Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 7 foto
  Fiat grande punto nderrohet
  Vetura

  Fiat grande punto nderrohet

  Shitet fiat grande punto 1.9 naft manual 6+R me dogane ardhur nga gjermania

  Krujë Dje, 11:09
  2.200 €
 • 9 foto
  Audi S3 0682045781
  Vetura

  Audi S3 0682045781

  ✅Audi S3 viti 2002 quattro ⁣⁣✅Motorri : 1.8 turbo ✅Karburanti: Benzine⁣⁣ ✅Kambjo: m

  Krujë Dje, 11:08
  4.800 €
 • 4 foto
  Pompe Uji me naft.
  Materiale ndertimi

  Pompe Uji me naft.

  Pompe uji me nafte ne gjendje si e re.

  Krujë Dje, 10:51
  600 Lek
 • 2 foto
  Turbine w203
  Autopjese dhe paisje

  Turbine w203

  Turbo Benci w203 220 nafte viti 2004 ne super gjendje

  Krujë Dje, 09:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pomp elektrike volkswagen polo 1.2 benzine
  Autopjese dhe paisje

  Pomp elektrike volkswagen polo 1.2 benzine

  pompa e timonit elektrike ne super gjendje Polo 1.2 benzine

  Krujë Dje, 09:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion leon 2.0 nafte automat sapo targuar
  Vetura

  Okazion leon 2.0 nafte automat sapo targuar

  Shitet seat Leon I sapo ardhur i sapo targuar ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bere,km

  Krujë Dje, 09:08
  4.500 €
 • 7 foto
  Shitet Case Gaming e Re TITAN 700
  Pjese per kompjuter

  Shitet Case Gaming e Re TITAN 700

  Shiten Casa Gaming titan 700 Okazion per 70 Euro ne qese Gjendja 4 cope Shume te bukura me Window dh

  Krujë Dje, 01:52
  69 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes Benz Actros 2043 4x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Mercedes Benz Actros 2043 4x4

  Shitet Mercedes Benz Actros 2043 4x4 i vitit 2001

  Krujë 26 maj 23:22
  13.000 €
 • 2 foto
  Okasion
  Teknik dhe paisje

  Okasion

  Shes 6 komplete dyshe+ tavolina+ jastiket te kompletuara dyshet jan hekuri me punim tavolinat mermer

  Krujë 26 maj 19:49
  2.200 Lek
 • 11 foto
  AUDI A6 2006 2.0
  Vetura

  AUDI A6 2006 2.0

  Audi a6 me letra te prera motorri 2.0 shum ekonomik makina esht ne gjendje shum te mire si xhenerik

  Krujë 26 maj 18:59
  5.900 €
 • 8 foto
  Benz vito
  Vetura

  Benz vito

  Benz vito..220 cdi motorr 112..sherbime te bera full..vaj filtra letra vjetore.. abs .kondicjoner. m

  Krujë 26 maj 18:54
  4.500 €
 • 6 foto
  Daf CF 480
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Daf CF 480

  Kamion 4 akse viti 2005, shitet ose nderrohet Cmimi i diskutushem, flm

  Krujë 26 maj 17:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet nderrohet okazionn
  Vetura

  Shitet nderrohet okazionn

  Shitet Bclass motor 200 nafte super ekonomik me letra deri ne ngusht me air kondincjoner funksional

  Krujë 26 maj 16:54
  3.450 €
 • 6 foto
  E 220 mercedes
  Vetura

  E 220 mercedes

  Makina eshte ne gjendje perfekte sherbimet tgjitha te bera makines nuk i mungon asgje ska asnje prob

  Krujë 26 maj 14:54
  52.000 €
 • 0 foto
  Galaxy A50
  Telefona celulare

  Galaxy A50

  samsung galaxy a50 64 4gb

  Krujë 26 maj 14:38
  200 Lek
 • 5 foto
  Kawasaki Ninja 650
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki Ninja 650

  Motorri eshte me dogane. 8200km . cmimi i pa diskutueshe

  Krujë 26 maj 09:37
  4.200 €
 • 4 foto
  Vjen nga gjermania
  Vetura

  Vjen nga gjermania

  Polo gaz benzin Cmimi pa dogan

  Krujë 25 maj 23:44
  3.000 €
 • 8 foto
  Mercedez-Benz C220 CDI
  Vetura

  Mercedez-Benz C220 CDI

  Shitet per arsye mosperdorimi..Makina ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. Me taksat te pagua

  Krujë 25 maj 23:44
  2.600 €
 • 10 foto
  Auto Hafuzi - Mercedes-Benz S500 L 2008
  Vetura

  Auto Hafuzi - Mercedes-Benz S500 L 2008

  Auto Hafuzi

  Krujë 25 maj 22:55
  12.500 €
 • 6 foto
  Pjese per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 4

  Motorr SDI dhe tdi e pomp dhe ferfall elektrike me 150mij kmh origjinale ne gjendje perfekte kamjo

  Krujë 25 maj 22:52
  1 €
 • 3 foto
  Mercedez benz
  Vetura

  Mercedez benz

  Makina eshte e sapoardhur nga gjermania - 220 Nafte - Motor EVO - Automatike - sensor parkimi - V

  Krujë 25 maj 22:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Mercedez Benz c klas 1.8 benzin kompresoor
  Vetura

  Shitet Mercedez Benz c klas 1.8 benzin kompresoor

  Shitet Mercedez Benz motorr 1.8 benzin kompresoor i pershtashem per impjant gazi kamje automat viti

  Krujë 25 maj 20:01
  3.900 €
 • 1 foto
  Shure ulxp profesional
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure ulxp profesional

  Shure ulxp super mikrofon

  Krujë 25 maj 19:47
  400 €
 • 12 foto
  Pedal korg
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pedal korg

  Pedal korg per kitare violine klarinete 50euro...karte zeri m audio 50 euro..procesor dynacord dsp24

  Krujë 25 maj 19:46
  50 €
 • 6 foto
  Okazjon golf 5 automat
  Vetura

  Okazjon golf 5 automat

  Shitet golf 5 automat 2.0 benzine ne gjendje shum te mir me te gjith sherbimet e bera- ska nevoj per

  Krujë 25 maj 17:08
  3.700 €
 • 11 foto
  Audi Q7
  Vetura

  Audi Q7

  Shitet audi Q 7 viti 2007 me dokumenta deri ne fund te vitit ne gjendje shum te mire cdo sherbim esh

  Krujë 25 maj 17:07
  7.700 €
 • 3 foto
  Shiten disje benci 16 me goma 100% te reja
  Vetura

  Shiten disje benci 16 me goma 100% te reja

  Disje ne gjendje shum tr mir te pa salduar dhe te drejtuar jan 16 me goma akull te reja 205/55/16 Cm

  Krujë 25 maj 16:32
  200 Lek
 • 7 foto
  Ford focus 1.6 tdci
  Vetura

  Ford focus 1.6 tdci

  Makina eshte ngjyre gri e erret . Km aktuale 206000 . Kit faze i sapo nderruar . Vaj e filtra te sap

  Krujë 25 maj 16:20
  3.700 €
 • 7 foto
  Evoo//
  Vetura

  Evoo//

  Shitet E Class Evo 280 Benzin+Gaz Pa Taks Lluksi Viti 2007 250.000km Me Liber Sherbimesh E Sapoardhu

  Krujë 25 maj 15:26
  7.200 €
 • 1 foto
  Smart 600 cc benzine
  Vetura

  Smart 600 cc benzine

  Shitet smart motorr 600 benzine, me letra per 1 vit, pa siguracion, 75 mij kilometra, vaj e filtra t

  Krujë 25 maj 15:12
  1.200 €
 • 1 foto
  pezho 206 benxin 1.2 viti 2002
  Autopjese dhe paisje

  pezho 206 benxin 1.2 viti 2002

  SUPER MOTORR PEZHO 206 VITI 2002 1.2 BENXIN

  Krujë 25 maj 15:00
  1 Lek
 • 5 foto
  Ford S.max
  Vetura

  Ford S.max

  Ford S.max i vitit 2006 ne gjendje te mir pune.cmim i diskutushem.

  Krujë 25 maj 14:52
  3.700 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz W202
  Vetura

  Mercedez Benz W202

  Shitet Mercedez Benz w202 ne gjendje te shkelqyer ,me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe e gatshme

  Krujë 25 maj 14:24
  2.700 €
 • 4 foto
  passat
  Vetura

  passat

  shitet pasat i vitit 2002 ne gjedje te mire shume ekonomik 1.9 tdi- te kueq me letrat per nje vit..

  Krujë 25 maj 13:52
  2.000 €
 • 9 foto
  Mercedez Benz R Klas 350 4 Matic
  Vetura

  Mercedez Benz R Klas 350 4 Matic

  Okazion Mercedes Benz R 350 4 matik Meti ka 195.000 klm Orgjinale e cila mund ta kontrolloni ku te d

  Krujë 25 maj 12:35
  5.300 €
 • 0 foto
  OKAZIAN SHITEN 4 DISJE ALUMIN 2018
  Autopjese dhe paisje

  OKAZIAN SHITEN 4 DISJE ALUMIN 2018

  SHITEN DHE KEMBEHEN ME DISJE TE TJERA +LEK JU HEKURI OSE ALUMIN SKA RENSI.DISJET KAN ARDH NGA GJERMA

  Krujë 25 maj 12:03
  220 €
 • 1 foto
  TESTAT ZAFIRA 2002 NAFT SUPER GJENDJE
  Autopjese dhe paisje

  TESTAT ZAFIRA 2002 NAFT SUPER GJENDJE

  SHITET TESTAT ZAFIRA SUPER GJENDJE VITI 2002 NA KONTAKTONI

  Krujë 25 maj 11:58
  1 Lek
 • 0 foto
  polo 2002 1.2 bencin per pjes pa motorr
  Autopjese dhe paisje

  polo 2002 1.2 bencin per pjes pa motorr

  SHITEN PJES PER POLO 2002 1.2 BENXIN VETEM MOTORRI MUNGON NA KONTAKTONI

  Krujë 25 maj 11:56
  1 €
 • 2 foto
  GRUP TIMONI OPEL ASTRA ELEKTRIK 2007
  Autopjese dhe paisje

  GRUP TIMONI OPEL ASTRA ELEKTRIK 2007

  SHES GRUP TIMONI OPEL ASTRA ELEKTRIK SUPER GJENDJE CMIM OKAZION NA KONTAKTONI

  Krujë 25 maj 11:54
  1 Lek
 • 4 foto
  okazion shiten 3 motorra 1.9 super
  Autopjese dhe paisje

  okazion shiten 3 motorra 1.9 super

  audi 1.9 automat 2002 golf 4 1.9 viti 2002 shenik 1.9 viti 2002

  Krujë 25 maj 11:54
  1 Lek
 • 6 foto
  Shpetim
  Vetura

  Shpetim

  - Informacion shtesë :makina eshte me dogane e sapo ardhur nga italia,makina eshte shume e pastet

  Krujë 25 maj 02:10
  4.200 €
 • 0 foto
  Shitet Audi A3 nafte 1.9 automat panorame ?
  Vetura

  Shitet Audi A3 nafte 1.9 automat panorame ?

  Shitet Audi A3 motorr nafte me 1 bosht 2.0 por model i ri qe do te thot qe esht si 1.9 dhe jan motor

  Krujë 24 maj 21:13
  5.500 €
 • 5 foto
  Komplet Divanesh
  Mobilje

  Komplet Divanesh

  Komplet Divanesh per dhoma pritje apo sallon . Divan tresh , Divan dysh dhe nje kolltuk . Kompleti

  Krujë 24 maj 19:57
  350 €
 • 1 foto
  Shitet Trailer Zorzi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Trailer Zorzi

  Shitet Trailer Zorzi viti 2003 10 gomesh

  Krujë 24 maj 19:14
  13.000 €
 • 5 foto
  Shitet objekti
  Shtepi / Vila

  Shitet objekti

  110m2 ndertim plus 300m2 truall cmimi 45milion lek Adresa Fush kruje

  Krujë 24 maj 17:13
  45.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten disqe 15 per audi a3 bashk me goma 90 %
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe 15 per audi a3 bashk me goma 90 %

  Disqet dhe gomat shum pak te perdorura ne super gjendje ( Goma pirelli ) .. Shiten per arsye mosperd

  Krujë 24 maj 12:16
  250 €
 • 1 foto
  Vw touran 1.9 105cv (pa dogan)
  Vetura

  Vw touran 1.9 105cv (pa dogan)

  Automjeti esht ne gjendje perfekte.

  Krujë 23 maj 22:02
  2.500 €
 • 1 foto
  ose ndrohet
  Lojra per PC / Videolojra

  ose ndrohet

  fifa 2020

  Krujë 23 maj 19:42
  3.000 Lek
 • 8 foto
  Mercedes-Benz C220
  Vetura

  Mercedes-Benz C220

  Pershkrimi👉 Shitet per arsye mosperdorimi, makina ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike, taksa

  Krujë 23 maj 13:53
  2.600 €
 • 10 foto
  Mercedes EVO 320 viti 2007 sport paket.
  Vetura

  Mercedes EVO 320 viti 2007 sport paket.

  -Shitet mecedes EVo 320 viti 2007(pa taks lluksi) - karburanti Naft. -Sport paket. -Kamjo automatike

  Krujë 23 maj 11:53
  7.500 €