Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 6 foto
  DISQE me gjith goma 205/55/16, per mercedes benz,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE me gjith goma 205/55/16, per mercedes benz,

  DISQE me gjith goma 205/55/16, per mercedes benz, cmimi 300€ 📞0693822733

  Krujë 22 maj 21:55
  300 €
 • 6 foto
  Mercedes Benc E klass 280 EVO
  Vetura

  Mercedes Benc E klass 280 EVO

  Shitet e klas 280 avantgard evo 2007 okazion Vaj filtra sapo nderruara goma te reja ne gjendje shum

  Krujë 22 maj 16:19
  6.500 €
 • 0 foto
  Shumëllojshmëri mobiljesh
  Mobilje

  Shumëllojshmëri mobiljesh

  Mobileri Globi

  Krujë 22 maj 14:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet shpia me truall dhe ullishte
  Shtepi / Vila

  shitet shpia me truall dhe ullishte

  shes shpine me mbi 1 dynym toke, 16 rrenje ullinj qindra vjecar, me letra te rregullta me certifikat

  Krujë 22 maj 12:53
  20.000 €
 • 9 foto
  Punime Artizanale
  Mobilje

  Punime Artizanale

  Punime Artizanale

  Krujë 22 maj 12:40
  1 €
 • 7 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Shitet makina gjendja shum e mire sherbimet e bera e gatshme per cdo prove .flm

  Krujë 22 maj 12:08
  2.300 €
 • 0 foto
  Shumëllojshmëri
  Mobilje

  Shumëllojshmëri

  Mobileri Globi

  Krujë 22 maj 10:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Cmimi 1.000€
  Kafshe ferme

  Cmimi 1.000€

  Kali eshte 9 vjec dhe eshte revanli

  Krujë 21 maj 23:20
  1.000 €
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet pa dogan 200 cdi Manual 188.2349 km Nafte Cmimi pa dogan!!!

  Krujë 21 maj 20:09
  3.850 €
 • 8 foto
  C 220
  Vetura

  C 220

  Makina esht e sapo ardhur nga gjermani me dogan te paguar gati per targa makina esht ne gjendje shum

  Krujë 21 maj 15:50
  4.700 €
 • 9 foto
  Mercedes benz avangard evo
  Vetura

  Mercedes benz avangard evo

  shitet mercedes benz Avangard Evo 320 viti 2007 ne super gjendje.

  Krujë 21 maj 15:22
  7.500 €
 • 8 foto
  ?Bmv X5 viti 2012 3.5D me dogan ?AUTO BASHA?
  Vetura

  ?Bmv X5 viti 2012 3.5D me dogan ?AUTO BASHA?

  Shitet BMW X5 viti 2012 35d. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Makina ka 200km orgjinale te ver

  Krujë 21 maj 11:45
  15.500 €
 • 7 foto
  Shitet ose nderrohet iphone x
  Telefona celulare

  Shitet ose nderrohet iphone x

  Shitet ose nderrohet iphone x Ka nje te nxime ne ekran shum te vogel po nk pengo per asgje Iphoni n

  Krujë 21 maj 11:30
  4.500 Lek
 • 4 foto
  Volvo FH12
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo FH12

  Volvo trajler viti 2005, rimorkio viti 2007, 25 m3 dopio gome. Shitet ose nderrohet, cmimi i diksutu

  Krujë 21 maj 09:50
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Bmw 530 Viti 2005 Automatike M//Design
  Vetura

  Bmw 530 Viti 2005 Automatike M//Design

  Bmw 530 Viti 2005 Kamio Automatike M//Design 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Nr Cel&Whatsapp:+355699324

  Krujë 20 maj 23:05
  5.800 €
 • 0 foto
  mercedes benz
  Vetura

  mercedes benz

  mercedes benz Avangard evo 320 me super gjendje.

  Krujë 20 maj 21:08
  7.600 €
 • 9 foto
  C 240. 4 matic benzin gaz
  Vetura

  C 240. 4 matic benzin gaz

  Shitet c240 4matic sedilje lekure sedilje me ngrohje me fryrje dhe cfryrje sensor parkimi para mbra

  Krujë 20 maj 14:59
  4.700 €
 • 5 foto
  SHITET CPU RYZEN 7 1700X + AMD SPIRE COOLER RBG
  Pjese per kompjuter

  SHITET CPU RYZEN 7 1700X + AMD SPIRE COOLER RBG

  AMD Ryzen™ 7 1700X Specifications # of CPU Cores: 8 # of Threads : 16 Base Clock:3.4GHz Max Boost

  Krujë 20 maj 14:47
  210 €
 • 2 foto
  Motor Honda
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motor Honda

  Honda 600cc me 4pistona ne gjendje te mire. Motorri nderrues duhet te jete me cc me te vogel. Cmimi

  Krujë 20 maj 14:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kamioncine Man Okazion
  Vetura

  Shitet kamioncine Man Okazion

  Shitet kamioncina man okazion Viti 92 Motorr 8 150 6 pistona ekonomik Veteshkarkuese Cmimi i disk

  Krujë 20 maj 12:19
  5.350 €
 • 1 foto
  Kerkoj te Blej Gtx 1080
  Pjese per kompjuter

  Kerkoj te Blej Gtx 1080

  Kerkoj gtx 1080 8gb ose gtx 1080ti Opsionale Disponoj RX 580 8 Gb Pulse + Diferencen . Te interesu

  Krujë 20 maj 10:59
  10 €
 • 12 foto
  Mercedes-Benz vito
  Autobus / Furgone

  Mercedes-Benz vito

  Shitet super vito gjendje perfekte 220 115 kamje automatik me kater dyer shum i paster gati per cdo

  Krujë 20 maj 10:42
  7.900 €
 • 0 foto
  FISHA PER BOKSE LIVE DHE DJ
  Audio / CD / Stereo

  FISHA PER BOKSE LIVE DHE DJ

  SHITEN FISHAT KTO NE FOTO OSE KEMBEHEN FISHAT NUK NDAHEN.PER TRANSPORT NISEN DHE ME POSTE PRIVATE CM

  Krujë 20 maj 10:40
  85 €
 • 0 foto
  Shitet golf 5 nafte 1.9 i sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Shitet golf 5 nafte 1.9 i sapo ardhur me dogane

  Shitet golf 5 nafte 1.9 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire,km origjinale 255 mi me liber

  Krujë 20 maj 06:51
  3.500 €
 • 9 foto
  Shitet Bmw 120d Nafte Kamio Manuale Viti 2005
  Vetura

  Shitet Bmw 120d Nafte Kamio Manuale Viti 2005

  Shitet Bmw 120d Nafte Kamio Manuale Viti 2005 Cmimi:4200 Euro I Diskutueshem Nr Cel&Whatsapp:+35

  Krujë 19 maj 23:31
  4.200 €
 • 8 foto
  Shtepi Banimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi

  Shtepia ndodhet ne zonen qendrore te Krujes . Shtepia disponon dokumenta te rregullta . 2 dhoma , 1

  Krujë 19 maj 21:19
  1 Lek
 • 12 foto
  S-Class 2003 5.5 Benzine (640hp)
  Vetura

  S-Class 2003 5.5 Benzine (640hp)

  Mercedes-Benz S-Class 2003 5.5 Benzine (640hp) Long Model Sallon Meshini Sedilje Me Ngrofje Memorje

  Krujë 19 maj 18:08
  9.999 €
 • 3 foto
  Shitet citroen 1.4 benzie
  Vetura

  Shitet citroen 1.4 benzie

  Sherbimet e sapobera Letrat e sapo prera per nje vit Cmimi 900€ I DISKUTUESHEM 0685565944

  Krujë 19 maj 16:31
  900 €
 • 7 foto
  Shitet ndrrohet me foristrad
  Vetura

  Shitet ndrrohet me foristrad

  Makina esht ne gjendje shum te mir Shitet ose ndrrohet me foristrad letrat per 1 vit

  Krujë 19 maj 15:51
  3.200 €
 • 6 foto
  Iveco Trakker
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco Trakker

  Kamion 4 aske viti 2008, shitet ose nderrohet, cmimi i diskutushem, flm.

  Krujë 19 maj 10:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  fotd focus 1.8
  Vetura

  fotd focus 1.8

  1.8 nafte motorr me pomp mekanike me injator mekanik me letra deri ne tetor 2020 gjendje e mir 1300€

  Krujë 19 maj 10:30
  1.300 €
 • 3 foto
  Pastor belg malinois
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg malinois

  Malinois belg femer 45ditsh rrac super e mir nuanca te bukur rrac e paster siq shikohet ne foto per

  Krujë 19 maj 08:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Vw passat
  Vetura

  Vw passat

  Shitet passat motorr 2.0 naft dua te theksoj se makina ka motorr tip te ri me nje bosht.kamio automa

  Krujë 19 maj 07:35
  5.500 €
 • 1 foto
  Chipsa Zynga
  Lojra per PC / Videolojra

  Chipsa Zynga

  Shes chipsa per zynga Poker

  Krujë 19 maj 04:10
  250 €
 • 2 foto
  Smart 600cc
  Vetura

  Smart 600cc

  Shitet smart 600benzin Shum ekonomik Te gjitha sherbimet e bera Ska nevoj per asgje Marmita brabus

  Krujë 18 maj 23:29
  2.000 €
 • 3 foto
  Ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora

  Ora origjinale. Te pa perdorura. Ne kuti Me gjysem cmimi

  Krujë 18 maj 22:00
  65 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz E 200 benzine+gaz
  Vetura

  Mercedes Benz E 200 benzine+gaz

  Shitet : Mercedes Benz,viti 1993,200 benzine+gaz,xhama te zi origjinal,disqe alumini 16,kondicioner,

  Krujë 18 maj 19:48
  3.500 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Mercedes C300 Benzine
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Mercedes C300 Benzine

  Shitet&Nderrohet Mercedes C300 Benzine AMG//USA//LooK Viti 2010 Nr Cel&Whatsapp:+35569223223

  Krujë 18 maj 18:38
  9.500 €
 • 8 foto
  SUZUKI GSXR
  Motore (mbi 50 cc)

  SUZUKI GSXR

  MOTORRI I AKSIDENTUAR PA LETRA KONTAKT WAChap

  Krujë 18 maj 17:52
  500 €
 • 1 foto
  MiniMoto R1
  Motore (mbi 50 cc)

  MiniMoto R1

  Shes motorr te vogel(MiniMoto R1) Ne gjendje te mir,Benzine, Cmimi:140 euro

  Krujë 18 maj 17:20
  140 €
 • 2 foto
  Springo
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Springo

  kerkoj pjes per motorr marka SPRINGO me duhen kollcuqet sic e shikoni dhe ne foto

  Krujë 18 maj 15:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet peugeot 206. 1.4 benzin me letra
  Vetura

  Shitet peugeot 206. 1.4 benzin me letra

  Shitet peugeot 206 1.4 benzin me letra deri ne fund te korrikut 2020. Shume ekonomike dhe e gatshme

  Krujë 18 maj 12:31
  1.200 €
 • 9 foto
  Shitet Toyota Yaris 1.4 naft kamje automat viti 20
  Vetura

  Shitet Toyota Yaris 1.4 naft kamje automat viti 20

  Shitet Toyota Yaris motorr 1.4 naft kamje automat viti 2007 komanda ne timon me klima radio cd aux x

  Krujë 17 maj 20:32
  3.600 €
 • 8 foto
  Shitet Toyota Corolla 1.4 naft kamje automat
  Vetura

  Shitet Toyota Corolla 1.4 naft kamje automat

  Shitet Toyota Corolla motorr 1.4 naft kamje automat viti 2005 komanda ne timon me klima xhama elktri

  Krujë 17 maj 20:28
  4.600 €
 • 1 foto
  4 disqe origjinal opeli me gjith goma te reja 16
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe origjinal opeli me gjith goma te reja 16

  4 disqe me gjith goma opeli, 205/55/16, goma te reja 4 stinet, cmimi 200€, ☎️0693822733

  Krujë 17 maj 17:37
  200 €
 • 12 foto
  Audi A3 viti 2005 automat me dogan sapo ardhur
  Vetura

  Audi A3 viti 2005 automat me dogan sapo ardhur

  👉👉AUDI A3 👉 VITI 2005 👉 MOTORR 2.0 TDI 👉 KAMJO AUTOMAT DSG F1 NE TIMON +/- 👉 SEDILJE ME NGROHJE 👉KIL

  Krujë 17 maj 14:38
  4.500 €
 • 6 foto
  TIGUAN 2010 AUTOMAT 2.0 NAFTE SUPER GJENDJE
  Vetura

  TIGUAN 2010 AUTOMAT 2.0 NAFTE SUPER GJENDJE

  SHITET TIGUAN VITI 2010 MOTORR 2.0 KAMBJO AUTOMATIKE ME 200 MI KM ORIGJINALE GJENDJE E PERKRYER.

  Krujë 17 maj 13:57
  8.490 €
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Krujë 17 maj 10:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedez benc sprinter 315
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez benc sprinter 315

  E sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir me vinxh fabrikisht origjinal ne shasi me kondic

  Krujë 17 maj 04:19
  12.500 €
 • 6 foto
  Peugeot 106 1.1 gaz-benzin
  Vetura

  Peugeot 106 1.1 gaz-benzin

  Shitet peugeot 106 1.1 gaz-benzin Gjendje e mire motorrike dhe xhenerike . Te gjitha sherbimet e ber

  Krujë 17 maj 03:59
  900 Lek