Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 2 foto
   Opel Astra 1.9 GTC
  Vetura

  Opel Astra 1.9 GTC

  Opel Astra ne gjendje perfekte . Per me shume informacione mund te kontaktoni ne numrin e telefonit

  Kurbin 11 maj 18:31
  3.500 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kurbin 11 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BMW 330ci -04
  Vetura

  BMW 330ci -04

  Shitet bmw 330ci me targa te anglis ne top gjendje! Full options! Vetura gjindet ne kosove

  Kurbin 11 maj 17:50
  3.800 €
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Kurbin 11 maj 17:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE

  SHITET DYNACORD 2 BASHKE ME 2 BASE AA CRAFT NGA 400W & 2 SATELITE JBL NGA 500W CMIMI: DY MILJON

  Kurbin 11 maj 17:06
  250.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800

  SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800 360W NE 8 OHM DHE 600W NE 4 OHM TOTALI 1200W CMIMI:200 MIJ LEK

  Kurbin 11 maj 17:05
  200 Lek
 • 2 foto
  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR

  SHITEN DY BASE ELECTRO VOICE GLADIATOR 700W SECILI 18 INC TE PAPERDORURA CMIMI: 1 MILJON LEKE ME MAR

  Kurbin 11 maj 17:03
  100.000 Lek
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin 11 maj 17:02
  1.500.000 Lek
 • 0 foto
  Motherboard iphone 7 plus 256 gb
  Shtesa per telefon celulare

  Motherboard iphone 7 plus 256 gb

  Shitet motherboard iphone 7 plus 256gb pa shenje gishti. ne gjendje perfekte. mund te beni cdo lloj

  Kurbin 10 maj 19:40
  150 €
 • 0 foto
  Shiten paisje fastfood-i
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje fastfood-i

  Ne gjendje shume te mire pune. Çmimi I diskutueshem

  Kurbin 10 maj 16:32
  1.000 €
 • 1 foto
  okazion alfa 1.9naft letra 1vit 1000€
  Vetura

  okazion alfa 1.9naft letra 1vit 1000€

  shitet per arsye personale alfa 1.9nafte ne gjendje te mir pune letra deri me 04/04/20 1000€i padisk

  Kurbin 6 maj 16:42
  999 €
 • 0 foto
  Super katerfenersh w210. E 270 CDI
  Vetura

  Super katerfenersh w210. E 270 CDI

  Benz W210 katerfenersh E270 CDI viti 2002. Me te gjitha sherbimet e bera. Me amortizator te ri. Koka

  Kurbin 6 maj 15:32
  4.200 €
 • 0 foto
  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Kurbin 4 maj 01:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Samsung Gear VR (origjinale 100%) NDERROHEN!!!!!!!
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Gear VR (origjinale 100%) NDERROHEN!!!!!!!

  Shes ose nderroj Samsung Gear VR (origjinale 100%) . Ne gjendje shume te mire . Jane perdorur vetem

  Kurbin 3 maj 19:41
  70 €
 • 2 foto
  okazion 2200 euro sharan
  Vetura

  okazion 2200 euro sharan

  makina eshte ne gjendje te shkelqyer.mund ta kontrolloni ku te deshironi.i jane bere te gjitha sherb

  Kurbin 3 maj 17:32
  2.000 €
 • 1 foto
  Makineri Akullorje
  Makineri dhe inventare

  Makineri Akullorje

  Shitet CARPIGIANI makineri Akullorje 5litroshe ne gjenjde shum te mir pune shum pak e perdor Shitet

  Kurbin 3 maj 15:32
  2.500 €
 • 11 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Kamionë

  Lavatrice pastrim kimik

  Lavatrice pastrim kimik ne gjendje perfekte me te gjitha paisjet. E gatshme per prove .e sa po ardhu

  Kurbin 2 maj 16:01
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Mercedes E200 kompresor, gaz -benzin( ne leje)
  Vetura

  Mercedes E200 kompresor, gaz -benzin( ne leje)

  Makina eshte shume e paster si nga brenda dhe jashte. Motorr 2.0 kompresor Kamio manual me 6 marshe

  Kurbin 2 maj 12:33
  3.800 €
 • 3 foto
  Mercedes benz s 320 full
  Vetura

  Mercedes benz s 320 full

  Shitet s320 full fundi 2007 e sapo ardhur shum e mbajtur dhe e paster ,per me shum informacion konta

  Kurbin 2 maj 11:47
  9.000 €
 • 2 foto
  Korrese bari krahu me korent (HYUNDAI) okazioooon
  Makina dhe vegla

  Korrese bari krahu me korent (HYUNDAI) okazioooon

  Shitet korrese bari me korent 1000w (HYUNDAI) ne gjendje te shkelqyer dhe shume e fuqishme e sjelle

  Kurbin 29 prill 15:57
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet arganello hidraulike
  Autopjese dhe paisje

  Shitet arganello hidraulike

  shitet arganello (Çmimi i diskutueshem)

  Kurbin 29 prill 11:47
  350 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz Atego 1018 Kamion
  Kamionë

  Mercedez Benz Atego 1018 Kamion

  Vit prodhimi 2002 6goma treja letra deri ne shtator makina esht e perdorur vetem nga nje njeri ne sh

  Kurbin 29 prill 11:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUDI A4 ,1.9 tdi OKAZION
  Vetura

  AUDI A4 ,1.9 tdi OKAZION

  AUDI A4 ,1.9 tdi OKAZION Shes makine /autoveture per me shume informacion kontaktoni ne nr tel 0688

  Kurbin 29 prill 10:45
  2.800 €
 • 3 foto
  Shitet motor karkalec 86 cc (moto cross)
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motor karkalec 86 cc (moto cross)

  Shiter motor karkalec 86 cc me trup me te vogel se karkalecat normal.grup lifan me 4 marshe me freks

  Kurbin 29 prill 09:09
  280 €
 • 6 foto
  pjes kembimi te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi te perdorura

  disponojm pjes per makina te perdorua frelander,aklas 140/170 renault clio,megane,coupe,peugeot,citr

  Kurbin 28 prill 13:13
  1 Lek
 • 1 foto
  alfa 1.9 me letra per ni vit 1400
  Vetura

  alfa 1.9 me letra per ni vit 1400

  shitet ose nderrohet alfa 156 motorr 1.9jtd kamio manuale ne gjendje krejt te mir pune xhama e pasqy

  Kurbin 28 prill 13:13
  140 €
 • 0 foto
  Shitet arganello
  Autopjese dhe paisje

  Shitet arganello

  Arganello hidraulike

  Kurbin 28 prill 13:04
  350 €
 • 3 foto
  Eskavator Komatsu pc240
  Kamionë

  Eskavator Komatsu pc240

  Eskavator Komatsu Pc240 viti prodhimit 1989 Çmimi i diskutushem

  Kurbin 27 prill 22:52
  16.500 €
 • 0 foto
  SHITE MIKSER DYNACORD 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITE MIKSER DYNACORD 2

  SHITET MIKSER DYNACORD 2, 10 KANALSH CMIMI: 1 MILJON LEKE

  Kurbin 27 prill 22:22
  1.000.000 Lek
 • 6 foto
  Poeche kaenna
  Vetura

  Poeche kaenna

  Porsh kaenna 4.8 me benzine fundi i vitit 2007 me letra deri ne fund te marsit 2019 me te gjitha ops

  Kurbin 27 prill 13:03
  16.500 €
 • 5 foto
  BMW X5 2005
  Vetura

  BMW X5 2005

  Bmw x5 viti 2005 me te gjitha letrat der ne prill 2020 me te gjitha sherbimet e bera shum e paster s

  Kurbin 26 prill 15:41
  6.800 €
 • 2 foto
  Motorr per Golf 5 1.6 benzine fsi
  Autopjese dhe paisje

  Motorr per Golf 5 1.6 benzine fsi

  Shitet motorr per golf 5 1.6 benzine fsi ka difekt njeri piston ( punojne 3 ) cmimi i disk

  Kurbin 26 prill 14:56
  200 €
 • 2 foto
  Sprinter 308
  Vetura

  Sprinter 308

  Shitet furgon sprinter 308 ne gjendje te mir teknike dhe motorike me letra deri ne shtator 2019 shi

  Kurbin 26 prill 13:27
  4.500 €
 • 4 foto
  Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator

  Shitet gjenerator me motorr dumdumi.Ne gjendje shum te mire,dhe pak ore pune.Gjeneratori esht 3 fazo

  Kurbin 26 prill 12:40
  150.000 Lek
 • 4 foto
  Mercedes ML 270 okazion
  Vetura

  Mercedes ML 270 okazion

  Shitet ml 270 automatike.E vitit 2001 me 280.000km shum e mbajtur.Makina esht me letra te sapo prera

  Kurbin 26 prill 12:39
  3.100 €
 • 11 foto
  S320
  Vetura

  S320

  Mercedes benz s320 benzine me te gjitha sherbimet e bera makina ska nevoj per asnje sherbim si nga a

  Kurbin 24 prill 23:34
  3.600 €
 • 9 foto
  15-23 Atego
  Kamionë

  15-23 Atego

  Shes 15-23 Atego vit prodhimi 2002 kontinjer frigorifer Makina ka sendilje me ngrohje pasqyra me lev

  Kurbin 24 prill 20:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament 1+1 ne lac
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne lac

  Shitet apartament 1+1 kati dyte perballe bashkise ne lac per informacione te metejshem kontaktoni ne

  Kurbin 24 prill 20:34
  32.000 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet fordi me Te gjitha dokumentat deri be dhjetor

  Kurbin 24 prill 17:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fiat Punto benzin
  Vetura

  Fiat Punto benzin

  shitet ose nderrohet fiat punto i ber per pune motorr 1.1 ne gjendje shum te mir pune cmimi 700mijle

  Kurbin 23 prill 11:32
  700 Lek
 • 4 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200 2.5 nafte ne gjendje shume te mire Shitet per arsye mos perdorimi Çmimi i diskutush

  Kurbin 23 prill 10:32
  6.700 €
 • 1 foto
  reno laguna 2003 1.9 per pjes
  Vetura

  reno laguna 2003 1.9 per pjes

  disponoj pjes per reno laguna motorr 1.9 i 2003 0685801197 tel/watsap

  Kurbin 23 prill 10:17
  1 Lek
 • 7 foto
  pjes kembimi per keto makina
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per keto makina

  disponoj pjes kembimi per keto makina alfa 147 .1.9jtd fiesta 1.8tddi punto 1.1, alfa166 3.0v6 audi

  Kurbin 23 prill 10:16
  1 Lek
 • 2 foto
  Volswagen Caddy 1.6 tdu
  Vetura

  Volswagen Caddy 1.6 tdu

  Ne gjendje te shkelqyer, e blere me 0 km, e perdorur vetem nga 1 pronar, e gatshme per cdo lloj prov

  Kurbin 22 prill 14:47
  10.000 €
 • 3 foto
  okazionnn 800
  Vetura

  okazionnn 800

  shitet 1.2 shum ekonomike ska nevoj per as i sherbim me krejt dokumentat

  Kurbin 22 prill 14:41
  800 €
 • 5 foto
  Kamion mercedez benz Atego 1018
  Vetura

  Kamion mercedez benz Atego 1018

  mercedez benz atego 1018 viti 2002 ne gjendje perfekte pune 6 goma te reja. I perdorur vetem nga nje

  Kurbin 21 prill 15:01
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi ne Lac 2 dhoma 1 guzhine
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne Lac 2 dhoma 1 guzhine

  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 1 banjo 2 ballkone Adresa lagjia 2 pallati 35 afer kopshtit dhe cerd

  Kurbin 21 prill 09:10
  45.000.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet Range Rover Sport super gjendje
  Vetura

  Shitet Range Rover Sport super gjendje

  Shitet Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2011 180.000 Km Origjinale Cmimi:22.500 Euro Nr Cel:+3556

  Kurbin 20 prill 16:30
  22.500 €
 • 2 foto
  Shëndeti testuar puppies bulldog angleze për shitj
  Kafshe shtepiake

  Shëndeti testuar puppies bulldog angleze për shitj

  Shëndeti testuar puppies bulldog angleze për shitje Këto pups janë puppies zezë dhe tan tan të mëdha

  Kurbin 20 prill 11:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 dhoma,1 guzhine,1 banjo,2 ballkone
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi 2 dhoma,1 guzhine,1 banjo,2 ballkone

  Shitet shtepi 2 dhoma, 1 guzhine, 1 banjo, 2 ballkone

  Kurbin 19 prill 20:44
  45.000.000 Lek