Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pejë

 • 6 foto
  Shes pjes fiat punto
  Vetura

  Shes pjes fiat punto

  Shes pjes fiat punto jtd Viti 2006 si dhe bejm blerjen e veturave italiane Alfa fiat lancia

  Pejë Dje, 14:01
  5.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 3008 2.0 HDI Viti prodhmit 2010
  Vetura

  Peugeot 3008 2.0 HDI Viti prodhmit 2010

  Peugeot 3008 2.0 HDI Viti prodhmit 2010 Kerri posedon panoram klima tronik pulla vullon navikacion l

  Pejë Dje, 14:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz 313 CDI Viti Prodhimit 09.03.2001
  Kamionë

  Mercedes Benz 313 CDI Viti Prodhimit 09.03.2001

  Mercedes Benz 313 CDI Viti Prodhimit 09.03.2001 Me dogane pagume ne gjendje shume temir teknike i po

  Pejë Dje, 14:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw T4 2.5 TDI Viti Prodhimit 1999
  Vetura

  Vw T4 2.5 TDI Viti Prodhimit 1999

  Vw T4 2.5 TDI Viti Prodhimit 1999 Ne gjendje tshume te mir teknike i posa ardhun nga zvicrra

  Pejë Dje, 14:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Citruen jumpy 2.0 HDI Me Frigo Viti Prodhimit 2004
  Vetura

  Citruen jumpy 2.0 HDI Me Frigo Viti Prodhimit 2004

  Citruen jumpy 2.0 HDI Me Frigo Viti Prodhimit 2004 Me dogane te paguar Ne Gjendje shume temire tekni

  Pejë Dje, 14:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Citruen C5 2.0 HDI Viti Prodhimit 15.04.2008
  Vetura

  Citruen C5 2.0 HDI Viti Prodhimit 15.04.2008

  Citruen C5 2.0 HDI Viti Prodhimit 15.04.2008 I regjistruar ne rks Regjistrim deri me 05.01.2020 ne g

  Pejë Dje, 14:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW T4 2.5 TDI Viti i Prodhimit : 2001
  Vetura

  VW T4 2.5 TDI Viti i Prodhimit : 2001

  VW T4 2.5 TDI Viti i Prodhimit : 2001 Me dogane pagume ne gjendje shume te Posedon Libren e servisit

  Pejë Dje, 14:01
  4.500 €
 • 6 foto
  Vetura Pikap Citruën Jumpy 2.0 HDI
  Vetura

  Vetura Pikap Citruën Jumpy 2.0 HDI

  Veture Pikap Citruën Jumpy 2.0 HDI Viti Prodhimit 26.09.2006 Vetura posedon liber servisit I posa a

  Pejë Dje, 14:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 7 2.0 bluemotion
  Vetura

  Golf 7 2.0 bluemotion

  Shitet golf 7 bluemotion rexhistrim edhe 10 muaj rexhistrimi pare ne ks me servise te sapo kryera ul

  Pejë Dje, 13:53
  14.800 €
 • 11 foto
  03- URGJETISHTË 2 SHTEPI ME 5.71 ari PEJË
  Shtepi / Vila

  03- URGJETISHTË 2 SHTEPI ME 5.71 ari PEJË

  Shes dy shtepi me 5.71 ari troll Shtepit ndodhen ne Pejë pikrishtë per ball shkolles ekonomike . S

  Pejë Dje, 13:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   03- Shtepin me 8 ari truall ne Peje
  Shtepi / Vila

  03- Shtepin me 8 ari truall ne Peje

  Shtepija gjindet ne pej ne lagjen e fidanishtes per ball AL Petroll-it apo Berdynaj company Shte

  Pejë Dje, 13:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda

  Shes matorrin i po sa ardhun ne ks me dogan me homoligim te krym ngjendje shum te mir 750kubik

  Pejë Dje, 13:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastrim banesash
  Lokale / Punetori / Magazina

  Pastrim banesash

  Bejm pastrimin e banesave dhe mirmbajtjen e tyre me kontrat nje vjeqare

  Pejë Dje, 13:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ev zx5
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx5

  shes dy ev zx 5 njeri nga prodhimet me te mire te tere brendit te electro voice 2x600w

  Pejë Dje, 13:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Spider pro new one
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Spider pro new one

  shes spider pro te ri

  Pejë Dje, 13:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ev zx4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx4

  shes dy boxe ev zx4 extraaaa

  Pejë Dje, 13:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub woofer behringer 1800x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer behringer 1800x

  shes dy bas bina behringer euro power 1800x shuuum te mira dhe te ruajtura per ma teper foti viber 3

  Pejë Dje, 13:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  sennheiser xsw-1 825 new one
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sennheiser xsw-1 825 new one

  shes mikrofonin e ri wireles sennheiser extra sound new design hd digjital qmimi eshte 250

  Pejë Dje, 13:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  sub woofer fbt maxx 9s  2x900w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer fbt maxx 9s 2x900w

  shes dy sub woofera fbt maxx9s 2x900w super gjendje per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë Dje, 13:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 81m2 - perball burgut ne Pejë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 81m2 - perball burgut ne Pejë

  Banesa eshte 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , eshte ndertim i ri , e pa mobiluar.

  Pejë Dje, 13:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dynacord pm 1600-2 2x700w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord pm 1600-2 2x700w

  shes mixeten dynacord pm 1600-2 2x700w mixeta eshte ne extra gjendje qm 1250e per ma teper foto vib

  Pejë Dje, 13:43
  1.250 €
 • 1 foto
  Modul juzi sound 32 mb
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Modul juzi sound 32 mb

  shes modulin juzi sound 32 mb me ngjyra shume te forta send perfekt per te gjithe muzicientet 2017

  Pejë Dje, 13:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shure sm 58 wireless ut4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shure sm 58 wireless ut4

  shes mikrofonin shure wireless ut4 eshte kogja potent dhe do ju plotsoj qdo kerkes te perfomanses ku

  Pejë Dje, 13:43
  250 €
 • 7 foto
  03-SHES STEPIN ME 5 ARI TRUALL
  Shtepi / Vila

  03-SHES STEPIN ME 5 ARI TRUALL

  Shes shtepin me 5 ari truall shtepia gjindet perball shkolles ekonomike shtepia eshter e renovuar ko

  Pejë Dje, 13:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  03-SHES SHTEPIN ME TRUALL NE PEJE
  Garazh

  03-SHES SHTEPIN ME TRUALL NE PEJE

  Shes shtepin me 12 ari truall ne pej e cila gjindet afer rethit te shkolles ekonomike shtepia gjinde

  Pejë Dje, 13:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  03-shes dy shtepi te shkolla ekonomike
  Shtepi / Vila

  03-shes dy shtepi te shkolla ekonomike

  shes dy shtepi te shkolla ekonomike me 14 ari per me shum informata thirni ne kta numra -tel-0491664

  Pejë Dje, 13:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  03-.Shes shtepin ne Fidanishte
  Shtepi / Vila

  03-.Shes shtepin ne Fidanishte

  shitet shtepia ne fidanishte me 5 ari truall shtepia eshte 4 kate me lokal e cila ka ket renditje 5

  Pejë Dje, 13:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   03- Shes dy shtepi ne dardani 1
  Shtepi / Vila

  03- Shes dy shtepi ne dardani 1

  shes dy shtepi ne dardani 1 te cilat jan njera ka 3 kate dhe perbehet prej 8 dhomave plus sallon me

  Pejë Dje, 13:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biznes i Parukerise me Qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes i Parukerise me Qera

  Ofroj biznesi e parukerise me qera per persona te interesuar. Dyqani ka te gjithe enterierin dhe te

  Pejë Dje, 13:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Betonjere/mikser betoni ASTRA 84.38 viti 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Betonjere/mikser betoni ASTRA 84.38 viti 2000

  Shitet betonjere Astra 84.38 viti 2000 me bot 12 m3 me nje motorr Mjeti ndodhet ne Itali ne gjendje

  Pejë Dje, 13:26
  14.000 €
 • 3 foto
  Gaming pc lir mir
  Kompjutera

  Gaming pc lir mir

  Shitet kompjueteri per.lojra komplet.me.monitor 19inch Performansat ne foto Per.info.kontakto ne vi

  Pejë Dje, 13:21
  140 €
 • 6 foto
  Gaming pc QUAD CORE-FORTNITE
  Kompjutera

  Gaming pc QUAD CORE-FORTNITE

  Shitet pc per lojra Cpu Intel® Core™2 Quad Processor Q9550 12M Cache, 2.83 GHz, 1333 MHz FSB Ram 6

  Pejë Dje, 13:21
  140 €
 • 7 foto
  BMW X5 xdrive 35D (diesel) ndrrim
  Vetura

  BMW X5 xdrive 35D (diesel) ndrrim

  Ndrrim me naj veture deri 5 - 6000 euro. Shitet Bmw X5 2012, i sapoardhur, i regjistruar RKS dhjeto

  Pejë Dje, 13:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mini cooper s 1.6
  Vetura

  Mini cooper s 1.6

  Shes mini cooper s 2008 1.6 174ps full extra panoram pulla ne vullan lekur te kaluara 209mi km te ga

  Pejë Dje, 13:09
  9.850 €
 • 1 foto
  GAMING PC I7-GTX 1050+MONITOR
  Kompjutera

  GAMING PC I7-GTX 1050+MONITOR

  Shitet Gamnig pc Cpu Intel® Core™ i7-3770 Processor 8M Cache, up to 3.90 GHz Ram 12gb Grafika gtx

  Pejë Dje, 13:05
  380 €
 • 1 foto
  Paradhom
  Mobilje

  Paradhom

  Shitet paradhoma shum pak e perdorur e bler ne Berkom

  Pejë Dje, 12:44
  55 €
 • 8 foto
  Mercedes A180
  Vetura

  Mercedes A180

  shes veturen mercedes A180 Avangarde n gjendje perfekte 1 vit rks automatik 7 shpejtsi+R full opsion

  Pejë Dje, 12:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gilera Runner 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Gilera Runner 49cc

  shes skuterin gilera runner 49cc ngjendje perfekte me dokumenta viti 2002 ftofjen me uj per me shum

  Pejë Dje, 12:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes I Posa ardhur nga Gjermania
  Vetura

  Mercedes I Posa ardhur nga Gjermania

  Mercedes c clase 220 cdi Automatik 7G blue eficcency ne 170 ps dora e dyt me 180 mij km te kalume m

  Pejë Dje, 12:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Passat B8 2015 HiGHLINE 190pss Dsg
  Vetura

  Passat B8 2015 HiGHLINE 190pss Dsg

  Passat B8 2015 HiGHLINE 190pss Dsg Pa dogan me libra te servisitn

  Pejë Dje, 12:25
  17.000 €
 • 1 foto
  Ne shitje ora espirit
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ne shitje ora espirit

  Eshte shum pak e perdorme ne gjendje te shkelqyeshme

  Pejë Dje, 12:21
  40 €
 • 2 foto
  Syza Police
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza Police

  Shiten syzat Police +0.25 jan shum pak te perdorme. Jan si te reja pa asnje grith

  Pejë Dje, 12:18
  40 €
 • 9 foto
  Jepet villat me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet villat me qera

  Jane 8 te kompletuara per pune

  Pejë Dje, 12:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kanalizim
  Sherbime

  Kanalizim

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve si WC Kuzhinave Lavamanve etj sherbimi ne ter Kosoven

  Pejë Dje, 12:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION NJE VIT. O44 2

  Pejë Dje, 12:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqin per lamje gorenje
  Teknik dhe paisje

  Maqin per lamje gorenje

  Shes makinen gorenje per larje te robave ka defekt pompen e ujit qe e nxir ujin jasht me ndreq kusht

  Pejë Dje, 12:08
  70 €
 • 6 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  She’s Golf4 viti 2006 full ekstra sapo i Ardhur nga gjermania

  Pejë Dje, 12:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes bicikllen pothuajse e re
  Paisje per sport

  Shes bicikllen pothuajse e re

  Bicikileta eshte pothuajse e re , pjeset i ka shimano.

  Pejë Dje, 12:00
  250 €
 • 11 foto
  SHITEN NE LAGJEN KRISTAL 10 OSE 20 ARI truall
  Shtepi / Vila

  SHITEN NE LAGJEN KRISTAL 10 OSE 20 ARI truall

  Ekskluzive - me oferte te re Shitet trualli ne hapsire totale prej 2035m2 (20 ari e 35metra). Truall

  Pejë Dje, 11:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT B8 DSG
  Vetura

  VW PASSAT B8 DSG

  Shes passat 2.0 tdi me dogan te pagume posedon klim tronik para mbas navi komanda ne timon ndrus ne

  Pejë Dje, 11:49
  Me Marrveshje