Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pejë

 • 2 foto
  OFROJ SHTEPINE NE SHITJE NE RUGOVE
  Shtepi / Vila

  OFROJ SHTEPINE NE SHITJE NE RUGOVE

  Ofroj në shitje Shtëpinë e madhe në Bogë Rugovë afër Relax Rugova. Shtëpia posedon garazhë për tri

  Pejë Sot, 10:36
  450 €
 • 7 foto
  Audi A3 2.0tdi Pa dogan
  Vetura

  Audi A3 2.0tdi Pa dogan

  Audi A3 Viti 2009 Km 217.000 te garantume 2.0 tdi 6 shpejci Fellne 19 coll Pa dogan ---------

  Pejë Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Polo 1.6tdi PA DOGAN
  Vetura

  Polo 1.6tdi PA DOGAN

  Polo 1.6 tdi 28.11.2009 Ne gjendje perfekte 2 qilsa Liber te servisit Pa dogan

  Pejë Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19coll

  Shiten fellnet 19 coll Mercedes Audi Vw

  Pejë Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Passat Highline 2.0 TDI DSG 2011 me dhez gisht
  Vetura

  VW Passat Highline 2.0 TDI DSG 2011 me dhez gisht

  VW Passat Highline 2.0 TDI DSG 11/2011 i po sa Ardhur e para dor 2 qelsa Star stop me dhez gisht Vet

  Pejë Sot, 10:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW 320d
  Vetura

  BMW 320d

  Bmw 320 Dizell 2.0 150ps Viti 2005 Manual 6+R Klimatronik 280mi KM Interier Mpaket Tavanin e Zi Mren

  Pejë Sot, 10:32
  5.600 €
 • 6 foto
  BMW 530-Xdrive 2006 Diesel
  Vetura

  BMW 530-Xdrive 2006 Diesel

  Shess BMW 530 xdrive Motorri 3.0 Diesel -Automatik tiptronik 6 shpejtsi Viti i prodhimit 10/ 2006 4

  Pejë Sot, 10:32
  7.200 €
 • 9 foto
  Nissan Terrano 3.0 BEJM NDRRIM
  Vetura

  Nissan Terrano 3.0 BEJM NDRRIM

  Shes Nissan 3.0 2004 4x4 Per ma shum kontaktoni tel 044221567

  Pejë Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Smart
  Vetura

  Smart

  Shes Smart forfour klim 1.3 benzin Automatik tiptronik.viti i prodhimit 2004 i regjistruar deri ne 1

  Pejë Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mitcubishi Colt1.3b-ka mundesi Ndrrim
  Vetura

  Mitcubishi Colt1.3b-ka mundesi Ndrrim

  Shitet vetura ne gjendje shum shum te mir si mrrna ashtu edhe jasht vetura ka te gjith servisat e kr

  Pejë Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes E 350 AMG
  Vetura

  Mercedes E 350 AMG

  Shess Mercedes E 350 AMG Pacet Model Avangarde Viti 11/ 2009– Modeli 2010 Motorri 3.0 Diesel / Au

  Pejë Sot, 10:32
  17.950 €
 • 11 foto
  MAN tga 18-41 —2003
  Kamionë

  MAN tga 18-41 —2003

  Shes kamionin MAN TGA 18-41 Manual Viti 2003 Me klim Interder Retarder Gjendje te mir teknike Me

  Pejë Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW-530 Xdrive -3.0 Automatik -1 vit regjistrim
  Vetura

  BMW-530 Xdrive -3.0 Automatik -1 vit regjistrim

  Shes Bmw 530 X-Drive 4X4 Motorr i modelit Ri TwinPowerTurbo 258 Ps / Viti i Prodhimti 05/ 2013 / A

  Pejë Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 7-2.0 Manual 6 Shpejtsi
  Vetura

  Golf 7-2.0 Manual 6 Shpejtsi

  Shitet Golf 7, viti i prodhimit 10- 2013 model 2014 2.0 Diesel 150 Ps Me 6 shpejtsii posedon ABS,

  Pejë Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi a6 3.0 S-line matrix 2015
  Vetura

  Audi a6 3.0 S-line matrix 2015

  Audi a6 3.0 s-line mrenda dhe jasht matrix model 2015

  Pejë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kanalizim
  Sherbime

  Kanalizim

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve si WC Kuzhinave Lavamanve etj sherbimi ne ter Kosoven

  Pejë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lopë qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lopë qumeshtore

  Shiten lopet qumeshtore te racave fisnike evropiane Simmental, Holstein, te ardhura nga Holanda, Gje

  Pejë Sot, 10:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw Passat 2.0 DSG Viti Prodhimit 2014
  Vetura

  Vw Passat 2.0 DSG Viti Prodhimit 2014

  Vw Passat 2.0 TDI DSG Viti Prodhimit 2014 ne gjendje shume temir teknike i posa ardhur nga zvicrra

  Pejë Sot, 10:20
  8.999 €
 • 4 foto
  Citruen jumpy 2.0 HDI Me Frigo Viti Prodhimit 2004
  Vetura

  Citruen jumpy 2.0 HDI Me Frigo Viti Prodhimit 2004

  Citruen jumpy 2.0 HDI Me Frigo Viti Prodhimit 2004 Me dogane te paguar Ne Gjendje shume temire tekni

  Pejë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Citroen Berlingo 1.6 HDI Viti Prodhimit 2008
  Vetura

  Citroen Berlingo 1.6 HDI Viti Prodhimit 2008

  Citroen Berlingo 1.6 HDI Viti Prodhimit 2008 Pikapi Posedo Klim Me dogane ne gjendje shume temir te

  Pejë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Citruen C3 1.4 HDI Viti Prodhimit 2009
  Vetura

  Citruen C3 1.4 HDI Viti Prodhimit 2009

  Citruen C3 1.4 HDI Viti Prodhimit 2009 Me dogane me Homologim I posa ardhur nga Zvicrra

  Pejë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse Viti Prodhimit 2009 ne
  Vetura

  Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse Viti Prodhimit 2009 ne

  Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse Viti Prodhimit 2009 ne gjendje shume te mire teknike e posa ardhur nga Z

  Pejë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Golf VI 2.0 TDI Viti Prodhimit 10.08.2009
  Vetura

  VW Golf VI 2.0 TDI Viti Prodhimit 10.08.2009

  Vw Golf VI 2.0 TDI Viti Prodhimit 10.08.2009 Kerri posedon Tempomat Lkur Pulla Vullon Karrikat me Nx

  Pejë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Citruen C5 2.0 HDI Viti Prodhimit 15.04.2008
  Vetura

  Citruen C5 2.0 HDI Viti Prodhimit 15.04.2008

  Citruen C5 2.0 HDI Viti Prodhimit 15.04.2008 I regjistruar ne rks Regjistrim deri me 05.01.2020 ne g

  Pejë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel Combo 1.7 Dizel Viti Prodhimit 2002
  Vetura

  Opel Combo 1.7 Dizel Viti Prodhimit 2002

  Opel Combo 1.7 Dizel Viti Prodhimit 2002 Me dogane te pagume ne gjendje shume temir teknike e posa

  Pejë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW T4 2.5 TDI Viti i Prodhimit : 2001
  Vetura

  VW T4 2.5 TDI Viti i Prodhimit : 2001

  VW T4 2.5 TDI Viti i Prodhimit : 2001 Me dogane pagume ne gjendje shume te Posedon Libren e servisit

  Pejë Sot, 10:20
  4.500 €
 • 6 foto
  Vetura Pikap Citruën Jumpy 2.0 HDI
  Vetura

  Vetura Pikap Citruën Jumpy 2.0 HDI

  Veture Pikap Citruën Jumpy 2.0 HDI Viti Prodhimit 26.09.2006 Vetura posedon liber servisit I posa a

  Pejë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes gollf 6 2.0 tdi me dogan+ homologim
  Vetura

  Shes gollf 6 2.0 tdi me dogan+ homologim

  Shes gollf 6 2.0 tdi manual Klimatronik 4 gjama me rrym bord konpjuter Esp abs Senzora para dhe mbra

  Pejë Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes gollfin 6 1.9 tdi 6 shpejtsi
  Vetura

  Shes gollfin 6 1.9 tdi 6 shpejtsi

  Shes gollf 5 1.9 tdi 77 kw 6 shpejtsi Vetura ka 4 gjama me rryp esp abs bord kompjuter Radio te mir

  Pejë Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Subaru 4x4Bocser Swis Auto
  Vetura

  Subaru 4x4Bocser Swis Auto

  Subaru 4x4sa po ardhur exsta si iri 044566000 044542000 gjipi ash si i ri i ardhur nga zvicrra me

  Pejë Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes motorr motor per Agregat
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr motor per Agregat

  Motor perkins ftofja me ule kryt diznet bosh pumpen kompet qmim i volitshem 044566000 044542000 agr

  Pejë Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Shes pasatin 2003 kerri ppsedon. Klim tronike. Navigacin. Bord kompjuter. Tempomat. Komandat ne voll

  Pejë Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 6 goma kompet me bandash 4+2
  Kamionë

  Shes 6 goma kompet me bandash 4+2

  Shes goma per Atego Man Iveco Vollvo Scania Gomat jan Numer 265/70/19.5 Gomat jan te dimrit 4 cop dh

  Pejë Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Citroen 1.6Hdi Berlingo me dogan +Homologim
  Vetura

  Citroen 1.6Hdi Berlingo me dogan +Homologim

  Citroen Berlingo 1.6 Dizell Vetur Familjare hargjimet sa shkrepsa Me ulse ne gjendje si iri full opc

  Pejë Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Samsung j7 i rii
  Telefona celulare

  Samsung j7 i rii

  Shes samsung sikur i riii vetem dy jav i perdorum nga zvicra me garancijon vjen me krejt paisjet pe

  Pejë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolin me 6 karika
  Teknik dhe paisje

  Tavolin me 6 karika

  Shes tavolin xhami me 6 karika me gjendje shum te mir per me shum info na kontaktoni

  Pejë Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dy tepiha
  Mobilje

  Shiten dy tepiha

  Shes 2 tepiha dimenzionet 2 me 3 metra ne gjendje te mire qmimi i volitshem per ma shum na kontakton

  Pejë Sot, 10:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 7 1.6TDI 2013 Dogan Homologim te paguar
  Vetura

  VW GOLF 7 1.6TDI 2013 Dogan Homologim te paguar

  VW GOLF 7 1.6TDI 2013 I posa ardhur Dogan Homologim te paguar 167.000km te garantume me liber servi

  Pejë Sot, 10:12
  10.700 €
 • 0 foto
  Komod per tv
  Mobilje

  Komod per tv

  Komod per tv shum funksionale pak e perdorme..

  Pejë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Perde  zbritje
  Mobilje

  Perde zbritje

  shes perde te gatqme pothuajse te reja pa asnji demtim jan te blera ne nota brilant gjithsej jan 2

  Pejë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes raftin per butik osht krejt i riii
  Mobilje

  Shes raftin per butik osht krejt i riii

  Shes raftin per butik osht i rii dimenzioni osht 2 metra me 1.40 per ma shum na kontaktoni ne viber

  Pejë Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel combo 1.7DTI 2004
  Vetura

  Opel combo 1.7DTI 2004

  Opel combo 1.7DTI viti i prodhimit 2004 motor japan. Vetura eshte e regjistruar RKS posedon klim,ABS

  Pejë Sot, 10:09
  4.300 €
 • 0 foto
  Raft Butiku
  Mobilje

  Raft Butiku

  Raft druri per garderob i pershtatshem per dhom gjumi ose butik

  Pejë Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet mercedes vito
  Vetura

  Shitet mercedes vito

  She’s mercedes vito gjrndje shum tmir 5 ulse ne Librez regjistrim 29.12.2019 2500€ Me ndrim tjetr

  Pejë Sot, 10:07
  2.500 €
 • 6 foto
  Passat 2.0 TDI I BLUEMOTION dsg viti 2014
  Vetura

  Passat 2.0 TDI I BLUEMOTION dsg viti 2014

  Shes passat 2.0 Tdi 140 Ps i sapo doganuar dhe regjistruar ne rks..Vetura eshte e importuar nga Zvic

  Pejë Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW F10 530D FULL EKSTRA PA DOGAN - 11
  Vetura

  BMW F10 530D FULL EKSTRA PA DOGAN - 11

  - Bmw 530 Diesel. - Modeli F10. - Viti i Prodhimit Ne Fund 2010. - Km Te Kaluara Dhe Te Garantuara 2

  Pejë Sot, 10:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES E 320 CDI AVANTGARDE RKS FULL OPSIONE -
  Vetura

  MERCEDES E 320 CDI AVANTGARDE RKS FULL OPSIONE -

  - Mercedes Benz E Klas 320 CDI. - Modeli ( W211 Avantgarde ). - I Doganuar Dhe i Regjistruar RKS. -

  Pejë Sot, 10:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION PA DOGAN - 13
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION PA DOGAN - 13

  - VW Passat 2.0 TDI Bluemotion. - Modeli B7.( 103 KW / 140 PS ) - Viti i Prodhimit 2012. - I Po Sa

  Pejë Sot, 10:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES C 220 CDI AMG PAKET RKS FULL OPSION - 09
  Vetura

  MERCEDES C 220 CDI AMG PAKET RKS FULL OPSION - 09

  - Mercedes C Klas 220 CDI AMG PAKET. - Modeli ( Avantgarde AMG PAKET ) - Viti i Prodhimit 20.11.2008

  Pejë Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Astra 1.7cdti 2012 RKS
  Vetura

  Opel Astra 1.7cdti 2012 RKS

  Opel Astra 1.7cdti 2012 6shpejtsi RKS NE GJENDJE PERFEKTE PER MA SHUM INFO NE ☎️049 464 309 ☎

  Pejë Sot, 10:00
  7.200 €