Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 4 foto
  Bmvx5
  Vetura

  Bmvx5

  Shitet BMV x5 viti 2003 ne gjendje shum te mir. Shitet ose ndrohet me cady ose touran

  Krujë 15 prill 18:35
  4.000 €
 • 7 foto
  C class 240Evo 4matic gaz
  Vetura

  C class 240Evo 4matic gaz

  Shitet c240Evo 4matic benzin gaz sedilje lekure me nxemje tapiceri bejzhe sedilje me ngrohje me fryr

  Krujë 15 prill 16:07
  5.000 €
 • 5 foto
  Shifet c class mercedes benz
  Vetura

  Shifet c class mercedes benz

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e perdorur vetem nga nje dore dhe eshte shum e mbajtur,mund te

  Krujë 15 prill 12:34
  8.000 €
 • 9 foto
  Fiat 1.9 naft 6+1 nderrohet
  Vetura

  Fiat 1.9 naft 6+1 nderrohet

  Shitet fiat 1.9 multijet manual 6+1 ardhur nga gjermania i sapo doganuar gati per targa look abarth

  Krujë 15 prill 00:12
  2.400 €
 • 0 foto
  Bmv
  Vetura

  Bmv

  Shitet ose Nderrohet. Makina esht ne gjendje shum te mir si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerike. N

  Krujë 14 prill 11:08
  4.000 €
 • 1 foto
  Kontrolluesi i ri DJ Pioneer i Ri (DDJ-800)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kontrolluesi i ri DJ Pioneer i Ri (DDJ-800)

  Në Stock.To Vendosni një Renditje, Ju lutemi na Kontaktoni në më poshtë WhatsApp: +15307391692  

  Krujë 14 prill 10:56
  183 €
 • 4 foto
  Golf 6 manual 2.0 nafte
  Vetura

  Golf 6 manual 2.0 nafte

  Golf 6 manual 2.0 ne gjendje te mire motorrike xhenerike vizuale

  Krujë 14 prill 10:08
  5.500 €
 • 5 foto
  opel mariva
  Vetura

  opel mariva

  shtet ose ndrrohet me makin me te madhe. opel mariva viti 2008..1.3 nafte super gjendje.super ekonom

  Krujë 13 prill 21:28
  2.800 €
 • 4 foto
  Shite
  Vetura

  Shite

  Shitet

  Krujë 13 prill 20:48
  60.000 €
 • 5 foto
  shitet:x5
  Vetura

  shitet:x5

  ✔ Marka,Modeli :Bmw x5 ✔ Viti : 2009 ✔ Kambjo : automat ✔ Lenda Djegese : 300 nafte ✔ Targ

  Krujë 13 prill 12:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes Fiat stilo 1.9 nafte
  Vetura

  shes Fiat stilo 1.9 nafte

  shes fiat stilo 1.9 nafte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike me sherbime te sa po bera .xhama

  Krujë 13 prill 12:07
  1.200 €
 • 4 foto
  Disqe audi r18 100% origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe audi r18 100% origjinal

  shiten disqe per audi 225/35/R18

  Krujë 13 prill 10:35
  350 €
 • 6 foto
  Okazion W Jetta Sapo ardhur me dogane ????
  Vetura

  Okazion W Jetta Sapo ardhur me dogane ????

  Shitet W Jetta I sapo ardhur nga amerika ne gjendje te mire dhe i paster si nga brenda dhe jasht,mot

  Krujë 12 prill 20:28
  8.000 €
 • 11 foto
  Shtepi banimi ne shitje.
  Shtepi / Vila

  Shtepi banimi ne shitje.

  Shitet shtepi per banim 3+1 garazh oborr 1.1 dylym Me hipoteke.Ngjitur me rrugen dytesore.

  Krujë 11 prill 14:14
  70.000 €
 • 1 foto
  Motorr audi A3 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Motorr audi A3 1.9

  motorr audi A3 kamio automatike 1.9 i kompletuar ne gjendje shum te mir

  Krujë 11 prill 11:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  motorr renault scenic 1.9
  Autopjese dhe paisje

  motorr renault scenic 1.9

  ne super gjendje i kompletuar +kamio

  Krujë 11 prill 11:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamjo audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo audi a3

  Kamjo audi a3 automat +_-motorr 1.9 i vitit 2002

  Krujë 10 prill 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw Z4 325 edhe nderrohet
  Vetura

  Bmw Z4 325 edhe nderrohet

  Shitet dhe nderrohet me makin automat

  Krujë 10 prill 11:56
  4.500 €
 • 3 foto
  Dhoma gjumi
  Mobilje

  Dhoma gjumi

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 11:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobilje salloni
  Mobilje

  Mobilje salloni

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 11:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobilje Salloni
  Mobilje

  Mobilje Salloni

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 11:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolina Ngrenie
  Mobilje

  Tavolina Ngrenie

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 10:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuzhina cilesore
  Mobilje

  Kuzhina cilesore

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 10:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vinc Ac 80
  Vetura

  Vinc Ac 80

  Bejme sherbime me mobile vinc Ac 80 tonsh..Per detaje kontaktoni ne numrin e tel 0696687000

  Krujë 9 prill 16:17
  111 €
 • 2 foto
  Goma CONTINENTAL bashk me disqe 225/50/16
  Vetura

  Goma CONTINENTAL bashk me disqe 225/50/16

  4 goma continental bashk me disqe 2 te gjer 2 te ngusht gomat pothuajse jan te reja cmimi 350€ I pad

  Krujë 9 prill 14:03
  350 €
 • 3 foto
  Golf plus,1.9 naft, automat, I sapoardhur me dogan
  Vetura

  Golf plus,1.9 naft, automat, I sapoardhur me dogan

  Golf plus, 1.9 TDI, VITI 2005, KAMBIO AUTOMAT (DSG), 10 airbag, abs, esp, condicioner, bord kompjute

  Krujë 9 prill 10:56
  4.700 €
 • 0 foto
  shitet Audi A3 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane
  Vetura

  shitet Audi A3 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane

  Shitet Audi A3 i sapo ardhur me gjedje shum mire makina esht e ardhur nga gjermani,esht motorr 1.9 n

  Krujë 9 prill 07:41
  4.800 €
 • 6 foto
  Shitet pa dogan
  Vetura

  Shitet pa dogan

  A klas 200 Avangard Euro4 Disel Kambio Manuale

  Krujë 8 prill 20:26
  3.850 €
 • 5 foto
  shitet ose ndrrohet Mercedez benz 320
  Vetura

  shitet ose ndrrohet Mercedez benz 320

  okazion shitet mercedez benz 320 me letra per i vit versjon amerikan me taks lluksi viti 2006

  Krujë 8 prill 20:17
  4.500 €
 • 6 foto
  A6 ANGLEZ 1.9 NAFT MANUAL 2001 LETARA.1VIT
  Vetura

  A6 ANGLEZ 1.9 NAFT MANUAL 2001 LETARA.1VIT

  AUDI A6 NAFT MANUAL 1.9 VITI 2001.MESHIN EZEZ DISQE ALUMIN MBYLLJE ME PULT SEDILJE ME BUTON GOMINA A

  Krujë 8 prill 17:37
  1.800 €
 • 0 foto
  Orë smart/watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë smart/watch

  Eshtë nje orë pak e perdorur dhe punon shum mirë

  Krujë 8 prill 15:09
  60 Lek
 • 0 foto
  Shes pula fshati
  Kafshe ferme

  Shes pula fshati

  Shes pula fshati me shumice e pakice bojm transportin e pulave

  Krujë 8 prill 09:45
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Kamion sprinter 313
  Kamionë

  Kamion sprinter 313

  Kamion sprinter i 2006 kamjo manual kamioni i ka letrat e prera deri ne vit te ri

  Krujë 2 prill 22:36
  8.500 €
 • 5 foto
  Opel zafira 1300€
  Vetura

  Opel zafira 1300€

  Shitet opel zafira ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe gjenerike makina eshte perdorur vetem nga n

  Krujë 2 prill 11:24
  1.300 €
 • 2 foto
  Makineri sharre mermeri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makineri sharre mermeri

  Shitet sharre mermeri automatike e ardhur nga greqia shum e paster shum pak e perdorur

  Krujë 1 prill 13:44
  3.000 €
 • 4 foto
  Mercedez benc sprinter 311
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez benc sprinter 311

  I sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir me dogan te paguar viti 2005 ngjyre portokalli

  Krujë 1 prill 11:30
  5.800 €
 • 8 foto
  Audi a6
  Vetura

  Audi a6

  SHITET AUDI A6 QUATTRO MAKINA ESHT SHUM E PASTER ME TE GJITHA SHERBIMET ME LETRA TE RREGULLTA E GA

  Krujë 31 mars 11:54
  5.300 €
 • 0 foto
  Opel astra per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Opel astra per pjes

  Opel astra i vitit 2006 1.7 naft shitet per pjes

  Krujë 30 mars 23:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pastor belg malinois te zinj
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg malinois te zinj

  Pastor belg malinois te zinj super cilesi 10ditsh mund te pronotoni garanci per origjinalitetin Per

  Krujë 30 mars 19:37
  250 €
 • 4 foto
  Polo 1.9 tdi viti 2004
  Vetura

  Polo 1.9 tdi viti 2004

  Polo 1.9 tdi viti 2004 ne gjendje te mire

  Krujë 30 mars 19:05
  2.200 €
 • 5 foto
  Golf 5 manual 1.9 tdi okazion
  Vetura

  Golf 5 manual 1.9 tdi okazion

  Golf 5 manual 1.9 tdi sherbime te bera si vaj filtra ferrota cmimi okazion per pak dite

  Krujë 30 mars 19:05
  3.300 €
 • 4 foto
  okazionn
  Vetura

  okazionn

  makina esht ne gjendje perfekte mund ta kontrolloni ku te doni 0683300018

  Krujë 29 mars 16:01
  5.200 €
 • 9 foto
  Smart 600cc ?
  Vetura

  Smart 600cc ?

  ⚫️Shitet smart 600cc me letra te prera krejt vetem kolaudimi sesht bere akoma motorri 1dit ka qe

  Krujë 28 mars 19:05
  1.500 €
 • 0 foto
  Alfa Romeo 159 dizel
  Vetura

  Alfa Romeo 159 dizel

  Shes ose nderroj me makine me portobagazh si Passat,Audi,ose bmw 330 jo me poshte se viti 2003.

  Krujë 28 mars 13:04
  3.000 €
 • 9 foto
  Volkswagen Jetta 2.0 Nafte e vitit 2013
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2.0 Nafte e vitit 2013

  Makina ndodhet ne Fushe-Kruje. Volkswagen Jetta e vitit 2013 2.0 Nafte. Ardhur nga Kanadaja me 238 m

  Krujë 28 mars 11:47
  9.800 €
 • 10 foto
  Volkswagen Jetta 2.0 Nafte i 2015 Full Option
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2.0 Nafte i 2015 Full Option

  Fushe-Kruje. Volkswagen Jetta 🇨🇦🇨🇦2.0 Nafte e vitit 2015. Kambio Automatike, start & stop, keyle

  Krujë 28 mars 11:46
  13.900 €
 • 2 foto
  Mercedes C class 220 cdi
  Vetura

  Mercedes C class 220 cdi

  Shitet Cclass 220 cdi Viti 99 Nafte Kambio manual 370.000 Targa shqiptare Taksa te paguara deri ne

  Krujë 28 mars 10:28
  2.600 €
 • 1 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shiten 25 krere dhi .

  Krujë 26 mars 22:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Banak per trapan dhe per frezibel 120mi lek te dyja

  Krujë 25 mars 19:54
  100 €
 • 7 foto
  Shitet c klas
  Vetura

  Shitet c klas

  Mjeti vjen vetm nese Palet Bien dakort me noter ose me paradhenje Flm

  Krujë 24 mars 21:00
  3.700 €