Pejë

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pejë

 • 10 foto
  MAN TGL 8.180 AUTOBOT CISTERN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGL 8.180 AUTOBOT CISTERN

  MAN TGL 8.180 VP 2006 KM TE KALUARA 276000 AUTOMATIK KLIM VOLUMETER DIGJITAL ME DUGAN TE PAGUAR

  Pejë Sot, 11:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT)
  Vetura

  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT)

  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT) POLO 6R 2010 DERI 2015 TE REJA VW POLO 1.6 DIZELL TE REJA

  Pejë Sot, 11:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Scania 400
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania 400

  Scania 400 Viti i prodhimit 1997 Ne gjendje shum te mir teknike Me goma te reja Regjistrimi Term

  Pejë Sot, 11:08
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shes ulse per passat b7
  Autopjese dhe paisje

  Shes ulse per passat b7

  Shiten ulset ne gjendje shum te mir Shiten edhe me vullon me shirit Vullani komplet me shirit 170€ U

  Pejë Sot, 11:08
  370 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes Benz Vario 8-15 Euro3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Mercedes Benz Vario 8-15 Euro3

  Shitet mercedes benz vario 8-15 Euro3 Viti 1999 Km309000 I doganuar Faktur me TVSH Gjatesia 6.20 G

  Pejë Sot, 11:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 4 karika
  Mobilje

  Shiten 4 karika

  Shiten 4 karika te perdorme por ne gjendje te mir qmimi i volitshem per ma shum na kontaktoni ne vib

  Pejë Sot, 11:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR

  SCANIA R420 EURO 5 VP 2006 KOMPLET POSEDON KLIM RETARDER XXL KABIN STAND KLIMA E POSA ARDHUR NGA J

  Pejë Sot, 11:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW PASSAT 2.0TDI BMT DSG CH 1Vit
  Vetura

  VW PASSAT 2.0TDI BMT DSG CH 1Vit

  VW PASSAT 2.0 TDI BMT BLUEMOTION DSG VP 2013 220370 KM TE KALUARA ME LIBER SERVISI AUTOMATIK KLIMA

  Pejë Sot, 11:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SCANIA P270 THERMOKING ME DOGAN TE PAGUAR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCANIA P270 THERMOKING ME DOGAN TE PAGUAR

  SCANIA P270 VITI 2004 THERMOKING FRIZ ME NAFT EDHE ME RRYM POSEDON KLIM HYBEBIN NE GJENDJE EXTRA T

  Pejë Sot, 11:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vullon per passat b7 golf6 etj
  Autopjese dhe paisje

  Shitet vullon per passat b7 golf6 etj

  Shitet vullani Bashk me shirit Ne gjendje te mir

  Pejë Sot, 11:07
  170 €
 • 7 foto
  Shite sanaku
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shite sanaku

  Shes sanaku 6.20 gasija 2.50Gjersija 2.80 nalsija Viti 2006

  Pejë Sot, 11:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolin me 6 karika
  Teknik dhe paisje

  Tavolin me 6 karika

  Shes tavolin xhami me 6 karika me gjendje shum te mir per me shum info na kontaktoni

  Pejë Sot, 11:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF VI 2.0 GTD AUTOMATIK DSG
  Vetura

  GOLF VI 2.0 GTD AUTOMATIK DSG

  -VW Golf 6 2.0 GTD 125 KW Automatik DSG. -I Doganuar Dhe I Regjistruar. -Viti Prodhimit 2010. -Ne Gj

  Pejë Sot, 11:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A3 2.0 TDI SportBack I Doganuar
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI SportBack I Doganuar

  -Audi A3 2.0 TDI SportBack. - I Doganuar Dhe Regjistruar. -Viti Prodhimit 2007. -Sigurim Deri Me 11/

  Pejë Sot, 11:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 4 1.9 TDI 96 KW RKS 1VIT
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI 96 KW RKS 1VIT

  -Shes Golf 4 1.9 TDI Manuel 6+R. -I Doganuar Dhe Regjistruar. -RKS 1 Vit Ne Emer Tem Personal. -Viti

  Pejë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes bocen per CO2
  Makina dhe vegla

  Shes bocen per CO2

  Shes bocen per CO2

  Pejë Sot, 11:01
  95 €
 • 3 foto
  Man 19.464
  Kamionë

  Man 19.464

  Shitet Man 19.464 viti 2000 me regjistrim deri ne mars me goma te reja ne gjendje te shkelqyer pune

  Pejë Sot, 11:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vespa GTS 250cc full MALLOSI parts
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa GTS 250cc full MALLOSI parts

  Shitet Vespa GTS 250cc, me pjeset MALLOSI Sport 15,500 te kaluara, te gjitha serviset e kryera me rr

  Pejë Sot, 10:59
  2.850 €
 • 5 foto
  SHITET FORD TRANZIT 2.2
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET FORD TRANZIT 2.2

  Shitet me klim dhe dogan

  Pejë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES-BENZ S400
  Vetura

  MERCEDES-BENZ S400

  Mercedes Benz s400 Automatik ✅Model LOUNGE ✅KLIMATRONIC ✅Regjistrimi i Skaduar ✅Karriga me FTOFJE

  Pejë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Librat Antik.1941-1945-(E verteta e Demarkacionit)
  Koleksione

  Librat Antik.1941-1945-(E verteta e Demarkacionit)

  Shes Librat Leksikon shum te vjeter te viteve 1941-1945,te ngjarëve te verteta te aso kohe ne ish Ju

  Pejë Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ABS FELDER
  Makina dhe vegla

  ABS FELDER

  GEBE COMPANY ne Peje ju ofron Makinen tip FELDER G 300 per ngjitjen e trakes ABS. Viti i prodhimit 2

  Pejë Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Mshtjerrat nga Holanda
  Kafshe ferme

  Shiten Mshtjerrat nga Holanda

  Shiten mshtjerrat e kontigjentit te rradhes te ardhura nga shteti i Holandes. Mshtjerrat jane barese

  Pejë Sot, 10:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes vez t pulav plomotrok 1 ero copa
  Kafshe shtepiake

  Shes vez t pulav plomotrok 1 ero copa

  shes vez t pulav plomotrok shum t mira per vez

  Pejë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shesum vez t shotav 1 ero copa
  Kafshe shtepiake

  Shesum vez t shotav 1 ero copa

  shes vez t shotav

  Pejë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viq femer 2 muajsh shum i mire
  Kafshe ferme

  Viq femer 2 muajsh shum i mire

  Shes viqin femer 2 muajsh

  Pejë Sot, 10:36
  280 €
 • 1 foto
  Shes gumat me fellne 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes gumat me fellne 205 55 16

  Shiten gumat me fellne te po sa ardhura nga zvicra sikur te reja fellnet me guma viti 2018 per ma s

  Pejë Sot, 10:36
  250 €
 • 0 foto
  Mercedes Clk
  Vetura

  Mercedes Clk

  Shitet Benxi I ardhun nga zvicrra ne gjendje shum te mir etj.

  Pejë Sot, 10:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes samsung a40 i ardhur nga zvicra sikur i riiii
  Telefona celulare

  Shes samsung a40 i ardhur nga zvicra sikur i riiii

  Shes telefonin samsung a40 32 giga i po sa ardhur nga zvicra sikur i ri pa as ni grithje me mbushs o

  Pejë Sot, 10:33
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  tavolina separe karrika +38345498554
  Mobilje

  tavolina separe karrika +38345498554

  punojm shesim me te gjitha porosiat dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim +38345498554

  Pejë Sot, 10:31
  160 €
 • 5 foto
  HONDA CRV
  Vetura

  HONDA CRV

  Vetura osht ne gjendje shum te mir dhe e rrujtme me te gjitha serviset posedon motorrin me zingjir 2

  Pejë Sot, 10:29
  5.900 €
 • 4 foto
  TV 60-55 INCH LG Samsung - Super oferte vetem sot
  Kompjutera

  TV 60-55 INCH LG Samsung - Super oferte vetem sot

  shesim televizora te sapoardhur nga belgjika me 3 vjet garancion jane te ri ne pakete asnjehere te p

  Pejë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 4 Gomat M+S Numer 16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Gomat M+S Numer 16

  Shiten 4 Goma dimer ver M+S ne gjendje te Mire NR. 205. 50.16. Tel. 044774637 Komplet 40 Euro 4

  Pejë Sot, 10:19
  10 €
 • 7 foto
  MERCDES BENZ C220 CDI RKS
  Vetura

  MERCDES BENZ C220 CDI RKS

  SHITET MERCDES BENZ C220 RKS NE GJENDJE SHUM TMIR . POSEDON:KLIMA TRONIK KARRIKA NXEMJE SHIBER XHAM

  Pejë Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 4 tdi, dy tkuqe
  Vetura

  Golf 4 tdi, dy tkuqe

  Shes Golfin 4 tdi me dy te kuqe, kilometrat e garantuara, serviset e kryera gjitha; rripi dhamzor, v

  Pejë Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes vez t pulav plomotrok 1 ero copa
  Kafshe ferme

  shes vez t pulav plomotrok 1 ero copa

  shes vez m porsi t pulav plomtrok shum t mira

  Pejë Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 2008 viti 2014 Automatik 1.6D Pa Dogan
  Vetura

  Peugeot 2008 viti 2014 Automatik 1.6D Pa Dogan

  Peugeot 2008 1.6D Automatik viti 2014 i ardhur nga Zvicra Chrome paket Leda para pas, karigat me nxe

  Pejë Sot, 10:16
  7.500 €
 • 11 foto
  Shitet Zafira 2.0 Dizell 7 Ulëse Automatik RKS4MUJ
  Vetura

  Shitet Zafira 2.0 Dizell 7 Ulëse Automatik RKS4MUJ

  2900 Euro Shitet Opell Zafira 2.0 DTI Dizell 7 Ulëse Automatik Viti 30. 06. 2004 Seria e fundit e

  Pejë Sot, 10:16
  1 €
 • 3 foto
  Shiten 4 Goma meBandasha M+S 95.65.15 për Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Goma meBandasha M+S 95.65.15 për Mercedes

  Shiten 4 Gomat me Bandasha dhe me RRotkapne NR.195.65.15 janë për Mercedesa C klas të vitit 2001 de

  Pejë Sot, 10:16
  95 €
 • 1 foto
  Shiten 4 Goma me Bandasha komplet M+S 195.65.15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Goma me Bandasha komplet M+S 195.65.15

  Shiten 4 Goma me 4 Bandasha dhe me RRotkapne komplet NR. 195.65.15 M+S komplet çmimi vetem 90

  Pejë Sot, 10:15
  1 €
 • 9 foto
  ELT 2.5 tdi viti 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ELT 2.5 tdi viti 2006

  Shes ELT 2.5 tdi n gjendje shum t mir po sa ardhun prrj gjermanije pres blers serjoz

  Pejë Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 2 Gomat 205.55.16 Të Veres
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 Gomat 205.55.16 Të Veres

  Shiten Gomat 205.55.16 Të Veres jan 90% te Reja çmimi 25 Euro një 1 Gomë Telefon 044774637 Gomat

  Pejë Sot, 10:14
  25 €
 • 3 foto
  Shiten Gomat meBandasha per Golf 6 komplet te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat meBandasha per Golf 6 komplet te Reja

  Çmimi 250 Euro Shiten Bandashat me 4 Goma per Golf 6 dhe me 4 Rrotkapne janë të Reja komplet nuk ja

  Pejë Sot, 10:14
  1 €
 • 2 foto
  Bicikell
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikell

  shes biciklln shum e rujtne si e re pres veq blers serjoz

  Pejë Sot, 10:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Fellne me Goma të Reja Numer 17 per Pasat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellne me Goma të Reja Numer 17 per Pasat

  Çmimi 240 Euro Shiten Fellne me Goma te Reja NumeR 225. 45. 17 , fellnet janë për Pasat Modelit 200

  Pejë Sot, 10:12
  1 €
 • 3 foto
  felne 15 per golf 6
  Autopjese dhe paisje

  felne 15 per golf 6

  shes fellnet 15 shum t rujtne 2 goma t reja e 2 ma t vjetra jan per golf 5 ,6 passt

  Pejë Sot, 10:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes A clas 160 cdi Urgjent
  Vetura

  Mercedes A clas 160 cdi Urgjent

  Shes mrcdes 160 cdi n gjendje shim t mir

  Pejë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mp3 3 copa
  Audio / CD / Stereo

  Mp3 3 copa

  Shes mp3 3 copa ka 10€ copa 30€ tret nga suedia viber +38345927850

  Pejë Sot, 10:08
  10 €
 • 1 foto
  Shes Farat per A2
  Autopjese dhe paisje

  Shes Farat per A2

  Shes farat per Audi A2 viber +38345927850

  Pejë Sot, 10:07
  70 €
 • 11 foto
  Wv touran 1.6 Diesel 2011 full Extra
  Vetura

  Wv touran 1.6 Diesel 2011 full Extra

  Vw Touran 1.6 DIESEL 2011 DsG me 5ulse servisin e kryme pa dogan full extra gjendje shum te mir

  Pejë Sot, 10:04
  5.500 €