Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Podujevë

 • 3 foto
  Korg triton
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg triton

  • Triton le
  Podujevë Dje, 15:01
  350 €
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207
  Mobilje

  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207

  shtrat ormana m ne aksion

  Podujevë Dje, 14:52
  65 €
 • 2 foto
  Shpuse drurit WURTH
  Makina dhe vegla

  Shpuse drurit WURTH

  Shpuese per dru everic diapan per kuzhin

  Podujevë Dje, 14:49
  35 €
 • 3 foto
  Gedore me ajer
  Makina dhe vegla

  Gedore me ajer

  gedore me ajer berner shum e fuqishme

  Podujevë Dje, 14:47
  70 €
 • 3 foto
  Grryese, freza dhe gedore me ajer WURTH dhe berner
  Makina dhe vegla

  Grryese, freza dhe gedore me ajer WURTH dhe berner

  sas

  Podujevë Dje, 14:43
  40 €
 • 4 foto
   gedore origjinale berner
  Makina dhe vegla

  gedore origjinale berner

  Gedore te ndryshme origjinale me mundesi

  Podujevë Dje, 14:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qelsa moment dhe gedore origjinale WURTH
  Makina dhe vegla

  Qelsa moment dhe gedore origjinale WURTH

  Gedore me parametra te ndryshem

  Podujevë Dje, 14:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Teha per prerje te betonit, asfalltit, bllokave etj.
  Makina dhe vegla

  Teha per prerje te betonit, asfalltit, bllokave etj.

  teha per prerje

  Podujevë Dje, 14:41
  45 €
 • 10 foto
  Caddy 1.9 Tdi 2008 RKS 1 vjet
  Vetura

  Caddy 1.9 Tdi 2008 RKS 1 vjet

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë Dje, 14:06
  3.850 €
 • 5 foto
  Mobile Xhumi per Femije
  Mobilje

  Mobile Xhumi per Femije

  Shitet dhoma e xhumit per Femij,krevat p

  Podujevë Dje, 13:56
  1 €
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Mobilje

  GERMAN TORE DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garaz

  Podujevë Dje, 13:39
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Garazh

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garaz

  Podujevë Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337
  Shtepi / Vila

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  • 0 m²
  • 1 dhoma
  Podujevë Dje, 13:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM
  Garazh

  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garaz

  Podujevë Dje, 13:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GERMAN TORE DYER ME 10 VITE GARANCION 044 163 337
  Materiale ndertimi

  GERMAN TORE DYER ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha

  Podujevë Dje, 13:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA DHE TAVOLINA 04558771
  Sherbime

  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA DHE TAVOLINA 04558771

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Podujevë Dje, 13:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Muzik per vetur
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Muzik per vetur

  Shitet muzika per vetur siq shihet ne f

  Podujevë Dje, 13:00
  520 €
 • 1 foto
  Orman
  Mobilje

  Orman

  Shes orman esht ne gjendje te rregullt t

  Podujevë Dje, 12:48
  130 €
 • 0 foto
  makineri per auto lareje
  Makina dhe vegla

  makineri per auto lareje

  makineri per auto larje jon t reja pa p

  Podujevë Dje, 12:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Der hymjes dhe dritare nga plastika
  Mobilje

  Der hymjes dhe dritare nga plastika

  Ne gjendje shum tmir shiten komplet 185

  Podujevë Dje, 12:40
  185 €
 • 12 foto
  Kreveta sipas porosis Tuaj kontakto +383/44/920723
  Mobilje

  Kreveta sipas porosis Tuaj kontakto +383/44/920723

  Punojm kreveta sipas porosis me dysheka

  Podujevë Dje, 12:27
  80 €
 • 12 foto
  Kreveta nga 65‎€ Komplet Porosit Tani +38344920723
  Mobilje

  Kreveta nga 65‎€ Komplet Porosit Tani +38344920723

  Porosit Online ne viber ulse te ndryshme

  Podujevë Dje, 12:25
  65 €
 • 10 foto
  Kreveta nga druri me dyshek nga 60euro
  Materiale ndertimi

  Kreveta nga druri me dyshek nga 60euro

  Kreveta per fjetje nga 60euro fillojn na

  Podujevë Dje, 12:22
  50 €
 • 1 foto
  Makita
  Makina dhe vegla

  Makita

  Ne gjendje te rregullt. Makitat jan keto

  Podujevë Dje, 12:08
  420 €
 • 5 foto
  Nxemje
  Teknik dhe paisje

  Nxemje

  • Model Tjeter
  Podujevë Dje, 12:08
  65 €
 • 1 foto
  Qynga
  Teknik dhe paisje

  Qynga

  • Model Tjeter
  Podujevë Dje, 12:08
  12 €
 • 3 foto
  Shporet montues
  Teknik dhe paisje

  Shporet montues

  • Model Tjeter
  Podujevë Dje, 12:07
  85 €
 • 2 foto
  Dy goma M+S
  Autopjese dhe paisje

  Dy goma M+S

  Shiten dy goma m+s

  Podujevë Dje, 12:07
  45 €
 • 1 foto
  Te fatmiri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Te fatmiri

  Pjes te ndryshme te kamionave si dhe kam

  Podujevë Dje, 12:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Te fatmiri
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Te fatmiri

  Pjes te ndryshme te kamionave si dhe kam

  Podujevë Dje, 12:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TE FATMIRI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  TE FATMIRI

  Pjes te ndryshme te kamionave si dhe kam

  Podujevë Dje, 11:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ormana me porosi+38349820207
  Mobilje

  Ormana me porosi+38349820207

  Ormana me porosi modele dhe madhsi te nd

  Podujevë Dje, 11:22
  2 €
 • 2 foto
  Kreveta, 2 tresha shtrihen
  Mobilje

  Kreveta, 2 tresha shtrihen

  Kreveta shtrihen 2 copa 049 320086

  Podujevë Dje, 11:20
  190 €
 • 2 foto
  Tavolina mesi
  Mobilje

  Tavolina mesi

  Tavolina mesi me korniz prej hekuri

  Podujevë Dje, 11:16
  85 €
 • 4 foto
  Klysh belg
  Kafshe shtepiake

  Klysh belg

  Mashkull 👍🏻Femer👍🏻 Ne shitje Klysh Malin

  Podujevë Dje, 11:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Malinois belg
  Kafshe shtepiake

  Malinois belg

  Ne shitje Klysh Malinois Belg 😍 Race e P

  Podujevë Dje, 11:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  branik per bmw
  Autopjese dhe paisje

  branik per bmw

  branik per bmw e46

  Podujevë Dje, 11:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  bmw
  Autopjese dhe paisje

  bmw

  shitet chipi per bmw e46 330d me kabell

  Podujevë Dje, 11:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw

  Shiten fellnet per Bmw e46 nr18 me guma

  Podujevë Dje, 11:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr Aclas 170 2003
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Aclas 170 2003

  Shitet motorri A clas 170 2003 ngjendje

  Podujevë Dje, 11:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes e200
  Vetura

  Mercedes e200

  • Mercedes-Benz
  • E 200
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 350 000 - 399 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Podujevë Dje, 11:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford focus
  Vetura

  Ford focus

  • Ford
  • Focus
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë Dje, 11:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dhoma gjumi ganitura ormana +38349820207
  Mobilje

  Dhoma gjumi ganitura ormana +38349820207

  Ganitura ne aksion 3,3,2,1 per vetem 430

  Podujevë Dje, 11:05
  430 €
 • 4 foto
  Friz për ngrirje të thellë
  Teknik dhe paisje

  Friz për ngrirje të thellë

  • Fust
  Podujevë Dje, 10:48
  65 €
 • 5 foto
   Bilard bilardo 8
  Paisje per sport

  Bilard bilardo 8

  Shitet bilardo nr 8 ne gjendje te mire d

  Podujevë Dje, 10:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz E220 cdi
  Vetura

  Mercedes Benz E220 cdi

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • 400 000 - 449 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë Dje, 10:38
  2.600 €
 • 9 foto
  Fellne 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18

  Shiten Fellnet nr 18 Fellnet janë te rej

  Podujevë Dje, 10:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne origjinal italy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne origjinal italy

  Shiten Fellnet origjinal made in Italy m

  Podujevë Dje, 10:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rraki flipera fabi
  Paisje per sport

  Rraki flipera fabi

  Shiten dy rraki fa-bi origjinal në gjend

  Podujevë Dje, 10:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Branik golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Branik golf 5

  Shitet braniku për golf 5 braniku është

  Podujevë Dje, 10:27
  55 €