• Shes kauq, tepih dhe tavoline pune

  Shes kauq, tepih dhe tavoline pune

  Kauqi eshte 2 katesh, vjen sebashku me 2 dysheka dhe eshte ne gjendje te rregullt. 120€ Tepihu eshte i gjate 2.50cm dhe i gjere 1.50cm ne gjendje te rregullt. 30€ Tavoline pune eshte ne gjendje te rre

  210 €
  Prishtinë
  Sot, 19:24
 • SHES APORATIN ,E HEQ LAGESHTIN..VLLAGEN,.MYKUN....

  SHES APORATIN ,E HEQ LAGESHTIN..VLLAGEN,.MYKUN....

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:18
 • paisje muzikore

  paisje muzikore

  shes dritat per diskotek dhe tym po ashtu edhe 4boxa

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:18
 • SHES APORATIN,E IHEQ LAGESHTIN,,VLLAGEN.,MYKUN>

  SHES APORATIN,E IHEQ LAGESHTIN,,VLLAGEN.,MYKUN>

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:18
 • SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.,VLLAGEN,.MYKUN../

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.,VLLAGEN,.MYKUN../

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:16
 • bmw 530d

  bmw 530d

  bmw 530 d automatik ne gjendje perfekte ne motorr ne menjaq ne trapa esht shum e ruajtun posedon shiber cd shansher 6 pasqyre me rrym vollon multi funksion sensora para mrapa karrika lekur levizese me

  4.650 €
  Prishtinë
  Sot, 19:14
 • Dorza per motorr nr M

  Dorza per motorr nr M

  Shes dorzat per motorr nr: M lekur +37744404811 vespa kacik piaggio yamaha x max

  25 €
  Prishtinë
  Sot, 19:14
 • Dorza per motorr

  Dorza per motorr

  Shes dorzat per motorr +37744404811 vespa piaggio yamaha ktm 4 rrota gilera helmet kacik kokore

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 19:04
 • SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN.MYKUN>.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN.MYKUN>.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:48
 • SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN .VLLAGEN.MYKUN....

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN .VLLAGEN.MYKUN....

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:48
 • SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN..VLLAGEN..MYKUN..

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN..VLLAGEN..MYKUN..

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:48
 • Akuarium

  Akuarium

  dimensionet 60x100x30 ka filterin e ujit ,nxemsin driten dhe tavolinen komplet

  100 €
  Prishtinë
  Sot, 18:48
 • SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN..VLLAGEN..MYKUN..

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN..VLLAGEN..MYKUN..

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:48
 • SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN

  SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN.

  SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN ,MYKUN.

  SHES,APORATI E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN ,MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • Frigorifer MakinTeshave Mikroval

  Frigorifer MakinTeshave Mikroval

  Frigorifer - MakinTeshave - Beko Mirovale GjysemGrill - Te gjithat punojne pa asnjeproblem.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • Shiten 4 tavolina pune me sirtare dhe 3 orman zyre

  Shiten 4 tavolina pune me sirtare dhe 3 orman zyre

  Shiten 4 tavolina me sirtare, si dhe 3 ormane. Tavolinat e punes jane me dimension 140 cm x 70 cm, dhe secila ka sirtarin me tri fioka. Tavolinat jane te punuara shume mire dhe shume te ruajtura. O

  550 €
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • SHITEN MOBILET

  SHITEN MOBILET

  SHITEN MOBILET DHE TAVOLINA.SHUME PAK TE PERDORUNA.QMIMI I DISKUTUESHEM

  500 €
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • SHES APORATI E HEQ LAGESHTIN..VLLAGEN..MYKUN...

  SHES APORATI E HEQ LAGESHTIN..VLLAGEN..MYKUN...

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:44
 • Shitet banesa mbrapa teatrit kombtar ! DELTA

  Shitet banesa mbrapa teatrit kombtar ! DELTA

  Ofrohet per shitje banesa me siperfaqe 78m2 ne qender mbrapa teatrit kombetar afer teatrit"Dodona". Banesa eshte e organizuar ne dy dhoma te fjetjes,qendrim ditor me kuzhine,banjo dhe ballkon. Ndodhet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:42
 • Banesa ne shitje te parku i qytetit

  Banesa ne shitje te parku i qytetit

  Shitet banesa me madhesi 73m2 me kete renditje:Dhome dite me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon. Banesa ndodhet ne qender te Prishtines, saktesisht te Parku i Qytetit (mbi Sllovenia Sportin dhe

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:35
 • SHES, APORATI  E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN, MYKUN >

  SHES, APORATI E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN, MYKUN >

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:35
 • SHES , APORATIN HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN ,MYKUN>

  SHES , APORATIN HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN ,MYKUN>

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:35
 • HP Probook 4530s

  HP Probook 4530s

  Shes laptopin ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur komplet 500 gb hdd,8gb Ram, intel 3000

  330 €
  Prishtinë
  Sot, 18:35
 • Samsung note 4

  Samsung note 4

  Eshte shume i rujtun.

  260 €
  Prishtinë
  Sot, 18:30
 • Shes ose Ndrroj me iphone 7 Sony 4 i ri n paket

  Shes ose Ndrroj me iphone 7 Sony 4 i ri n paket

  Shes ose ndrroj me iphone 7 ose me pare Sony 4 gjendje shum te rregullt 500 gb i ri findak n paket me 2 lojra mat shtrejtat Call of duty Black OPS 3 edhe FIFA 2017

  1 €
  Prishtinë
  Sot, 18:29
 • Caddy 1.9 Tdi 5 ulse

  Caddy 1.9 Tdi 5 ulse

  Caddy 1.9 tdi me 5 ulse dogan e akciz pagume 1900 euro me liber servisit bajm edhe ndrrim 045667352 viber 044884063

  5.500 €
  Prishtinë
  Sot, 18:24
 • Shiten kauqat te perdorur urgjent

  Shiten kauqat te perdorur urgjent

  Shes 2 kauqat 3she dhe 2y fotele ... jan te perdorur ... qmim 100 euro te gjitha

  100 €
  Prishtinë
  Sot, 18:24
 • shes llamarin per kulum

  shes llamarin per kulum

  llamarin per kulum

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:24
 • shitet hasky 150 euro ndrrim i mundshem me pula

  shitet hasky 150 euro ndrrim i mundshem me pula

  shitet hasky 150 euro ndrrim i mundshem me pula

  150 €
  Prishtinë
  Sot, 18:18
 • >SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN<

  >SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN<

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:18
 • shes plejstejshe tresh

  shes plejstejshe tresh

  shes plejstejshen tresh modeli i ri ne gjendje perfekte,me dy qystika origjinale dhe me 13 cd origjinale . qmimi 180uuro.

  180 €
  Prishtinë
  Sot, 18:16
 • >SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN<

  >SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN<

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:16
 • Fellne me goma 15-she

  Fellne me goma 15-she

  Shiten fellnet me goma te reja me fature dhe garancion edhe 15 muaj, te vitit 2016, me dimension 195-65-15 per golf 5, passat, etj.

  265 €
  Prishtinë
  Sot, 18:16
 • naseri

  naseri

  Shes audi80 benzin 1,8 punon shum mir hec mir me radi me cd denim 5 muj me tabela 01 ju mirpres flm

  360 €
  Prishtinë
  Sot, 18:04
 • Shes oren Omega deville limited edition gold

  Shes oren Omega deville limited edition gold

  Shes oren Omega deville limited edition gold 18 k Qmimi sipad marrveshjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 17:48
 • Bicikleta (detajet brenda)

  Bicikleta (detajet brenda)

  Shiten 3 bicikleta kush i merr 3jat ka qmime shume te lire . Bicikleta e gjelbert Marvil ka paisje shimano osht si mountain bike Clio osht biicklet shum e rahatshme per mu vozit Kjo tjetra osht b

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 17:48
 • Shes qenin Labrador

  Shes qenin Labrador

  Shes Labradorin e zi mosha e tij eshte 1 vjet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 17:48
 • Macbook Pro i5 16 gb Ram

  Macbook Pro i5 16 gb Ram

  Macbook pro mid 2012 13 inch i ardhur nga suedia. Intel core i5 2.5 Ghz 16 gb ram 1600 mhz ddr3 Intel Hd 4000 1356 Mb Shum i ruajtur vetem 49 cikle bateria , dmth shum pak i perdorur . 044 496 610 ed

  650 €
  Prishtinë
  Sot, 17:27
 • Passat 1.9 TDI

  Passat 1.9 TDI

  Shes passat 1.9 TDI-DI te kuqe,6 shpejtsi viti i prodhimit 2001 vetura esht ne gjendje te rregullt e importuar nga gjermania, posedon libera servisit, vetura eshte pa dogan

  2.400 €
  Prishtinë
  Sot, 17:24
 • Makin rrobaqepese

  Makin rrobaqepese

  Makina rrobaqepse ne gjendje te rregullt.te interesuarit te kontaktojn ne numrin 044434759

  50 €
  Prishtinë
  Sot, 17:24
 • VW GOLF IV 1.9 TDi, MODEL SPECIAL, i Doganuar

  VW GOLF IV 1.9 TDi, MODEL SPECIAL, i Doganuar

  VW GOLF IV 1.9 TDi, MODEL SPECIAL, i Doganuar VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale ne funksion, ESP, 3 qelsa, Libra te Servisit kilometra te garantuara, rrypin dhembezor te ndruar par 10 mij kilomet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 17:24
 • Shtrat

  Shtrat

  Shtrati eshte i blere ne JYSK dhe eshte ne gjendje perfekte. Perdoret edhe si shtrat njesh por edhe dysh pasi qe mund te hapet.

  60 €
  Prishtinë
  Sot, 17:24
 • Shes Compex Mi 500 sport - Eletkro stimulator.

  Shes Compex Mi 500 sport - Eletkro stimulator.

  Shes Eletkro stimulator interaktiv Compex Mi 500 sport. Të gjitha programet dhe të gjitha aspektet e trajnimit jane në një stimulator të vetëm të bashkuar. Mi-Sport500 përmban teknologji të inteligj

  310 €
  Prishtinë
  Sot, 17:18
 • Macbook pro

  Macbook pro

  MACBOOK PRO iardhun nga gjermania ne gjendje perfekte punon shum mir ska astenje defekt pres bleres serioz qmimi fiks 1000 euro viber: +37745285877 whatsapp: +3774528877 . Model Name: MacBook Pro

  1.000 €
  Prishtinë
  Sot, 17:17
 • soni 3

  soni 3

  Eshte soni ps3 eshte i rujatur mir eshte super slim me i riu vjen me 2 justkia dhe me 4 cd cd: CALL OF DYTI BLACK OPS 1 MODERN WARFARE 2 FIGHT NIGHT 3 TONY HAWKS vjen edhe me qant

  160 €
  Prishtinë
  Sot, 17:16
 • VW POLO 1.4 TDI

  VW POLO 1.4 TDI

  Pa Dogan, eshte i qelajmruar negjermani dhe i gateshum per doganim ne Kosove, vet e kam pru, dhe shum mir me ka punuar gjat rruges, dhe shum pak ka hargjuar naft. kerri ka 329200 KM, origjinal me lib

  2.350 €
  Prishtinë
  Sot, 17:14
 • VW Passat 3C 2.0 TDI Automatik DSG Navi Pa Dogan

  VW Passat 3C 2.0 TDI Automatik DSG Navi Pa Dogan

  Passat 3C 2.0 TDI Automatik Tiptronik Klima NAVIgacion DWD Ulse me nxemje Tempomat Auto Holld 4 Goma te reja me fellne I posa ardhun 045 891 774 ..........................................

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 17:05
 • Mercedes Benz Sprinter

  Mercedes Benz Sprinter

  Shes Kamionin Mercedes Benz Sprinter viti 2012 . 3000 kubik Per her te par i regjistruar dhe dalun ne rrug ne vitin 20016 , momentalisht 20.000 kilometra te kaluara(i ri me nje fjal) , posedon edhe p

  24.000 €
  Prishtinë
  Sot, 17:04