Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 5 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike.Motori 1.9 nafte quattro.Dokumentat

  Korçë 28 maj 20:22
  2.300 €
 • 9 foto
  Shitet ml 320
  Vetura

  Shitet ml 320

  Okazion shitet ml 320 viti 2006- 2007, full opsion, Goma te reja. Shitet per arsye emigrimi

  Korçë 28 maj 20:22
  8.000 €
 • 6 foto
  Mini Cooper S 1.6 super gjendje
  Vetura

  Mini Cooper S 1.6 super gjendje

  Mini Cooper S 1.6 benzin Viti prodhimit 2003 marmita sport .cd player, disqe alumini , 3 celsa . go

  Korçë 28 maj 19:02
  2.200 €
 • 2 foto
  Shitet Shtepi Private ne Libonik
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private ne Libonik

  Shitet Shtepi Private 1-katshe ne Libonik. 3 dhoma. 1 banjo Koridor Eshte dhe nje ndertese e vogel e

  Korçë 28 maj 18:50
  1.900.000 Lek
 • 1 foto
  Honda GLX
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda GLX

  Shitet Honda GLX Ger-Arb Grup 80 ne gjendje perfekte Viti 2009 me te gjitha Dokumentat

  Korçë 28 maj 18:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ore e vitit 1960 WARMING
  Koleksione

  Ore e vitit 1960 WARMING

  Ore e vitit 1960 JOHN WARMING ne gjendje pune,me vete kurdisje,super e rralle,per koleksioniste 0694

  Korçë 28 maj 18:00
  500 €
 • 8 foto
  Mercedez benz Elegance E 200 Cdi viti 2001
  Vetura

  Mercedez benz Elegance E 200 Cdi viti 2001

  Makina esht ne gjendje pune te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove ta coj ne cdo servis e futur p

  Korçë 28 maj 17:54
  4.000 €
 • 2 foto
  MINI cooper r56 r57 r58 r59
  Autopjese dhe paisje

  MINI cooper r56 r57 r58 r59

  Shitet pjesa perpara e sasise krahu i djathte. Per Mini Cooper 2007-2013

  Korçë 28 maj 17:41
  150 €
 • 2 foto
  Mercedes w212
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes w212

  Shitet pasqyre krahu posagjerit i djathte.

  Korçë 28 maj 17:38
  140 €
 • 2 foto
  Mercedes w203 kembe motori.
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes w203 kembe motori.

  Shitet kemze motori orgjinal Mercedes w203 E re kodi. 203 240 20 17

  Korçë 28 maj 17:38
  50 €
 • 9 foto
  Volvo v40 goma+ disqe 16
  Autopjese dhe paisje

  Volvo v40 goma+ disqe 16

  Shes goma dhe disqe per Volvo po thuaj se te reja 2018 kan bere vetem 2000 km okazion.

  Korçë 28 maj 17:38
  600 €
 • 2 foto
  Mercedes celes modul w212 200cdi
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes celes modul w212 200cdi

  Shitet modul dhe celes per Mercedes e w212 200 cdi

  Korçë 28 maj 17:37
  150 €
 • 1 foto
  Mercedes celsa inoksi
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes celsa inoksi

  Shiten celes per mercedes 50€ copa. Celsat jane orgjinale!

  Korçë 28 maj 17:37
  50 €
 • 4 foto
  Volvo v40 fener xenon 12-19
  Autopjese dhe paisje

  Volvo v40 fener xenon 12-19

  Fener per volvo v40 xenon orgjinal Viti 2012-2019

  Korçë 28 maj 17:37
  200 €
 • 2 foto
  Xenon D3S LLamba orgjinale
  Autopjese dhe paisje

  Xenon D3S LLamba orgjinale

  Shes llamba xenon d3s orgjinale te perdorura philips dhe osram 70€ cifti Mercedes. Audi.vw.bmw.volvo

  Korçë 28 maj 17:36
  70 €
 • 2 foto
  Mercedes fishek katalit per benzine
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes fishek katalit per benzine

  Shiten fishek kataliti per mercedes shkon ne shum modele te reja orgjinal.

  Korçë 28 maj 17:36
  50 €
 • 2 foto
  Mercedes E W212 motorino
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes E W212 motorino

  Shes motorino per mercedes e w212 200cdi Kodi.A 651 906 28 00

  Korçë 28 maj 17:36
  80 €
 • 1 foto
  Mercedes S 2007
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes S 2007

  Mbrapakopl w221 viti 2007

  Korçë 28 maj 17:35
  320 €
 • 1 foto
  Mercedes S 2007
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes S 2007

  Stopa mbrapa per w221 viti 2007 original

  Korçë 28 maj 17:35
  140 €
 • 1 foto
  Mercedes S 2007
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes S 2007

  Parakolp w221 viti 2007

  Korçë 28 maj 17:35
  220 €
 • 0 foto
  Mini Cooper r56-r58-r59
  Autopjese dhe paisje

  Mini Cooper r56-r58-r59

  Parafango per Mini Cooper

  Korçë 28 maj 17:34
  95 €
 • 2 foto
  Mini Cooper 2012
  Autopjese dhe paisje

  Mini Cooper 2012

  Fener parakopli per Mini Cooper 2008 dhe lart..

  Korçë 28 maj 17:34
  46 €
 • 1 foto
  Bmw 740
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 740

  Motorino per bmw seria 7 motor 4.4 viti 97

  Korçë 28 maj 17:34
  80 €
 • 1 foto
  Bmw Mini Cooper paketa xenon
  Autopjese dhe paisje

  Bmw Mini Cooper paketa xenon

  Paketat shkojne ne te gjitha modelet e reja bmw dhe Mini Cooper. Paketat jane orginale

  Korçë 28 maj 17:33
  100 €
 • 2 foto
  Nissan primera 2005 benzine per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Nissan primera 2005 benzine per pjese

  Makina shitet vetem per pjese 1.8 benzin makina kishte 90.000 km motor kamio ok

  Korçë 28 maj 17:33
  500 €
 • 3 foto
  BMW 740 benzine 98
  Autopjese dhe paisje

  BMW 740 benzine 98

  Pjese te ndryshme Te makines Motori eshte shitur..

  Korçë 28 maj 17:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hummer h3 3.5 TESTATE MOTORI
  Autopjese dhe paisje

  Hummer h3 3.5 TESTATE MOTORI

  Shes testate per hummer h3 3.5 benzin testata eshte e kompletuat..e kam te gjith motorin te cmotuar

  Korçë 28 maj 17:32
  700 €
 • 1 foto
  Mercedes s w221
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes s w221

  Fener parakolpi krahu i djatht. Orgjinal gjendie perfekt.

  Korçë 28 maj 17:32
  70 €
 • 0 foto
  Mercedes 420
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes 420

  Kapak motori per V8 4.2

  Korçë 28 maj 17:32
  50 €
 • 1 foto
  Fenera xenon mercedes Benz w221 viti 2007
  Autopjese dhe paisje

  Fenera xenon mercedes Benz w221 viti 2007

  Shes 2 fenera mercedes s clas w 221. Me dopio lup bi xenon pa paketa

  Korçë 28 maj 17:31
  500 €
 • 2 foto
  Mercedes E w212 200 cdi pakete motori.
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes E w212 200 cdi pakete motori.

  Shes pakete motori Mercedes w212 Kodi. A 651 900 37 01 A 651 901 21 01

  Korçë 28 maj 17:31
  120 €
 • 2 foto
  Porsche Cayenne 04-09
  Autopjese dhe paisje

  Porsche Cayenne 04-09

  Fener parakolpi per cayenne krahu i majt

  Korçë 28 maj 17:30
  50 €
 • 1 foto
  Audi A4 07 kofno
  Autopjese dhe paisje

  Audi A4 07 kofno

  Kofno per Audi A4 05-07

  Korçë 28 maj 17:30
  110 €
 • 0 foto
  Mercedes s w221
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes s w221

  Ansore per S clas 07 Lungo

  Korçë 28 maj 17:30
  80 €
 • 0 foto
  BMW Disqe
  Autopjese dhe paisje

  BMW Disqe

  2 disqe 17 per bmw x5

  Korçë 28 maj 17:29
  80 €
 • 0 foto
  Porsche Cayenne 04-09
  Autopjese dhe paisje

  Porsche Cayenne 04-09

  Kofno per cayenne orgjinale alumin

  Korçë 28 maj 17:29
  150 €
 • 0 foto
  Audi A4 05-07
  Autopjese dhe paisje

  Audi A4 05-07

  Parafango per Audi A4 krahu i majt viti 05-07

  Korçë 28 maj 17:29
  50 €
 • 1 foto
  Bmw seria 5 E60
  Autopjese dhe paisje

  Bmw seria 5 E60

  Parakolp mbrapakolp dhe ansore per bmw e 60 viti 2006 Orginale gjendje perfekt.

  Korçë 28 maj 17:28
  280 €
 • 1 foto
  Porsche Cayenne 04-07
  Autopjese dhe paisje

  Porsche Cayenne 04-07

  Mbrapakolp per cayenne

  Korçë 28 maj 17:28
  120 €
 • 0 foto
  Bmw e60 x5
  Autopjese dhe paisje

  Bmw e60 x5

  Sensore parkimi per bmw e60 x5

  Korçë 28 maj 17:27
  20 €
 • 0 foto
  Vw touran viti 03-06
  Autopjese dhe paisje

  Vw touran viti 03-06

  Xhama per vw touran krahu i majt te zinj mbeapa orgjinale.

  Korçë 28 maj 17:27
  100 €
 • 1 foto
  Porsche cayenne 04-07
  Autopjese dhe paisje

  Porsche cayenne 04-07

  Parakolp per cayenne i demtur per riparim

  Korçë 28 maj 17:27
  50 €
 • 0 foto
  Vw touran 03-06
  Autopjese dhe paisje

  Vw touran 03-06

  2 kriko xhami per vw touran viti 03-06 krahu majt

  Korçë 28 maj 17:26
  50 €
 • 0 foto
  Bmw 740 viti 97
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 740 viti 97

  Paketa motori per me celes bmw seria 7 motor 4.4

  Korçë 28 maj 17:26
  100 €
 • 0 foto
  Mercedes w124 viti 92
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes w124 viti 92

  Bagazh per w124 orgjinal

  Korçë 28 maj 17:26
  50 €
 • 0 foto
  Mercedes w124 viti 92
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes w124 viti 92

  Bagazh per w124 orgjinal i lyer nga fabrika orgjinal

  Korçë 28 maj 17:26
  100 €
 • 0 foto
  Bmw e 46 cabrio
  Autopjese dhe paisje

  Bmw e 46 cabrio

  Stop per bmw seri 3 2002 i majti

  Korçë 28 maj 17:25
  40 €
 • 11 foto
  Bmw 740 pjese te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 740 pjese te ndryshme

  Paketa sistem frenimi kriskot klima mekanizmi fshirsesh navi me ekran te math kamio automatke shum

  Korçë 28 maj 17:25
  10 €
 • 11 foto
  Mini copper r56 r58 r59
  Autopjese dhe paisje

  Mini copper r56 r58 r59

  Disponoj disa pjese per mini cooper viti 07-13 Kroskot.sistemi i klimes.bedal gazi elektronik. Kryq

  Korçë 28 maj 17:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bmw m3 e46
  Autopjese dhe paisje

  Bmw m3 e46

  Grille orgjonale m3 2002

  Korçë 28 maj 17:24
  30 €