Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lezhë

 • 7 foto
  C-class 200 CDI
  Vetura

  C-class 200 CDI

  Shes makinen Mercedes c class 200 nje vit e ardhur nga Germania ne gjendje shume te mire teknike e v

  Lezhë 22 korrik 11:33
  3.500 €
 • 7 foto
  Bmw X5 3.0
  Vetura

  Bmw X5 3.0

  BMW X5 3.0 nafte Viti 2004 Km 340.000 Navigator Sallon lekure Sensor parkingu para mrapa Baxha xha

  Lezhë 22 korrik 09:40
  4.000 €
 • 9 foto
  CLA 200 AMG line fabrike
  Vetura

  CLA 200 AMG line fabrike

  Mercedes benz CLA 200cdi AMG line Viti 2014 Kambio Automat Look AMG brenda dhe jashte Tapiceri spor

  Lezhë 22 korrik 09:39
  24.000 €
 • 5 foto
  JAGUAR X-TYPE 2.0 NAFT
  Vetura

  JAGUAR X-TYPE 2.0 NAFT

  SHES JAGUAR X -TYPE Motorr 2.0 naft Ne gjendje Sh te mire Letra te rregullta deri ne dhjetor 2020

  Lezhë 22 korrik 08:53
  2.500 €
 • 7 foto
  Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter

  SHitet sprinter 416 viti prodhimit 2004 super gjendje sapo targuar dy muj qe ka ardh nga jasht

  Lezhë 22 korrik 07:16
  1 Lek
 • 8 foto
  Toyota rav4 2008 full option 4×4 nafte 2.2
  Vetura

  Toyota rav4 2008 full option 4×4 nafte 2.2

  Shitet toyota rav 4 4x4 Motor 2.2 nafte super ekonomike 12mij lek te vjetra per 100km Kambio manua

  Lezhë 22 korrik 06:59
  7.200 €
 • 2 foto
  gjendje e shkelqyer
  Vetura

  gjendje e shkelqyer

  Mazda pick up gjendje e shkelqyer Viti 2001,Nafte, manuale. te gjitha letrat e paguara sherbime te s

  Lezhë 22 korrik 00:20
  5.600 €
 • 9 foto
  SHITET URGJENT Banesa 100m2 ne SHENGJIN
  Apartment / Banesa

  SHITET URGJENT Banesa 100m2 ne SHENGJIN

  Shitet urgjent banesa ne Shengjin,Ndertim i ri , i perfunduar si kompleks +GARAZHA Banesa ka 100m2 d

  Lezhë 21 korrik 22:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes audi a3
  Vetura

  Shes audi a3

  Audi A3 2.0 tdi me 6 marshe...super i mbajtur vaji + fitlra .ferrota para mbrapa te reja me km ori

  Lezhë 21 korrik 22:11
  3.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Shengjin

  Shes apartament 1+1 ne qender te qytetin te Shengjinit , ne nje nder zonat me te bukura te qytetit,

  Lezhë 21 korrik 21:16
  52.800 Lek
 • 7 foto
  Okazion 2000€ YAMAHHA R1 VITI 2003 ME LETRA
  Motore (mbi 50 cc)

  Okazion 2000€ YAMAHHA R1 VITI 2003 ME LETRA

  SHITET OKAZION YAMAHA R1 🔥2000€🔥me letra shiptare 1000kubik viti 2003 ME NDERRIM KA CMIMI TJET ☎ï¸

  Lezhë 21 korrik 21:12
  2.000 €
 • 12 foto
  VW TOURAN 2.0 DIZEL AUTOMAT MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 DIZEL AUTOMAT MUNDESI NDERRIMI

  🔥4500€🔥VW TOUARAN ME MOTOR 2.0 DIZEL.6+1 vende.KAMJE AUTOMAT DSG. MAKINA ESHTE 19.9.2005.MAKINA KA

  Lezhë 21 korrik 21:12
  4.500 €
 • 10 foto
  AUDI A6 3.0 DIZEL QUATRO AUTOMAT MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A6 3.0 DIZEL QUATRO AUTOMAT MUNDESI NDERRIMI

  🔥6200€🔥AUDI A6. ME MOTOR V6 3.0L TURBO MAKINA ESHTE 20.12.2007 .MAKINA KA VETEM 201000 KM ORIGJINALE

  Lezhë 21 korrik 21:12
  6.200 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ ML350 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML350 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  🔥8200€🔥MERCEDES BENZ ML350 BENZIN-GAZ .MAKINA ESHTE VITI 2006.KA KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME

  Lezhë 21 korrik 21:09
  8.200 €
 • 11 foto
  RANGE ROVER VOG 4.2 BENZIN MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER VOG 4.2 BENZIN MUNDESI NDERRIMI

  🔥10500€🔥RANGE ROVER VOGUE ME MOTOR V8 (4.2 SUPERCHARGER IDEALE PER IPJANT GAZI 100%.MAKINA ESHT VETE

  Lezhë 21 korrik 21:08
  10.500 €
 • 12 foto
  Shitet mercedes benz 220 cdi full extra
  Vetura

  Shitet mercedes benz 220 cdi full extra

  240.000km me garanci, Cdo sherbim i kryer ne koh me liber, Full opsion: Sedilje me ngrohje, Timon dr

  Lezhë 21 korrik 19:40
  3.900 €
 • 0 foto
  Volant Audi A4 2007
  Autopjese dhe paisje

  Volant Audi A4 2007

  shitet volanti i kompletuar me disk dhe specidisk dhe volant, per Audi A4 2.0 te vitit 2005-2008, be

  Lezhë 21 korrik 18:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  bicikleta bulls
  Paisje per sport

  bicikleta bulls

  Shitet bicikleta bulls per arsye mosperdorimi.Eshte ne gjendje shume te mire.Ka nje vit qe ka ardhur

  Lezhë 21 korrik 12:23
  400 €
 • 3 foto
  Okaziiiion shes kamioncine
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okaziiiion shes kamioncine

  Kamioncin Mercedez Benz,vetshkarkuse,me vingj,si kazani si vingji funksional me friksion.ne vjetersi

  Lezhë 21 korrik 12:03
  5.000 €
 • 10 foto
  Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full
  Vetura

  Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full

  Shitet R-class 350 , viti prodhimit fundi i 2011 . Me 164.000 klm me garanci ,Baxha xhami panoramik

  Lezhë 21 korrik 10:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kurbana
  Kafshe ferme

  Kurbana

  Shiten desh qengja dele per kurbana

  Lezhë 21 korrik 07:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamionçine
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamionçine

  ★ Tipi : Benz ★ Është : Vetshkarkuese , Me tendë ★ Mban : 5+1 vende ★ Fuqia e motorit : 2200

  Lezhë 20 korrik 23:14
  3.000 €
 • 2 foto
  Shitet Shtepia 2+1 , 87m2 , Lezhe Qender Turizmi
  Apartment / Banesa

  Shitet Shtepia 2+1 , 87m2 , Lezhe Qender Turizmi

  Shitet Shtepia 2+1 , 85m2 , tek pallati mrapa Turizmit , ai i verdhe ne kat te fundit , 45.000€ , +

  Lezhë 20 korrik 22:50
  45.000 €
 • 0 foto
  Blihet motor 2.4 benzine
  Autopjese dhe paisje

  Blihet motor 2.4 benzine

  Blihet motor 2.4 benzine Jeep cherokee ose voyager 2001-2008

  Lezhë 20 korrik 22:21
  1 Lek
 • 12 foto
  AUDI Q7 DIZEL 3.0 NAFT QUATRO MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI Q7 DIZEL 3.0 NAFT QUATRO MUNDESI NDERRIMI

  🔥9000€🔥AUDI Q7 ME MOTOR 3.0 DIZEL TURBO (pa taks luksi)MAKINA ESHTE 20.9.2007 .MAKINA ESHTE FULL FUL

  Lezhë 20 korrik 22:05
  9.000 €
 • 0 foto
  C klas 220. Tipi 203 me portobagazh
  Vetura

  C klas 220. Tipi 203 me portobagazh

  Makina eshte ne gjendje te mire si motorrike dhe gjenerike. Eshte full ne tipin e vet. Parakolp mbr

  Lezhë 20 korrik 18:49
  3.800 €
 • 8 foto
  Apartament 2+1 ne Shitje.
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Shitje.

  Shitet Apartament 2+1,tek Lagja Gurra,Lezhe.Apartamenti eshte i rikonstruktuar ne menyre bashkohore,

  Lezhë 20 korrik 16:29
  45.000 €
 • 9 foto
  Toyota rav 4 viti 2008
  Vetura

  Toyota rav 4 viti 2008

  Shitet toyota rav 4 Motor 2.2 nafte super ekonomike Kambio manuale 6 marshe + indietro 208000 mi

  Lezhë 20 korrik 15:28
  6.900 €
 • 4 foto
  Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shengjin

  Shitet Apartament 1+1 ne Shengjin ne “Kompleksin Royal Palace “ kati 3 Super Apartament me Pish

  Lezhë 20 korrik 13:29
  37.000 €
 • 8 foto
  Mercedez benz C220 2005-2006 Evo Full opsion
  Vetura

  Mercedez benz C220 2005-2006 Evo Full opsion

  Mercedez benz c220 evo shum ekonomik Euro 4 -Viti 2005 2006 full opsion -Kambio manuale,nafte -Tap

  Lezhë 20 korrik 07:53
  4.500 €
 • 1 foto
  Benz kater fenersh
  Vetura

  Benz kater fenersh

  Benz kater fenersh aibs kondiciner kamje automat ngjyra jeshil gjendje te rregudht letrat dhetor 2

  Lezhë 19 korrik 23:10
  1.750 €
 • 2 foto
  Syze Marc Jacobs
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Marc Jacobs

  Syze Marc Jacobs Origjinale 100% te sapo blera dhe nuk jane perdorur fare,vetem jane vendos nje here

  Lezhë 19 korrik 21:28
  130 Lek
 • 11 foto
  Jepet me qera apartament ne Shengjin vetem 50 metra nga deti
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera apartament ne Shengjin vetem 50 metra nga deti

  Jepet me qera apartament 3+1 ne Shengjin me pamjen fantastike si nga deti ashtu edhe qyteti e mali

  Lezhë 19 korrik 18:52
  50 €
 • 6 foto
  Fasfod ambulant
  Vetura

  Fasfod ambulant

  Fasfud i levizshem ne gjendje te mire pune me te gjitha paisjet +dhome frigriferike dhe zgare qymiri

  Lezhë 19 korrik 16:34
  4.000 €
 • 4 foto
  nderroi me fuoristrade
  Vetura

  nderroi me fuoristrade

  nderroi golf 6 me fuoristrade e sapo ardhur nga italia

  Lezhë 19 korrik 14:47
  6.000 €
 • 1 foto
  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes

  Shes shpi private ne zejmen 200 metra larg shkolles, 50 metra larg rruges kryesore, shpia eshte 2+1,

  Lezhë 19 korrik 14:45
  40.000 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz E Class 220 nafte ???
  Vetura

  Mercedes Benz E Class 220 nafte ???

  Mercedes Benz 220 nafte manual ,me dukumenta te rregullta ,vaj ,filtra ,condicioner ,goma te gjitha

  Lezhë 19 korrik 14:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  E CLASS 220 NAFTE Super Gjendje
  Vetura

  E CLASS 220 NAFTE Super Gjendje

  Mercedes Benz E Class 220 nafte me dekumenta te rregullata ,vaj filtra ,goma te reja Condicioner te

  Lezhë 19 korrik 14:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ML 320 4MATIC
  Vetura

  ML 320 4MATIC

  📁 Cmimi: 8300€ Vetem tel SERIOZ. 📁 Numri i Celularit:0682392521+whatsapp 📁 Viti : 2008 📁 Karburanti

  Lezhë 19 korrik 12:39
  8.300 €
 • 8 foto
  Mercedez Benz C220 Evo 2005-2006 Full Opsion
  Vetura

  Mercedez Benz C220 Evo 2005-2006 Full Opsion

  Mercedez benz c220 evo shum ekonomik Euro 4 -Viti 2005 2006 full opsion -Kambio manuale,nafte -Tap

  Lezhë 19 korrik 07:49
  4.500 €
 • 7 foto
  Okazionn
  Vetura

  Okazionn

  Bmw 320ci. Benzin gaz. Super gjenje letrat per 1 vit Vaj filtra te sapo ndrruara sendilje me n

  Lezhë 19 korrik 00:28
  3.400 €
 • 1 foto
  Sobe
  Teknik dhe paisje

  Sobe

  Shitet sobe me korent dhe gaz

  Lezhë 18 korrik 23:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION A6 3.0TDI
  Vetura

  OKAZION A6 3.0TDI

  Audi a6 Viti 2004 Km:200.000 Sensor parkingu Navigator Ngrohje sedilesh Drita bixenon Klima digjit

  Lezhë 18 korrik 23:00
  4.700 €
 • 9 foto
  C220 CDI Mercedes-Benz
  Vetura

  C220 CDI Mercedes-Benz

  Makina ka motorr Evo makine e shpejte dhe ekonomike ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike

  Lezhë 18 korrik 22:16
  2.500 €
 • 3 foto
  Ford transit viti 2002 motor 1,9 difrencial para
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ford transit viti 2002 motor 1,9 difrencial para

  Shes furgonin ne super gjendje motor 1,9 i perplasur me difrencial para viti 2002 me goma te reja

  Lezhë 18 korrik 20:11
  1.500 Lek
 • 4 foto
  Shitet per pjese ose ne gjendje pune viti99
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet per pjese ose ne gjendje pune viti99

  Shitet pjese pjes ose ne gjendje pune motor 2, 8 turbo interculer me xhama elektrik

  Lezhë 18 korrik 20:11
  2.000 Lek
 • 10 foto
  Shitet Nissan Novara
  Vetura

  Shitet Nissan Novara

  Shitet Nissan Novara ne gjendje shum te mire pune. Viti 2007. Me letra deri ne fund te vitit. 290.00

  Lezhë 18 korrik 12:46
  12.000 €
 • 7 foto
  BMW 330d
  Vetura

  BMW 330d

  Bmw 330d Viti 2006 Km 150.000 6700€

  Lezhë 18 korrik 12:15
  6.700 €
 • 9 foto
  Mercedes benz c220 evo 2005-2006 full opsion
  Vetura

  Mercedes benz c220 evo 2005-2006 full opsion

  Mercedez benz c220 evo shum ekonomik Euro 4 -Viti 2005 2006 full opsion -Kambio manuale,nafte -Tap

  Lezhë 18 korrik 11:29
  4.700 €
 • 11 foto
  Shiten 4 Apartamente ne shengjin
  Apartment / Banesa

  Shiten 4 Apartamente ne shengjin

  Shiten 4 Apartamente ne shengjin te mobiluara me dokumentacion te regullt kati i 3 kati 5 dhe kati i

  Lezhë 18 korrik 11:27
  Me Marrveshje