Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 8 foto
  200 evo 2006 dhe 280 evo 2007
  Autopjese dhe paisje

  200 evo 2006 dhe 280 evo 2007

  200 evo per pjes kembimi manual dhe atomat disqe alumini sallon meshini navi shiten pjes e makinave

  Korçë 25 maj 12:54
  10 €
 • 8 foto
  C 270 manual viti 2006
  Autopjese dhe paisje

  C 270 manual viti 2006

  Pjes kembimi 270 manual i 2006 xhama te zin origjinal sendile lekure klime disqe 17 baxho xhami

  Korçë 25 maj 12:53
  100 €
 • 6 foto
  Pjese kembimi per 124-w202-w203-w208-w211
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per 124-w202-w203-w208-w211

  Pjese kembimi per mercedes benz

  Korçë 25 maj 12:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Per pjes kembimi

  Mervedes benz w204 220 amg w211 220 w211 270 kamjo automatike lekure sendilje me memorje

  Korçë 25 maj 12:52
  11.000 €
 • 2 foto
  Pjes kembimi b clas200
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi b clas200

  Pjes kembimi per b clas 2007 200 nafte atomat

  Korçë 25 maj 12:51
  100 €
 • 5 foto
  Jes kembimi
  Vetura

  Jes kembimi

  230 kompresor 2005 sallon lekure 100 per 100 atomat funksojonon cdo gje

  Korçë 25 maj 12:51
  2.800 €
 • 4 foto
  Pjes 180 kompresor
  Autopjese dhe paisje

  Pjes 180 kompresor

  Pjrs kembimi per kompresor 180 atomat sallon lekure super gjendje

  Korçë 25 maj 12:50
  2.700 €
 • 4 foto
  180c benzin manual
  Autopjese dhe paisje

  180c benzin manual

  Mecedes benz 202 i vitit 1996 kamjo manual 180 benzin shes pjeset e makines makina sa po erdhur ng

  Korçë 25 maj 12:50
  1 €
 • 4 foto
  Per pjes
  Vetura

  Per pjes

  Shitet 5500 ose per pjes

  Korçë 25 maj 12:50
  5.500 €
 • 4 foto
  Pjes kembimi ml
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi ml

  Ml 164 2008 motor 280

  Korçë 25 maj 12:50
  1 €
 • 4 foto
  Evo 280 dhe 200 amg c klas
  Autopjese dhe paisje

  Evo 280 dhe 200 amg c klas

  Evo 280 dhe 200 amg per pjes

  Korçë 25 maj 12:49
  1 €
 • 4 foto
  Pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi

  Pjes 212 me motor 350 250 si dhe 220 atomat blueficent amg cdo pjes

  Korçë 25 maj 12:49
  1.000 €
 • 4 foto
  Pjes 212 amg
  Autopjese dhe paisje

  Pjes 212 amg

  Pjes kembimi 212

  Korçë 25 maj 12:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kondicioner A,S Clima
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner A,S Clima

  Shitet kondicioner A.S Clima, 32 BTU ne ngrohje dhe 24 BTU ne ftohje. Shitet per arsye mos perdorimi

  Korçë 25 maj 11:50
  65.000 Lek
 • 1 foto
  shitet zetor iseki
  Makineri dhe inventare

  shitet zetor iseki

  Shitet Zetor Iseki TL 19 Në Gjendje Perfekte , Me Frez 160 Centimetra Të Gjerë dhe thika të Reja , z

  Korçë 25 maj 10:16
  4.500 Lek
 • 11 foto
  Jeep WRANGLER 4.0 Automatik
  Vetura

  Jeep WRANGLER 4.0 Automatik

  Jeep wrangler 4.0 benzin-gaz , kambio automatike , parakolp- mbrapakolp hekuri ARB, Arganello 12 ton

  Korçë 25 maj 09:48
  15.000 €
 • 10 foto
  Mercedes C 200 CDI. SW
  Vetura

  Mercedes C 200 CDI. SW

  Mercedes- Benz C 200 cdi Viti 2007 Km 284 000 ( me liber sherbimesh ) Xhama elektrike Tako terheqes

  Korçë 25 maj 09:47
  4.500 €
 • 10 foto
  TOYOTA RAV4 2.2 diesel
  Vetura

  TOYOTA RAV4 2.2 diesel

  SHITET Toyota Rav4 2.2 diesel D -cat 4x4 Viti 2007 Km 224 000 ( me liber sherbimesh ) Xhama te er

  Korçë 25 maj 09:47
  7.200 €
 • 5 foto
  Mercedes E 250 avantgarde
  Vetura

  Mercedes E 250 avantgarde

  Mercedes E 250 diesel i thjeshte , kambio automatike , sallon lekure , clima , xhama elektrike , per

  Korçë 25 maj 09:45
  2.100 €
 • 9 foto
  Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI
  Vetura

  Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI

  ☑️Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI☑️ ✅Letrat te sapo prera

  Korçë 25 maj 07:54
  2 €
 • 4 foto
  Evo 320 luk Amg
  Vetura

  Evo 320 luk Amg

  makina eshte komplet luk amg nga fabrika,marmita Amg me zhurme disqe 19 brabus,pa takse luksi,ne gje

  Korçë 25 maj 02:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel korsa
  Vetura

  Opel korsa

  Shitet opel korsa. Me dokumenta gjer ne dhjetor.

  Korçë 24 maj 22:33
  1.300 €
 • 3 foto
  Poel korsa
  Vetura

  Poel korsa

  Shitet opel korsa

  Korçë 24 maj 21:45
  1.300 €
 • 4 foto
  Disqe
  Autopjese dhe paisje

  Disqe

  Shiten disqet Mersedezi 16 me goma 70% Pirelli Disqet jane shume te paster cmimi 30,000

  Korçë 24 maj 21:33
  30.000 Lek
 • 11 foto
  Mercedes-Benz 220 CDI
  Vetura

  Mercedes-Benz 220 CDI

  Shitet Mercedes-Benz 220 CDI Vit prodhimi 2000 me kamio manuale , ngjyre gri , me 2 celsa , dokumen

  Korçë 24 maj 20:45
  300.000 Lek
 • 2 foto
  KANARINA [Bianco Recesivo]
  Kafshe shtepiake

  KANARINA [Bianco Recesivo]

  Shitet kanarina mashkull ♂️ rrace Italiane Bianco Recesivo.Kanarina eshte 1 vit e gjysem,eshte n

  Korçë 24 maj 20:16
  3.500 Lek
 • 5 foto
  PEUGEOT 2005 HDI 1.4..NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 2005 HDI 1.4..NAFTE

  Shitet...Peugeot 206..Motor 1.4 nafte HDI...Makina prezantohet ne gjendje shume te mire..Ardhur nga

  Korçë 24 maj 19:11
  2.250 €
 • 8 foto
  WOLSVAGEN..GOLF..BENZINE+GAZ
  Vetura

  WOLSVAGEN..GOLF..BENZINE+GAZ

  Shitet...Wolsvagen golf..Benzine + Gaz ...Viti 2005...Me dogane te paguar...Ardhur nga Italia...Maki

  Korçë 24 maj 19:11
  3.999 €
 • 5 foto
  Volkswagen Golf 5 Fenere R32 design.
  Autopjese dhe paisje

  Volkswagen Golf 5 Fenere R32 design.

  Fenere te rinj shume cilesore per golf 5. Feneret jane te pershtatshem vetem kur golfi ka fenere te

  Korçë 24 maj 18:33
  280 €
 • 4 foto
  shitet BMW 330 xd viti i prodhimit 2007
  Vetura

  shitet BMW 330 xd viti i prodhimit 2007

  BMW 330 xd viti 2007 makina shitet per arsye emigrimi esht ne gjendje shum te mir me letra te pagu

  Korçë 24 maj 18:25
  6.500 €
 • 6 foto
  Mercedes ML W164 STOPA me led
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes ML W164 STOPA me led

  Stopa te rinj per Mercedes ML W164 me led facelift look.

  Korçë 24 maj 16:53
  350 €
 • 9 foto
  E 280 Sport Packet / Benzine+Gaz
  Vetura

  E 280 Sport Packet / Benzine+Gaz

  E-Class 280 Sport Packet / Benzine + Gaz , Viti 2007 , Kambio Automatik 7G , Full extra , sedilje el

  Korçë 24 maj 16:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Motori loncin 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motori loncin 125cc

  Shitet motori loncin me grup 125c ne gjendje shum te mir i gatshem per cdo lloj prove me letra te r

  Korçë 24 maj 15:53
  800 €
 • 6 foto
  VW GOLF 5 BENZIN GAZ AUTOMATIK
  Vetura

  VW GOLF 5 BENZIN GAZ AUTOMATIK

  SHITET GOLF 5 NE GJENDJE SHUM TE MIRE. ME LETRA DERI NE DHETOR .DISQE 18 ABT.HEKRAN ME TAC .IMPJANT

  Korçë 24 maj 15:45
  5.400 €
 • 0 foto
  Nderohet ose shitet a30s 4/64
  Telefona celulare

  Nderohet ose shitet a30s 4/64

  Telefoni esht ne gjendje super.Esht nje muaj i perdorur.Nderohet me iPhone 7 Shitet 200 mij lek Esh

  Korçë 24 maj 15:33
  200 Lek
 • 3 foto
  DISQE BMW 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMW 18

  DISQE BMW 18 SERIA 5 ME GOMA BRIDGETSTON 60 %

  Korçë 24 maj 15:25
  240 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy a9
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy a9

  ne gjendje te mire

  Korçë 24 maj 15:22
  320 €
 • 3 foto
  Iphone xs
  Telefona celulare

  Iphone xs

  Shitet Iphone XS Gold 64gb i blere ne nentor 2019 california (Usa) gjendje 10/10 gjith kohes i mbajt

  Korçë 24 maj 14:05
  700 Lek
 • 8 foto
  toyota yaris 1.0 ne gjendje mir
  Vetura

  toyota yaris 1.0 ne gjendje mir

  shitet makina 67.000 km ne gjendje te mir xhenerike e estetike vaj filtro te ndruara goma 90%te re

  Korçë 24 maj 13:45
  3.200 €
 • 6 foto
  BMW X5 Shitet-Ndrohet
  Vetura

  BMW X5 Shitet-Ndrohet

  Shitet Bmw X5 3.0 nafte Luk M origjinal fabrike Pa takse luksi Super gjendje Sherbimet e kryera ne

  Korçë 24 maj 13:12
  4.700 €
 • 9 foto
  Fiat Grande Punto 1.4 Benzin-Gaz 2009 me Dogane
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.4 Benzin-Gaz 2009 me Dogane

  Shitet Fiat Grande Punto 1.4 Benzin-GAZ sapoardhur nga Italia 🇮🇹 me dogane te paguar.Viti 2009 me 19

  Korçë 24 maj 12:34
  3.200 €
 • 2 foto
  Logitech Bluetooth Audio Receiver
  Audio / CD / Stereo

  Logitech Bluetooth Audio Receiver

  Logitech Bluetooth Audio Receiver for Wireless Streaming Works with any device: Plugs into any powe

  Korçë 24 maj 11:56
  3.500 Lek
 • 4 foto
  Timon Volkswagen GTI
  Autopjese dhe paisje

  Timon Volkswagen GTI

  Timon GTI per Volkswagen Golf 1,Golf 2, Jetta,Caddy etj. Timoni ne gjendje te shkelqyer. Cmimi 20000

  Korçë 24 maj 11:53
  200 Lek
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E270 CDI Avantgard
  Vetura

  Mercedes-Benz E270 CDI Avantgard

  Shitet Mercedes Benz E-Class Avantgard 270 CDI Vitprodhimi 2003 Kambio Automat Tip-Tronic, Pilot Aut

  Korçë 24 maj 11:50
  5.300 €
 • 4 foto
  Golf 5 2.0Tdi
  Vetura

  Golf 5 2.0Tdi

  Shitet Golf 5 2.0 Tdi Super gjendje Letrat e sapo prera per 1 vit

  Korçë 24 maj 10:24
  3.300 €
 • 6 foto
  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=230000€
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=230000€

  Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ngj

  Korçë 24 maj 07:55
  23.000 €
 • 1 foto
  Pjese per honda crv
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per honda crv

  Kame nga tera llojet e pjeseve pervec motor kamio

  Korçë 24 maj 05:06
  1 €
 • 3 foto
  Renault megane 1.4 Benzin
  Vetura

  Renault megane 1.4 Benzin

  Shes renault megane classic viti 2001 1.4 Benzine Ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike c

  Korçë 24 maj 01:45
  1.300 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz E270 CDI avangarde
  Vetura

  Mercedes Benz E270 CDI avangarde

  Mercedes Benz E270 CDI avantgarde Viti:2000 Km:357000 Kambio:automatike Klima 2 zonale Ngrohje sedi

  Korçë 24 maj 01:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN
  Pjese per kompjuter

  GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN

  Karta eshte e blere ne amerike 100% funksionale e perdorur shum pak vetem per gaming modeli qe es

  Korçë 24 maj 01:36
  22.500 Lek