Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 0 foto
   FONI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FONI

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR 5000W CMIMI 6500 EURO

  Kurbin 1 gusht 14:33
  6.500 €
 • 0 foto
  Shiten kasa boksesh basesh
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten kasa boksesh basesh

  Shiten kasa boksesh bass ELECTRO-VOICE Gladiator Cmimi: 450 mij lek.

  Kurbin 1 gusht 14:29
  45.000 Lek
 • 5 foto
  HYUNDAI H1
  Vetura

  HYUNDAI H1

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me motorr2.5 nafte me rreth 156 mij km me vaj e filtra te nderr

  Kurbin 31 korrik 17:00
  3.000 €
 • 2 foto
  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed

  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed Pedagogjia ime e bukur Samoed Lola ka lindur 6 qenush të s

  Kurbin 31 korrik 13:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reno laguna 2003 1.9 per pjes
  Vetura

  reno laguna 2003 1.9 per pjes

  disponoj pjes per reno laguna motorr 1.9 i 2003 0685801197 tel/watsap

  Kurbin 30 korrik 20:39
  1 Lek
 • 1 foto
  shitet per pjes a1.4benzin manual 650mijlek
  Vetura

  shitet per pjes a1.4benzin manual 650mijlek

  shitet per pjes benc aklas 1.4benzin manual 99 pa letra nuk ndizet pasi i kan humb qelsat cmimi 650

  Kurbin 30 korrik 20:38
  650 Lek
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin 30 korrik 14:25
  1.500.000 Lek
 • 2 foto
  Audi a7 -12
  Vetura

  Audi a7 -12

  Ne gjendje perfekte

  Kurbin 30 korrik 14:02
  24.500 €
 • 2 foto
  Motor 1.9 nafte me 7 vende
  Vetura

  Motor 1.9 nafte me 7 vende

  Motor 1.9 e sapoardhur nga Belgjike me historik te kilometrazhit te vertete. Te gjitha sherbimet e s

  Kurbin 30 korrik 11:01
  3.000 €
 • 5 foto
  A CLASS 2008 TURBO KOMPRESOR
  Vetura

  A CLASS 2008 TURBO KOMPRESOR

  Shitet makina a class 2.0 turbo kompresor viti 2008 e pershtatshme per impjant gazi.shum i shpejte d

  Kurbin 29 korrik 09:46
  4.800 €
 • 1 foto
  Shitet gjenerator kva 5.5/6.3 okazion!!!
  Makina dhe vegla

  Shitet gjenerator kva 5.5/6.3 okazion!!!

  Shitet gjenerator kipor 3 fazorsh dhe monofaz ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur 1200€ i di

  Kurbin 29 korrik 08:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion vw
  Vetura

  Okazion vw

  Vw bora 1.9 nafte T(DI)me te kuqe letrat te paguara per nje vit me krejt sherbimet e bera goma te re

  Kurbin 28 korrik 16:54
  2.900 €
 • 4 foto
  Opel agila
  Vetura

  Opel agila

  opel agila benzin 1.2 manual viti 2008. 140mije km vaj filtra ,goma 100% letra deri 12/2019 (ka 4

  Kurbin 28 korrik 16:26
  3.500 €
 • 0 foto
  Rimeso
  Autopjese dhe paisje

  Rimeso

  Rimeso

  Kurbin 27 korrik 11:45
  50 €
 • 6 foto
  Porsh me benzine
  Vetura

  Porsh me benzine

  Fundi i vitit 2007 me te gjitha opsionet full ne gjendje te shkelqyer e gatshme per prove shitet per

  Kurbin 27 korrik 09:05
  15.500 €
 • 4 foto
  408-Vetshkarkuese
  Kamionë

  408-Vetshkarkuese

  Kamioncin 408 Veteshkarkuese ne tri krahet Vit prodhimi 1990 e sapotarguar Letra per nje vit te pa

  Kurbin 22 korrik 22:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE

  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE Cmimi: 1 miljon e 400 mij lek

  Kurbin 22 korrik 14:05
  140.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION

  SHITEN DY BOKSE SATELIT BEHRINGER EUROLIVE 400W SECILI CMIMI 400 MIJ LEKE

  Kurbin 22 korrik 14:03
  40.000 Lek
 • 4 foto
  Chrysler 300 c
  Vetura

  Chrysler 300 c

  Shes chrysler 300c me impiant gazi. Makina eshte ne gjendje perfekte me letra te prera per 1 vit.

  Kurbin 21 korrik 23:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Chrysler 300c
  Vetura

  Chrysler 300c

  Shitet chrysler 300c gjendje perfekte me impiant gazi. Letra te prera per 1 vit

  Kurbin 21 korrik 16:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten lojra sporti per xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten lojra sporti per xbox 360

  Shiten 6 lojra per xbox 360 ... te gjitha ne gjendje pune, shume pak te perdoruara

  Kurbin 21 korrik 12:04
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet xbox 360 me 7lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet xbox 360 me 7lojra

  Shitet xbox 360 i pamodifikuar ne gjendje shume te mir pune ... ka 7 lojra , 3 jane ne disqe edhe 4

  Kurbin 21 korrik 11:52
  6.000 Lek
 • 5 foto
  E270 CDI
  Vetura

  E270 CDI

  E 270 CDI 11/2000 Letra deri ne gusht . 4 Goma te reja , disqe 17' amg RADIO / CD / NAVI / TELEFON

  Kurbin 20 korrik 19:05
  3.800 €
 • 2 foto
  Shitet A class okazion 4000euro!!?
  Vetura

  Shitet A class okazion 4000euro!!?

  Shitet A class viti 2007 motorr 1.9 nafte shume ekonomik makina eshte ne gjendje perfekte 4 goma te

  Kurbin 20 korrik 13:43
  4.000 €
 • 0 foto
  New Apple iPhone X - 256GB
  Telefona celulare

  New Apple iPhone X - 256GB

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Kurbin 19 korrik 17:47
  400 €
 • 7 foto
  shes mercedez benz 211 e clas 220 viti 2006
  Vetura

  shes mercedez benz 211 e clas 220 viti 2006

  shes mercedez benz e clas 220 viti 2006 kamjo automat sendilje me nxerje dhe me masazh goma te reja

  Kurbin 19 korrik 15:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  goma 195/75/16c 6copa
  Autopjese dhe paisje

  goma 195/75/16c 6copa

  shes 6goma mishelin ne gjendje te shkeqlyer te ardhura nga italia cmimi 320 mijlek

  Kurbin 19 korrik 12:47
  320 Lek
 • 2 foto
  kia 2.0naft 2007 maual me letra
  Vetura

  kia 2.0naft 2007 maual me letra

  shitet kia motorr 2.0 nafte manual e sapo doganuar e targuar para ni muaj letra per ni vit ne gjendj

  Kurbin 19 korrik 12:44
  3.500 €
 • 5 foto
  Vw Golf IV 1.9 NAFT
  Vetura

  Vw Golf IV 1.9 NAFT

  Golf 4 1.9 tdi naft Abs Airbag kondicioner me hapje nga siper goma te reja makina ne gjendje shum te

  Kurbin 19 korrik 09:59
  2.300 €
 • 5 foto
  opel corsa 960 benxin
  Vetura

  opel corsa 960 benxin

  shitet opel corsa 960 benxin viti 98 shum ekonomike letrat mbarojn 01.07.2020 makina eshte ne gjend

  Kurbin 18 korrik 22:47
  1.200 €
 • 5 foto
  Toyota 120
  Vetura

  Toyota 120

  Makina esht me super gjendje

  Kurbin 18 korrik 22:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200 2.5 nafte ne gjendje shume te mire Shitet per arsye mos perdorimi Çmimi i diskutush

  Kurbin 17 korrik 21:38
  6.700 €
 • 1 foto
  Frigorifera , Kasa , Rafte metalike per supermarke
  Mobilje

  Frigorifera , Kasa , Rafte metalike per supermarke

  Shes Frigorife , Kasa per supermarkete dhe rafte metalike pak te perdorura Per cmimin kontaktoni nr

  Kurbin 16 korrik 17:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklete
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete

  Bulls 29 Alumin .... Gjermane

  Kurbin 16 korrik 12:47
  270 Lek
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Kurbin 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat punto 1.3 nafte kambio automatik
  Vetura

  Fiat punto 1.3 nafte kambio automatik

  Fiat punto 1.3 nafte kambio automatike super economik xhama elektrik kondicioner cd. makina ka 1vit

  Kurbin 15 korrik 15:39
  2.500 €
 • 5 foto
  Kamion me vinc ne gjendie te shkelqyer gjenerike
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion me vinc ne gjendie te shkelqyer gjenerike

  Kamjon 17 22 me vinc deri ne 32 metra lartesi eshte shum I mire per hypje ne kate te larta tulla dh

  Kurbin 15 korrik 13:32
  19.000 €
 • 10 foto
  Kamjon Mercedes Benz Autobot 1735
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjon Mercedes Benz Autobot 1735

  Shitet per arsyje mosperdorimi, 2 dhoma me nga 6200 Litra me pompe te rregullt shtytese dhe thithese

  Kurbin 15 korrik 13:24
  12.000 €
 • 6 foto
  Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.
  Kamionë

  Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.

  Shesim makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh te te gjitha dimensioneve ne gjendje te shkelqye

  Kurbin 15 korrik 12:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iphone Xs Max 256 GB
  Telefona celulare

  Iphone Xs Max 256 GB

  Shitet iphone xs max 256 giga ngjyre gold ne gjendje shum mire 4 muaj garanci shoqerohet me 2 pale k

  Kurbin 14 korrik 21:52
  80.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZIION A1.7cdi automat 1600€
  Vetura

  OKAZIION A1.7cdi automat 1600€

  shitet okazion aklas 1.7cdi sensor klima panorame letra deri me 20/08/19 Cmimi 1600€ i padiskutushem

  Kurbin 14 korrik 09:09
  1.600 €
 • 5 foto
  Okazion Cruiser Pt viti 2002 motor 2.2 benci
  Vetura

  Okazion Cruiser Pt viti 2002 motor 2.2 benci

  Okazion Cruiser Pt viti 2002 me motorr benci baj e filtra te ndrruara timon anglez. Cmimi 1800 euro.

  Kurbin 13 korrik 22:22
  1.500 €
 • 0 foto
  SHITE MIKSER DYNACORD 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITE MIKSER DYNACORD 2

  SHITET MIKSER DYNACORD 2, 10 KANALSH CMIMI: 1 MILJON LEKE

  Kurbin 13 korrik 16:57
  1.000.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet BMW seria 3 ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Shitet BMW seria 3 ne gjendje shum te mir

  Shitet BMW seria 3 shum ekonomike motorr 2.0 naft , drita xseno ,sensor parkimi , bagjo elektr

  Kurbin 13 korrik 14:37
  2.200 €
 • 0 foto
  Shes vaj te djegur
  Autopjese dhe paisje

  Shes vaj te djegur

  Shesim 30 fucia vaj te djegur makinash 220 litroshe

  Kurbin 12 korrik 07:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RCF TT25A QIFT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RCF TT25A QIFT

  Shiten qift rcf tt25a 1500W secili ne gjendje te mir pune dhe pa asnje defekt me komponent origjinal

  Kurbin 11 korrik 21:14
  2.200 €
 • 3 foto
  Kobriolet super okazionnnn
  Vetura

  Kobriolet super okazionnnn

  Makina esht ne gjendje te mir dhe ka keto opsjone 1.sensor parkimi 2.sensor shiu 3.sensor drite 4.ka

  Kurbin 11 korrik 14:53
  2.500 €
 • 2 foto
  Alfa romeo
  Vetura

  Alfa romeo

  Shitet alfa romeo nafte 1.9 jtd.shitet per arsye emigrimi.makina ska nevoj per asnje sherbim.per inf

  Kurbin 11 korrik 07:03
  1.550 €
 • 0 foto
  a1.7cdi automat me letra
  Vetura

  a1.7cdi automat me letra

  shitet benc aklas 1.7naft 01 kamio automatike letra deri ne shtator goma te reja xhama e pasqyra ele

  Kurbin 10 korrik 17:44
  200 €
 • 4 foto
  alfa romeo 147 gaz-benzine
  Vetura

  alfa romeo 147 gaz-benzine

  makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. motorr 1600 cc, sendile lekure, kondi

  Kurbin 10 korrik 10:58
  2.000 €