Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 7 foto
  Super mjet
  Vetura

  Super mjet

  Shitet makina me siguracion dhe taksa te sa po prera,me servis te sapo bere,me RIP faze te ndruar,ne

  Korçë Sot, 08:51
  2.400 €
 • 2 foto
   Me porosi nga Gjermania gjithe automjetet
  Vetura

  Me porosi nga Gjermania gjithe automjetet

  Sjell me porosi nga Gjermania, Hollanda e Belgjika gjithe llojet e automjeteve , kamjona , furgona,

  Korçë Sot, 08:41
  1 €
 • 1 foto
  Taksimeter pothuaj i paperdorur fare
  Autopjese dhe paisje

  Taksimeter pothuaj i paperdorur fare

  Shitet taksimeter pothuaj i paperdorur fare i pa vene ne pune

  Korçë Sot, 08:36
  150 €
 • 7 foto
  Ford Focus 1.8 nafte viti 2003
  Vetura

  Ford Focus 1.8 nafte viti 2003

  Ford focus 1.8 nafte, viti 2003, xhama elektrike, klima, dokumenta te regullta, gjendje perfekte,

  Korçë Sot, 08:36
  2.400 €
 • 2 foto
  Vaj makine nga GJERMANIA 5w40 cilesi e pare
  Autopjese dhe paisje

  Vaj makine nga GJERMANIA 5w40 cilesi e pare

  Vaj makine nga GJERMANIA 5w40 cilesi e pare Per 20000 km , erdhur nga Gjermania, Cmimi 8€ litri

  Korçë Sot, 08:36
  8 €
 • 1 foto
  Brave dere shoferi w212 mercedes 2009-2015 per pje
  Autopjese dhe paisje

  Brave dere shoferi w212 mercedes 2009-2015 per pje

  Shitet per pjese brave dere shoferi w212 mercedes nga viti 2009-2015

  Korçë Sot, 08:35
  80 €
 • 10 foto
  FIAT CROMA 1.9 Diesel FULL Option Me Dogane 2006
  Vetura

  FIAT CROMA 1.9 Diesel FULL Option Me Dogane 2006

  Shitet Fiat Croma 1.9 Nafte (multijet) Full Option sapo ardhur nga Italia 🇮🇹 me dogane te paguar,ne

  Korçë Sot, 08:35
  3.000 €
 • 5 foto
  Smart 800 Naftë
  Vetura

  Smart 800 Naftë

  Smart,800cc nafte,2001,kamjo semi-auto +/- , konsumi 4L. Km 220000.Taksat te paguara ne shkurt.

  Korçë Sot, 08:34
  1.450 €
 • 1 foto
  Shiten ganxha koka terheqese per autovetura
  Autopjese dhe paisje

  Shiten ganxha koka terheqese per autovetura

  Shiten koka terheqese per autovetura bashke me celesat perkates 40 euro copa

  Korçë Sot, 08:34
  40 €
 • 0 foto
  Kompresor per fryrje gomash 12v Mercedes, Audi, vw
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor per fryrje gomash 12v Mercedes, Audi, vw

  Shiten kompresore per fryrjen e gomave ne ruge nga spina e makines 12volt, jane origjinale Mercedes,

  Korçë Sot, 08:34
  40 €
 • 0 foto
  Imanta mandra te blera ne gjermani
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Imanta mandra te blera ne gjermani

  Imanta ( mandra ) te blera ne gjermani te perdorura vetem nje here nga Gjermania ne shqiperi, shitem

  Korçë Sot, 08:34
  1 €
 • 12 foto
  OPEL ASTRA 1.6 Benzin-Gaz Viti 2007 Me Dogane
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.6 Benzin-Gaz Viti 2007 Me Dogane

  Opel Astra 1.6 Eco tec Benzin-Gaz Landi Renzo ardhur nga Italia 🇮🇹 me dogane te paguar.Viti 2007 me

  Korçë Sot, 08:34
  3.200 €
 • 7 foto
  Hyundai Galloper 2.5 nafte Super gjendje..!!!
  Vetura

  Hyundai Galloper 2.5 nafte Super gjendje..!!!

  Hyundai Galloper 2.5 nafte Super gjendje..!!! Te gjitha sherbimet te sapo bera , 7+1 vende , ne gje

  Korçë Sot, 08:33
  2.900 €
 • 11 foto
  BMW seria 3 ardhur nga Italia 2.0 Diesel me Dogane
  Vetura

  BMW seria 3 ardhur nga Italia 2.0 Diesel me Dogane

  Shitet Bmw 320d 2.0 diesel ne gjendje shume te mire 6+1 marsha manual sapoardhur nga Italia me dogan

  Korçë Sot, 08:33
  4.500 €
 • 0 foto
  Shiten bagazhiere mercedes me 6 cd origjinale
  Audio / CD / Stereo

  Shiten bagazhiere mercedes me 6 cd origjinale

  Shiten bagazhiere mercedes origjinale, me 6 cd

  Korçë Sot, 08:33
  50 €
 • 1 foto
  Disqe+gomafuoristrade 16/70/215
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+gomafuoristrade 16/70/215

  Shiten goma plus disqe alumini 16/70/215 te ardhura nga gjermania FUORISTRADE

  Korçë Sot, 08:32
  330 €
 • 8 foto
  Parakolp ML w166 viti 2012-2015
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp ML w166 viti 2012-2015

  Shitet parakolp Ml w 166 viti 2012-2015 Me sensore

  Korçë Sot, 08:32
  350 €
 • 4 foto
  Set Drita shitit Led, universal, fenerash
  Autopjese dhe paisje

  Set Drita shitit Led, universal, fenerash

  Set Drita led shirit, kur jane ndezur jane led te bardha kur hap sinjalin pulsone te verdha, univer

  Korçë Sot, 08:31
  20 €
 • 5 foto
  E 280 EVO 4 Matic, nga Gjermania, Perfekt
  Vetura

  E 280 EVO 4 Matic, nga Gjermania, Perfekt

  Mercedes benz E 280 EVO 4 Matic 4x4, erdhur nga Gjermania, kambio automatike, navigation, sensore pa

  Korçë Sot, 08:30
  7.300 €
 • 9 foto
  C 180 Kompressor Benzine, erdhur nga Gjermania
  Vetura

  C 180 Kompressor Benzine, erdhur nga Gjermania

  C 180 kompressor benzine, pershtatet 100%per impiant gazi, erdhur nga Gjermania, fund 2004 model 200

  Korçë Sot, 08:30
  4.600 €
 • 10 foto
  E 220 EVO, viti 2007, erdhur nga Gjermania
  Vetura

  E 220 EVO, viti 2007, erdhur nga Gjermania

  E 220 EVO Kambio automatike, fund 2007, nga Gjermania, klima, sensore parkimi para prapa, xhama e se

  Korçë Sot, 08:30
  6.400 €
 • 4 foto
  OKAZION SHITET WOLKSWAGEN TOURAN 2008
  Vetura

  OKAZION SHITET WOLKSWAGEN TOURAN 2008

  Wolkswagen Touran Ecofuel. Benzine+ gaz viti prodhimit 2008 sensore parkimi navigator goma 90% dokum

  Korçë Sot, 08:13
  6.000 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes C clas 250 automat
  Vetura

  Shitet Mercedes C clas 250 automat

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e gatshme per cdo prove.Shitet ose ndrohet me makine Benzine Ga

  Korçë Sot, 08:13
  2.000 €
 • 1 foto
  Kanarina Slavujar
  Kafshe shtepiake

  Kanarina Slavujar

  Shitet kanarina mashkull ♂️ i llojit Slavujar me moshe 1 vjec,gjithashtu kanarina eshte ne keng

  Korçë Sot, 07:21
  3.500 Lek
 • 12 foto
  Bmw 530Xd 4X4 Viti 2005 Kamio Automatike
  Vetura

  Bmw 530Xd 4X4 Viti 2005 Kamio Automatike

  Bmw 530Xd 4X4 Viti 2005 Kamio Automatike M//Design 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Nr Cel&Whatsapp:+355

  Korçë Sot, 02:38
  5.800 €
 • 1 foto
  Shiten kolltuke meshini
  Autopjese dhe paisje

  Shiten kolltuke meshini

  Shiten kolltuke meshini jan shum t paster

  Korçë Sot, 02:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes benz A 160 CDI Avantgarde
  Vetura

  Mercedes benz A 160 CDI Avantgarde

  Mercedes benz A 160 CDI ne gjendje perfekte,me te gjitha sherbimet te bera ne kohe

  Korçë Sot, 01:48
  4.800 €
 • 1 foto
  Macbook pro 13 inch os catalina 10.05
  Kompjutera

  Macbook pro 13 inch os catalina 10.05

  Shitet macbook super gjendje 2gb ram 180gb hdd 5 core procesoresh Cante laptopi Karikues origjinal

  Korçë Sot, 01:48
  150 €
 • 8 foto
  MERCEDES-BENZ 270 shitet o nderohet
  Vetura

  MERCEDES-BENZ 270 shitet o nderohet

  mersedes benz E 270 Shes ose nderoj me ML 270 ...viti 2003....2004. Makina ne gjendje shum te mire..

  Korçë Sot, 01:48
  4.500 €
 • 3 foto
  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+
  Pjese per kompjuter

  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+

  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+

  Korçë Sot, 01:31
  20 €
 • 4 foto
  Shitet Play Station 4 Slim (PS4)
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Play Station 4 Slim (PS4)

  E shes per arsye mosperdorimi. Eshte 1 muaj i perdorur . Me 2 leva origjinale ... me te gjitha fisha

  Korçë Sot, 01:22
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Blej -Shes ...makina per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Blej -Shes ...makina per pjese

  Shes blej cdo lloj makime me krah anglez ose makina te goditura qofshin edhe pa dokementa... Me cmi

  Korçë Sot, 01:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUDI A6 2.4 BENZIN/GAZ
  Vetura

  AUDI A6 2.4 BENZIN/GAZ

  Audi A6 viti 2004. 2.4 Benzin -Gaz me te gjitha sherbimet e ber vaj filtra te gjitha. 5900€

  Korçë Sot, 01:01
  5.900 €
 • 9 foto
  Bmw x5 3.0 si
  Vetura

  Bmw x5 3.0 si

  Bmw 3.0 si (272 hp) Benzine. Prodhim Europian. Gjendje perfekte. Makina ka 107000 km origjinale me p

  Korçë Sot, 00:53
  12.000 €
 • 11 foto
  ❌SHITET CITROEN C 3 BENZINE/GAS VITI 2010❌
  Vetura

  ❌SHITET CITROEN C 3 BENZINE/GAS VITI 2010❌

  Citroen c3 viti 2010,1.1 Benzine+Gas (BRC),kambio manual,pilot automatik,sensor shiu dhe drite, kond

  Korçë Sot, 00:30
  3.500 €
 • 0 foto
  ??SHITET C200 kompressor AUTOMATIK??
  Vetura

  ??SHITET C200 kompressor AUTOMATIK??

  Shitet MB C200 kompressor benzine AUTOMAT tip tronic i sapo ardhur nga gjermania,me dogane te pagua

  Korçë Sot, 00:30
  4.900 €
 • 6 foto
  Bmw e46
  Vetura

  Bmw e46

  Bmw 316 bezin gaz viti 2001 me letra t paguara ne gjendje t shkelqyer Disqe 18 dy te gjere M Xhama

  Korçë Sot, 00:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Benz C220 Nafte Automatike 2007 LooK FULL OPTIONS
  Vetura

  Benz C220 Nafte Automatike 2007 LooK FULL OPTIONS

  Shitet Mercedes C220 Nafte Automatike 2007 LooK FULL OPTIONS Motorr Evo Cmimi:4800 Euro I Diskutuesh

  Korçë Sot, 00:09
  4.800 €
 • 6 foto
  Benz C280 4Matic Gaz+Benzine Full 2008
  Vetura

  Benz C280 4Matic Gaz+Benzine Full 2008

  Shitet&Nderrohet Mercedes C280 4Matic Gaz+Benzine Full Options AMG//LooK Viti 2008 Nr Cel&Wh

  Korçë Sot, 00:05
  10.800 €
 • 11 foto
  Audi A8 3.0 TDI
  Vetura

  Audi A8 3.0 TDI

  Audi A8 3.0 TDI, 270hp, viti 2008, quattro, kambio automat. Full option, start stop, sedilje ngrohje

  Korçë Dje, 23:39
  10.500 €
 • 4 foto
  A klas lungo super 2700 euro 2004 panorama
  Vetura

  A klas lungo super 2700 euro 2004 panorama

  Shitet super a klas lungo 1.7 cdi me letra deri tetor per me shume nr tel 0693478090

  Korçë Dje, 22:51
  2.700 €
 • 3 foto
  Okazion .!! Mercedes Sprinter Gjendje perfekte .!!
  Vetura

  Okazion .!! Mercedes Sprinter Gjendje perfekte .!!

  Okazion .!! Mercedes Sprinter Gjendje perfekte .!! Motor 220 CDI 3 te kuqe . Viti 2004 Shume i fuq

  Korçë Dje, 22:37
  6.200 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz E class w112
  Vetura

  Mercedes Benz E class w112

  Shes Merceses Benz w112 2009 220 automatik ne gjendje shum te mire teknike dhe optike disqet 17 lu

  Korçë Dje, 22:19
  9.900 €
 • 11 foto
  Vito
  Vetura

  Vito

  Shitet vito 115 cdi 2200cc.Makina eshte shum e paster si nga brenda dhe jashte te gjitha sherbimet e

  Korçë Dje, 22:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW T5 Caravelle! 250nafte
  Vetura

  VW T5 Caravelle! 250nafte

  Makinen e shes per arsye mosperdorimi . eshte shum e paster . KM origjinale Te intersuarit te kontak

  Korçë Dje, 21:51
  6.500 €
 • 5 foto
   Shitet ndrrohet Mercedes benzin - gas viti 2000
  Vetura

  Shitet ndrrohet Mercedes benzin - gas viti 2000

  Shitet Mercedes-Benz motor 2000 compressor benzin - gas. Impjantin ka 2 vjet qe i eshte montuar ne I

  Korçë Dje, 21:51
  2.800 €
 • 6 foto
  FORD FOKUS.2001..TD.DI
  Vetura

  FORD FOKUS.2001..TD.DI

  Shitet. Ford Fokus TD.DI..Viti 2001..Me karta te paguara deri ne. 2..6.2020.Sherbime te kryera ne ko

  Korçë Dje, 21:47
  1.400 €
 • 1 foto
  Disqe 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 16

  Shiten/Ndrohen disqe 16 per mercedes Jan shum te paster gomat te reja

  Korçë Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Ford Focus Viti 2003.

  Korçë Dje, 21:39
  2.500 €
 • 2 foto
  Mercedes BENC
  Vetura

  Mercedes BENC

  She\'s Mercedes Benc NE gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike me letra te prera

  Korçë Dje, 21:39
  Me Marrveshje