Sherbime
Pejë

Sherbime në shitje në Pejë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Kanalizim
  Sherbime

  Kanalizim

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve si WC Kuzhinave Lavamanve etj sherbimi ne ter Kosoven

  Pejë Dje, 18:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim
  Sherbime

  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim

  Ofrojmë shërbime profesionale dhe materiale për : Ashensorë , Nxemje Qëndrore , Klimatizim/Ventilim

  Pejë Dje, 09:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BËJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION
  Sherbime

  BËJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION

  N.SH EKO-TIME Kryen Aplikimin e D.D.D-së Në Shtëpit, Banesat, Dhe Lokalet Afariste Duke Përdor Prep

  Pejë 18 nëntor 22:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Punojme me bager dhe minibager- transport
  Sherbime

  Punojme me bager dhe minibager- transport

  Kanalizimet - podrumet - temela -rrafshimet et j

  Pejë 18 nëntor 20:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  RENT A CAR AUTO CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë 18 nëntor 07:11
  20 €
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë 18 nëntor 07:06
  20 €
 • 11 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë 18 nëntor 07:06
  20 €
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20EURO PER 24 O..
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20EURO PER 24 O..

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë 18 nëntor 07:06
  20 €
 • 6 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha dhe Izol

  Pejë 17 nëntor 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë
  Sherbime

  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë

  Punojmë permendore,lapidar nga graniti natyral me garencion 5vite per punen tonë. Sherbime funeral T

  Pejë 17 nëntor 09:30
  450 €
 • 1 foto
  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë Vrellë
  Sherbime

  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë Vrellë

  Te specializuar per pergaditjen e granitit natyral dhe montimin e tij. 25vite provoj pune. Per ç\'do

  Pejë 17 nëntor 09:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pastrimi, Shtepive Kauqave Tepihave etj..
  Sherbime

  Pastrimi, Shtepive Kauqave Tepihave etj..

  Kompanija Pastrimi ,ben Pastrimin e Shtepive, Banesave, Kauqave,Tepihave,etj..Kompanija jon Gjithmon

  Pejë 7 nëntor 21:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fshisa Qendrore per shtepite tuaja
  Sherbime

  Fshisa Qendrore per shtepite tuaja

  Montojme fshisa qendrore me qmime te arsyeshme, me materiale italiane dhe gjermane me garancion, aud

  Pejë 5 nëntor 16:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Testimony of loan between the successful person
  Sherbime

  Testimony of loan between the successful person

  Hi, I inform you all, you guys who are looking for a loan between money to finally get out of the di

  Pejë 3 nëntor 00:36
  100 €
 • 1 foto
  KERKA FALAS OFERTA whatsapp +33758561497
  Sherbime

  KERKA FALAS OFERTA whatsapp +33758561497

  Mos lejoni që bankat të diktojnë normat e interesit. Ne jemi në shërbimin tuaj për të negociuar norm

  Pejë 25 tetor 09:27
  10.000 €
 • 5 foto
  shpime
  Sherbime

  shpime

  Driani Company Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe t

  Pejë 19 tetor 19:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..
  Sherbime

  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..

  KOMPANIA -EXTRA .E \' SPECIALIZUAR PËR -PASTRIM\' SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -.GEJAT[kauqat] -KONFO

  Pejë 18 tetor 20:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  kompania-extra-per pastrim-shtepive-objekte-lokale
  Sherbime

  kompania-extra-per pastrim-shtepive-objekte-lokale

  kompania-extra-e specializuar per pastrim -bejm-pastrim-shtepive-objekte-lokalet-etj.si edhe bejm.pa

  Pejë 18 tetor 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  apliko per green card lloteri
  Sherbime

  apliko per green card lloteri

  Tani keni mundesin ta provoni fatin tuaj ne lloterin amerikane e cila mundson 55.000 imigranteve nga

  Pejë 14 tetor 18:54
  10 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  Sherbime

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Pejë 21 shtator 01:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PLASTEFIKIM
  Sherbime

  PLASTEFIKIM

  Bejm plastefikimin e metaleve me ngjyr pluhur per me shum info na kontaktoni 049300473 ose 049278557

  Pejë 19 shtator 17:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjesher per banjo
  Sherbime

  mjesher per banjo

  regullojm prishje ne banjon tuaje

  Pejë 17 shtator 22:18
  5 €
 • 0 foto
  Montim te Pompave , Hidrofora,
  Sherbime

  Montim te Pompave , Hidrofora,

  Montojme pompa ne bunar, ujsjelles,me sistem elektronik

  Pejë 17 shtator 16:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zbukuroni oborrin tuaj.
  Sherbime

  Zbukuroni oborrin tuaj.

  +38349607572

  Pejë 17 shtator 10:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Oborrpunues ARIANITI.
  Sherbime

  Oborrpunues ARIANITI.

  Punojmë më montimin e kubëzave ( kockave) të betonit, rrëgullimin e dheut dhë barit. Përparsi tek ne

  Pejë 12 shtator 18:42
  1 €
 • 1 foto
  Shitje
  Sherbime

  Shitje

  Shiten te gjitha

  Pejë 12 shtator 12:33
  550 €
 • 11 foto
  Oborrpunues ARIANITI.
  Sherbime

  Oborrpunues ARIANITI.

  Punojmë më montimin e kubëzave ( kockave) të betonit, rrëgullimin e dheut dhë barit. Përparsi tek ne

  Pejë 10 shtator 09:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Speca Sumborka me shumic e pakic
  Sherbime

  Shes Speca Sumborka me shumic e pakic

  shes speca sumborka me shumic e pakic gjendemi ne fshatin Rashiq.peje. ne Lugun e baranit telf.+383

  Pejë 9 shtator 17:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Pejë 3 shtator 16:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  keni probleme financiare? Unë kam zgjidhjen!!!
  Sherbime

  keni probleme financiare? Unë kam zgjidhjen!!!

  Hello! keni probleme financiare? Unë kam zgjidhjen Pas rënies së mungesës së parave, I vura paratë

  Pejë 1 shtator 19:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  keni probleme financiare? Unë kam zgjidhjen
  Sherbime

  keni probleme financiare? Unë kam zgjidhjen

  Hello! keni probleme financiare? Unë kam zgjidhjen Pas rënies së mungesës së parave, I vura paratë

  Pejë 1 shtator 17:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  keni probleme financiare? Unë kam zgjidhjen
  Sherbime

  keni probleme financiare? Unë kam zgjidhjen

  Hello! keni probleme financiare? Unë kam zgjidhjen Pas rënies së mungesës së parave, I vura paratë

  Pejë 1 shtator 17:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kreveta
  Sherbime

  Kreveta

  Kreveta per 1 person

  Pejë 31 gusht 18:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Riparojm varreza
  Sherbime

  Riparojm varreza

  𝑬𝒓𝒊𝒐𝒍𝒅𝒊 & 𝑳𝒂𝒓𝒊𝒏𝒂 Jemi Kompania e cila meret më Punimin dhe riparimin e Varrezave Në rast së Var

  Pejë 31 gusht 10:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pastrimi shtepive kauqave tepihave etj..
  Sherbime

  Pastrimi shtepive kauqave tepihave etj..

  Kompanija Pastrimi ben pastrimin e shtepive banesave lokaleve kauqave tepihave etj...Kompanija jon m

  Pejë 29 gusht 23:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Pejë 29 gusht 08:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Unaza
  Sherbime

  Unaza

  Sheroj unazat e shpines e qafes. Me sukses prej 90% mbrena një orë masazhë

  Pejë 26 gusht 17:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Pejë 26 gusht 08:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi pa mashtrim
  Sherbime

  Kredi pa mashtrim

  është realitet në ditët e sotme që mashtrimi merr përsipër në fushën e kredisë për individë ose kom

  Pejë 25 gusht 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Riparojm Varreza
  Sherbime

  Riparojm Varreza

  Bejm riparimin e krejt llojeve te Varrezave

  Pejë 25 gusht 15:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Pejë 24 gusht 03:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset

  Të dashur individë dhe kompani private, tani e tutje keni më shumë sesa të bëni për kërkesën tuaj pë

  Pejë 23 gusht 11:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët

  Në ditët e sotme, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Shumica e agjentëve në mbarë botën ja

  Pejë 21 gusht 11:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrojm
  Sherbime

  Ofrojm

  Hapim kanale per instalime optike

  Pejë 21 gusht 08:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Pejë 21 gusht 05:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Pejë 20 gusht 03:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Pejë 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Pejë 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Pejë 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Pejë 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje