Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 12 foto
  Mercedes-Benz vito
  Autobus / Furgone

  Mercedes-Benz vito

  Shitet super vito gjendje perfekte 220 115 kamje automatik me kater dyer shum i paster gati per cdo

  Krujë 20 maj 10:42
  7.900 €
 • 0 foto
  FISHA PER BOKSE LIVE DHE DJ
  Audio / CD / Stereo

  FISHA PER BOKSE LIVE DHE DJ

  SHITEN FISHAT KTO NE FOTO OSE KEMBEHEN FISHAT NUK NDAHEN.PER TRANSPORT NISEN DHE ME POSTE PRIVATE CM

  Krujë 20 maj 10:40
  85 €
 • 0 foto
  Shitet golf 5 nafte 1.9 i sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Shitet golf 5 nafte 1.9 i sapo ardhur me dogane

  Shitet golf 5 nafte 1.9 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire,km origjinale 255 mi me liber

  Krujë 20 maj 06:51
  3.500 €
 • 8 foto
  Shtepi Banimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi

  Shtepia ndodhet ne zonen qendrore te Krujes . Shtepia disponon dokumenta te rregullta . 2 dhoma , 1

  Krujë 19 maj 21:19
  1 Lek
 • 12 foto
  S-Class 2003 5.5 Benzine (640hp)
  Vetura

  S-Class 2003 5.5 Benzine (640hp)

  Mercedes-Benz S-Class 2003 5.5 Benzine (640hp) Long Model Sallon Meshini Sedilje Me Ngrofje Memorje

  Krujë 19 maj 18:08
  9.999 €
 • 3 foto
  Shitet citroen 1.4 benzie
  Vetura

  Shitet citroen 1.4 benzie

  Sherbimet e sapobera Letrat e sapo prera per nje vit Cmimi 900€ I DISKUTUESHEM 0685565944

  Krujë 19 maj 16:31
  900 €
 • 7 foto
  Shitet ndrrohet me foristrad
  Vetura

  Shitet ndrrohet me foristrad

  Makina esht ne gjendje shum te mir Shitet ose ndrrohet me foristrad letrat per 1 vit

  Krujë 19 maj 15:51
  3.200 €
 • 6 foto
  Iveco Trakker
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco Trakker

  Kamion 4 aske viti 2008, shitet ose nderrohet, cmimi i diskutushem, flm.

  Krujë 19 maj 10:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  fotd focus 1.8
  Vetura

  fotd focus 1.8

  1.8 nafte motorr me pomp mekanike me injator mekanik me letra deri ne tetor 2020 gjendje e mir 1300€

  Krujë 19 maj 10:30
  1.300 €
 • 3 foto
  Pastor belg malinois
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg malinois

  Malinois belg femer 45ditsh rrac super e mir nuanca te bukur rrac e paster siq shikohet ne foto per

  Krujë 19 maj 08:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Vw passat
  Vetura

  Vw passat

  Shitet passat motorr 2.0 naft dua te theksoj se makina ka motorr tip te ri me nje bosht.kamio automa

  Krujë 19 maj 07:35
  5.500 €
 • 1 foto
  Chipsa Zynga
  Lojra per PC / Videolojra

  Chipsa Zynga

  Shes chipsa per zynga Poker

  Krujë 19 maj 04:10
  250 €
 • 2 foto
  Smart 600cc
  Vetura

  Smart 600cc

  Shitet smart 600benzin Shum ekonomik Te gjitha sherbimet e bera Ska nevoj per asgje Marmita brabus

  Krujë 18 maj 23:29
  2.000 €
 • 3 foto
  Ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora

  Ora origjinale. Te pa perdorura. Ne kuti Me gjysem cmimi

  Krujë 18 maj 22:00
  65 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz E 200 benzine+gaz
  Vetura

  Mercedes Benz E 200 benzine+gaz

  Shitet : Mercedes Benz,viti 1993,200 benzine+gaz,xhama te zi origjinal,disqe alumini 16,kondicioner,

  Krujë 18 maj 19:48
  3.500 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Mercedes C300 Benzine
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Mercedes C300 Benzine

  Shitet&Nderrohet Mercedes C300 Benzine AMG//USA//LooK Viti 2010 Nr Cel&Whatsapp:+35569223223

  Krujë 18 maj 18:38
  9.500 €
 • 8 foto
  SUZUKI GSXR
  Motore (mbi 50 cc)

  SUZUKI GSXR

  MOTORRI I AKSIDENTUAR PA LETRA KONTAKT WAChap

  Krujë 18 maj 17:52
  500 €
 • 1 foto
  MiniMoto R1
  Motore (mbi 50 cc)

  MiniMoto R1

  Shes motorr te vogel(MiniMoto R1) Ne gjendje te mir,Benzine, Cmimi:140 euro

  Krujë 18 maj 17:20
  140 €
 • 2 foto
  Springo
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Springo

  kerkoj pjes per motorr marka SPRINGO me duhen kollcuqet sic e shikoni dhe ne foto

  Krujë 18 maj 15:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet peugeot 206. 1.4 benzin me letra
  Vetura

  Shitet peugeot 206. 1.4 benzin me letra

  Shitet peugeot 206 1.4 benzin me letra deri ne fund te korrikut 2020. Shume ekonomike dhe e gatshme

  Krujë 18 maj 12:31
  1.200 €
 • 9 foto
  Shitet Toyota Yaris 1.4 naft kamje automat viti 20
  Vetura

  Shitet Toyota Yaris 1.4 naft kamje automat viti 20

  Shitet Toyota Yaris motorr 1.4 naft kamje automat viti 2007 komanda ne timon me klima radio cd aux x

  Krujë 17 maj 20:32
  3.600 €
 • 8 foto
  Shitet Toyota Corolla 1.4 naft kamje automat
  Vetura

  Shitet Toyota Corolla 1.4 naft kamje automat

  Shitet Toyota Corolla motorr 1.4 naft kamje automat viti 2005 komanda ne timon me klima xhama elktri

  Krujë 17 maj 20:28
  4.600 €
 • 1 foto
  4 disqe origjinal opeli me gjith goma te reja 16
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe origjinal opeli me gjith goma te reja 16

  4 disqe me gjith goma opeli, 205/55/16, goma te reja 4 stinet, cmimi 200€, ☎️0693822733

  Krujë 17 maj 17:37
  200 €
 • 12 foto
  Audi A3 viti 2005 automat me dogan sapo ardhur
  Vetura

  Audi A3 viti 2005 automat me dogan sapo ardhur

  👉👉AUDI A3 👉 VITI 2005 👉 MOTORR 2.0 TDI 👉 KAMJO AUTOMAT DSG F1 NE TIMON +/- 👉 SEDILJE ME NGROHJE 👉KIL

  Krujë 17 maj 14:38
  4.500 €
 • 6 foto
  TIGUAN 2010 AUTOMAT 2.0 NAFTE SUPER GJENDJE
  Vetura

  TIGUAN 2010 AUTOMAT 2.0 NAFTE SUPER GJENDJE

  SHITET TIGUAN VITI 2010 MOTORR 2.0 KAMBJO AUTOMATIKE ME 200 MI KM ORIGJINALE GJENDJE E PERKRYER.

  Krujë 17 maj 13:57
  8.490 €
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Krujë 17 maj 10:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedez benc sprinter 315
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez benc sprinter 315

  E sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir me vinxh fabrikisht origjinal ne shasi me kondic

  Krujë 17 maj 04:19
  12.500 €
 • 6 foto
  Peugeot 106 1.1 gaz-benzin
  Vetura

  Peugeot 106 1.1 gaz-benzin

  Shitet peugeot 106 1.1 gaz-benzin Gjendje e mire motorrike dhe xhenerike . Te gjitha sherbimet e ber

  Krujë 17 maj 03:59
  900 Lek
 • 2 foto
  Amp sound car professional
  Audio / CD / Stereo

  Amp sound car professional

  Amplifik e markes se njohur sonavox S102 me krossover subwoofer edhe sterio me fuqi 300w rms sterio

  Krujë 16 maj 23:41
  100 €
 • 3 foto
  ?Nintendo Wii
  Lojra per PC / Videolojra

  ?Nintendo Wii

  Shitet nintendo Wii shum pak e perdorur e ardhur nga anglia

  Krujë 16 maj 23:21
  50 €
 • 2 foto
  4 Amortizator jeep Cherokee 100
  Autopjese dhe paisje

  4 Amortizator jeep Cherokee 100

  ⭕️4 amortizator⭕️ per jeep Cherokee 2002-2007

  Krujë 16 maj 23:13
  100 €
 • 4 foto
  Golf plus, 1.9 naft, I sapoardhur me dogan
  Vetura

  Golf plus, 1.9 naft, I sapoardhur me dogan

  Golf plus 1.9 naft, viti 2005, airbag,abs,esp,condicioner clima me 4 zona, 4 xhamat elektrik, pasqyr

  Krujë 16 maj 20:23
  3.800 €
 • 7 foto
  volswagen cady automat
  Vetura

  volswagen cady automat

  shitet volswagen cady me dogan me kater dyer kambio automat kater goma te reja xhama te zij origjina

  Krujë 16 maj 19:32
  4.300 €
 • 8 foto
  Karrotrec Luli. 24h 0682045781
  Sherbime

  Karrotrec Luli. 24h 0682045781

  Sherbim karrotreci ne cdo qytet te shqiperise kosove maqedoni mal i zi kroaci udhetimin jasht sh

  Krujë 16 maj 17:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  bazament per vinc
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  bazament per vinc

  bazament per vinc ne bisht kamionit vinxh vinci

  Krujë 16 maj 17:02
  500 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia private

  Shitet shtepi 2 + 1 mund te shtohet edhe dhoma me te ardhmen shtepia esht ne gjendje prefekte gati p

  Krujë 16 maj 14:50
  95.000 €
 • 0 foto
  Okazzioooon
  Shtepi / Vila

  Okazzioooon

  2 dhoma 1 guzhin 1 banjo njera dhom ka ballkon ne gjendje perfekte 45 milion lek i diskutueshem

  Krujë 16 maj 11:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet toke ne fushe kruje
  Truall / Toke

  shitet toke ne fushe kruje

  shitet toke ne fushe kruje 200 metra nga qendra e fushe krujes

  Krujë 15 maj 14:42
  27.000 Lek
 • 9 foto
  Shitet range rover sport 2.7 sapo targuar
  Vetura

  Shitet range rover sport 2.7 sapo targuar

  Shitet Range Rover sport I sapo ardhur i sapo targuar ne gjendje shum te mire dhe shum i paster,full

  Krujë 15 maj 12:04
  9.200 €
 • 7 foto
  Vw Golf 5 2007
  Vetura

  Vw Golf 5 2007

  Shitet Golf 5 i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar Makina eshte ne gjendje te shkelqyer

  Krujë 15 maj 11:00
  3.700 €
 • 6 foto
  E320 AVANTGARDE AUTOMAT
  Vetura

  E320 AVANTGARDE AUTOMAT

  SHITET W211 ECLASS E320 VITI 12/2004 KAMBJO AUTOMATIKE AVANTGARDE MOTORR TIP I RI I ZI. ME DOKUMENTA

  Krujë 15 maj 10:35
  3.990 €
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju jeni në

  Krujë 15 maj 07:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes benz sprinter 308 okazjon 5500 euro
  Vetura

  Mercedes benz sprinter 308 okazjon 5500 euro

  Shitet mercedes benz sprinter ne gjendje te mire shitet per arsye mosperdorimi.

  Krujë 14 maj 21:01
  5.500 €
 • 4 foto
  Kafaze per zogj si kanarina gardelina
  Kafshe shtepiake

  Kafaze per zogj si kanarina gardelina

  Shesim kafaze per kanerina gardelina etj jane te punuara me dore te vegjlit nga 40€ kurse I madhi ku

  Krujë 14 maj 18:17
  100 €
 • 4 foto
  Vw Golf 5
  Vetura

  Vw Golf 5

  Shitet Golf 5 ne gjendje te mire i sapoardhur nga gjermania me dogane . Cmimi :3700 nr tel :06966632

  Krujë 14 maj 16:01
  3.700 €
 • 4 foto
  yamaha fz6
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha fz6

  shitet per arsye emigrimi me letra te rregullta brenda dhe jasht shtetit i ndruar vaj filtra frena e

  Krujë 13 maj 19:30
  2.200 €
 • 10 foto
  Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco

  Shitet Iveco viti i prodhimit 1993 me 6 pistonesh Me taksa e siguracion te paguara e gateshme per c

  Krujë 13 maj 18:01
  13.000 €
 • 6 foto
  Okazion Mercedes Benz R 350 4 Matic Okazion
  Vetura

  Okazion Mercedes Benz R 350 4 Matic Okazion

  Okazion Mercedes Benz R 350 4 matik Meti ka 195.000 klm Orgjinale e cila mund ta kontrolloni ku te

  Krujë 13 maj 15:07
  8.800 €
 • 0 foto
  Benz CLS viti 2009
  Vetura

  Benz CLS viti 2009

  Shitet mercedes benz CLS motorr 320 naft viti prodhimit 2009 makina ka 200mije kilometra esht full n

  Krujë 13 maj 14:17
  8.999 €
 • 11 foto
  A3 Gaz+Benzine 2.0 BiTurbo Kamio Automatike
  Vetura

  A3 Gaz+Benzine 2.0 BiTurbo Kamio Automatike

  Shitet&Nderrohet Audi A3 Gaz+Benzine 2.0 BiTurbo Kamio Automatike USA//Version Nr Cel&Whatsa

  Krujë 12 maj 19:07
  7.500 €