Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Podujevë

 • 2 foto
  Radio CD per VW
  Autopjese dhe paisje

  Radio CD per VW

  Shes CD Palyer Radio per VW Golf,Passat,

  Podujevë 24 janar 21:02
  60 €
 • 4 foto
  Fellne 17 me Guma Dimrit 225,45,17 viti 2020
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 me Guma Dimrit 225,45,17 viti 2020

  Shes Fellnet 17 coll me Guma Dimrit 225,

  Podujevë 24 janar 21:00
  550 €
 • 2 foto
  Airbag i timonit per Golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Airbag i timonit per Golf 6

  Shes Airbag te timonit per Golf 6,Passa

  Podujevë 24 janar 21:00
  170 €
 • 4 foto
  Fellne 17 per VW Golf,5,6,7,Passat,Tiguan,Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per VW Golf,5,6,7,Passat,Tiguan,Touran

  Shes Fellne 17 me Guma te veres shum tmi

  Podujevë 24 janar 20:59
  430 €
 • 10 foto
  Fellne me Guma17 per BMW 1,2,3,5M Model i Ri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Guma17 per BMW 1,2,3,5M Model i Ri

  Shes Fellne 225,45,17 per BMW 1,2,3,4,5

  Podujevë 24 janar 20:59
  550 €
 • 4 foto
  Timon me Airbag per VW Golf,Passat,Tiguan etj
  Autopjese dhe paisje

  Timon me Airbag per VW Golf,Passat,Tiguan etj

  Shes Timon me Airbag komplet Alcantar pe

  Podujevë 24 janar 20:58
  260 €
 • 4 foto
  Audi A3 Rrjeta e Hollohenkav Grill model i ri
  Autopjese dhe paisje

  Audi A3 Rrjeta e Hollohenkav Grill model i ri

  Shes grillin- rrjeten e branikut per all

  Podujevë 24 janar 20:58
  60 €
 • 3 foto
  Amortizera Sport (Gasni) per VW Golf 6,Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Amortizera Sport (Gasni) per VW Golf 6,Audi A3

  Shes amertizerat e mram te poas ardhu ng

  Podujevë 24 janar 20:57
  90 €
 • 4 foto
  Muzik Komplet per Vetur
  Autopjese dhe paisje

  Muzik Komplet per Vetur

  Shes Muziken Komplet per vetur osht e po

  Podujevë 24 janar 20:57
  270 €
 • 2 foto
  Spojler per Golf 5 dhe Golf 5 Plus
  Autopjese dhe paisje

  Spojler per Golf 5 dhe Golf 5 Plus

  Shes spojlerin e branikut te par te Golf

  Podujevë 24 janar 20:56
  30 €
 • 2 foto
  Llajsen Krom Per Branik te Touranit 2006-2010
  Autopjese dhe paisje

  Llajsen Krom Per Branik te Touranit 2006-2010

  Shes 2 Llajsenet e Kromit te Barnikut te

  Podujevë 24 janar 20:56
  35 €
 • 5 foto
  RRETHOJA me mrezh dhe Stuba betoni
  Sherbime

  RRETHOJA me mrezh dhe Stuba betoni

  Bejm punimin e parcellav.objektev.fusha.

  Podujevë 24 janar 20:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf4
  Vetura

  Golf4

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 1999
  • 120 000 - 129 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë 24 janar 20:04
  1.000 €
 • 9 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  • VW Volkswagen
  • T4 Kombi
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 19:56
  3.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Evo 280CDI Avangard full ekstra
  Vetura

  Mercedes Evo 280CDI Avangard full ekstra

  • Mercedes-Benz
  • 280
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 19:18
  7.800 €
 • 7 foto
  Kombi buss 15 ulse pa Dogan
  Vetura

  Kombi buss 15 ulse pa Dogan

  • VW Volkswagen
  • LT
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë 24 janar 19:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tiguan Rline Automatik
  Vetura

  Tiguan Rline Automatik

  • VW Volkswagen
  • Tiguan
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Podujevë 24 janar 19:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A4 3.0 Sline
  Vetura

  Audi A4 3.0 Sline

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Podujevë 24 janar 18:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Metal punues Leari
  Materiale ndertimi

  Metal punues Leari

  METAL PUNUES LEARI BEJM PRODHIMIN E DYER

  Podujevë 24 janar 18:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklet sportive Elektronike
  Paisje per sport

  Biciklet sportive Elektronike

  Shes biciklet sportive firm Reebok Mat

  Podujevë 24 janar 18:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Trak model ri me lift
  Paisje per sport

  Trak model ri me lift

  Shes trak mode ri me lift posht lart me

  Podujevë 24 janar 18:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Maqina per Dyer Dritare Pvc
  Makina dhe vegla

  Maqina per Dyer Dritare Pvc

  Shiten komplet seti 6 copa jan ne gjendj

  Podujevë 24 janar 18:13
  4.200 €
 • 3 foto
  Kompresor 500L
  Makina dhe vegla

  Kompresor 500L

  Esht ne gjendje te mir 2020

  Podujevë 24 janar 18:01
  1.600 €
 • 1 foto
  Ventillim
  Makina dhe vegla

  Ventillim

  Esht ne gjendje te mir pune 2000m3

  Podujevë 24 janar 18:00
  360 €
 • 2 foto
  Kanteric Abs
  Makina dhe vegla

  Kanteric Abs

  Abs esht 2020 ekput para mrapa freza ska

  Podujevë 24 janar 17:58
  4.600 €
 • 7 foto
  shitet astra
  Vetura

  shitet astra

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 17:44
  5.850 €
 • 3 foto
  Dell 4GB Dell 19/10
  Kompjutera

  Dell 4GB Dell 19/10

  • dell
  Podujevë 24 janar 17:43
  60 €
 • 3 foto
  Lenovo i5 GEN 6 8GB 120SSD Gjermania ??
  Kompjutera

  Lenovo i5 GEN 6 8GB 120SSD Gjermania ??

  • Lenovo
  Podujevë 24 janar 17:42
  200 €
 • 4 foto
  Klysh belg
  Kafshe shtepiake

  Klysh belg

  Mashkull 👍🏻Femer👍🏻 Ne shitje Klysh Malin

  Podujevë 24 janar 17:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Malinois belg
  Kafshe shtepiake

  Malinois belg

  Ne shitje Klysh Malinois Belg 😍 Race e P

  Podujevë 24 janar 17:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  bmw
  Autopjese dhe paisje

  bmw

  shitet chipi per bmw e46 330d me kabell

  Podujevë 24 janar 17:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw

  Shiten fellnet per Bmw e46 nr18 me guma

  Podujevë 24 janar 17:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr Aclas 170 2003
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Aclas 170 2003

  Shitet motorri A clas 170 2003 ngjendje

  Podujevë 24 janar 17:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  branik per bmw
  Autopjese dhe paisje

  branik per bmw

  branik per bmw e46

  Podujevë 24 janar 17:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes e200
  Vetura

  Mercedes e200

  • Mercedes-Benz
  • E 200
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 350 000 - 399 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Podujevë 24 janar 17:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford focus
  Vetura

  Ford focus

  • Ford
  • Focus
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë 24 janar 17:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Orbitreka traka bicikla
  Paisje per sport

  Orbitreka traka bicikla

  Shes orbitreka traka bicikleta Nga aus

  Podujevë 24 janar 16:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten kauqat
  Mobilje

  Shiten kauqat

  Shiten kauqat per sallon, dy tresha. Kau

  Podujevë 24 janar 15:55
  270 €
 • 6 foto
  Rrethoj oborri panel 3d qmimi 15 euro
  Makina dhe vegla

  Rrethoj oborri panel 3d qmimi 15 euro

  Rrethoj oborri panel 3d te zinkuara dhe

  Podujevë 24 janar 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shitet viqi mashkull 1 javsh

  Podujevë 24 janar 14:37
  260 €
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet lopa bio qumeshtore per me shume

  Podujevë 24 janar 14:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet lopa bio qumeshtore per me shume

  Podujevë 24 janar 14:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Goma dimri 205/55/R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri 205/55/R16

  Shes goma dimri te sa po ardhura nga gje

  Podujevë 24 janar 12:35
  250 €
 • 2 foto
  Furra
  Teknik dhe paisje

  Furra

  • Model Tjeter
  Podujevë 24 janar 12:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  makineri per auto lareje
  Makina dhe vegla

  makineri per auto lareje

  makineri per auto larje jon t reja pa p

  Podujevë 24 janar 12:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes shtopa per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shes shtopa per golf 4

  Shes shtopa per golf 4 orgjinal nuk jon

  Podujevë 24 janar 11:47
  40 €
 • 10 foto
  vw t5 1.9 tdi
  Vetura

  vw t5 1.9 tdi

  • VW Volkswagen
  • T5 Transporter
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë 24 janar 11:27
  4.100 €
 • 3 foto
  Pollosovina per Vollvo 6-14
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pollosovina per Vollvo 6-14

  Shes pollosovina per kamion vollvo 6-14

  Podujevë 24 janar 11:07
  150 €
 • 8 foto
  Goma 245/70-19.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma 245/70-19.5

  Shes 5 Goma 245/70-19.5, MICHELIN dhe GO

  Podujevë 24 janar 11:07
  60 €
 • 5 foto
  Rezervar per Kamion Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rezervar per Kamion Iveco

  Shes rezervarin per Kamion iveco ne gje

  Podujevë 24 janar 11:07
  50 €