• Mercedes Sprinter

  Mercedes Sprinter

  Sprinter 311 CDI Dubbel Cabine per 7 persona XXL e Para dor km 183.000 ORIGINAL I sapo Ardhur Nga Gjermania 049 449 236 e mail nuk pranohet nuk kthehet pergjigje

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 11:16
 • VW Golf 5 1.9tdi -04

  VW Golf 5 1.9tdi -04

  Shitet golf 5 1.9 tdi n.gjendje t.regullt me 260.000t.kaume.regjistrim deri mujin e 6 2017.

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 11:05
 • HOME VIP SHET BANES 54m2-16m2 Teras U SHITTTTTTTTT

  HOME VIP SHET BANES 54m2-16m2 Teras U SHITTTTTTTTT

  ESHTE SHITUR E GEZOFT PRONARI I RI GANIA esht shitur per vetem 24500 ,Euro . RISIII RISIII ..... 24/or Ofert ..... -BANES 54m2 + 16 TERAS + 2 Ballkona E mobiluar per vetem 25mij euro AGENCY HOME

  25.000 €
  Pejë
  23 mars 10:54
 • HOME VIP KERKON SHTEPI-BANES ME QERA PER 3VITE

  HOME VIP KERKON SHTEPI-BANES ME QERA PER 3VITE

  KERKOJM BANES APO SHTEPI ME QERA PER NJE KLIENT TE AGJENCIONIT TON PER NJE KOH TE GJAT SE PAKU 3 VITE BANESA -SHTEPIJA MUND TE JET E MOBILUAR POR BEN DHE E PA MOBILUAR ANDAJ JU QE DESHIRONI TA JE

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 10:43
 • Servisi I mobiljeve

  Servisi I mobiljeve

  Riparojm te gjitha llojet e mobiljeve n drrimin. E fytyrave te ganiturave te ndryshem kauqa. Geja. Meganizma te ndryshem si bejm ngjyrosjen e mobiljeve si the punojm mobilje me porosi te reja kuzhi

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 10:34
 • Kompresor I ri me hilta komplet

  Kompresor I ri me hilta komplet

  Kompresori është vetem me 8 orë pune Posedon dy Hilta komplet me gypa 40 metra Më një Fjal I ri

  3.800 €
  Pejë
  23 mars 10:26
 • Gjenerator I kfortit

  Gjenerator I kfortit

  Gjenerator 3kw Orë punë vetem 62 orë

  350 €
  Pejë
  23 mars 10:25
 • IVECO 18.345

  IVECO 18.345

  IVECO - 18.345. IARDHUR NGA GJORMONIJA SHUME NE GJENDJE TEMIRI i DOGANUAR

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 10:24
 • Rafta per supermarket,2 cope

  Rafta per supermarket,2 cope

  Raftat jane ne gjendje shume te mire dhe cmimi eshte nga 40 euro per nje raft....!Cmimi fix nuk negociohet

  80 €
  Pejë
  23 mars 09:45
 • punojm mobilje me porosi

  punojm mobilje me porosi

  Punojm te gjitha llojet e mobiljeve me porosi po ashtu edhe bejm ndrimin e fytyrave te mobiljeve te vjetra punojm pllakare kuzhina komoda paradhoma regalla enteriere per lokale etj ju mirpresim na kon

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 09:45
 • Golf plus 1.9 77kw dsg me dogant

  Golf plus 1.9 77kw dsg me dogant

  Golf plus 1.9 77kw vetura osht dsg tempomat klim fellne vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan tpagume etj 049199841 044139396

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 09:25
 • Audi A6-3.0 ---

  Audi A6-3.0 ---

  Shess Audi A6- QUATRO Motorr 3.0 Automatik Tiptronik EXTRA ::: Klimatronik Komanda ne timon + shpejtsi ne timon Abs Esp Centrall Karrika lekur S Line Fellne 18' me goma shum te mir Xenon bixenon Ne g

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 09:25
 • Golf 1.9 tdi automatik viti 2002 me dogan

  Golf 1.9 tdi automatik viti 2002 me dogan

  Golf 4 1.9 tdi 74 kw viti 2002 automatik tip tronik tempomat klim etj vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan te pagume 049199841 044139396

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 09:24
 • BMW X6-3.5 X Drive

  BMW X6-3.5 X Drive

  Shes BMW-X6---Sport Pacet Viti i Prodhimit 07 / 2009-Model 2010 3.5 Benzin I regjistruar rks Gjendje perfekte Kamer Senzora Lekur Timon multifunksional+ me nxemje Klimiatronik para dhe mas Karrika

  24.000 €
  Pejë
  23 mars 09:24
 • IVECO 190E31 FAKTURA ME TVSH PER FIRMA

  IVECO 190E31 FAKTURA ME TVSH PER FIRMA

  IVECO 190E31 viti regjistrimi i par 2005 I POSA ARDHUR NGA JASHT ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR PER FIRMA FAKTURA ME TVSH..MUNDESI NDRRIMI ME MATERIAL NDERTIMOR.DHE VETUR POSEDON 1.GJAMA ELEKTRONIK

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 09:15
 • Pedale sportive per golf 5 golf 6 golf 7

  Pedale sportive per golf 5 golf 6 golf 7

  Shes pedale sportive per golf 5 golf 6 golf 7 per golf 7 100 euro per golf 5 edhe 6 120 euro

  100 €
  Pejë
  23 mars 09:05
 • VW golf 6 airbag

  VW golf 6 airbag

  shes airbag per golf 6 1 osht 320 045634534 ose viber 0037745549548

  240 €
  Pejë
  23 mars 09:05
 • Scania 94M250 KIPER+KRAN+4x4

  Scania 94M250 KIPER+KRAN+4x4

  Scania 94M250 KIPER+KRAN+4x4 VITI 1996 KRANI 6 TON DHE SHKON NE LARGESI 22 METRA +PLUG PER PASTRIM TE BORES KLIM. ABS .ASR KM ORIGINALE 205441 i posa ardhur me dogane dhe homologim te paguar ne gj

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 09:04
 • Mercedes 814 EcoPower Kiper+Kran I POSA ARDHUR

  Mercedes 814 EcoPower Kiper+Kran I POSA ARDHUR

  Mercedes 814 EcoPower Kiper+Kran I POSA ARDHUR NGA JASHT I DOGANUAR NE GJENDJE EXTRA TE MIR POSEDON . 1.MILLER KIPER 2.KRAN 2.5 TON 3.BLLOKAD 4.VITI 1997 5.MUNDESI NDERRIMI 6.GOMA TE REJA 7.MATERI

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 09:04
 • Shtepi me lokal vetëm disa metra larg qendre zej..

  Shtepi me lokal vetëm disa metra larg qendre zej..

  Shtëpia është një katshe,posedon lejen edhe për katin e dyt. -Kuzhina verore 30 m2 -Dyqani i regulluar 30m2 -Parcela me tapi është gjithsej 2.61 ari -Balli i shtëpisë është 15m -Ka mundësi ndrrimi me

  125.000 €
  Pejë
  23 mars 08:53
 • Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Pejë
  23 mars 08:45
 • Tv SONY dhe komoda

  Tv SONY dhe komoda

  Shitet tv SONY dhe komoda për tv komplet me qmim të volitshem jan në gjendje të mirë. tv eshte ne gjendje shum te mire qmimi esht 100 euro komplet. Per me shum na kontaktoni 044568627 Viber: +38649568

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 08:44
 • Singer maqin e kepjes per kepuc

  Singer maqin e kepjes per kepuc

  Shitet maqin e kepjes SINGER per kepuc kep lekur farmerka dhe te ndryshme punon shum mir esht ne fungcion per me shum na kontaktoni 044568627 Viber: +38649568627

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 08:44
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Pejë
  23 mars 08:30
 • VW Golf 5 Trendline 2008 EXTRA SERIA E FUNDIT

  VW Golf 5 Trendline 2008 EXTRA SERIA E FUNDIT

  - Volkswagen Golf V Trendline 2008 Vetura eshte e Regjistruar deri ne muajin e dhjetë kontrata e shitblerjes behet menjeher,dhe -Viti i prodhimit 20048, -Motorri 1.4 B - 1390 cm3 (kubik) -Gjatesia

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 08:27
 • seat pikap 1.9 dizell

  seat pikap 1.9 dizell

  eshes seati pikap si eshin ne foto ne gjedje te mir 1.9 dizell meguma treja regjstrim ka ska du se 2 muj per mashum na kotaktoni ne tel.049392939 po munden edh vajber ktaktoni

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 08:14
 • Vectra c-viti 2002-Rks 10/17,motor 2.2 diesel

  Vectra c-viti 2002-Rks 10/17,motor 2.2 diesel

  Shes apo e ndrroj veturen Vectra C mtr 2.2 diesel me zingjir,Rks deri ne fillim te tetorit. bmw x5 mercedes audi mazda ford urgjent ndrrim nderrim nderroj ndrroj ndrrohet nderrohet famijare karav

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 08:14
 • Shitet gjeli

  Shitet gjeli

  Shitet gjeli piklan orginal asya du me largu prej gjakut me pula me ble tjeter

  20 €
  Pejë
  23 mars 07:28
 • dyer per dhoma standarte +37745327459

  dyer per dhoma standarte +37745327459

  punojm dyer e dritare nga druri me dimenzjone te ndryshme si dhe me porosi ju mipresim 044945648

  60 €
  Pejë
  23 mars 07:24
 • Samsung M7600 BEAT DJ

  Samsung M7600 BEAT DJ

  Shitet telefoni Samsung M7600 Beat Dj në gjëndje të rregullt. Çmimi: 35 €. Për me shumë informata: Mob.Tel.: 049 563 988, 044 563 988

  35 €
  Pejë
  23 mars 07:16
 • Golf 5 2.0 tdi 2004 pa dogan

  Golf 5 2.0 tdi 2004 pa dogan

  Shitet vetura Volkswagen Golf 5 2.0 tdi Viti 2004 Klimatronik 4 xhama me pull Airbag Esp Radio cd 6 shpejtesi + R Bordkompojuter Gjendje prefekt PA DOGAN TABELA TE HUJA

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 07:05
 • Mercedesi 220 cdi viti 2008

  Mercedesi 220 cdi viti 2008

  Shitet vetura Mercedes-Benz C klas 220 cdi Viti 2008 ME DOGAN HOMOLOGIMIN E PAGUME

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 07:05
 • Vw passat 2.0 tdi 2004 tabela ZVICRES

  Vw passat 2.0 tdi 2004 tabela ZVICRES

  Shitet vetura Volkswagen Passat Viti 2004 2.0 tdi 6 sped 1 Bregasni 8 Ventila Pacikel filter Bord kompjuter Klimtronic 4 goma treja dimnit Nxemje karika Xhamat color Xhamat npull Pa dogan tabela zvicr

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 07:05
 • Tiguan 2.0 tdi 4 Motion DSG Automatik 2009

  Tiguan 2.0 tdi 4 Motion DSG Automatik 2009

  Shitet vetura Volkswagen TIGUAN Viti 2009 2.0 tdi 4 MOTION 4 Goma te reja DSG AUTOMATIK TIPTRONIK Klim 4 xhama me pull Airbag Esp Radio cd Xhama color mbrapa

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 07:04
 • Shitet Ndrrohet Nissan Primera 2.2 Dci Rks

  Shitet Ndrrohet Nissan Primera 2.2 Dci Rks

  Nissan primera 2.2 diesel ,viti i prodhimit 2003,i regjistruar me targa rks deri me 06-05-17 vetura eshte ne gjendje te mirr E servisuar Vetura posedon: Motor me zingjir -board kompjuter -navigacion -

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 06:04
 • Shes Nissan pathfinder

  Shes Nissan pathfinder

  Shes Nissan pathfinder mil 59000te kaluara Benzine 4.0 Viber +41789324836

  12.000 €
  Pejë
  23 mars 03:24
 • Samsung S4

  Samsung S4

  Shitet Samsung Galaxy S4 pothuajse i ri..

  120 €
  Pejë
  23 mars 01:16
 • Extra lir shitet urxhent golf4

  Extra lir shitet urxhent golf4

  Extra lir shitet urxhent golf4 +37744732531 049144078

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 01:05
 • Fellne Mercedes

  Fellne Mercedes

  Fellnet original per Mercedes AMG me goma qmim i volitshem

  550 €
  Pejë
  23 mars 01:05
 • Dynacord 8 boxa

  Dynacord 8 boxa

  Shitet Dynacord Powermax 5 4 basa F8 dhe 4 Satelita F150me sllev Dynacord SP5 dhe kabllat

  5.700 €
  Pejë
  23 mars 00:49
 • Golf 5 1.9 TDI 2005 I Ardhur Nga Zvicra

  Golf 5 1.9 TDI 2005 I Ardhur Nga Zvicra

  Shes Golf 5 I Ardhur Nga Zvicra 1.9 TDI 6 Shpejtsi Viti Prodhimit 24.12.2005 Ne gjendje Shum te mir 229000 Km Te Garantuara Me Liber Servisit Po ashtu shum i rujtun si jasht edhe mbrenda Ngjyra pa A

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 00:14
 • SHITET BICIKLETA

  SHITET BICIKLETA

  SHITET BICIKLETA NA SHKRUANI NE VIBER +37744710370

  Me Marrveshje
  Pejë
  23 mars 00:14
 • Autolarje te reja

  Autolarje te reja

  shesim maqina orgjinale italjane te REJA te pa perdorura gjitashtu keni mundsi me ble vetem pompen pa elektromotorr.

  Me Marrveshje
  Pejë
  22 mars 23:27
 • DHOMA Fjetje zbritje sezonale

  DHOMA Fjetje zbritje sezonale

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Pejë
  22 mars 23:26
 • Termo 2.5 kw

  Termo 2.5 kw

  Shitet termo 2.5 KW ne gjendje shume te mire.

  80 €
  Pejë
  22 mars 23:26
 • Shes gollf 1.3 benzin Rks deri 30-08-2017

  Shes gollf 1.3 benzin Rks deri 30-08-2017

  Shes veturen ne gjendje te mir,osht ekonomike dhe punon mir,me dokumentacion te regullt,edhe 5 muaj RKS, ndrime nuk bejm arsya e shitjes esht se nuk me duhet kjo vetur kam ble vetur tjeter ju flm,

  550 €
  Pejë
  22 mars 23:19
 • Printer Lexmark X 1180

  Printer Lexmark X 1180

  Shes printerin Lexmark X 1180 në gjendje të rregullt. Fotokopje, printim dhe skenim të gjitha në një. Toneri e ka te hargjuar. .

  20 €
  Pejë
  22 mars 23:17
 • shese veye te pulave te katundit per inkubator

  shese veye te pulave te katundit per inkubator

  shese veze te pulave per inkubator per ma shum thirr ne tel per sasin dhe rezervimin e sasis

  Me Marrveshje
  Pejë
  22 mars 22:48
 • Iphone 6 64gb me icloud dhe Iphone 5s 32gb

  Iphone 6 64gb me icloud dhe Iphone 5s 32gb

  Shitet Iphone 6 64gb me icloud ne gjendje te regullt i punojn te gjitha i rujtum si dhe Iphone 5s 32gb me icloud i ri. Qmimi sipas marveshjes

  Me Marrveshje
  Pejë
  22 mars 22:26
 • Shes bicikleten me gjitha pjeset shimano

  Shes bicikleten me gjitha pjeset shimano

  Bicikleta oshte kjo ne foto, i KA gjitha pjeset Shimano , oshte shum pak e perdorme, pres bleres serioz , ju mirepres

  99 €
  Pejë
  22 mars 22:18