Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 5 foto
  Mercedes benz c270
  Vetura

  Mercedes benz c270

  Shitet makina ne gjendje shume te mire pune. Kartat e peguara dhe sherbimet e kryera . Cmimi i disku

  Korçë 29 maj 17:36
  4.000 €
 • 4 foto
  KOKE KALDAJE
  Makina dhe vegla

  KOKE KALDAJE

  shes nje koke kaldaje me nafte ne gjendje pune

  Korçë 29 maj 17:12
  90 €
 • 8 foto
  MERCEDES-BENZ 270 shitet o nderohet
  Vetura

  MERCEDES-BENZ 270 shitet o nderohet

  mersedes benz E 270 Shes ose nderoj me ML 270 ...viti 2003....2004. Makina ne gjendje shum te mire..

  Korçë 29 maj 17:04
  4.500 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz S350 Benzin/Gaz
  Vetura

  Mercedes Benz S350 Benzin/Gaz

  Shes S clas benzin gaz Night vision Start/Stop Xhana me anti refleks Vaj,filtra,ferota te sapo ndru

  Korçë 29 maj 17:04
  12.500 €
 • 11 foto
  C klas
  Vetura

  C klas

  Shitet makina ne gjendje shume te mire teknike dhe optike Per inf me te detajuara Tel 0695820709 C

  Korçë 29 maj 16:32
  8.599 €
 • 8 foto
  shitet mercdes s clas benzin gas
  Vetura

  shitet mercdes s clas benzin gas

  shitet mercedes s klas motor 3.5 benzin gas e sapo erdhur nga zvicra me dogan te paguar cmimi 11200

  Korçë 29 maj 16:24
  11.200 €
 • 4 foto
  Iphone 8 ne gjendje shume te mire
  Telefona celulare

  Iphone 8 ne gjendje shume te mire

  Apple iPhone 8 - 64GB - Space Gray A1905 Bateria origjinale 87% Telefoni eshte ne gjendje shume te m

  Korçë 29 maj 16:24
  280 €
 • 2 foto
  Tapeta e class EVO Origjinale MERCEDES
  Autopjese dhe paisje

  Tapeta e class EVO Origjinale MERCEDES

  Tapeta origjinale mercedes erdhur nga Gjermania W211 E class EVO Si Te rinj

  Korçë 29 maj 16:12
  40 €
 • 5 foto
  Cady 1.4 benzine gaz viti 2000
  Vetura

  Cady 1.4 benzine gaz viti 2000

  Cadi eshte ne gjendje shume te mire me letra te sapo prera per 1 vit e vitit 2000 me kondicionere sh

  Korçë 29 maj 15:52
  2.000 €
 • 6 foto
  Passat 1.8T benzine gaz
  Vetura

  Passat 1.8T benzine gaz

  Passat 1.8T benzine gaz. Kambio automatke. Klima. Sedilje me ngrohje. Pasqura me ngrohje. Sherbimet

  Korçë 29 maj 15:52
  2.500 €
 • 0 foto
  pjes kembimi per traktor DT 75
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per traktor DT 75

  pompe nafte, korona anesore , korona te brendshme, skatulla anesore, pinjona, korone diferenciali, g

  Korçë 29 maj 15:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ore tissot stylist
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore tissot stylist

  Me kurdisje

  Korçë 29 maj 15:19
  30 €
 • 1 foto
  Shitet qelibar
  Koleksione

  Shitet qelibar

  Viber info

  Korçë 29 maj 15:18
  10.000 €
 • 0 foto
  Blej ora contact viber watchap
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora contact viber watchap

  Blej ora Atlantic per pjese kembimi 20 mi lek te vjeter

  Korçë 29 maj 15:18
  20 €
 • 5 foto
  okazion
  Motore (mbi 50 cc)

  okazion

  shitet yamaha maxster 125cc kater kohe ne gjendje shum te mire, motori nuk disponon letra

  Korçë 29 maj 15:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten paisjet e nje bar-cafe
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten paisjet e nje bar-cafe

  Shiten paisje si: Komplete kolltuqe + tavolina Ekspress kafeje + mulli Frigorifer kollone Cadra..etj

  Korçë 29 maj 14:49
  100 €
 • 4 foto
  a klas
  Vetura

  a klas

  Nje vit e punuar ne shqiperi . 200mij km, vit 2006. SHUM EKONOMIKE , Kamio manual

  Korçë 29 maj 14:33
  3.299 €
 • 11 foto
  Shitet Shtepi me 3 kate,garazh,bodrume,3 ballkone
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi me 3 kate,garazh,bodrume,3 ballkone

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rru

  Korçë 29 maj 14:32
  200.000 €
 • 11 foto
  Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rr

  Korçë 29 maj 14:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Vile 3 kateshe
  Shtepi / Vila

  Shes Vile 3 kateshe

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rrug

  Korçë 29 maj 14:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sandri
  Vetura

  Sandri

  Bicikleta eshte ne gjendje super.Eshte me dopio tela eshte me konder eshte blere para 5 muajsh ne M

  Korçë 29 maj 14:24
  70 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz E 550
  Vetura

  Mercedes Benz E 550

  📕 Mercedes Benz E 550 📕 Viti 2007

  Korçë 29 maj 13:52
  8 €
 • 0 foto
  QEN GOLDEN RETRIEVER
  Kafshe shtepiake

  QEN GOLDEN RETRIEVER

  Shes qenin golden retriever mosha 1 vit e gjysem. Eshte i zgjuar dhe i pershtatshem per ambjente sht

  Korçë 29 maj 11:36
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  MUNDESI PERFEKTE
  Shtepi / Vila

  MUNDESI PERFEKTE

  Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit.Ajo perbehet prej 8((tete) dhomash ne katin e

  Korçë 29 maj 10:48
  285.000 €
 • 15 foto
  MUNDESI PERFEKTE
  Shtepi / Vila

  MUNDESI PERFEKTE

  Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit.Ajo perbehet prej 8((tete) dhomash ne katin e

  Korçë 29 maj 10:48
  285.000 €
 • 4 foto
  ISH PUNISHTJA E PERPUNIMIT TE MOLLES SHITET/QIRA
  Biznes ne shitje / me qera

  ISH PUNISHTJA E PERPUNIMIT TE MOLLES SHITET/QIRA

  Objekti eshte ish fabrika e perpunimit te molles i ndertuar mbi nje truall me sip 910 m/2 dhe eshte

  Korçë 29 maj 10:47
  199.000 €
 • 11 foto
  Makina me porosi nga Gjermania
  Vetura

  Makina me porosi nga Gjermania

  Sjellim te gjitha llojet e automjeteve me porosi nga gjermania me siguri dhe cilesi teper te larte (

  Korçë 29 maj 09:16
  1 €
 • 11 foto
  200 EVO Automat
  Vetura

  200 EVO Automat

  Shitet cklas 203 EVO sapo ardhur nga gjermania, kamio automatike tip-tronik, sensore parkimi, sensor

  Korçë 29 maj 09:15
  5.200 €
 • 11 foto
  220 EVO Grand-Edition 2007 SUPER.........
  Vetura

  220 EVO Grand-Edition 2007 SUPER.........

  220 Evo kamio automatik tip-tronik, rritje zebritje marrshi ne timon, timon tresh, sallon lekure,ser

  Korçë 29 maj 09:15
  4.800 €
 • 11 foto
  200 Evo 2007  Okazion
  Vetura

  200 Evo 2007 Okazion

  200 EVO ardhur nga gjermania kamio manuale, navigator, serdiljet me ngrohje, sensore dritash, sensor

  Korçë 29 maj 09:14
  5.300 €
 • 11 foto
  200 EVO Avangarde
  Vetura

  200 EVO Avangarde

  Shitet Cklas 200 nafte i llojit Anangarde sapo ardhur nga gjermania ne gjendje super te mire, me dog

  Korçë 29 maj 09:14
  5.200 €
 • 6 foto
  Shitet biznesi linje podhimi robash te thurura
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi linje podhimi robash te thurura

  Shitet linje prodhimi robash e automatizuar me shume aksesore ndihmes 300 kg fill bobine akrelon-pam

  Korçë 29 maj 09:10
  10.000 €
 • 1 foto
  Gardelina
  Kafshe shtepiake

  Gardelina

  Shiten Gardelina meshkuj ♂️ te kapur zogj te vegjel ne natyre dhe te skuqur ne kafaz,perkatesish

  Korçë 29 maj 07:40
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet iphone 6s 32 Gb
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6s 32 Gb

  Shitet iphone 6s 32 Gb 10/10 si i ri ose nderohet me biciklet alumini 28 me te njejten vlere

  Korçë 29 maj 02:36
  140 €
 • 9 foto
  Bmw x5 3.0 si
  Vetura

  Bmw x5 3.0 si

  Bmw 3.0 si (272 hp) Benzine. Prodhim Europian. Gjendje perfekte. Makina ka 107000 km origjinale me p

  Korçë 29 maj 02:32
  12.000 €
 • 6 foto
  Shitet per arsye emigrimi
  Vetura

  Shitet per arsye emigrimi

  xhamat i ka origjinal te zinj nga fabrika

  Korçë 29 maj 02:23
  4.000 €
 • 6 foto
  Audi A6 3.0 TDI
  Vetura

  Audi A6 3.0 TDI

  Audi A6 3.0 TDI Quatrro , E perdorur nga nje person ne Angli , sallon lekure ,komando ne timon, kam

  Korçë 29 maj 01:19
  4.200 €
 • 0 foto
  Okazion Shitet frigorifer kollone
  Makineri dhe inventare

  Okazion Shitet frigorifer kollone

  Shitet frigorifer ne gjendje pune shume te mire per arsye mbyllje aktiviteti.

  Korçë 28 maj 23:11
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Makineri akullore
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore

  Shitet makineri per prodhimin e akulloreve ose ghiacciola cmimi 250.000 lek ne gjendje shume te mire

  Korçë 28 maj 22:43
  225.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE 160 M2 NË LAGJEN 1, KORÇË.
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE 160 M2 NË LAGJEN 1, KORÇË.

  DES Real Estate

  Korçë 28 maj 22:35
  10.000.000 Lek
 • 2 foto
  makineri akullore
  Makineri dhe inventare

  makineri akullore

  makineri per akullore me stap makineria eshte italiane shume pak e perdorur.

  Korçë 28 maj 22:35
  2.000 €
 • 5 foto
  frigorifere
  Makineri dhe inventare

  frigorifere

  Shiten frigorifer freskues banak 35.000 lek frigorifer ngrires i verdhe

  Korçë 28 maj 22:15
  1 Lek
 • 2 foto
  Shitet nderoet iphone 6s 32Gb
  Telefona celulare

  Shitet nderoet iphone 6s 32Gb

  Shitet ose nderohet iphon 6s 32Gb Nderohet me biciklet alumini 28 me tnjejten vlere

  Korçë 28 maj 22:03
  140 €
 • 7 foto
  Golf 4 golf4
  Vetura

  Golf 4 golf4

  Okazion shitet makina wv golf 4. viti i prodhimit 2000 me dekumenta te prera makina eshte ne gjendj

  Korçë 28 maj 21:55
  2.600 €
 • 5 foto
  E320 4matic evo
  Vetura

  E320 4matic evo

  Mercedes-benz E320 evo 4x4 shitet urgjent okazion 6000€ i pa diskutieshem cel:0693370850

  Korçë 28 maj 21:50
  1 €
 • 4 foto
  Shitet Peshore
  Makineri dhe inventare

  Shitet Peshore

  Shitet peshore mekanike ne gjendje super,shume pak e perdorur. E blere ne Greqi. Cmimi i diskutueshe

  Korçë 28 maj 21:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes c200 benzine+gas avantgarde
  Vetura

  Mercedes c200 benzine+gas avantgarde

  Shitet Mercedes c200 kompressor motor 1.8 benzine+lpg e montura me gjermani b.r,c vlera 2700€ full

  Korçë 28 maj 21:24
  8.900 €
 • 5 foto
  Mitsubishi colt
  Vetura

  Mitsubishi colt

  Shitet mitsubishi colt 1.3 benzine vit prodhimi 1999 makina eshte ne gjendje shum te mire me letra t

  Korçë 28 maj 21:16
  800 €
 • 2 foto
  4 Goma + Disqe 18 ///AMG Mercedes-Benz
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma + Disqe 18 ///AMG Mercedes-Benz

  Shes disqe origjinale AMG se bashku me goma pothuajse te reja. Disqet jane te modelit S-class 245/40

  Korçë 28 maj 21:06
  650 €
 • 5 foto
  RENAULT SCENIC MEGANE RX4
  Vetura

  RENAULT SCENIC MEGANE RX4

  RENAULT RX4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE. DOKUMENTACION I RREGULLT DHE SIGURACION DERI NE FUND TE 2020.

  Korçë 28 maj 20:42
  3.000 €