Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pejë

 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME - 049626758
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME - 049626758

  Qendra e dyerve në Malishevë EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndrys

  Pejë Dje, 16:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Pejë Dje, 16:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Pejë Dje, 16:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - 049626758
  Materiale ndertimi

  DYER PER DHOMA - 049626758

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer sta

  Pejë Dje, 16:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY 📲049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshm

  Pejë Dje, 16:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Drit per shlep
  Vetura

  Drit per shlep

  shiten dritat led shum t mira per shlep

  Pejë Dje, 16:50
  250 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Pejë Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Pejë Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758 EDI COMPANY
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758 EDI COMPANY

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Pejë Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME +38349626758
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Pejë Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Bansek - PRO MAC
  Makina dhe vegla

  Bansek - PRO MAC

  Shitet makina Bansek - PRO MAC e ardhur nga Zvicra . Nr tel : +383 49 -30-40-10 Ju mirpret Gebe Comp

  Pejë Dje, 16:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FARA VW POLO XENON LLED 2010 2015
  Autopjese dhe paisje

  FARA VW POLO XENON LLED 2010 2015

  Fara per vw polo 2009 2015 Xenon me lled Orgjinal te vw Per ma shum info ne 049 4444 20

  Pejë Dje, 16:45
  550 €
 • 7 foto
  VW JETTA 1.9TDI 2002 automatik 10muj regj
  Vetura

  VW JETTA 1.9TDI 2002 automatik 10muj regj

  VW JETTA 1.9TDI 2002 Gjamat me pull Klim ac 10muj RKS Shum i shtrengum Pa asni defekt 4gomat e rre

  Pejë Dje, 16:44
  3.800 €
 • 10 foto
  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 PA DOGAN
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 PA DOGAN

  VW PASSAT 2.0TDI DSG 103kw 140ps N fund 2011 model 2012 Klimatronik Ulse me nxemje Tempomat Pulla n

  Pejë Dje, 16:44
  8.300 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B7 2.0TDI 2015 PA DOGAN
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0TDI 2015 PA DOGAN

  VW PASSAT B7 2.0TDI Manual 6shpejtesi N fund 2014 model 2015 I posa ardhur PA DOGAN XENON BI XE

  Pejë Dje, 16:44
  9.500 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Xenon Led Dogan Homol
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Xenon Led Dogan Homol

  Passat 2.0 TDI DSG Xenon LED, posa doganuar dhe me homologim, viti i prodhimit 2015 model i vitit 20

  Pejë Dje, 16:44
  18.700 €
 • 10 foto
  AUDI A3 2.0TDI 2014 i posa ardhur DOGAN HOMOLOGIM
  Vetura

  AUDI A3 2.0TDI 2014 i posa ardhur DOGAN HOMOLOGIM

  AUDI A3 2.0TDI 2014 I posa ardhur I DOGANUAR ME HOMOLOGIM Senzora te parkimit Navi Pulla n timon U

  Pejë Dje, 16:44
  12.800 €
 • 6 foto
  VW GOLF 6 Plus 1.6TDI 2010 I POSA DOGANUAR HOMOLOG
  Vetura

  VW GOLF 6 Plus 1.6TDI 2010 I POSA DOGANUAR HOMOLOG

  VW GOLF 6 1.6TDI 77kw 105ps I posa ardhur I DOGANUAR ME HOMOLOGIM Senzora te parkimit para mbas Kli

  Pejë Dje, 16:43
  7.700 €
 • 11 foto
  BMW GT 530d 2011 Panoram RKS
  Vetura

  BMW GT 530d 2011 Panoram RKS

  ⛔️BMW Gt 530d ⛔️RKS ⛔️180kw ⛔️N fund 2010 model 2011 ⛔️207mij km ⛔️Soft Clo

  Pejë Dje, 16:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  FELLNE PER BMW AUDI VW
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER BMW AUDI VW

  FELLNE PER BMW 225/55/17 R - 400 FELLNE PER VW GOLF 5 6 15’ - 230 FELLNE PER AUDI 16’ - 20

  Pejë Dje, 16:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 6 1.6TDI TEAM 2010 i posa ardhur Dogan hom
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6TDI TEAM 2010 i posa ardhur Dogan hom

  Vw golf 6 1.6tdi N fund 2010 Model team Senzora te parkimit Mu parku vet Klimatronik Tempomat Kollor

  Pejë Dje, 16:42
  8.300 €
 • 3 foto
  shes Tjegulla
  Materiale ndertimi

  shes Tjegulla

  jon te perdorne po jon tmira jan 1200 copa

  Pejë Dje, 16:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW POLO 1.2 Benzin 2003 RKS
  Vetura

  VW POLO 1.2 Benzin 2003 RKS

  VW POLO 1.2 Benzin 2003 Klim ac Gjamat me pull Radio mp3 usb Regj edhe 3 muj Hipotek nuk asht Per ma

  Pejë Dje, 16:36
  2.800 €
 • 11 foto
  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2016 i posa doganuar homolo
  Vetura

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2016 i posa doganuar homolo

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 110kw 150ps N fund 2015 model 2016 Pulla n timon Distance controll Klimatronik

  Pejë Dje, 16:36
  14.800 €
 • 6 foto
  FIAT PUNTO 1.9JTD 2003 PA DOGAN
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.9JTD 2003 PA DOGAN

  FIAT PUNTO PA DOGAN 1.9Jtd 2006 Klim ac funksionale Gjamat me pull Shum i rujtum Per ma shum info ne

  Pejë Dje, 16:35
  1.300 €
 • 5 foto
  VW GOLF 6 Plus 2.0TDI 2010 PA DOGAN
  Vetura

  VW GOLF 6 Plus 2.0TDI 2010 PA DOGAN

  ➡️VW GOLF 6 Plus 2.0TDI Pa Dogan ➡️NFUND 2009 ➡️I posa ardhur ➡️2 qilsa ➡️240mi

  Pejë Dje, 16:35
  5.700 €
 • 4 foto
  AUDI A3 1.6TDI 2010 Xenon Led PA DOGAN
  Vetura

  AUDI A3 1.6TDI 2010 Xenon Led PA DOGAN

  AUDI A3 1.6TDI 2010 Facelift Xenon Led I posa ardhur PA DOGAN Km e garantume Me liber servisi Per m

  Pejë Dje, 16:35
  6.200 €
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë Dje, 16:35
  85 €
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0TDI 4motion DSG CITYSCAPE 2015
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0TDI 4motion DSG CITYSCAPE 2015

  VW TIGUAN 2.0TDI 4motion DSG Model CITYSCAPE 6muj 2014 MODEL 2015 Xenon Led Full Km e garantume I

  Pejë Dje, 16:34
  13.999 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Highline I DOGANUAR
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Highline I DOGANUAR

  VW PASSAT 2.0TDI DSG VIRTUAL Display HIGHLINE 2016 Xenon Led Kamer Navi Ulset me nxemje Klimatronik

  Pejë Dje, 16:34
  21.900 €
 • 11 foto
  VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I doganuar me homologim
  Vetura

  VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I doganuar me homologim

  VW GOLF 7 1.6tdi 2014 81kw 110ps I posa ardhur I doganuar me homologim Comfortline Xenon bi xeno

  Pejë Dje, 16:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TIMONA PER AUDI VW GOLF 6 7
  Autopjese dhe paisje

  TIMONA PER AUDI VW GOLF 6 7

  Timon per audi a3 a4 a6 - 220€ Timon per vw golf 6 - 250€ Timon per vw golf 7 - 200€ 049444420 vibe

  Pejë Dje, 16:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  YAMAHA X MAX 250cc 2011 me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA X MAX 250cc 2011 me dogan

  Yamaha x max scooter 250ccm 2011 Ne gjendje perfekte Per ma shum info ne ☎️☎️+38349 4444 20

  Pejë Dje, 16:34
  3.100 €
 • 7 foto
  PASSAT 2.0 - BLUEMOTION 2011 (GJENDJE PERFEKTE)
  Vetura

  PASSAT 2.0 - BLUEMOTION 2011 (GJENDJE PERFEKTE)

  Gjendje perfekte , me libra servisi + dy qelsa, goma te reja, shume i mirembajtur, garantohet qe vet

  Pejë Dje, 16:34
  7.400 €
 • 5 foto
  Laptop Acer i5 TravelMate
  Kompjutera

  Laptop Acer i5 TravelMate

  Acer TravelMate Timeline X 8572TG. Intel Core i5-480M. 2.66 GHz. NVIDIA GeForce GT 330M. 15.6\'\'

  Pejë Dje, 16:19
  165 €
 • 1 foto
  SCANIA 460 e sapo doganuar Shitet Ndrrohet
  Kamionë

  SCANIA 460 e sapo doganuar Shitet Ndrrohet

  SCANIA 460 manuel + automatik viti 2001 044 627 777 043 627 777

  Pejë Dje, 16:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2 x iPad 2
  Kompjutera

  2 x iPad 2

  Shes dy iPad të gjeneratës së dytë, iCloud free dhe pa asnjë defekt, shumë të ruajtur dhe me mbushës

  Pejë Dje, 16:09
  160 €
 • 5 foto
  Opel corsa 1.7 dizel
  Vetura

  Opel corsa 1.7 dizel

  Shitet opel corsa 1.7 dizel nee gjendje te mirë.e ardhur nga zvicrra.190.000 te kalume me liber te s

  Pejë Dje, 16:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  mercedes benz A 200cdi automatic
  Vetura

  mercedes benz A 200cdi automatic

  shitet mercedes benz A 200 dizell ne gjendje te regullt i sa po doganuar e regjistruar .per ma shum

  Pejë Dje, 16:04
  7.000 €
 • 5 foto
  mercedes benz B 200 cdi
  Vetura

  mercedes benz B 200 cdi

  shitet mercedes benz b200 cdi.ne gjendje te regullt.e ardhun nga zvicrra.pa dogan pa homologim.manua

  Pejë Dje, 16:03
  10.500 €
 • 3 foto
  ZBRITJE ROLETE KOMPLET ALUMIN GJERMAN
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE KOMPLET ALUMIN GJERMAN

  ROLETE ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA ROLETE PVC PLASTIK PERDE ZEBRA 23 EU

  Pejë Dje, 16:03
  37 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë Dje, 16:02
  85 €
 • 11 foto
  DRITARE STANDARDE 3GUMA 85 EU BEKA - DEKOR
  Materiale ndertimi

  DRITARE STANDARDE 3GUMA 85 EU BEKA - DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë Dje, 16:00
  85 €
 • 4 foto
  Ford focus 1.8tdci
  Vetura

  Ford focus 1.8tdci

  Shes Ford focus 1.8 tdci 2004 eshe ne gjendje shum te mir me klim me guma te veres dhe te dimit ne f

  Pejë Dje, 15:42
  3.800 €
 • 3 foto
  Yamha 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamha 125cc

  Shitet yamaha 125cc ne gjendje te rregullt me dokumenta per mashum viber +38349337299

  Pejë Dje, 15:39
  400 €
 • 8 foto
  dyer dhe dritare me montim 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare me montim 045327459

  punojm dyer me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Pejë Dje, 15:37
  60 €
 • 5 foto
  Opel Corsa 1.7 Dizel Pa Dogan
  Vetura

  Opel Corsa 1.7 Dizel Pa Dogan

  opel corsa 1.7 dizel Japan ne gjendje te rregullt fellne goma radio cd pa dogan

  Pejë Dje, 15:29
  650 €
 • 7 foto
  Suzuki
  Vetura

  Suzuki

  Shes Suzuki vitara 2018 1.6 B me 120 PS. Eshte blere 00 tek auto kaqandolli tani ka vetem 26 mije k

  Pejë Dje, 15:28
  13.800 €
 • 7 foto
  Seat Ibiza 1.4 Pa Dogan
  Vetura

  Seat Ibiza 1.4 Pa Dogan

  seat ibiza ne gjendje te rregullt me klim radio cd bateri te re i rujtun me letra te gjermonis

  Pejë Dje, 15:24
  450 €
 • 5 foto
  Vw T4 2.5 TDI Viti Prodhimit 1999
  Vetura

  Vw T4 2.5 TDI Viti Prodhimit 1999

  Vw T4 2.5 TDI Viti Prodhimit 1999 Ne gjendje tshume te mir teknike i posa ardhun nga zvicrra

  Pejë Dje, 15:19
  Me Marrveshje