Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pejë

 • 7 foto
  Liebherr 944 me Zingjir 2006
  Kamionë

  Liebherr 944 me Zingjir 2006

  Liebherr 944 Litronic me Zingjir Viti ne fund te 2005 me sistem te qekiqit i sapo ardhur nga jasht

  Pejë Dje, 18:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fijat Hitaqi Luga Ngarkuse 3 m3 2002
  Kamionë

  Fijat Hitaqi Luga Ngarkuse 3 m3 2002

  Fijat Hitaqi Luga Ngarkuse 3 bm3 Viti 2002 me Goma te reja ne gjendje shum te mir e sapo ardhur n

  Pejë Dje, 18:15
  34.000 €
 • 7 foto
  Volvo 12 m3 lug ngarkuse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo 12 m3 lug ngarkuse

  Volvo L330 Lug ngarkuse 12 m3

  Pejë Dje, 18:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Actros MP4 18 42 me reterder 2013
  Kamionë

  Actros MP4 18 42 me reterder 2013

  Actros 1842 2 cop Kok terheqse Me reterder Me goma te mira Nga gjermanija Me dogan te sapo paguar M

  Pejë Dje, 18:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pomp e Betonit 4 krah Putzmajster 32-33m fi 125
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pomp e Betonit 4 krah Putzmajster 32-33m fi 125

  Pomp e Betonit Putzmajster Gypat fi 125 32 deri 33 metra 4 krah Viti 1997 Me telekomand ajrore E se

  Pejë Dje, 18:15
  25.000 €
 • 0 foto
  Actros 32 40 Mikser 10m3 V2002
  Kamionë

  Actros 32 40 Mikser 10m3 V2002

  Actros 32 40 Mikser 4 aks Viti 2001 10 m3 4 aks 330.000 km Me goma te mira Valoni Viber +377455999

  Pejë Dje, 18:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAN 26.413 Kiper 3 aks miler Kiper 2005
  Kamionë

  MAN 26.413 Kiper 3 aks miler Kiper 2005

  MAN 26.413 Kiper 3 aks miler Kiper Viti 2004 me goma te reja me Klim me Frizhider ne gjendje shum

  Pejë Dje, 18:14
  35.000 €
 • 3 foto
  Actros 2646 3 aks kiper me reterder
  Kamionë

  Actros 2646 3 aks kiper me reterder

  Actros 2646 3 aks 6X4 kiper Viti 2004 Me libra te servisit Me goma te reja Me reterder Me klim Me te

  Pejë Dje, 18:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Benz 4 Aks Kiper 30 28
  Kamionë

  Mercedes Benz 4 Aks Kiper 30 28

  Mercedes Benz 30 28 Miler Kiper 4 aks me goma te mira ne gjendje te mir pune Valoni Viber +3834559

  Pejë Dje, 18:14
  13.000 €
 • 7 foto
  Iveko Mikser 4 aks 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveko Mikser 4 aks 2006

  Iveko Traakker 380 Mikser Viti 2006 10 m3 4 aks 430.000 km Me goma te mira Valoni Viber +37745599

  Pejë Dje, 18:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Actros MP4- 1845 me Reterder 2012 Kiper
  Kamionë

  Actros MP4- 1845 me Reterder 2012 Kiper

  Actros MP4 1845 Me sistem te Kiperit Fabrikat me Reterder Viti 2011 me spojlera Full me goma te re

  Pejë Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Actros 18 41 Kok terheqse me reterder 2005
  Kamionë

  Actros 18 41 Kok terheqse me reterder 2005

  Actros 18 41 me reterder Kok terheqse Viti 2004 me goma te reja E sapo ardhur nga jasht E sapo dog

  Pejë Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Actros MP3 18 44 2010 Kiper.
  Kamionë

  Actros MP3 18 44 2010 Kiper.

  Actros MP3 1844 Viti 2010 me pomp te Kiperi me Klim 2 cop te njejta e sapo ardhur nga Jasht ne gjen

  Pejë Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Actros MP4 1845 me Reterder 2013
  Kamionë

  Actros MP4 1845 me Reterder 2013

  Actros MP4 1845 me Reterder Viti 2013 me spojlera Full me goma te reja ne gjendje shum te mir te s

  Pejë Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Actros MP4- 1845 me Reterder 2013
  Kamionë

  Actros MP4- 1845 me Reterder 2013

  Actros MP4 1845 me Reterder Viti 2013 me spojlera Full me goma te reja ne gjendje shum te mir te s

  Pejë Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Actros MP4 1842 2012
  Kamionë

  Actros MP4 1842 2012

  Actros MP4 1842 Viti 2012 Me spojlera full Me reterder I sapo ardhur nga jasht Me goma te mira Me do

  Pejë Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Actros 2544 me reterder
  Kamionë

  Actros 2544 me reterder

  Actros 25 44 Me reterder Me goma te mira Ne gjendje te mir pune Me instalim te kiperit Valoni Vibe

  Pejë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes 17 33-35 sistern derivateve 10.000l
  Kamionë

  Mercedes 17 33-35 sistern derivateve 10.000l

  Mercedes 17 33-35 sistern derivateve 10.000l Viti 1995 2 komore Me volumeter digital Me printer Me g

  Pejë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Scania R470 Kok terheqse 2007
  Kamionë

  Scania R470 Kok terheqse 2007

  Scania R470 Kok terheqse Viti 2007 Full Spojlera me goma te mira me Reterder me klim ne gjendje shu

  Pejë Dje, 18:12
  12.000 €
 • 4 foto
  Scania R 480 Topline 2009
  Kamionë

  Scania R 480 Topline 2009

  Scania R480 Topline Viti 2008 Full spojlera Full Drita me goma te mira me reterder me tempomat me

  Pejë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGX 18 44 Kok terheqse 2009 Kiper
  Kamionë

  MAN TGX 18 44 Kok terheqse 2009 Kiper

  MAN TGX 1844 Me reterder Me instalim te Kiperit Viti 2008 Kok Terheqse E sapo Ardhur nga jasht ne gj

  Pejë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Actros MP3 1841
  Kamionë

  Actros MP3 1841

  Actros MP3 1844 Viti 2009 me Klim Me goma te mira e sapo ardhur nga Jasht ne gjendje shum te mir

  Pejë Dje, 18:12
  21.000 €
 • 6 foto
  Actros 1843 6.20 1999 me rimorkio
  Kamionë

  Actros 1843 6.20 1999 me rimorkio

  Actros 1843 Viti 1999 Me goma te mira Rimorkio 2 akse Viti 1995 Qmimi 9000 euro komplet Ne gjendje

  Pejë Dje, 18:11
  9.000 €
 • 7 foto
  Actros 1843 6.20 2000
  Kamionë

  Actros 1843 6.20 2000

  Actros 1843 Viti 1999 Sanduqar 6.20 me goma te mira me dogan te pagume i qregjistruar ne gjendje s

  Pejë Dje, 18:11
  11.000 €
 • 6 foto
  MAN TGA 26.410 7.20m me Ramp
  Kamionë

  MAN TGA 26.410 7.20m me Ramp

  MAN TGA 26.410 me ramp 7.20m Gjatsija-Gjersija 2.55 Viti 2005 me goma te reja Komplet Minjaqin ZF

  Pejë Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkio 2 akse 7.80
  Kamionë

  Rimorkio 2 akse 7.80

  Rimorkio 2 akse Viti 1996 Me goma te mira Ne gjendje shum te mir Valoni Viber +38345599999 Tel.044

  Pejë Dje, 18:11
  2.000 €
 • 5 foto
  Rimorkio Krone 13.85 Roletne Full 2009
  Kamionë

  Rimorkio Krone 13.85 Roletne Full 2009

  Rimorkio 13.85 Krone Roletne Full Viti 2008 Me disk Frenat me Goma te mira e sapo doganuar ne gjend

  Pejë Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio 3 akse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio 3 akse

  Rimorkio 3 akse Viti 1992 ne gjendje te punes me goma te mira i regjistruar ne gjendje te regullt

  Pejë Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Frigo 13.60 deri -35 grad C
  Kamionë

  Frigo 13.60 deri -35 grad C

  Rimorkio Frigo Marka Sch Viti 2000 ngjyra e Bardh me goma te mira ne gjendje shum shum te mir i dog

  Pejë Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rimorkio 13.60 me dogan te paguar 2000
  Kamionë

  Rimorkio 13.60 me dogan te paguar 2000

  Rimorkio Schmitz Euro 3 viti 1998 Tipi:Schmitz Ngjyra e Kaltert/Hiritë me goma te mira I sapo ardhu

  Pejë Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rimorki 13.85 3akse roletne 2006
  Kamionë

  Rimorki 13.85 3akse roletne 2006

  Rimorkio 13.85 Krone Roletne Full Viti 2006 Me disk Frenat me Goma te reja komplet Ne gjendje sh

  Pejë Dje, 18:10
  6.000 €
 • 7 foto
  Rimorkio Krone 13.85 Roletne Full 2009
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio Krone 13.85 Roletne Full 2009

  Rimorkio 13.85 Krone Roletne Full Viti 2008 Me disk Frenat me Goma te mira e sapo doganuar ne gjend

  Pejë Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rimorkio Koger Roletne 2008
  Kamionë

  Rimorkio Koger Roletne 2008

  Rimorkio KOGEL Full Roletne 3 akse me goma te mira e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar me

  Pejë Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigo deri -35 grad viti 2004
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Frigo deri -35 grad viti 2004

  Sandek Frigo deri -35 grad celcius 5.00 X 2.50 dimenzionet Viti 2004 Ni der e ka onash mbas hepet k

  Pejë Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigo -30 G Celciuz
  Kamionë

  Frigo -30 G Celciuz

  Frigo deri -35 Viti 2005 ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga jasht me Komplet paisjet e nevojsh

  Pejë Dje, 18:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rimorkio Kiper 24 m3 Schmitz korit
  Kamionë

  Rimorkio Kiper 24 m3 Schmitz korit

  Rimorkio Schmitz Kiper 24 m3 Viti 2003 korit Me goma te mira Trapi i par i qohet E sapo ardhur nga j

  Pejë Dje, 18:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banesa te ish Ballkani 122m2
  Apartment / Banesa

  Banesa te ish Ballkani 122m2

  Banesa 122 m2 Banesa ka 3 dhoma te fjetjes Sallonin me kuzhin 1 Wc 1 Banjo 1 shpajz kapur me kuzhin

  Pejë Dje, 18:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sandek Kiper 2 m3
  Kamionë

  Sandek Kiper 2 m3

  Sandek kiper 2 m3 Viti 2009 Komplet Ne gjendje shum te mir

  Pejë Dje, 18:09
  3.500 €
 • 1 foto
  Sandek Kamjonit 6.20 X 2.55 Ful Roletne
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sandek Kamjonit 6.20 X 2.55 Ful Roletne

  Sandek Kamjonit Gjatsija 6.20 Gjonsija 2.55 Ful Roletne onash e nelt bon per te gjitha llojet e k

  Pejë Dje, 18:09
  600 €
 • 8 foto
  Vw Passat CR 2.0 TDI
  Vetura

  Vw Passat CR 2.0 TDI

  Vw passat 2.0 TDI motor CR clim sensora tempomat

  Pejë Dje, 18:03
  4.100 €
 • 7 foto
  Opel Astra H 1.9 CDTI 6 SHPEJCI RKS
  Vetura

  Opel Astra H 1.9 CDTI 6 SHPEJCI RKS

  Shes opel astra 1.9 cdti i regjistruar rks me klim 6 shpejci ne gjendje te rregullt i rujtun si mren

  Pejë Dje, 18:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Touran 2.0 TDI RKS FULL EKSTRA
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI RKS FULL EKSTRA

  Shes vw touran 2.0 tdi i regjistruar rks ne gjendje te rregullt teknike dhe optike Vetura posedon

  Pejë Dje, 18:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes c220 Evo
  Vetura

  Mercedes c220 Evo

  shes mercedes c220 evo motorr ne gjendje perfekt me servise me goma (2 par nipar dimer plus fellne

  Pejë Dje, 18:00
  6.850 €
 • 11 foto
  Ford Focus 2.0 TDCI 6 SHPEJCI ME KLIM 12.2009
  Vetura

  Ford Focus 2.0 TDCI 6 SHPEJCI ME KLIM 12.2009

  Shes FORD FOCUS 2.0 TDCI I SAPO DOGANUAR DHE REGJISTRUAR REGJISTRIMI I PAR RKS POSEDON KLIM AC 6 SH

  Pejë Dje, 18:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer online ne 044945578
  Materiale ndertimi

  dyer online ne 044945578

  dyer 60-120 euro viber +38344945578

  Pejë Dje, 17:57
  60 €
 • 0 foto
  VW Golf
  Vetura

  VW Golf

  Jjj

  Pejë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes 312 Me Dogan Frigo dhe Hebebin
  Vetura

  Mercedes 312 Me Dogan Frigo dhe Hebebin

  Mercedes sprinter 312 cdi i ardhur nga Ch🇨🇭 Ne gjendje shum te mirr tip top Me Frigo dhe Hebebin i

  Pejë Dje, 17:50
  5.555 €
 • 8 foto
  Mazda 6 2.0 Dizell 2005 Me Rks
  Vetura

  Mazda 6 2.0 Dizell 2005 Me Rks

  Mazda 6 2.0 Dizell 2005 Me Rks Vetura posedon: Abs,Esp,Airbag,Klima tronic,Ulset likur me nxemje,Xe

  Pejë Dje, 17:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Arian
  Vetura

  Arian

  She\'s veturen te tipit Mercedes-Benz e 220 eco cdi Viti I prodhimit 2012 me targa te huaja makina e

  Pejë Dje, 17:47
  14.000 €
 • 11 foto
  Mercedes 312 Cdi Me Frigo dhe Hebebin I Doganuar
  Vetura

  Mercedes 312 Cdi Me Frigo dhe Hebebin I Doganuar

  Mercedes sprinter 312 cdi i ardhur nga Ch Ne gjendje shum te mirr tip top Me Frigo dhe Hebebin i do

  Pejë Dje, 17:40
  5.600 €