Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 4 foto
  Opel Astra viti 2007
  Vetura

  Opel Astra viti 2007

  Shitet opel astra me dogane te paguar ne gjendje te mire gjenerike dhe motorike , motor 1.7 me 6 mar

  Kurbin 4 prill 01:50
  3.500 €
 • 0 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  Shitet me cmim.te arsyeshem makina esht ne gjendje te mir me vaj filtra pjes gjenerike esht top nr t

  Kurbin 4 prill 01:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ford focus
  Vetura

  Ford focus

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.Me sherbime te gjitha te bera ne kohe .Me pompe me

  Kurbin 4 prill 01:27
  1.700 €
 • 8 foto
  Mercedes benz E250
  Vetura

  Mercedes benz E250

  Mercedes benz E250td viti 1999 ne gjendie te shkelqyer nga Ana motorrike dhe gjenerike gjama elektr

  Kurbin 4 prill 01:03
  2.500 €
 • 7 foto
  FORD TOURNEO 2004
  Vetura

  FORD TOURNEO 2004

  Ford turneo ne gjendje te mir e ardhur nga italia . Shitet per arsye mos perdorimi . Te interesumit

  Kurbin 4 prill 00:45
  3.300 €
 • 2 foto
  Mercedes benz c220 dizel
  Vetura

  Mercedes benz c220 dizel

  shes mercedez benz c 220 viti 2001 nafte me dogan sendilje me nxerje cmimi 3600 € i diskutushem

  Kurbin 4 prill 00:44
  3.600 €
 • 3 foto
  Golf 3 automat
  Vetura

  Golf 3 automat

  Shitet golf 3 viti 97 automatike nafte 1.9 turbo kondicjoner klime funksjonale abs gomat 80% te reja

  Kurbin 3 prill 23:52
  1.700 Lek
 • 7 foto
  Shitet Makine Mazda MPV
  Vetura

  Shitet Makine Mazda MPV

  Ne super gjendje, e prodhuar ne vitin 2004, me dokumenta te paguara deri ne korrik te 2019. 150.000

  Kurbin 3 prill 23:41
  3.000 €
 • 0 foto
  Okazion audi a6 viti 2007 2.7 naft
  Vetura

  Okazion audi a6 viti 2007 2.7 naft

  Shitet audi a6 2007 .2.7 nafte ne gjendje shum te mir pa dogane me targa italiane..

  Kurbin 3 prill 23:09
  7.000 €
 • 6 foto
  Okazion shitet audi A6 viti 2007
  Vetura

  Okazion shitet audi A6 viti 2007

  Shitet audi A6 viti 2007 full ekstra me 230 mi kilometra origjinale me targa italiane

  Kurbin 3 prill 23:09
  7.000 €
 • 4 foto
  Pjes te perdororura per shum lloj makinash
  Autopjese dhe paisje

  Pjes te perdororura per shum lloj makinash

  disponoj pjes kembimi te perdorura per benc bmw vw opel nisan alfa fiat motorra per benc, 200d,250d,

  Kurbin 3 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Range rover
  Vetura

  Range rover

  Shitet ose ndrrohet me makin ma te madhe e gatshme per gjdo lloi prove klm 215mi viti 10.2008

  Kurbin 3 prill 22:49
  12.000 €
 • 3 foto
  Golf3 automat
  Vetura

  Golf3 automat

  Shitet golf 3 automat 1.9 naft klime funksjonale.baxho.srs.abs.shum me gjendje te mir me gjitha sher

  Kurbin 3 prill 22:47
  1.500 Lek
 • 4 foto
  BMW M5 dizel
  Vetura

  BMW M5 dizel

  Okazion ! Shitet BMW M5 viti 2003 ne gjendje shume te mire , shitet per arsye mos perdorimi , te int

  Kurbin 3 prill 22:22
  4.500 €
 • 3 foto
  Opel astra okazjon
  Vetura

  Opel astra okazjon

  Makina esht ne gjendje perfekte behet dhe me drrim me makin atomat 2005 e siper

  Kurbin 3 prill 22:12
  3.200 €
 • 3 foto
  Okazion Reno megane viti 2003 1.9 dci
  Vetura

  Okazion Reno megane viti 2003 1.9 dci

  Renault megane viti 2003 nafte 1.9 dci kambio manuale 6 marsha dokumenta te rregullta dhe siguracion

  Kurbin 3 prill 22:05
  1.300 €
 • 3 foto
  Shitet Tuaran 2003
  Vetura

  Shitet Tuaran 2003

  Shitet Tuaran 1.6 FSI 2003 me dogane te prere ne gjendje te shkelqyer

  Kurbin 3 prill 21:49
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet Leotec fare pak i perdorur
  Telefona celulare

  Shitet Leotec fare pak i perdorur

  Shitet Leotec fare pak i perdorur.Ka kllef origjinal.Gjithashtu ka vend per dy karta SIM dhe nje mem

  Kurbin 3 prill 21:41
  80 Lek
 • 5 foto
  AUDI A2
  Vetura

  AUDI A2

  shitet audi a2 1.2nafte automatik full opsion e sapoardhur nga italia me dogane te paguar vitprodhim

  Kurbin 3 prill 21:23
  3.500 €
 • 0 foto
  Dodge
  Vetura

  Dodge

  Dodge viti 2002 nafte

  Kurbin 3 prill 20:33
  1.000 €
 • 7 foto
  Ford fokus
  Vetura

  Ford fokus

  Makina ne gjendje shum te mir

  Kurbin 3 prill 19:57
  130.000 Lek
 • 4 foto
  Betoniere me benzin
  Materiale ndertimi

  Betoniere me benzin

  Betoniera ka motorr te ardhur nga Gjermania.E shes per arsye se se perdor ma.Esht shum e mir pasi es

  Kurbin 3 prill 19:54
  300 €
 • 0 foto
  shitet BMW 320d 200naft OKAZION 2299euro
  Vetura

  shitet BMW 320d 200naft OKAZION 2299euro

  shes BMW 320 shum ekonomike me motor 200 naft ne gjendje shum te mir motorike dhe gjenerike dokument

  Kurbin 3 prill 19:45
  2.299 €
 • 0 foto
  Lojra per ps4
  Pjese per kompjuter

  Lojra per ps4

  Jan te gjitha ne funksion

  Kurbin 3 prill 19:31
  450 Lek
 • 3 foto
  Mercedes Benz clk 270
  Vetura

  Mercedes Benz clk 270

  Mercedes Benz clk 270 Ka ni vit ce asht ne shciperi Per arsyje mos perdorimi

  Kurbin 3 prill 19:31
  5.000 €
 • 0 foto
  Shes PS3 me 1 leve dhe 1 disk(GTA V).\n\n
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS3 me 1 leve dhe 1 disk(GTA V).\n\n

  PS3- shi eshte ne gjendje te mire.Eshte perdorur vetem 3 muaj.Dua ta shes per arsye se dua te bleje

  Kurbin 3 prill 19:25
  140 Lek
 • 0 foto
  Makine qepse
  Makina dhe vegla

  Makine qepse

  Shitet makin qepse dyst Shum pak e perdorur me rrul Per tapiceri Motorr mekanin Shitet per arsye

  Kurbin 3 prill 19:21
  300 Lek
 • 4 foto
  U shit Flm MerrJep.Al BMW 528 Motorr 2.8 Benzine
  Vetura

  U shit Flm MerrJep.Al BMW 528 Motorr 2.8 Benzine

  U shit Flm MerrJep.Al BMW 528 Motorr 2.8 Benzine . Ne gjendje SUPERRR . Bagazhi me thithje . Pasqyra

  Kurbin 3 prill 19:10
  2.500 €
 • 6 foto
  Seat Cordoba benzin
  Vetura

  Seat Cordoba benzin

  Qmimi i diskutushem. Telefononi...

  Kurbin 3 prill 19:03
  1.080 Lek
 • 2 foto
  Shiten set kolltucesh ne gjendje shum te mire
  Mobilje

  Shiten set kolltucesh ne gjendje shum te mire

  Shiten seti I kolltuceve 3+2+1+1 ne gjendje shum te mire te perdorur rreth nje vit cmimi 260 mij le

  Kurbin 3 prill 18:48
  26.000 Lek
 • 3 foto
  300
  Veshje / Kepuce / Ore

  300

  Shiten dy ora njera breitling dhe tjetra swatch shum te mira per arsyje mosperdorimi 150

  Kurbin 3 prill 18:07
  300 Lek
 • 6 foto
  Porsche panamera 2016
  Vetura

  Porsche panamera 2016

  0698537145 pak i diskudushem 55mi ero 2016viti i prodhimit nafte 3000 Cmimi pak i diskutueshem

  Kurbin 3 prill 18:02
  55.000 €
 • 0 foto
  Kerkoj Ps3 urgjent
  Lojra per PC / Videolojra

  Kerkoj Ps3 urgjent

  Kerkoj Ps3 ne gendje te mir te ket dy leva dhe te jet me lojra te paten te hen,,, call of dudy 2, p

  Kurbin 3 prill 17:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Toyota Rav 4 2.2 D4D
  Vetura

  Toyota Rav 4 2.2 D4D

  Shitet toyota rav 4 2.2 naftes D4D , makina eshte ne gjendje shume te mire si motorrike ashtu dhe gj

  Kurbin 3 prill 17:44
  7.500 €
 • 11 foto
  Pjes te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Pjes te ndryshme

  disponojm pjes per alfa 166 3.0V6 ford fiesta 1.8td viti 01 opel corsa 1.4 96 benc 200d portobagazh

  Kurbin 3 prill 17:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford tourneo zvicrra
  Vetura

  Ford tourneo zvicrra

  E sapo ardhur nga zvicrra e zhdoganuar dhe targa te sapo bera + siguracjo deri ne 30/05/2019 cmimi o

  Kurbin 3 prill 17:08
  4.200 €
 • 1 foto
  Disqe dhe goma per a class
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma per a class

  Disqe dhe goma 16 per aclass Cmimi me marreveshje

  Kurbin 3 prill 17:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Clk 200 benzin+gaz
  Vetura

  Mercedes Clk 200 benzin+gaz

  Shes clk benzin gaz ne gjendje shum te mir cmimi 3600 €

  Kurbin 3 prill 17:03
  3.600 €
 • 3 foto
  I shit flm MerrJep.Al iPhone 6 128gb Black
  Telefona celulare

  I shit flm MerrJep.Al iPhone 6 128gb Black

  Shes iPhone 6 128gb . Ne gjendje shume te mire . Shume i mirmbajtur . Gjendja 10/10 . Ngjyre i zi .

  Kurbin 3 prill 16:45
  225 €
 • 1 foto
  diqe me gjith goma 244/45/zr18
  Autopjese dhe paisje

  diqe me gjith goma 244/45/zr18

  disqe audi a8 18 me gjith goma te mira 200 i padiskutushem

  Kurbin 3 prill 16:38
  200 Lek
 • 3 foto
  Shes mercedes benz C klas 220 cdi
  Vetura

  Shes mercedes benz C klas 220 cdi

  Shes mercedez benz 220 cdi nafte viti 200 . Sendilje me nxerje xhama elektrik disje alumini etj cmim

  Kurbin 3 prill 15:57
  2.700 €
 • 2 foto
  Shes Hoverboard,Ps2,Ps3
  Telefona celulare

  Shes Hoverboard,Ps2,Ps3

  -Hoverboard:200 lek 📁Eshte ne gjendje shume te mire dhe punon shkelqyeshem. -Ps2: 30 lek 📁Eshte ne g

  Kurbin 3 prill 15:48
  420 Lek
 • 5 foto
  Bmw 530 look M
  Vetura

  Bmw 530 look M

  Makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per arsnje sherbim ,look m ,bejm edhe nderrim me Audi

  Kurbin 3 prill 15:31
  7.000 €
 • 6 foto
  Aa
  Vetura

  Aa

  Shitet per arsyje mosperdorimi

  Kurbin 3 prill 15:30
  1.800 €
 • 2 foto
  telefon
  Telefona celulare

  telefon

  shes iphone 5 per arsye mosperdorimi .. esht ne gjendje te mire

  Kurbin 3 prill 15:20
  70 Lek
 • 5 foto
  Fiat bravo 1.9 nafte
  Vetura

  Fiat bravo 1.9 nafte

  1.9 Nafte jtd , viti 1999 antifurt , ajer beg , abs , xhama elektrik , xhaman mbyllen dhe me an te p

  Kurbin 3 prill 15:12
  1.100 Lek
 • 9 foto
  SHITET SHTEPI TRE KATESHE OKAZIONE. 55.000 EURO
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI TRE KATESHE OKAZIONE. 55.000 EURO

  SHITET SHTEPI TRE KATESHE PROJEKT ITALIAN 355 MSTRA KATROR ME DOPJO MRE

  Kurbin 3 prill 14:58
  55.000 €
 • 0 foto
  Kerkoj makine pa letra deri 400milek
  Vetura

  Kerkoj makine pa letra deri 400milek

  Gjdo lloj makine

  Kurbin 3 prill 14:31
  400 Lek
 • 4 foto
  Mercedes W202
  Vetura

  Mercedes W202

  Makina me dokumenta te rregullta deri ne Shkurt 2019, disqe alumini dhe sherbime te kryera. Cmimi es

  Kurbin 3 prill 14:29
  2.900 €
 • 1 foto
  Shitet Audi A6 Quattro 2005
  Vetura

  Shitet Audi A6 Quattro 2005

  Audi A6 Quattro 2.7 automat tiptronik Ka te sapondrruar jasteket e ajrit me gjith kompresor, Disqet

  Kurbin 3 prill 14:21
  6.000 €