Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 3 foto
  Shitet mrapakolb cklasi 202
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet mrapakolb cklasi 202

  Shitet mrapakolb cklasi 202 model i vjeter esht i pathyer ne gjendje te mir 0684444884

  Krujë 2 maj 23:17
  40 Lek
 • 6 foto
  Furgon sprinter 518 v6
  Vetura

  Furgon sprinter 518 v6

  Makina esh ne gjendje shum te mir Me letra te prera 22+1 vende Dopjo gom E ardhur nga gjermania

  Krujë 2 maj 19:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 disqje r15 per mercedes benz
  Autopjese dhe paisje

  4 disqje r15 per mercedes benz

  shes disqje shum te paster

  Krujë 2 maj 18:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqje r15 mercedes benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqje r15 mercedes benz

  Shes disqje r15 per mercedes benz

  Krujë 2 maj 18:20
  150 Lek
 • 2 foto
  Smart 600cc okazionn!!
  Vetura

  Smart 600cc okazionn!!

  Smart 600cc benzine sherbimet te gjitha te bera ska nevoj per asnje gje. Shum ekonomik Me siguracio

  Krujë 2 maj 17:20
  1.100 €
 • 6 foto
  Mercedez benz sprinter 308 okazjon
  Vetura

  Mercedez benz sprinter 308 okazjon

  Shitet sprinter 308 super per arsye mosperdorimi.

  Krujë 2 maj 14:23
  5.500 €
 • 3 foto
  Fener audi a5
  Autopjese dhe paisje

  Fener audi a5

  Shitet fener audi a5 2008-2012 led , xenon , bixenon. Valeo origjinal

  Krujë 2 maj 11:58
  120 €
 • 2 foto
  Shitet Tavoline per Zyre apo Dyqan
  Mobilje

  Shitet Tavoline per Zyre apo Dyqan

  Shitet tavoline per zyre apo dyqan , me permasa 2m gjatesi , 0,8m gjeresi dhe 0,85m lartesi. Tavolin

  Krujë 1 maj 23:43
  800 €
 • 3 foto
  Shitet s9 plus 64GB ka nje krisje te vogel n ekran
  Telefona celulare

  Shitet s9 plus 64GB ka nje krisje te vogel n ekran

  Shitet s9 plus 64GB ka nje krisje te vogel n ekran po nk dallohet shum edhe kundra uj

  Krujë 1 maj 22:05
  33.000 Lek
 • 5 foto
  Eskavator fiat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator fiat

  Eskavator fiat ne gjendje perfekte pune me impiant çekiçi ne gjendje perfekte pune sistemi ecjes prf

  Krujë 1 maj 21:33
  39.000 €
 • 3 foto
  Eskavator NEW HOLLAND
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator NEW HOLLAND

  Eskavator New holland ne gjendje perfekte pune. I sapo ardhur nga Italia . Sistemi ecjes perfekte. I

  Krujë 1 maj 21:25
  48.000 €
 • 3 foto
  AI PAD AIR 2MINI 16 giga ios 13 me kart sim
  Shtesa per telefon celulare

  AI PAD AIR 2MINI 16 giga ios 13 me kart sim

  SHES AI PAD AIR 2 MINI ME KART SIM 16 GIGA SUPER BATERI SUPER GJENDJE ME KOVER TE KUQ DHE FISH KARIK

  Krujë 1 maj 12:00
  160 €
 • 6 foto
  Shitet ose ndrohet me kamjoncine.
  Vetura

  Shitet ose ndrohet me kamjoncine.

  Shitet fugon sprinter per arsye mosperdorimi te gjitha sherbimet e sapo bera.

  Krujë 30 prill 17:49
  5.800 €
 • 8 foto
  WV cadyy maxi viti 2008 1.9 tdi automat
  Vetura

  WV cadyy maxi viti 2008 1.9 tdi automat

  Cadyy maxi me dogane te paguar sherbime te bera ska nevoje per asgje super gjendje, nderrim i mundsh

  Krujë 30 prill 16:36
  6.000 €
 • 1 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shes tufe me dele 100 krere me qingja cmimi i arsyeshem adresa fush kruje per cdo gje na kontaktoni

  Krujë 30 prill 08:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes ML270 dizel -04
  Vetura

  Mercedes ML270 dizel -04

  Shitet : ML 270 naft viti prodhimit 2004 full optional 6+1 gjendje shum te mir xhenerike e motorrik

  Krujë 30 prill 07:50
  7.000 €
 • 0 foto
  Shitet Q5 sapo ardhur me dogane benzine 3.2 S line
  Vetura

  Shitet Q5 sapo ardhur me dogane benzine 3.2 S line

  Shitet Audi Q 5 I sapo ardhur me dogane Te paguar ne gjendje te mire Dhe i mbajtur mire ndodhet ne s

  Krujë 30 prill 07:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet W Jetta benzin 1.6 me dogane v 2015
  Vetura

  Shitet W Jetta benzin 1.6 me dogane v 2015

  Shitet W Jetta viti 2015 e sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje te mire e mbjatur mire ndodhet

  Krujë 30 prill 07:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford fiesta 1.4 naft, viti 2008, I sapoardhur
  Vetura

  Ford fiesta 1.4 naft, viti 2008, I sapoardhur

  Ford fiesta, 1.4 nafte, viti 2008, xhama te zinj origjinal, 4 airbag, abs, xhamat elektrik, pasqyrat

  Krujë 30 prill 01:02
  2.900 €
 • 1 foto
  Fush kruj
  Telefona celulare

  Fush kruj

  Ndrroheet....i thyer pak

  Krujë 30 prill 00:25
  250 €
 • 5 foto
  XBOX 360
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX 360

  Xbox 360 Me 1 leve 1 disk(Dragon Ball battle of Z 120Gb HDD Me te gjitha fishat dhe fishen HDM1

  Krujë 30 prill 00:06
  50 Lek
 • 3 foto
  Skuter 125cc okazion
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter 125cc okazion

  Shitet skuter 125cc gjendje perfekte kamio automatike okazion

  Krujë 29 prill 21:49
  500 Lek
 • 5 foto
  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17
  Autopjese dhe paisje

  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17

  Shes disje alumini origjinale BMW 225/55/17, ne gjendje perfekte, me goma Continental Runflat, te vi

  Krujë 29 prill 19:35
  450 €
 • 1 foto
  Trailer Zorzi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Trailer Zorzi

  Trailer Zorzi viti 2002

  Krujë 29 prill 18:13
  13.000 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz C220 AMG Look
  Vetura

  Mercedes-Benz C220 AMG Look

  Mercedes-Benz C220 AMG Look

  Krujë 29 prill 16:10
  18.000 €
 • 6 foto
  E220 CDI VITI 2009 AUTOMAT ?AUTO BASHA?
  Vetura

  E220 CDI VITI 2009 AUTOMAT ?AUTO BASHA?

  👌👌MERCEDES - BENZ 👉MODEL E 220 CDI 👉VITI 2009 👉AVANT-GARDE 👉KAMJO AUTOMAT 👉 XHAMA ME REFLEKS BLU 👉XH

  Krujë 29 prill 14:24
  11.000 €
 • 9 foto
  Mercedes benz c class Avangarde
  Vetura

  Mercedes benz c class Avangarde

  C clas Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike letra per 1 vit goma te reja me te gjitha sh

  Krujë 29 prill 14:09
  4 Lek
 • 7 foto
  Makina Qepese
  Makina dhe vegla

  Makina Qepese

  Shiten Makineri Qepese .. per arsye mbyllje biznesi.. Sasia 40 te reja 20 te perdorura Cmimi 27 20

  Krujë 29 prill 09:08
  27.200 €
 • 6 foto
  Fiat grande punto naft 0682045781
  Vetura

  Fiat grande punto naft 0682045781

  Shitet dhe nderrohet fiat punto 1.9 naft 6+1 manual me dogane Ardhur nga gjermania Cmimi diskutush

  Krujë 29 prill 07:51
  2.200 €
 • 8 foto
  OKAZION - Apartament 1+1 i mobiluar
  Apartment / Banesa

  OKAZION - Apartament 1+1 i mobiluar

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66.2m2 ne qender te qytetit te Krujes. Apartamenti ndodhet ne pal

  Krujë 28 prill 18:44
  36.500 €
 • 2 foto
  Vetura toyota rav4
  Vetura

  Vetura toyota rav4

  Viti: 2011 Kilometrazh: 74,000 km ngjyrë kafe gearbox: automatik karburant: benzinë efekt: 158 ch Zh

  Krujë 28 prill 18:17
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet veshka super gjendje ??
  Autopjese dhe paisje

  Shitet veshka super gjendje ??

  Veshka eshte ne gjendje shum te mire si e re..skam pas kurr gur as probleme tjera, ka 24 mij Km.. Mu

  Krujë 28 prill 15:08
  19.500 €
 • 6 foto
  Dyer
  Mobilje

  Dyer

  HIDRI DOOR

  Krujë 28 prill 14:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyer te jashtme`
  Mobilje

  Dyer te jashtme`

  HIDRI DOOR

  Krujë 28 prill 14:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fiat punto shitet me letra te rregullta shqitare
  Vetura

  Fiat punto shitet me letra te rregullta shqitare

  Makina eshte ne gjendje perfekte veren qe kaloj kam shetitur gjith jugun e shqiperis pa asnje proble

  Krujë 28 prill 13:48
  1.300 €
 • 6 foto
  Shitet Sprinter fugon okazjon
  Vetura

  Shitet Sprinter fugon okazjon

  Shitet sprinter fugon 308 super gjendje. Shitet per arsye mosperdorimi

  Krujë 28 prill 10:16
  5.800 €
 • 0 foto
  Opel Corsa -03
  Vetura

  Opel Corsa -03

  Makina shitet per arsyje mosperdorimi

  Krujë 28 prill 07:48
  1.300 €
 • 3 foto
  Kamion 1622 me vinç
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion 1622 me vinç

  Benz 1622, . Kambio me reduktor me sofjete ne leve, 2 diferencial me simjaks para ndersa prapa me re

  Krujë 27 prill 21:46
  6.800 €
 • 12 foto
  audi a3
  Vetura

  audi a3

  shitet audi a 3 2.0nafte qattro navigator/dvd/bluetooth audio sedilje me fryrje komanda ne timon xha

  Krujë 27 prill 14:38
  5.500 €
 • 9 foto
  Shitet Ose Nderrohet Mercedes S320 Nafte 2006 Full
  Vetura

  Shitet Ose Nderrohet Mercedes S320 Nafte 2006 Full

  Shitet Ose Nderrohet Mercedes S320 Nafte 2006 Full Extra AMG//LooK Pa Taks Luksi Cmimi:11.000 Euro N

  Krujë 26 prill 03:16
  11.000 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Kini kujdes! Kini kujdes! Paralajmërim financimi për të gjithë. Por tani ju nuk duhet të shqetësohen

  Krujë 25 prill 19:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet eclass 211 200 cdi
  Vetura

  Shitet eclass 211 200 cdi

  Mercedes Benz E-class ne gjendje te mir estetike dhe xhenerik e gatshme per cdo lloj prove cmimi 420

  Krujë 25 prill 13:48
  4.200 €
 • 4 foto
  Skoda Fabia
  Vetura

  Skoda Fabia

  Shitet Skoda Fabia 1.9sdi , motor i thjeshte pa turbo, teper ekonomike. Makina eshte ne gjendje te s

  Krujë 24 prill 20:08
  2.200 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Bmw 645i Gaz+Benzine
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Bmw 645i Gaz+Benzine

  Shitet&Nderrohet Bmw 645i Gaz+Benzine Automatike Cabrio Cmimi:7200 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+

  Krujë 24 prill 16:24
  7.200 €
 • 5 foto
  Smart 800
  Vetura

  Smart 800

  Smart 800 nafte shum ekonomik ne gjendje shum te mir motorrike gati per cdo lloj prove

  Krujë 24 prill 12:56
  2.200 Lek
 • 6 foto
  Shitet sprinter 308 okazjon .
  Vetura

  Shitet sprinter 308 okazjon .

  Shitet sprinter fugon per arsye mosperdorimi super gjendje.

  Krujë 23 prill 22:08
  5.700 €
 • 9 foto
  EVO 320cdi bluetec viti 2008 automat super gjendje
  Vetura

  EVO 320cdi bluetec viti 2008 automat super gjendje

  👉MERCEDES - BENZ 👉E 320 CDI BLUETEC 👉FULL OPSION 👉 KAMJO AUTOMAT 👉 TAVAN PANORAM 👉 NAVIGATOR I MADH

  Krujë 23 prill 21:05
  7.800 €
 • 1 foto
  Rripa te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Rripa te ndryshme

  Per freza ,makina te vjetra ,me permasa te ndryshme 200 lek copa

  Krujë 23 prill 17:55
  2 Lek
 • 2 foto
  4 bokse amplifikator,, mixer,okasion
  Instrumente muzikore dhe paisje

  4 bokse amplifikator,, mixer,okasion

  Shes okasion super foni 2fbt nga 500 wat 1 ubl 250 wat 1 ubl 1000 wat Amplifikator ev 1600 wat Mixe

  Krujë 23 prill 13:12
  600 €
 • 0 foto
  Freksion
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Freksion

  Freksion lifani 110cc ne gjendje te mire

  Krujë 23 prill 05:35
  10 Lek