26
  3.200 €
 • 3 foto
  Fiat punto 1.3
  Vetura

  Fiat punto 1.3

  Fiat punto 1.3 nafte manual viti 2009 n e gjendje perfekte e sapo ardhur makina esht me dogan te pag

  Kurbin 21 qershor 12:18
  3.200 €
 • 4 foto
  Audi a4 -97
  Vetura

  Audi a4 -97

  Ne gjendje shum te mir 1.9 nafte per me shum info 0686267414 0682002257

  Kurbin 21 qershor 09:17
  2.300 Lek
 • 5 foto
  Opel 1.7dci
  Vetura

  Opel 1.7dci

  Shitet 1.7dci ne gjendje shum te mire per me shum info contackt +355 68 200 2257

  Kurbin 21 qershor 08:42
  3.500 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone

  Shitet shtepi kati i dyte 2 dhoma 1 guzhine, 1 banjo, 2 ballkone. Cmimi 45 milion ( i diskutueshem

  Kurbin 20 qershor 13:37
  4.500.000 Lek
 • 2 foto
  Playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation3

  Shitet playstation 3 ne gjendje shume te mire, me 1 leve dhe 7 disce origjinale.cmimi 140 mij leke

  Kurbin 20 qershor 10:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation3

  Shitet playstation3 me nje leve dhe 7 disce origjinale. Cmimi 140 mij leke. Gjendja shume e mire

  Kurbin 20 qershor 10:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten ps3 & ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten ps3 & ps4

  -Shes 8 PS4 dhe 6 PS3 -8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh -10 kolltuqe tek dhe 3 kollt

  Kurbin 19 qershor 23:37
  8.500.000 Lek
 • 0 foto
  Gold price/ Gold Bars call/whatsapp +256706290451
  Sherbime

  Gold price/ Gold Bars call/whatsapp +256706290451

  Minerals Base Agency Limited is a professional mining company licensed and legally operating in Ugan

  Kurbin 19 qershor 20:25
  27.000 Lek
 • 5 foto
  Audi a4 2.0 Tdi
  Vetura

  Audi a4 2.0 Tdi

  Shitet audi a4 2.0 2008 ne gjendje mire motorrike edhe gjenerike ..

  Kurbin 18 qershor 09:48
  5.500 €
 • 1 foto
  Shitet volkswagen
  Vetura

  Shitet volkswagen

  Shitet volkswagen transport ne gjendje shum te mir,me dokumenta te rregullta,sherbime te kryera ne k

  Kurbin 16 qershor 15:13
  1.800 €
 • 4 foto
  Motorr 110cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 110cc

  Shitet motorr 110cc grup lifan viti 2007 ne gjendie te mir ka nevoj per disa sherbime te vogla Mot

  Kurbin 15 qershor 19:42
  400 Lek
 • 7 foto
  Volkswagen Golf5
  Vetura

  Volkswagen Golf5

  Golf 5 fundi i 2004, 1.9 TDI 6+1 marrsha, letrat per 1 vit 250000 km origjinale. Cmimi i padiskutues

  Kurbin 14 qershor 12:12
  4.000 €
 • 2 foto
  Fiat punto 1.9jtd
  Vetura

  Fiat punto 1.9jtd

  Ne gjendje perfekte

  Kurbin 13 qershor 19:30
  1.400 €
 • 1 foto
  Biciklete Scott Mtb
  Paisje per sport

  Biciklete Scott Mtb

  Bicikleta ne gjendje te mire me goma te medha shum e mire e gateshme per gjdo lloj prove bicikleta e

  Kurbin 12 qershor 09:23
  250 €