Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 8 foto
  E270 cdi
  Vetura

  E270 cdi

  Benzi eshte full opsion me xhama te zi origjinal me letra per nje vit cdo qa funksionale ....per me

  Kurbin 15 gusht 13:38
  4.500 €
 • 7 foto
  Kazan 4 AKSI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazan 4 AKSI

  Shitet kazan 4 Aksi shum i fort i pershtatshem per gur dyshemeja dopjo .anash ka shirita nga brenta

  Kurbin 15 gusht 08:33
  3.500 €
 • 5 foto
  VW TOUARAN
  Vetura

  VW TOUARAN

  SHITET VW TOUARAN MOTORR 2.0 TDI NAFTE. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK DSG. VITI 2005. 214000KM ORIGJINAL

  Kurbin 14 gusht 23:17
  4.800 €
 • 2 foto
  pjes per benc a140 a170 c180 e300
  Vetura

  pjes per benc a140 a170 c180 e300

  bjes per benc aklas benzin e naft manual cklas benzin e klas naft 300

  Kurbin 14 gusht 15:18
  1 Lek
 • 4 foto
  renault clio 1.5naft manual per pjes
  Autopjese dhe paisje

  renault clio 1.5naft manual per pjes

  disponoj pjes kembimi per reno clio laguna megane sckenik per pjes motorra 1.2-.1.4 1.5 1.9 tel/wp 0

  Kurbin 14 gusht 15:18
  1 Lek
 • 5 foto
  ford fokus 1.8tdci manual per pjes
  Vetura

  ford fokus 1.8tdci manual per pjes

  pjes kembimi per ford fokus 1.8tdci injator elektrik gjithashtu pjes edhe per makina te tjera adresa

  Kurbin 14 gusht 15:17
  1 Lek
 • 2 foto
  kerkoj te blej makina per pjes
  Vetura

  kerkoj te blej makina per pjes

  preferohen golf4 ford fokus fiesta opel astra, THEKSOJ I BLEJ PER PJESE, pra cmimet jan te mira por

  Kurbin 14 gusht 15:17
  1 Lek
 • 3 foto
  7goma 215/65/16C 200 mijlek
  Autopjese dhe paisje

  7goma 215/65/16C 200 mijlek

  shiten 7 goma peshe per furgona apo kamioncina jan ne gjendje te shkelqyer cmimi per tgjitha 200 mij

  Kurbin 14 gusht 15:16
  200 Lek
 • 9 foto
  \"Actros 4 aks\"
  Kamionë

  \"Actros 4 aks\"

  Shitet Mercedez Benz Actros 4140 .Viti prodhimit 2001.Vetshkarkues ne 3 anet dhe me kazan 20 m3,me t

  Kurbin 14 gusht 12:16
  35.500 €
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Kurbin 13 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bled Rroshi
  Vetura

  Bled Rroshi

  Opel Antara 2.0 Diesel Viti 05.2009 Komando ne Timon Kasetofon Samsung me ekran Okazion 6500 euro

  Kurbin 13 gusht 11:37
  6.500 €
 • 6 foto
  Benz 240
  Vetura

  Benz 240

  Benz 240 avangarde E Klas fundi i vitit 2002 benzine + gaz ne gjendje te shkelqyer autom

  Kurbin 12 gusht 16:48
  5.500 €
 • 2 foto
  Lg G6
  Telefona celulare

  Lg G6

  Lg G6 ThinQ. 32gb. Ne gjendje shume te mire, si i ri. I sapo ardhur nga Gjermania.

  Kurbin 12 gusht 09:52
  21.000 Lek
 • 2 foto
  Munci ndrimi
  Motore (mbi 50 cc)

  Munci ndrimi

  Shitet pa dokomenta me qrregjistrim greqi yamaha xt 600

  Kurbin 11 gusht 12:13
  700 €
 • 2 foto
   4 Disqe BMW \'16\' Bashke me Goma gati te reja
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe BMW \'16\' Bashke me Goma gati te reja

  Jan ne gjendje shum te mir te pa plasur apo tgervishtun edhe gomat pothuajse te reja.Dua ti heq seps

  Kurbin 11 gusht 00:30
  200 Lek
 • 2 foto
  fiat benzin gaz
  Vetura

  fiat benzin gaz

  fiat punto gaz benzin 1.2 me letra

  Kurbin 10 gusht 20:24
  600 €
 • 1 foto
  VW Polo 1.4 benzin 2001 - SHITET
  Vetura

  VW Polo 1.4 benzin 2001 - SHITET

  Polo ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. Goma te parat te reja. Sherbime te kryera vaj, filtr

  Kurbin 10 gusht 18:37
  2.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Kurbin 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  E280
  Vetura

  E280

  Makina esht ne gjendje shume te mire, letrat e sapo prera për 1 vit . Gomat 100% vaj filtra të sapo

  Kurbin 10 gusht 14:47
  4.300 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Kurbin 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Apple iPhone XR 128 GB (SHENJT) Verizon Bardhë e K
  Telefona celulare

  Apple iPhone XR 128 GB (SHENJT) Verizon Bardhë e K

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pavlefshëm dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku p

  Kurbin 9 gusht 15:33
  600 Lek
 • 2 foto
  amblifik
  Audio / CD / Stereo

  amblifik

  amblifik +bufer ne gjendje pune

  Kurbin 8 gusht 15:41
  80 €
 • 2 foto
  amblifig bufer
  Audio / CD / Stereo

  amblifig bufer

  amblifik+bufer punon shum mir

  Kurbin 8 gusht 15:36
  80 €
 • 0 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Gjenerator Astra

  Kurbin 8 gusht 10:21
  190 Lek
 • 6 foto
  Stopa audi a6 2012-2015
  Autopjese dhe paisje

  Stopa audi a6 2012-2015

  Shiten stopa origjinal Valeo per audi a6 2012-2015 Matrix. Ne gjendje pune te perdorur

  Kurbin 8 gusht 09:21
  400 €
 • 2 foto
  Disqe e goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma

  Shiten disqe mecedesi c 204 avantgarde. Gomat pothuajse te reja 90 perqind te blera para 6 muajsh me

  Kurbin 8 gusht 08:36
  350 €
 • 0 foto
  Renault megane kabrio okazjon
  Vetura

  Renault megane kabrio okazjon

  Makina shitet per arsye emigrimi super per qmimin qe ka letrat e prera per nje vit me gjith siguracj

  Kurbin 7 gusht 16:48
  2.499 €
 • 0 foto
  Rafte cefla Italiane per supermarket
  Mobilje

  Rafte cefla Italiane per supermarket

  Shesim rafte cefla italiane te perdorura ne gjendje perfekte 12000lekeper meter lineare tek dhe dopj

  Kurbin 7 gusht 09:50
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Iphone6
  Telefona celulare

  Iphone6

  Esht i thyer gjysma e ekranit por gjysma tjeter punon...

  Kurbin 6 gusht 20:21
  30 €
 • 0 foto
  MUZIK
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MUZIK

  boks muzike teper i mir me ton shum te mir volumin e ka shum te mir...

  Kurbin 6 gusht 20:21
  30 €
 • 1 foto
  Shiten disqe Mercedes-Benz
  Vetura

  Shiten disqe Mercedes-Benz

  Disqe R-16 per Mercedes-benz .te mirembajtura dhe ne gjendje perfekte

  Kurbin 4 gusht 21:23
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Kurbin 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet psp 1004 per pjese
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet psp 1004 per pjese

  Qarku eshte 100% funksional por nuk ka bateri nuk ka karikuese edhe ekrani ka nje vije te zeze ne qe

  Kurbin 3 gusht 07:19
  1.500 Lek
 • 4 foto
  Mercedes Benz E270 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz E270 CDI

  Shitet Mercedes Benz per arsye mos perdorimi.

  Kurbin 2 gusht 19:33
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet figorifer ark per Akulloret .
  Telefona celulare

  Shitet figorifer ark per Akulloret .

  Figorifer ark hapsir te bollshme ne gjendje super .0682525116

  Kurbin 1 gusht 23:27
  300 Lek
 • 0 foto
  Qen Pomerania ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen Pomerania ne shitje

  Shitet qen Pomerania per arsye emigrimi. Eshte 2 vjeç mashkull. Vaksinat i ka te bera. Numri qe mun

  Kurbin 1 gusht 23:26
  300 €
 • 0 foto
  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W CMIMI: 1 MILJON E 300 MIN LEK

  Kurbin 1 gusht 23:25
  1.300.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C PS76 550W 15 INC CMIMI:170 MIJE LEKE COPA NUK SHITEN TEK VETEM QIFT

  Kurbin 1 gusht 14:38
  17.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE

  SHITET DYNACORD 2 BASHKE ME 2 BASE AA CRAFT NGA 400W & 2 SATELITE JBL NGA 500W CMIMI: DY MILJON

  Kurbin 1 gusht 14:37
  250.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET AA CRAFT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET AA CRAFT

  Shiten dy base AA CRAFT nga 400W secili Cmimi: 500 mij lek.

  Kurbin 1 gusht 14:37
  500.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR

  SHITEN DY BASE ELECTRO VOICE GLADIATOR 700W SECILI 18 INC TE PAPERDORURA CMIMI: 1 MILJON LEKE ME MAR

  Kurbin 1 gusht 14:36
  100.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800

  SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800 360W NE 8 OHM DHE 600W NE 4 OHM TOTALI 1200W CMIMI:200 MIJ LEK

  Kurbin 1 gusht 14:34
  200 Lek
 • 0 foto
   FONI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FONI

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR 5000W CMIMI 6500 EURO

  Kurbin 1 gusht 14:33
  6.500 €
 • 0 foto
  Shiten kasa boksesh basesh
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten kasa boksesh basesh

  Shiten kasa boksesh bass ELECTRO-VOICE Gladiator Cmimi: 450 mij lek.

  Kurbin 1 gusht 14:29
  45.000 Lek
 • 5 foto
  HYUNDAI H1
  Vetura

  HYUNDAI H1

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me motorr2.5 nafte me rreth 156 mij km me vaj e filtra te nderr

  Kurbin 31 korrik 17:00
  3.000 €
 • 2 foto
  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed

  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed Pedagogjia ime e bukur Samoed Lola ka lindur 6 qenush të s

  Kurbin 31 korrik 13:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reno laguna 2003 1.9 per pjes
  Vetura

  reno laguna 2003 1.9 per pjes

  disponoj pjes per reno laguna motorr 1.9 i 2003 0685801197 tel/watsap

  Kurbin 30 korrik 20:39
  1 Lek
 • 1 foto
  shitet per pjes a1.4benzin manual 650mijlek
  Vetura

  shitet per pjes a1.4benzin manual 650mijlek

  shitet per pjes benc aklas 1.4benzin manual 99 pa letra nuk ndizet pasi i kan humb qelsat cmimi 650

  Kurbin 30 korrik 20:38
  650 Lek
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin 30 korrik 14:25
  1.500.000 Lek
 • 2 foto
  Audi a7 -12
  Vetura

  Audi a7 -12

  Ne gjendje perfekte

  Kurbin 30 korrik 14:02
  24.500 €