• Shes dy kauqa dhe nje Elizabet

  Shes dy kauqa dhe nje Elizabet

  shiten dy kauqa dhe nje Elizabet

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 21:29
 • TV SAMSUNG LED FULL HD

  TV SAMSUNG LED FULL HD

  Shes Tv Led Samsug Full HD SMART 32 . TV eshte ne gjendje tregullt posedon opcione tjera: Full HD rezulucion 1080p Led Wifi (Smart Tv) 32 I Bardh

  250 €
  Pejë
  13 shtator 21:29
 • shes dyer dhe dritare te drurit viber +37745882998

  shes dyer dhe dritare te drurit viber +37745882998

  shesum dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro dritare 30 dhe 40 euro punojm edhe sipas porosis tel.045882998

  60 €
  Pejë
  13 shtator 20:28
 • Pirunngrites LINDE 3.5 ton disel 2010

  Pirunngrites LINDE 3.5 ton disel 2010

  Pirunngrites Linde 3.5 ton disel viti 2010 i doganuar sapo ardhur nga Gjermanija

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 20:15
 • Pirunngrites LINDE 2.5 ton disel 2011

  Pirunngrites LINDE 2.5 ton disel 2011

  Pirunngrites Linde 2.5 ton disel viti 2011 i doganuar sapo ardhur nga Gjermanija me levizje poashtu i zgaten thikat

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 20:15
 • Pirunngrites LINDE 3.5 ton 2006 disel

  Pirunngrites LINDE 3.5 ton 2006 disel

  Pirunngrites Linde 3.5 ton disel viti 2006 i doganuar sapo ardhur nga Gjermanija

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 20:14
 • Mobilje

  Mobilje

  Shiten mobiljet ne gjendje shum te mire. shesim dy 1sha 3-2 jan te pa lenduara dhe shum te rahatshme 3shi behet edhe krevat.

  300 €
  Pejë
  13 shtator 19:44
 • Golf 4 / 1.8 benzins

  Golf 4 / 1.8 benzins

  Shes Golf 4/ 1.8 benzins i sapo ardhur nga zvicra te interesurit te kontaktojn ne nr. 045-633-298

  1.300 €
  Pejë
  13 shtator 19:14
 • Multicom.me - Ofron oferta per IPHONE 7 PLUS

  Multicom.me - Ofron oferta per IPHONE 7 PLUS

  🆕🆕Multicom.me🆕🆕 🌟🌟🌟 Super Oferta 🌟🌟🌟 #Produktet jan te pa hapur me kuti . 🍏 iPhone 7 [32GB]👉 420€ 🍏 🍏 iPhone 7 [128GB]👉 550€ 🍏 🍏 iPhone 7 PLUS [32GB]👉 650€ 🍏 🍏 iPhone 7 PLUS [128GB]👉 760€ 🍏 🍏 iPho

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 18:27
 • Golf

  Golf

  Shes golfin GTI full injeksion ne gjendje perfecte

  1.700 €
  Pejë
  13 shtator 18:04
 • ATV XW A 07 4T  110cc

  ATV XW A 07 4T 110cc

  Shesim Motociklet ATV XW A 07 2T 110 cc kem ngjyra te ndryshme Dhezjen me Anllaser per info 044 155 662 044 921 388 049 244 454

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 17:04
 • ATV XW A 54

  ATV XW A 54

  SHesim Motocikleta ATV XW A 54 125 cc ka ngjyra te ndryshme Per Info 044 155 662 044 921 388 049 244 454

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 17:04
 • Shes ATV A 53 125cc 4T

  Shes ATV A 53 125cc 4T

  Shes Motocikleten ATV A 53 125cc 4T 2016 Me Rikferc ngjyra te ndryshme per info 044 155 662 044 921 388 049 244 454

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 17:04
 • Shes kamion MAN 32414

  Shes kamion MAN 32414

  Viti i prodhimit 2001. Çmimi me marreveshie .

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 17:04
 • Actros MP4 1848 me reterder Navigacion etj...

  Actros MP4 1848 me reterder Navigacion etj...

  Actros MP4 1848 me Reterder me Navigacion me Klim me Tempomat Full spojlera Full Drita per ndriqim me goma te mira e sapo ardhur nga jasht e sapo doganuar me fatur te regullt me TVSH ne gjendje sh

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 16:25
 • Actros 26 40 Kiper 3aks

  Actros 26 40 Kiper 3aks

  Actros 26 40 Kiper 3aks Viti 2001 me klim me goma te mira ne gjendje shum te mir me fatur te regullt me TVSH i sapo doganuar i sapo ardhur nga jasht Valoni Viber +38649195430

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 16:25
 • Hp Pavilon Elite Core i7 8gb ram 2gb grafik

  Hp Pavilon Elite Core i7 8gb ram 2gb grafik

  Shitet Hp pavilion elite m 9765 ch Core i7 920 2.66Ghz 8 mb cache 8 berthama Rami - DDR3 8Gb + 2 slota te lira dmth 6 slota per ram i ka Kartela Grafike Amd Radeon HD7570 192 bit. 2GB gta 5 nmaksi

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 16:17
 • Bmw 530xd 2008 targa te gjermanis

  Bmw 530xd 2008 targa te gjermanis

  Shes bmw 530xd te vitit 2008 ne gjendje shum te mire si jasht ashtu dhe brenda eshte M paket eshte ne targa te gjermanis i pergsditur per dogan goma te reja dy par fellne per dimer e per ver me goma t

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 15:16
 • Boch pump per opel kadett

  Boch pump per opel kadett

  shes boch pump per opel kadet ne gjndje te mir

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 15:15
 • TOURAN NE GJENDJE PERFEKTE (QMIM I MIRE, RKS 5 MUJ

  TOURAN NE GJENDJE PERFEKTE (QMIM I MIRE, RKS 5 MUJ

  Shitet tourani ne gjendje perfekte , setin e zamajcit te ri, ne motorr eshte ekstrem punim te mire , gjdo opsion i funkisonon, perkthimi menjehere, viti 26.12.2003 , 208000 tkalume 100% garantoj per t

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 15:04
 • Banesa në Pejë te supermarketi Greta 1

  Banesa në Pejë te supermarketi Greta 1

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banes në Pejë qe gjendet mbi Supermarketin Greta 1,po ashtu afer kompleksit Delta. Me siperfaqe prej 75m2 Banesa është në katin e pestë Banesa është ndert

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 14:42
 • Banese në Pejë

  Banese në Pejë

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banes ne Pejë,afër berdynajve në Fidanishte. Me siperfaqe prej 53 m2. Kati 5. Banesa është e kompletuar, i mungon vetëm mobilimi, me pamje nga rruga kryes

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 14:42
 • Banes në lagjen Jarina të Pejës

  Banes në lagjen Jarina të Pejës

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banes në Pejë në lagjen Jarina te fitnes Meli, rruga Qameria. Me siperfaqe prej 102m2. Banesa gjindet ne katin 3. Banesa është ndertim i ri. Posedon park

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 14:42
 • Banes në kompleksin banesor mbi Gorenje

  Banes në kompleksin banesor mbi Gorenje

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banes në Pejë në kompleksin banesor mbi Gorenje. Me siperfaqe prej 88m2. Banesa gjindet në katin e gjashtë. Banesa është ndertim i ri,posedon parket dhe f

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 14:42
 • Ofert! Shiten Llusterat .

  Ofert! Shiten Llusterat .

  Shes Llusterat Jan shum pak te perdorur me çmim special : 60 euro (i madhi) 50 ( I vogli) nese I merrni te dytë 90 euro . Flm per mirkutimin

  60 €
  Pejë
  13 shtator 14:25
 • City 28 Cico Zvicrane e re

  City 28 Cico Zvicrane e re

  Shitet biciklla,esht prodhim zvicran me pjest shimano,esht e re 99%ka dinam info viber.Mundesi ndrime edhe shtojm nese ka mat mira biciklla

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 14:18
 • Touareg

  Touareg

  Taureg 3.0 diesel full extra 2 Qelësa 2 parë goma dimrit & Verës Akumulatori i ri Të gjitha Serviset e kryera, në gjendje shumë të mirë Ska nevoj për kurrëfar investimi regjistrimi Dhjetor 2017 N

  8.600 €
  Pejë
  13 shtator 12:14
 • Pezhot 205 Disel 1.9 RKS

  Pezhot 205 Disel 1.9 RKS

  Shitet Vetura Peugeot 1.9Disel vetura Asht ne Gjendje te Rregullt 4 goma te reja Dimrit RKS denim 2 Muj

  450 €
  Pejë
  13 shtator 12:05
 • Audi a2 dizell automat

  Audi a2 dizell automat

  SHITET AUDI A2 DIZELL AUTOMAT. KESHTU N.GJENDJE TE MIR ËSHT.PREJ ZVICRE OSHT ARDH TU HEC. MU ME KA MET N.OBORR .NUK DHEZ .O E SHES O GJOMANI NI MJESHTER ME NDREQ.QMIMI 2000€ QESHTU I PRISHT!

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 11:11
 • BMW E60 525D FULL ESKTRA

  BMW E60 525D FULL ESKTRA

  BMW E60 525D 30.12.2004 MODEL 2005 I SA PO ARDHU ME TE GJITHA SERVISAT E KRYR NE GJEDJE TE SHKELQYSHME +LIBER SERVIST PA DOGAN POSEDON: NAVI TV 6CD SENZOR PARGINGI PARA-MBRAPA SHIBER KLIMA DY ZONALE V

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 10:36
 • SEAT LEON 1.6 FSI MODEL SPECIAL

  SEAT LEON 1.6 FSI MODEL SPECIAL

  SEAT LEON 1.6 FSI 25.12.2005 I SA PO ARDHUR NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ME TE GJITHA +LIBER SERVIST PA DOGAN POSEDON: KLIMA AC TEMPOMAT SENZOR SHIU BORD COMPJUTER VOLLAN 3 KARRIKA RIKARO FELLNE 16 C

  2.300 €
  Pejë
  13 shtator 10:36
 • iphone 6s plus 64 GB

  iphone 6s plus 64 GB

  Iphone eshte ne gjendje te mire , nuk eshte i gervishur , cmimi shume i volitshem , Kontakt viber ...

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 10:21
 • Kauça

  Kauça

  Shiten Kauçat , 100 euro 2.

  100 €
  Pejë
  13 shtator 09:46
 • Ipet depo me qera 300m2+300m2 kati dyt

  Ipet depo me qera 300m2+300m2 kati dyt

  Ipet depo me qera 300m2 osht kati i par po ashtu 300m2 osht kati kati i dyt Mundesia osht vetem katin posht me marr ose katin nelt Deop ka UJ RRYM KANALIZIM Kati i par osht i gjithi mermer Depo g

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 08:38
 • Fiat Punto 1.9 JTD 1 vit RKS

  Fiat Punto 1.9 JTD 1 vit RKS

  Shitet 
Fiat Punto
1.9 JTD
 1Vit RKS 
Viti : 2003 
Dritat Xenon 
Goma Treja (2017
) Xhamat Me Rrym
 Me klim (funksionale)
 Mbyllje centrall Te gjitha serviset e kryera Gjendje perfek

  2.600 €
  Pejë
  13 shtator 05:04
 • Gjenerator

  Gjenerator

  Kemi gjeneratorin ne gjendje te rregullt 7kw benzins

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 shtator 21:53
 • Shitet urgjent

  Shitet urgjent

  Shitet motori ne gjendje perfekte me mbrojtse dhe dy goma rezerv motori esht i ardhur nga Zvicra

  70 €
  Pejë
  12 shtator 21:08
 • Pitbull

  Pitbull

  Shes bulldog amstaf terrjer 16muja me vakcina te rregullta qeni osht shum I mir shum I dashtun me familje edhe me femi pres blers serjoz

  600 €
  Pejë
  12 shtator 20:48
 • Hidrofora

  Hidrofora

  Kemi hidrofora pumpa elektrokovina kemi te gjitha llojet e hidroforave

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 shtator 20:44
 • Kolic per bineq

  Kolic per bineq

  Kolic per bineq

  80 €
  Pejë
  12 shtator 20:25
 • Samsung S6 GOLD 32 GIGA vetem 2 jav i perdorur

  Samsung S6 GOLD 32 GIGA vetem 2 jav i perdorur

  Origjinal shum i mire pa asnje grith vetem 2 jav i perdorur tel 045 616 787 210€ qmimi

  210 €
  Pejë
  12 shtator 20:20
 • Shiten tegat

  Shiten tegat

  Shes tegat e reja shum pak te perdorura

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 shtator 19:48
 • Super Laptop HP Envy 17 teper i mire i7 12 gb ram

  Super Laptop HP Envy 17 teper i mire i7 12 gb ram

  Super laptop me performanca teper te mira shum pak i perdorur HP Envy 17-j099sz Windows 10 64Bit Procesori: Intel Core i7-4700MQ @ 2.4 Turbo 3.4GHz Quad Core 8 X CPU berthama Ram: 12GB RAM Grafika: 8G

  700 €
  Pejë
  12 shtator 19:31
 • #nxitoniperfitoni FITO 8 IPHONE 7 PLUS - VETEM SOT

  #nxitoniperfitoni FITO 8 IPHONE 7 PLUS - VETEM SOT

   iPhone 7 PLUS 32GB 480 €  iPhone 7 PLUS 128GB 540 €  iPhone 7 PLUS 256GB € 670€ ( Blej 1 dhe fito + 8 te tjere gratis , Oferta vlen vetem per sot , jo per dite te tjera , pranohet rezervim

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 shtator 18:43
 • Floket

  Floket

  Shes Paruken 80cm 500g ësht bler 150 ero e shes 100 € Lahen,Hekorosen,Feneraten

  100 €
  Pejë
  12 shtator 17:48
 • Qen

  Qen

  Shitet qeni raca pitbull i perzim me terier Osht shum miqsor me njerz ,ndersa shum i fshtir per oborr .

  30 €
  Pejë
  12 shtator 17:48
 • Shitet qeni

  Shitet qeni

  shitet qeni Samoyed Me vakcina te kryme 2 mujsh nr per kontakt 049 661077

  200 €
  Pejë
  12 shtator 17:18
 • Passat 1.9 TDI VITI: 08.2004

  Passat 1.9 TDI VITI: 08.2004

  Shitet passati 1.9 tdi ngjendje te mire ne fund 2004 , klime Ac, frena te reja, cd player origjinal, alu felga, 4 goma tjera plus, etj @AUTOEB

  2.450 €
  Pejë
  12 shtator 17:14
 • VW GOLF 4 1.9 TDI SPECIAL

  VW GOLF 4 1.9 TDI SPECIAL

  VW GOLF 4 1.9 TDI ME NI KUQE MODEL SPECIAL 30.12.2002 MODEL 2003 NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ME TE GJITHA SERVISAT E KRYR PA DOGAN POSEDON: KLIMA AC KARRIKA NXEMJE BORD COMPJUTER SENZOR SHIU GOMA TREJA

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 shtator 17:04
 • Top per Basketboll

  Top per Basketboll

  Nike Dominate Outdoor Competition

  20 €
  Pejë
  12 shtator 16:48