Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Podujevë

 • 3 foto
  Auspuh per Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Auspuh per Iveco

  • Model Tjeter
  Podujevë 24 janar 11:03
  40 €
 • 3 foto
  Bandasha 16-sha per Mercedes 609
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bandasha 16-sha per Mercedes 609

  Shes 2 Bandasha per Mercedes 609 Qmimi 2

  Podujevë 24 janar 11:03
  25 €
 • 10 foto
  Polo 2012 190km me Dogan Bluemotion
  Vetura

  Polo 2012 190km me Dogan Bluemotion

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 180 000 - 189 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 10:58
  7 €
 • 12 foto
  Seat Leon FR-Style 170ps 2012 DSG me dogan
  Vetura

  Seat Leon FR-Style 170ps 2012 DSG me dogan

  • Seat
  • Leon
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 10:58
  1 €
 • 10 foto
  Bmw 116d Facelift Full Extra
  Vetura

  Bmw 116d Facelift Full Extra

  • BMW
  • 116
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 10:58
  9 €
 • 10 foto
  Bmw 116d 2011 Facelift Full Extra me Dogan
  Vetura

  Bmw 116d 2011 Facelift Full Extra me Dogan

  • BMW
  • 116
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 10:58
  1 €
 • 12 foto
  Seat Leon FR 170Ps DSG
  Vetura

  Seat Leon FR 170Ps DSG

  • Seat
  • Leon
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 10:57
  9 €
 • 10 foto
  BMW 116d 2011 me Dogane FULL EXTRA
  Vetura

  BMW 116d 2011 me Dogane FULL EXTRA

  • BMW
  • 116
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 180 000 - 189 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 10:57
  8 €
 • 11 foto
  Seat Leon FR-Style 170PS 2012 - DSG me Dogan
  Vetura

  Seat Leon FR-Style 170PS 2012 - DSG me Dogan

  • Seat
  • Leon
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 10:57
  9 €
 • 10 foto
  Bmw 116d Facelift me Dogan
  Vetura

  Bmw 116d Facelift me Dogan

  • BMW
  • 116
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 24 janar 10:57
  1 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran Origjinale

  Shiten Fellnet 17 Coll GTD me goma te ve

  Podujevë 24 janar 10:39
  500 €
 • 9 foto
  VW GOLF VI 1.6TDI GTD 2012 PA DOGANE
  Vetura

  VW GOLF VI 1.6TDI GTD 2012 PA DOGANE

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë 24 janar 10:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  komatsu pw 170
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  komatsu pw 170

  i sapo ardhur nga gjermania

  Podujevë 24 janar 10:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gjeneratori 180 kw
  Kamionë

  Gjeneratori 180 kw

  Gjenerator 180 kw i sapo ardhur nga Gjer

  Podujevë 24 janar 09:55
  1 €
 • 3 foto
  Maqin Nivelizimi PUTZMEISTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Maqin Nivelizimi PUTZMEISTER

  Shitet maqina e nivelizimit \"Putzmeiste

  Podujevë 24 janar 08:43
  14.000 €
 • 12 foto
  SETRA  319 GT UL
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SETRA 319 GT UL

  • Setra
  Podujevë 24 janar 00:54
  14 €
 • 7 foto
  Volvo V40 1vit RKS
  Vetura

  Volvo V40 1vit RKS

  • Volvo
  • V40
  • Benzinë + Gaz
  • 2002
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 23 janar 23:44
  2.300 €
 • 0 foto
  Shiten pulat
  Kafshe shtepiake

  Shiten pulat

  Shiten 25 pula zogza 9 mujorshe

  Podujevë 23 janar 23:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 2 syncro country
  Autopjese dhe paisje

  Golf 2 syncro country

  shes Armotizera per golf 2 country te

  Podujevë 23 janar 23:25
  120 €
 • 9 foto
  VW Golf 2 syncro Country
  Vetura

  VW Golf 2 syncro Country

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 1991
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 23 janar 23:24
  9.800 €
 • 10 foto
  Metal Punues Leari.pranojm kompenzime mevetura
  Materiale ndertimi

  Metal Punues Leari.pranojm kompenzime mevetura

  METAL PUNUES LEARI BEJM PRODHIMIN E DYER

  Podujevë 23 janar 22:49
  50 €
 • 2 foto
  Der hymjes dhe dritare nga plastika
  Mobilje

  Der hymjes dhe dritare nga plastika

  Ne gjendje shum tmir shiten komplet 185

  Podujevë 23 janar 21:21
  185 €
 • 1 foto
  Makine per shumzimin e qelsave Borkey
  Makina dhe vegla

  Makine per shumzimin e qelsave Borkey

  Shes makinen per shumzimin e qelsave Bor

  Podujevë 23 janar 21:07
  200 €
 • 3 foto
  Atv 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv 250cc

  • 250cc
  • 2013
  Podujevë 23 janar 20:30
  1.300 €
 • 1 foto
  Monitor samsung 144hz gaming
  Pjese per kompjuter

  Monitor samsung 144hz gaming

  Shes monitorin samsung 144hz curver per

  Podujevë 23 janar 19:08
  150 €
 • 2 foto
  Fellne 17 Me Goma Veres Te reja viti 2021 Orginal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Me Goma Veres Te reja viti 2021 Orginal

  Fellne 17 per Mercedes E klas C klas B k

  Podujevë 23 janar 19:08
  330 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedesi
  Vetura

  Shitet Mercedesi

  • Mercedes-Benz
  • 200
  • Dizel / Naftë
  • 1995
  • 30 000 - 34 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 23 janar 18:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqina per PVC
  Makina dhe vegla

  Maqina per PVC

  Shiten maqinat komplet seti jan ne gjend

  Podujevë 23 janar 18:34
  4.200 €
 • 1 foto
  Aspirator
  Makina dhe vegla

  Aspirator

  Esht ne gjendje te mir pune 2000m3

  Podujevë 23 janar 18:34
  360 €
 • 3 foto
  Abs Kanteric
  Makina dhe vegla

  Abs Kanteric

  Abs esht iri 2021 pa pordor ekput para

  Podujevë 23 janar 18:33
  5.800 €
 • 8 foto
  Punojm hulaja te ndryshme
  Vetura

  Punojm hulaja te ndryshme

  • BMW
  • 320
  Podujevë 23 janar 18:33
  220 €
 • 3 foto
  Anllaser
  Autopjese dhe paisje

  Anllaser

  Shes anllaserin me start stop ka qen i n

  Podujevë 23 janar 18:19
  100 €
 • 2 foto
  Aku
  Makina dhe vegla

  Aku

  Aku hitach e ardhur nga gjermania

  Podujevë 23 janar 17:50
  60 €
 • 9 foto
  Leari metal
  Vetura

  Leari metal

  Leari metal punojm gjitha punet nga meta

  Podujevë 23 janar 17:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SMART RKS 2100 EURO
  Vetura

  SMART RKS 2100 EURO

  • Smart
  • ForTwo
  • Benzin
  • 2000
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë 23 janar 16:58
  2.100 €
 • 6 foto
  caddy 1.9 tdi automatik
  Vetura

  caddy 1.9 tdi automatik

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Podujevë 23 janar 16:26
  4 €
 • 6 foto
  Shitet malinosi belg femen din disa komanda shum engushme
  Kafshe shtepiake

  Shitet malinosi belg femen din disa komanda shum engushme

  Shitet malinosi femen din komandat shum

  Podujevë 23 janar 16:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes sharra per me pre dru
  Paisje per sport

  shes sharra per me pre dru

  shes sharr per me pre dru viber 00383454

  Podujevë 23 janar 16:05
  85 €
 • 4 foto
  Rezervar uji
  Teknik dhe paisje

  Rezervar uji

  Shes rezervar 1000 litra jon shum te ruj

  Podujevë 23 janar 15:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet viqi i qumshtit mashkull shyt

  Podujevë 23 janar 15:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kombi T5 1.9 ??
  Vetura

  Kombi T5 1.9 ??

  • VW Volkswagen
  • T5 Kombi
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë 23 janar 15:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet krevati
  Mobilje

  Shitet krevati

  Shtrihet ne form kauqi te fjetjes

  Podujevë 23 janar 13:28
  20 €
 • 7 foto
  Mercedes Vito 115 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Vito 115 cdi

  • 113
  Podujevë 23 janar 13:16
  5.800 €
 • 6 foto
  Metal punues\n\n
  Vetura

  Metal punues\n\n

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 1996
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 23 janar 12:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET Lopa shterp
  Kafshe ferme

  SHITET Lopa shterp

  Shitet lopa shterp per mish Çmimi sipas

  Podujevë 23 janar 12:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lopa
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa

  Shitet lopa shterp Çmimi sipas marrvesh

  Podujevë 23 janar 12:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Lopa
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa

  Shitet lopa shterp për Mish Çmimi sipas

  Podujevë 23 janar 12:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Lopa
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa

  Shitet lopa shterp per mish Çmimi sipas

  Podujevë 23 janar 12:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Qurana-Qura
  Kafshe shtepiake

  Shes Qurana-Qura

  Qura-Qurana

  Podujevë 23 janar 12:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Renault megana Scenik 1.9 dci
  Autopjese dhe paisje

  Renault megana Scenik 1.9 dci

  Renault.te renaulti shiten pjeste te ndr

  Podujevë 23 janar 12:08
  55 €