Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 1 foto
  Toyota celica 00-06
  Autopjese dhe paisje

  Toyota celica 00-06

  Pasqyre per celica krahu possgjerit

  Korçë 28 maj 17:24
  60 €
 • 0 foto
  Hummer h3
  Autopjese dhe paisje

  Hummer h3

  Cd play per hummer h3 orgjinal gjendie pune

  Korçë 28 maj 17:23
  50 €
 • 0 foto
  Mercedes w203
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes w203

  Sinjal pasqyre per c class

  Korçë 28 maj 17:23
  20 €
 • 0 foto
  Audi TT viti 99
  Autopjese dhe paisje

  Audi TT viti 99

  2paketa xenon per audi orgjinale

  Korçë 28 maj 17:23
  60 €
 • 2 foto
  Ford fokus
  Autopjese dhe paisje

  Ford fokus

  Shitet ford focus per pjes kembimi

  Korçë 28 maj 17:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bmw e 36
  Autopjese dhe paisje

  Bmw e 36

  Bmw seri 3 coupe parafango viti 97

  Korçë 28 maj 17:21
  30 €
 • 2 foto
  Bmw seria 7 xenon
  Autopjese dhe paisje

  Bmw seria 7 xenon

  Fenere xenon orgjinal seria 740 viti 97

  Korçë 28 maj 17:21
  70 €
 • 1 foto
  Vw tiguan 2017+
  Autopjese dhe paisje

  Vw tiguan 2017+

  Vw tiguan 5NA trekendesh krahu i majte 2016-2019

  Korçë 28 maj 17:20
  40 €
 • 0 foto
  Sensore Touareg cayenne Q7
  Autopjese dhe paisje

  Sensore Touareg cayenne Q7

  Sensore parkimi viti 03-09

  Korçë 28 maj 17:20
  20 €
 • 0 foto
  Mini Cooper r56
  Autopjese dhe paisje

  Mini Cooper r56

  Boshti me gunga dhe disa valvilla se sustat per mini cooper 1.6 benzin viti 2010

  Korçë 28 maj 17:20
  100 €
 • 1 foto
  Lexus Rx300 .. pjes kembimi
  Vetura

  Lexus Rx300 .. pjes kembimi

  Pjes kembimi per lexus Rx 300.. viti prodhimo 2002..

  Korçë 28 maj 17:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes

  Sensor parkimi per mercedes 203-204-211 221 209 212 ml c e s

  Korçë 28 maj 17:19
  20 €
 • 0 foto
  Hummer
  Autopjese dhe paisje

  Hummer

  Llamba xenon h13 per hummer

  Korçë 28 maj 17:19
  40 €
 • 1 foto
  Ford escord per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Ford escord per pjes kembimi

  Ford eskord per pjes kembimi te gjitha pjeset

  Korçë 28 maj 17:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Peugeot 107 2013
  Autopjese dhe paisje

  Peugeot 107 2013

  Xham shoferit

  Korçë 28 maj 17:18
  30 €
 • 0 foto
  Bmw seria 6
  Autopjese dhe paisje

  Bmw seria 6

  Grill per bmw 650 viti 2006

  Korçë 28 maj 17:18
  30 €
 • 2 foto
  Mercedes S w221
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes S w221

  Mbrapakolp per s 221 amg 6.5

  Korçë 28 maj 17:18
  250 €
 • 0 foto
  Bmw 740 97
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 740 97

  Alumini mbrapakolpi bmw seri 7

  Korçë 28 maj 17:17
  50 €
 • 0 foto
  Bmw seria 7
  Autopjese dhe paisje

  Bmw seria 7

  Xham ports mbrapa majtas viti 97

  Korçë 28 maj 17:17
  30 €
 • 1 foto
  Vw tiguan 2017+ panoram
  Autopjese dhe paisje

  Vw tiguan 2017+ panoram

  Shitet panorama per vw tiguan 2016-2019 5NA 877 041 Nuk ka xhamin e pare

  Korçë 28 maj 17:16
  200 €
 • 0 foto
  Suzuki Swift 2010
  Autopjese dhe paisje

  Suzuki Swift 2010

  Parafango krahu posagjerit

  Korçë 28 maj 17:16
  30 €
 • 1 foto
  Mercedes S w221 led amg
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes S w221 led amg

  Drita parakolpi led per S w221 amg 6.5

  Korçë 28 maj 17:16
  150 €
 • 1 foto
  Vw tiguan 2017+
  Autopjese dhe paisje

  Vw tiguan 2017+

  Vw tiguan brava e portes 2016-2019 5NA 837 016C E djathte

  Korçë 28 maj 17:14
  50 €
 • 1 foto
  Renault captur 2014+
  Autopjese dhe paisje

  Renault captur 2014+

  Shes xhamin e par majtas shoferi capturi 2014-2019

  Korçë 28 maj 17:14
  40 €
 • 2 foto
  Renault captur 2014+
  Autopjese dhe paisje

  Renault captur 2014+

  Brave per captur krahu i majte shoferi

  Korçë 28 maj 17:14
  50 €
 • 1 foto
  Mercedes c w203
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes c w203

  Shes pasqyre komplet per Mercedes c w203 gledia perfekt. Krahu i majte shoferit

  Korçë 28 maj 17:13
  50 €
 • 2 foto
  Audi disk+ gome 2016
  Autopjese dhe paisje

  Audi disk+ gome 2016

  Shitet 1 cop disk+ gome per Audi A3 A4 A5 A6 Viti 2015 dhe lart

  Korçë 28 maj 17:12
  150 €
 • 2 foto
  Mercedes w204 pasqyra
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes w204 pasqyra

  Shiten pasqyra Mercedes w204 Viti 2008

  Korçë 28 maj 17:11
  1 €
 • 2 foto
  Mercedes kompresor a/c
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes kompresor a/c

  Shiten kompresor per Mercedes w203 w204 w210 w211 w212 dhe te tjera modele..

  Korçë 28 maj 17:11
  150 Lek
 • 2 foto
  Mercedes amg w221 led
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes amg w221 led

  Led per mercedes S w221 parakolpi para amg. 2 cop te reja.

  Korçë 28 maj 17:10
  120 €
 • 2 foto
  Mercedes e w212 egr
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes e w212 egr

  Shitet egr per mercedes e w212 200 cdi

  Korçë 28 maj 17:09
  140 €
 • 1 foto
  Mercedes gome rezerve 16 inch
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes gome rezerve 16 inch

  Shitet gome+disk rezerve e re e pa perdorur shkon ne shum modele mercedes.

  Korçë 28 maj 17:09
  60 €
 • 2 foto
  Wofer
  Audio / CD / Stereo

  Wofer

  Shitete guferi bashk me Amplifik esht ne gjendje super te mir me prov ta provani si te deshironi gu

  Korçë 28 maj 16:42
  80 €
 • 7 foto
  Shitet sprinter 211 me dogan te paguar
  Vetura

  Shitet sprinter 211 me dogan te paguar

  Shitet sprinter 211 viti 2008 i sa po erdhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje shum te mir

  Korçë 28 maj 15:14
  11.111.111 €
 • 7 foto
  Hyundai Galloper 2.5 nafte Super gjendje..!!!
  Vetura

  Hyundai Galloper 2.5 nafte Super gjendje..!!!

  Hyundai Galloper 2.5 nafte Super gjendje..!!! Te gjitha sherbimet te sapo bera , 7+1 vende , ne gje

  Korçë 28 maj 15:06
  2.900 €
 • 1 foto
  Shitet Aks per rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Aks per rimorkio

  Aks per rimorkio me balestra dhe goma

  Korçë 28 maj 14:34
  70 Lek
 • 7 foto
  OKAZJON BEZINE GAZ KOMPRESOR
  Vetura

  OKAZJON BEZINE GAZ KOMPRESOR

  Shes mercedes benc ne gjendje te mir motor kompresor me dekumente deri ne janar 2021 cmim 2200euro s

  Korçë 28 maj 14:30
  2.200 €
 • 4 foto
  Audi tt 1.8
  Vetura

  Audi tt 1.8

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer Dhe ndodhet Pogradec Per shum info nr cel 0672047999

  Korçë 28 maj 11:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel Zafira
  Vetura

  Opel Zafira

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer Me dogane te prere gati per targa Per me shume info nr cel 0

  Korçë 28 maj 11:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lancia Musa
  Vetura

  Lancia Musa

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer Me dogane te prere gati per targa Per me shum info nr cel 06720

  Korçë 28 maj 11:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  3000 euro
  Vetura

  3000 euro

  Shes mercedes benc ne gjendje super me dekumenta te prera deri ne 26 05 2021 bezin gaz e shenuar ne

  Korçë 28 maj 09:34
  3.000 €
 • 2 foto
  Vaj makine nga GJERMANIA 5w40 cilesi e pare
  Autopjese dhe paisje

  Vaj makine nga GJERMANIA 5w40 cilesi e pare

  Vaj makine nga GJERMANIA 5w40 cilesi e pare Per 20000 km , erdhur nga Gjermania, Cmimi 8€ litri

  Korçë 28 maj 08:36
  8 €
 • 7 foto
  Ford Focus 1.8 nafte viti 2003
  Vetura

  Ford Focus 1.8 nafte viti 2003

  Ford focus 1.8 nafte, viti 2003, xhama elektrike, klima, dokumenta te regullta, gjendje perfekte,

  Korçë 28 maj 08:36
  2.400 €
 • 1 foto
  Taksimeter pothuaj i paperdorur fare
  Autopjese dhe paisje

  Taksimeter pothuaj i paperdorur fare

  Shitet taksimeter pothuaj i paperdorur fare i pa vene ne pune

  Korçë 28 maj 08:36
  150 €
 • 1 foto
  Brave dere shoferi w212 mercedes 2009-2015 per pje
  Autopjese dhe paisje

  Brave dere shoferi w212 mercedes 2009-2015 per pje

  Shitet per pjese brave dere shoferi w212 mercedes nga viti 2009-2015

  Korçë 28 maj 08:35
  80 €
 • 0 foto
  Imanta mandra te blera ne gjermani
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Imanta mandra te blera ne gjermani

  Imanta ( mandra ) te blera ne gjermani te perdorura vetem nje here nga Gjermania ne shqiperi, shitem

  Korçë 28 maj 08:34
  1 €
 • 0 foto
  Kompresor per fryrje gomash 12v Mercedes, Audi, vw
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor per fryrje gomash 12v Mercedes, Audi, vw

  Shiten kompresore per fryrjen e gomave ne ruge nga spina e makines 12volt, jane origjinale Mercedes,

  Korçë 28 maj 08:34
  40 €
 • 1 foto
  Shiten ganxha koka terheqese per autovetura
  Autopjese dhe paisje

  Shiten ganxha koka terheqese per autovetura

  Shiten koka terheqese per autovetura bashke me celesat perkates 40 euro copa

  Korçë 28 maj 08:34
  40 €
 • 0 foto
  Shiten bagazhiere mercedes me 6 cd origjinale
  Audio / CD / Stereo

  Shiten bagazhiere mercedes me 6 cd origjinale

  Shiten bagazhiere mercedes origjinale, me 6 cd

  Korçë 28 maj 08:33
  50 €
 • 1 foto
  Disqe+gomafuoristrade 16/70/215
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+gomafuoristrade 16/70/215

  Shiten goma plus disqe alumini 16/70/215 te ardhura nga gjermania FUORISTRADE

  Korçë 28 maj 08:32
  330 €