Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 1 foto
  NISSAN NAVARA
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN NAVARA

  REDI MAKINA NISSAN NAVARA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NISSAN PIXO
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN PIXO

  REDI MAKINA NISSAN PIXO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FORD MONDEO
  Autopjese dhe paisje

  FORD MONDEO

  REDI MAKINA FORD MONDEO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LEXUS 430 450
  Autopjese dhe paisje

  LEXUS 430 450

  REDI MAKINA LEXUS GS 430 450 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOM

  Kurbin 2 prill 10:11
  100 Lek
 • 1 foto
  LEXUS RX 450
  Autopjese dhe paisje

  LEXUS RX 450

  REDI MAKINA LEXUS RX 450 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 10:11
  100 Lek
 • 3 foto
  LEXUS GS 300
  Autopjese dhe paisje

  LEXUS GS 300

  REDI MAKINA LEXUS GS 300 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 10:11
  100 Lek
 • 1 foto
  FORD B MAX
  Autopjese dhe paisje

  FORD B MAX

  REDI MAKINA FORD B MAX KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FORD CONNECT
  Autopjese dhe paisje

  FORD CONNECT

  REDI MAKINA FORD CONNECT KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FORD KA
  Autopjese dhe paisje

  FORD KA

  REDI MAKINA FORD KA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESORE

  Kurbin 2 prill 10:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAZDA DEMIO
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA DEMIO

  REDI MAKINA MAZDA DEMIO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NISSAN TERRANO
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN TERRANO

  REDI MAKINA NISSAN TERRANO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 10:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NISSAN NOTE
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN NOTE

  REDI MAKINA NISSAN NOTE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NISSAN TILDA
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN TILDA

  REDI MAKINA NISSAN TILDA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NISSAN PRIMERA
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN PRIMERA

  REDI MAKINA NISSAN PRIMERA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NISSAN MICRA
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN MICRA

  REDI MAKINA NISSAN MICRA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JAGUAR S TYPE
  Autopjese dhe paisje

  JAGUAR S TYPE

  REDI MAKINA JAGUAR S TYPE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  JAGUAR XF
  Autopjese dhe paisje

  JAGUAR XF

  REDI MAKINA JAGUAR XF TYPE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 09:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JEEP CHEROKEE
  Autopjese dhe paisje

  JEEP CHEROKEE

  REDI MAKINA JEEP CHEROKEE TYPE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE

  Kurbin 2 prill 09:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  JEEP COMPASS
  Autopjese dhe paisje

  JEEP COMPASS

  REDI MAKINA JEEP COMPASS KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FORD GALAXY
  Autopjese dhe paisje

  FORD GALAXY

  REDI MAKINA FORD GALAXY KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAZDA 323
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA 323

  REDI MAKINA MAZDA 323 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESOR

  Kurbin 2 prill 09:58
  100 Lek
 • 1 foto
  MAZDA MPV
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA MPV

  REDI MAKINA MAZDA MPV KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESOR

  Kurbin 2 prill 09:58
  100 Lek
 • 4 foto
  NISSAN PATROL
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN PATROL

  REDI MAKINA NISSAN PATROL KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NISSAN QASHQAI
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN QASHQAI

  REDI MAKINA NISSAN QASHQAI KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  JAGUAR XKR
  Autopjese dhe paisje

  JAGUAR XKR

  REDI MAKINA JAGUAR XKR TYPE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CITROEN C3
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN C3

  REDI MAKINA CITROEN C3 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  JEEP GRAND CHEROKEE
  Autopjese dhe paisje

  JEEP GRAND CHEROKEE

  REDI MAKINA JEEP GRAND CHEROKEE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUA

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CITROEN C4  CITROEN PICASO
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN C4 CITROEN PICASO

  REDI MAKINA CITROEN C4 CITROEN PICASO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE M

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CITROEN C2
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN C2

  REDI MAKINA CITROEN C2 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MERCEDES CL
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES CL

  REDI MAKINA MERCEDES CL KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FORD FOCUS
  Autopjese dhe paisje

  FORD FOCUS

  REDI MAKINA FORD FOCUS KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW Seria 5
  Vetura

  BMW Seria 5

  Okazion ! Shitet BMW Seria 5 me dokumenta te rregullta , makina eshte ne gjendje te mire motorrike d

  Kurbin 2 prill 09:57
  4.200 €
 • 2 foto
  MAZDA B
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA B

  REDI MAKINA MAZDA B KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESORE

  Kurbin 2 prill 09:57
  100 Lek
 • 2 foto
  MAZDA CX-5
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA CX-5

  REDI MAKINA MAZDA CX-5 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:57
  100 Lek
 • 2 foto
  MAZDA TRIBUTE
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA TRIBUTE

  REDI MAKINA MAZDA TRIBUTE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAZDA CX-7
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA CX-7

  REDI MAKINA MAZDA CX-7 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NISSAN ALMERA
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN ALMERA

  REDI MAKINA NISSAN ALMERA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MERCEDES SLK
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES SLK

  REDI MAKINA MERCEDES SLK KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CITROEN C5
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN C5

  REDI MAKINA CITROEN C5 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CITROEN PICASSO
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN PICASSO

  REDI MAKINA CITROEN PICASSO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOM

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PEUZEOT 206
  Autopjese dhe paisje

  PEUZEOT 206

  REDI MAKINA PEUZEOT 206 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CITROEN BERLINGO
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN BERLINGO

  REDI MAKINA CITROEN BERLINGO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KO

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FORD TRANZIT
  Autopjese dhe paisje

  FORD TRANZIT

  REDI MAKINA FORD TRANZIT KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAZDA XEDOS
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA XEDOS

  REDI MAKINA MAZDA XEDOS KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NISSAN X-TRAIL
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN X-TRAIL

  REDI MAKINA NISSAN X-TRAIL KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NISSAN PATHFINDER
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN PATHFINDER

  REDI MAKINA NISSAN PATHFINDER KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KO

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ALMERA TINO
  Autopjese dhe paisje

  ALMERA TINO

  REDI MAKINA NISSAN ALMERA TINO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE K

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAZDA 6
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA 6

  REDI MAKINA MAZDA 6 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESORE K

  Kurbin 2 prill 09:55
  100 Lek
 • 4 foto
  CITROEN C1
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN C1

  REDI MAKINA C1 ELYSEE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESOR

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MERCEDES CLK
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES CLK

  REDI MAKINA MERCEDES CLK KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:54
  Me Marrveshje