Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 5 foto
  Shitet Mercedes C clas 250 automat
  Vetura

  Shitet Mercedes C clas 250 automat

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e gatshme per cdo prove.Shitet ose ndrohet me makine Benzine Ga

  Korçë 28 maj 08:13
  2.000 €
 • 6 foto
  Mercedes benz A 160 CDI Avantgarde
  Vetura

  Mercedes benz A 160 CDI Avantgarde

  Mercedes benz A 160 CDI ne gjendje perfekte,me te gjitha sherbimet te bera ne kohe

  Korçë 28 maj 01:48
  4.800 €
 • 4 foto
  Shitet Play Station 4 Slim (PS4)
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Play Station 4 Slim (PS4)

  E shes per arsye mosperdorimi. Eshte 1 muaj i perdorur . Me 2 leva origjinale ... me te gjitha fisha

  Korçë 28 maj 01:22
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Blej -Shes ...makina per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Blej -Shes ...makina per pjese

  Shes blej cdo lloj makime me krah anglez ose makina te goditura qofshin edhe pa dokementa... Me cmi

  Korçë 28 maj 01:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bmw e46
  Vetura

  Bmw e46

  Bmw 316 bezin gaz viti 2001 me letra t paguara ne gjendje t shkelqyer Disqe 18 dy te gjere M Xhama

  Korçë 28 maj 00:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  A klas lungo super 2700 euro 2004 panorama
  Vetura

  A klas lungo super 2700 euro 2004 panorama

  Shitet super a klas lungo 1.7 cdi me letra deri tetor per me shume nr tel 0693478090

  Korçë 27 maj 22:51
  2.700 €
 • 3 foto
  Okazion .!! Mercedes Sprinter Gjendje perfekte .!!
  Vetura

  Okazion .!! Mercedes Sprinter Gjendje perfekte .!!

  Okazion .!! Mercedes Sprinter Gjendje perfekte .!! Motor 220 CDI 3 te kuqe . Viti 2004 Shume i fuq

  Korçë 27 maj 22:37
  6.200 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz E class w112
  Vetura

  Mercedes Benz E class w112

  Shes Merceses Benz w112 2009 220 automatik ne gjendje shum te mire teknike dhe optike disqet 17 lu

  Korçë 27 maj 22:19
  9.900 €
 • 10 foto
  VW T5 Caravelle! 250nafte
  Vetura

  VW T5 Caravelle! 250nafte

  Makinen e shes per arsye mosperdorimi . eshte shum e paster . KM origjinale Te intersuarit te kontak

  Korçë 27 maj 21:51
  6.500 €
 • 1 foto
  Disqe 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 16

  Shiten/Ndrohen disqe 16 per mercedes Jan shum te paster gomat te reja

  Korçë 27 maj 21:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz E280
  Vetura

  Mercedes Benz E280

  Shitet Mercedes-Benz E280, e sapo erdhur nga Belgjika. Taksa dhe siguracion te paguara deri ne mars

  Korçë 27 maj 21:39
  8.400 €
 • 2 foto
  Mercedes BENC
  Vetura

  Mercedes BENC

  She\'s Mercedes Benc NE gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike me letra te prera

  Korçë 27 maj 21:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Ford Focus Viti 2003.

  Korçë 27 maj 21:39
  2.500 €
 • 10 foto
  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€

  Okazion Shiten 2 Apartament 90m2=23000 Euro cmim okazion per ate qe do ta bleje kesh. Per ate qe do

  Korçë 27 maj 21:27
  23.000 €
 • 8 foto
  OKAZJON Bezin+Gaz
  Vetura

  OKAZJON Bezin+Gaz

  Shes mercedes benc ne gjendje super te mir makina ska nevoj per asnje gje te vogel makina i ka dekum

  Korçë 27 maj 21:03
  2.600 €
 • 9 foto
  Shitet Scania Frigorifer, 2003, arsye mosperdorimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Scania Frigorifer, 2003, arsye mosperdorimi

  Shitet scania Frigorifer, viti 2003, dokumenta te rregullta, e pa persorur ne shqiperi, gjendje perf

  Korçë 27 maj 20:51
  10.000 €
 • 7 foto
  BMW seria 3 F30 2011-2019 M3 set
  Autopjese dhe paisje

  BMW seria 3 F30 2011-2019 M3 set

  Set i kompletuar per bmw seria 3 F30 2011-2019 M3, parakolp +prapakolp +bordura +marmita +stopa M3 d

  Korçë 27 maj 20:51
  1.800 €
 • 1 foto
  Disqe 19 Audi
  Vetura

  Disqe 19 Audi

  Disqe 19 Audi A6 , A7,A8

  Korçë 27 maj 19:59
  350 €
 • 10 foto
  Audi A3 sportback 2.0TDI S-line (full option)
  Vetura

  Audi A3 sportback 2.0TDI S-line (full option)

  Audi A3 sportback 2.0 TDI S-line, viti 11/2005, kambio automat + F1 ne timon. 255.000 km origjinale

  Korçë 27 maj 19:50
  5.800 €
 • 11 foto
  Okazion.Mercedes-Benz C 220 CDI (blueficiency)2010
  Vetura

  Okazion.Mercedes-Benz C 220 CDI (blueficiency)2010

  Mercedes-Benz C class 220 cdi, blueficient, prodhim tetor 2010, kambio manuale 6+R, 227.000km. Makin

  Korçë 27 maj 19:50
  6.400 €
 • 1 foto
  Kupole
  Autopjese dhe paisje

  Kupole

  Ne gjendje te mire

  Korçë 27 maj 19:06
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet ose ndrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrohet

  Shes makine opel corsa 973 kubik me 3 cilindra shum shum ekonomike vitit 2000 me kondicjoner me harb

  Korçë 27 maj 18:57
  1.500 €
 • 6 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Okazion

  Korçë 27 maj 18:09
  3.700 €
 • 7 foto
  Suzuki Marauder vz 800 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Marauder vz 800 cc

  Shitet Suzuki Marauder vz 800 cc, viti i prodhimit 2003, sherbimet e kryera, vaj, filter vaji, filt

  Korçë 27 maj 17:04
  2.900 €
 • 5 foto
  Vitara 1.6
  Vetura

  Vitara 1.6

  Suzuki vitara 1.6 8v 1997 -kamjo manuale -4x4 blloktakohet nga brenda -kabriole baxhe komplet xham

  Korçë 27 maj 16:37
  1 €
 • 4 foto
  Honda CR 250 2T (59 HP) 2002 me karta
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda CR 250 2T (59 HP) 2002 me karta

  Honda CR 250 2 kohesh , 59 HP , e vitit 2002 me dogane te paguar , motorit i jan ber te gjitha sherb

  Korçë 27 maj 16:37
  2.200 €
 • 1 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makina ne gjendje shume te mire,viti 2002,me karta te paguara deri ne Nentor,Impiant gazi te hedhur

  Korçë 27 maj 14:36
  220.000 Lek
 • 4 foto
  shitet Shtepi dy-kateshe okazjon
  Shtepi / Vila

  shitet Shtepi dy-kateshe okazjon

  Shtepia eshte 350m ajo perbehet nga oborri 30m,nga shtepia me dy kate secili kat nga 80m dhe pjesa t

  Korçë 27 maj 14:16
  76.000 €
 • 1 foto
  Okazion Tharese Beko
  Teknik dhe paisje

  Okazion Tharese Beko

  Shitet tharese Beko, pothuajse e re me garanci 5 vjet nga Neptun

  Korçë 27 maj 14:16
  280.000 Lek
 • 4 foto
  ps 3 sony
  Lojra per PC / Videolojra

  ps 3 sony

  ps 3 ne gjendje perfekte,sh pak i pirdorur,origjinal i blere ne greqi.shitet per arsye mosperdorimi

  Korçë 27 maj 14:08
  175 €
 • 7 foto
  Kona bike
  Paisje per sport

  Kona bike

  Kona bike.... 26\'er....aks mezi tubo.....frena me vaj mineral....pjese shimano deore.....amurtizato

  Korçë 27 maj 13:48
  250 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shiten kolltuqe 2 kolltuqe dysh dhe 2 kolltuqe tek shume pak te perdorur shitem per arsye te ndrysh

  Korçë 27 maj 13:09
  400 €
 • 2 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shes kolltuqe lekure qe perben nga nje 3 qe hapet dhe behet krevat dopjo nje kolltuk dysh dhe 2 tek

  Korçë 27 maj 13:09
  400 €
 • 1 foto
  Okazion
  Kompjutera

  Okazion

  Shes Ipad 1 Apple 16gb perdoret dhe me karte telefoni sim dhe pranon cfaredolloj karte ne gjendje su

  Korçë 27 maj 13:08
  80 €
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer ngrires

  Shesim frigorifer ngrires i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune cmimi 250 euro i disku

  Korçë 27 maj 13:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten goma me disqe alumin Nr 225_ 45_ R_ 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma me disqe alumin Nr 225_ 45_ R_ 17

  Shiten goma me gjithe disqe alumini per Mercedes Benz ne gjendje te mire.Cmimi i diskutueshem.

  Korçë 27 maj 13:08
  400 €
 • 3 foto
  Laptop ne gjendje super te mire.
  Kompjutera

  Laptop ne gjendje super te mire.

  Shes 2 Laptop ne gjendje super te mire te ardhur nga Gjermania Firma Hp dhe Acer te dhenat jane t

  Korçë 27 maj 13:06
  210 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shiten kend harkor dhe nje kolltuk per ambjent ndenje te sjellle nga Gjrmania . Shiten per arsye t

  Korçë 27 maj 13:06
  220 €
 • 1 foto
  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz
  Teknik dhe paisje

  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz

  Shesim gjiro pjekse me gas Tip Potis GD 4 e sapo ardhur nga Gjermania e pa perdorur .Cmimi 1000 eur

  Korçë 27 maj 13:05
  1.000 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shite Banak Guzhine e kopletuar me sobe gatimi , plake qeramike, aspirator , frigorifer dhe lavaman

  Korçë 27 maj 13:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2 Apartamente30+60= 90m2 .tani 25000 € ne Korce
  Apartment / Banesa

  2 Apartamente30+60= 90m2 .tani 25000 € ne Korce

  Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ng

  Korçë 27 maj 12:57
  25.000 €
 • 3 foto
  disqe bmw 17 origjinale
  Autopjese dhe paisje

  disqe bmw 17 origjinale

  shiten 5 disqe me 5 goma + 5 goma rezerve ne gjendje shume te mire ose nderrohen me disqe 18 per bmw

  Korçë 27 maj 12:56
  450 €
 • 4 foto
  Bmw x5 4.4
  Vetura

  Bmw x5 4.4

  Shitet bmw x5 e vitit 2001 4.4 benzin gaz impiantin t montuar n gjermani..letrat e paguara makina es

  Korçë 27 maj 11:53
  5.000 €
 • 6 foto
  SHITET
  Vetura

  SHITET

  Audi A7 Quattro 2011 RS7 3.0 Nafte 250.000 km Night Vision Veteparkim Fenera Matrix full led Kilom

  Korçë 27 maj 11:31
  24.000 €
 • 2 foto
  SHITET KUPA TE NDRYSHME ME ARDHURA NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  SHITET KUPA TE NDRYSHME ME ARDHURA NGA GJERMANIA

  Kupa 15 16 per mercedes edhe makina te tjera

  Korçë 27 maj 10:31
  20 €
 • 3 foto
  Shitet ford fiesta
  Vetura

  Shitet ford fiesta

  Ford fiesta 2002 benzin gaz motor 1.3 me te gjitha sherbimet e bera ka vetem disa gervishte te vogla

  Korçë 27 maj 10:13
  2.000 €
 • 4 foto
  Disqe
  Autopjese dhe paisje

  Disqe

  Disqe alumini original Mercedes Benz + goma General 245.45.R17 ne gjendje shume te mire .

  Korçë 27 maj 10:05
  320.000 Lek
 • 7 foto
  w touareg ne gjendje mir full extra 06
  Vetura

  w touareg ne gjendje mir full extra 06

  w touareg ne gjendje mir pune motorike xhenerike shum i mbajtur me dekumenta paguara full extra vit

  Korçë 27 maj 09:45
  5.700 €
 • 8 foto
  Shitet fugon per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Shitet fugon per pjes

  ❌❌Shiten pjes per fugon ❌❌ Shiten te gjitha pjeset e fugonit te gjitha funksionale Fugoni

  Korçë 27 maj 08:19
  1 €
 • 5 foto
  bmw
  Vetura

  bmw

  Makina ne gjendje shume te mire letrat te prera per 1 vit motori 1.8is benzin+gaz te shenuar edhe ne

  Korçë 27 maj 07:53
  1.800 €