• Goma dimrit me bandash mercedes 2008

  Goma dimrit me bandash mercedes 2008

  shiten gomma dimrit kan qen te vendosur mercedes a klass 2008 4 gomma 4bandasha gommat jan perdor 2 dimra veq e kam pru veturen nga suedia e vetura u shit me gomma te veres kurse kto kan mbet qmimi p

  130 €
  Prishtinë
  Sot, 09:24
 • goma dinnri vw audi sharan seat skoda

  goma dinnri vw audi sharan seat skoda

  goma dimri me baskija sapo ardhur nga suedija 195-65-15 7-8 mm baskijat nese don ja hjek me bandasha te thjesht i bajn golf 5 golf 6 caddy prej 2004 audi a3 audi a4 audi a6 seat skoda sharan touran

  130 €
  Prishtinë
  Sot, 09:24
 • Samsung Wireles Adapter

  Samsung Wireles Adapter

  Shes adapterin ( mbushësin ) e telefonit Samsung Wireless Fast Charger , i përdorur vetëm 1 javë, në gjendje të shkëlqyeshme, me të gjitha në rregull. Përveç mbushësit Wireless po ashtu me të vin ed

  35 €
  Prishtinë
  Sot, 09:17
 • Trapizeri (tryeze,tavoline me karriga) per kuzhine

  Trapizeri (tryeze,tavoline me karriga) per kuzhine

  Tavoline nga druri origjinal 150cm X 100cm me 4 karriga. Tavolina zmadhohet ne rast nevoje. Tavolina dhe karrigat jane sikur te reja te pa demtuara, sic shihen ne foto.

  230 €
  Prishtinë
  Sot, 08:44
 • VW Caddy Maxi 1.9 TDI Me Klime i Doganuar

  VW Caddy Maxi 1.9 TDI Me Klime i Doganuar

  Shes VW Caddy Maxi 1.9 Tdi me 2 ulese Me klime I doganuar Faktura Leshohet Me TVSH nnnn

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 08:27
 • Shitet daewu

  Shitet daewu

  Shitet daewu ne gjendje shum te mir vetur per qytet,vetur ekonomike hargjime te vogla 800kubik

  1.500 €
  Prishtinë
  Sot, 08:26
 • Haub

  Haub

  Shes haub per golf 4 1.9tdi viti 2003, auto pjes Prishtina. udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 08:25
 • Audi A6 2.0 TDI Full Lled Automatik

  Audi A6 2.0 TDI Full Lled Automatik

  Audi A6 2.0 TDi Full Lled Modeli Exluxive Automatik Dogan homologim Te paguat Libra te servisit Allofellga Me Goma Timrot Per Meshum Tel 044400005 Ose 044122089

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 08:14
 • Fellne 16 me goma

  Fellne 16 me goma

  Shiten fellne 16 me gjith goma, jane shum te mira 350 Euro

  350 €
  Prishtinë
  Sot, 08:04
 • MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSISË KEMI STAFIN PROFESIONAL PUNOJMË TE GJITHA PUNET E MOLER

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 07:46
 • MOLER NGJYROSJE RINOVIME TË BANESAV ETJ

  MOLER NGJYROSJE RINOVIME TË BANESAV ETJ

  OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJE TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSISË KEMI STAFIN PROFESIONAL PUNOJMË TE GJITHA PUNET E MOLERAJ OFROJMË KATALOGE NGJ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 07:46
 • dyer me modele evropiane me montim 044363733

  dyer me modele evropiane me montim 044363733

  dyer 60-100 euro punojm edhe me porosi tel.044363733

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 07:44
 • Fellne 16 per opel mercedes golf 5 6 etj

  Fellne 16 per opel mercedes golf 5 6 etj

  Shes fellne per golf 5 6 mercedes opel seat etj me goma 205 55 16 te dimrit te ardhura nga zvicra 044656060

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 07:27
 • LENOVO Thinkpad X130e MINI

  LENOVO Thinkpad X130e MINI

  Karakteristikat: Procesor HD Graphics 1.65 GHz RAM: 2. 0 Memorie: 136Gb Munde te na kontaktoni ne viber dhe whatsapp

  120 €
  Prishtinë
  Sot, 07:26
 • Opel Corsa 1.3 Benzin Rks 05-09-2018

  Opel Corsa 1.3 Benzin Rks 05-09-2018

  Shes Opel Corsa 1.3 Benzin Viti Prodhimit 92 Regjistrim deri me 05-09-2018 Vetura Dhez Shum Mir Punon Shum Mir Ka vozitje Shum Tmir Ka 5 Shpejci Goma T Reja M+S Nuk Ka Asni Gjom T Thyer Vetura o

  690 €
  Prishtinë
  Sot, 07:15
 • MERCEDES 250 DIZELL 91 NE GJENDJE SHUM TE MIR

  MERCEDES 250 DIZELL 91 NE GJENDJE SHUM TE MIR

  Mersedes 250 ne gjendje fenomenale nuk ka nevoj per asnje investim gjithmon 1 pronar goma dimri treja Abs Servisin e krym Regjistrim 9 muj Nuk ka nevoj per asni investim 044 213 018 viber

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 07:15
 • Vw t4 dizel 2.4

  Vw t4 dizel 2.4

  Vw t4 Dizel 2.4 Registrim i skaduar Ne gjendje shum te mir teknike Servisi i krym me rregull . Tkryme i ka ne trap tip top gomat me C shum te mira Ndersa gjendja optike ka pak korrizion nuk eshte

  2.350 €
  Prishtinë
  Sot, 07:14
 • Shitet Jaguar S-type 2.5 4x4 Full Opcione 1Vit Rks

  Shitet Jaguar S-type 2.5 4x4 Full Opcione 1Vit Rks

  shitet jaguar S-type full extra 2.5 benzin 4x4 vetura osht ne emrin tim personal 1 vit regjistrim dhe nuk osht hipotek posedon: klim digital abs esp srs airbeg Xenon bi xenon gjama elektronik ulse

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 07:04
 • Golf 6 TDI 2.0

  Golf 6 TDI 2.0

  GOLF 6 2.0 TDI MODEL 2010 VETURA OSHT MODEL I VEQANT EDHE KA SHUM EXTRA I POSA ARDHUR - PA DOGAN DHE NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM!!! SHUM I MIREMBAJTUR EXTRA POSEDON: **KLIMATRONIK **NAVIGACION **S

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 06:25
 • Boc

  Boc

  Shitet bica e plinit 1000 litra ne prishtin shum e rujtne qmimi sipas marrveshjes

  1 €
  Prishtinë
  Sot, 06:24
 • Aparat kunder lageshtisë , mykut , vllages

  Aparat kunder lageshtisë , mykut , vllages

  Aparat kunder lageshtisë , mykut , vllages Japim me qira Tharse lageshtisë *********************************************** *********************************************** Japim me qira maqina të cila

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 04:04
 • SHITET banesa ne Bregun e Diellit 93 m2 - Prishtin

  SHITET banesa ne Bregun e Diellit 93 m2 - Prishtin

  SHITET banesa ne Bregun e Diellit 93 m2 - Prishtine Banesa është në kompleksin e ri "Fidola & Agrotrade" Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje: Dhomën e ditës me Kuzhinë, 2 Dhoma

  83.745 €
  Prishtinë
  Sot, 03:35
 • SHITET banesa ne Bregun e Diellit 94 m2 - Prishtin

  SHITET banesa ne Bregun e Diellit 94 m2 - Prishtin

  SHITET banesa ne Bregun e Diellit 94 m2 - Prishtine Banesa është në kompleksin e ri "Fidola & Agrotrade" Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje: Dhomën e ditës me Kuzhinë, 2 Dhoma

  84.735 €
  Prishtinë
  Sot, 03:32
 • Shporet BEKO me Pllake - 3 muaj Garancion

  Shporet BEKO me Pllake - 3 muaj Garancion

  Shporet BEKO + Pllaka (2 Gas ,2 Rryme) 3 Muaj Garancion viber +37745500751 kes-ks.com lg beko samsung miele wirphool Apple adapter macbook pro macbookpro retina 2013 macbook air imac iphonegaming de

  230 €
  Prishtinë
  Sot, 03:24
 • Pjese rezerve te Teknikes se Bardhe BEKO SAMSU

  Pjese rezerve te Teknikes se Bardhe BEKO SAMSU

  KOSOVA ELECTROTECHNIC SERVICE AUTHORIZED SERVICE CENTER FOR BEKO, SAMSUNG, LG IN KOSOVO Porositni Online Pjese rezerve te Teknikes se Bardhe Me cmime te volitshme ne: Facebook | www.facebook.com/Koso

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 03:24
 • Porosit Mausa Gaming me Shumic - Luxuries

  Porosit Mausa Gaming me Shumic - Luxuries

  Porosit Mausa Gaming me Shumic Facebook.com/BlejShoppingOnline Instagram.com/Luxuriestm Viber: +38649668385

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 03:16
 • Maus Gaming - Wifi 4200DPi

  Maus Gaming - Wifi 4200DPi

  Porosit Maus Gaming 4200DPi Wifi Bateria 6 Butona instagram.com/Luxuriestm facebook.com/BlejShoppingOnline Viber: +386 49 66 83 85 Sch *vw audi mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyunda

  10 €
  Prishtinë
  Sot, 03:16
 • Lenovo i3 ,Radeon 2GB ,DDR3L 4GB ,HDD 1TB

  Lenovo i3 ,Radeon 2GB ,DDR3L 4GB ,HDD 1TB

  LENOVO G50 - 15.6" Display 1366 x 768 (HD) - intel i3 4th Generation 1.70 Ghz - RAM Memory DDR3L - 4 GB - HDD - 1TB - Kartela Grafike AMD RADEON - 2 GB - Windows 10 - Dolby Advanced Audio v2 - 2 x US

  300 €
  Prishtinë
  Sot, 03:16
 • Shitet Golf V 1.9 DSG

  Shitet Golf V 1.9 DSG

  Shitet Golf V Plus 1.9 DSG ne gjendje shume te mire teknike Vetura posedon *AirBag *Klimatronik *Xhamat me rryme *Pasqyret me rryme *DSG automatik *Cd\Dvd *Rexhistrim deri më 31/05/2018 *Goma dimri

  6.500 €
  Prishtinë
  Sot, 03:04
 • Shitet seat ibiza

  Shitet seat ibiza

  Shitet seat ibiza 1.4 tdi Ne gjendje te rregullt teknike, i spo servizuar. Gomat e reja m+s . Mundesi ndrrimi

  7.300 €
  Prishtinë
  Sot, 03:04
 • Monitor dhe Kamera Parkingu per Vetura Komplet

  Monitor dhe Kamera Parkingu per Vetura Komplet

  Porosit Komplet 40 Euro Porosit Monitor & Kamer Parkingu per Vetura te Ndryshme 2 Porosi kan mberritur tek nje klient i yni (FOTO) Viber: +386 49 66 83 85 Porositni ne Facebook / Fanpage https

  40 €
  Prishtinë
  Sot, 03:04
 • SHITET banesa ne Lakrishte 131 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 131 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 131 m2 - Prishtine Banesa është në kompleksin e ri "Dukagjini Residence" Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje: Dhomën e ditës me Kuzhinë, 3 Dhoma të gjumi

  131.248 €
  Prishtinë
  Sot, 02:52
 • Syza HDR

  Syza HDR

  Syza HDR €9.99 Viber: +386 49 66 83 85 https://web.facebook.com/BlejShoppingOnline/ Instagram.com/Luxuriestm Luxuriestm - Blej & Porosit Online @BlejShoppingOnline

  7 €
  Prishtinë
  Sot, 02:48
 • Dorza t'Ushtris / Fitnessi / Sport

  Dorza t'Ushtris / Fitnessi / Sport

  Dorza t'Ushtris €29.99 Viber: +386 49 66 83 85 https://web.facebook.com/BlejShoppingOnline/ Instagram.com/Luxuriestm Luxuriestm - Blej & Porosit Online @BlejShoppingOnline Sch *vw audi mer

  20 €
  Prishtinë
  Sot, 02:48
 • (Qira)Lshoj shtepin me qera

  (Qira)Lshoj shtepin me qera

  Lshoj shtepin me qera afer domit te pleqve.Shtepia nuk esht shum larg nga qendra dhe posedon sallonin,kuzhinen,dhom te fjetjes,koridor,banjo.Kontakt viber +37744157218

  150 €
  Prishtinë
  Sot, 02:46
 • SHITET banesa ne Lakrishte 105 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 105 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 105 m2 - Prishtine Banesa është në kompleksin e ri "Dukagjini Residence" Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje: Dhomën e ditës me Kuzhinë, 2 Dhoma të gjumi

  105.834 €
  Prishtinë
  Sot, 02:45
 • SHITET banesa ne Lakrishte 106 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 106 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 106 m2 - Prishtine Banesa është në kompleksin e ri "Dukagjini Residence" Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje: Dhomën e ditës me Kuzhinë, 2 Dhoma të gjumi

  105.953 €
  Prishtinë
  Sot, 02:45
 • SHITET banesa ne Lakrishte 127 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 127 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 127 m2 - Prishtine Banesa është në kompleksin e ri "Dukagjini Residence" Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje: Dhomën e ditës me Kuzhinë, 3 Dhoma të gjumi

  127.162 €
  Prishtinë
  Sot, 02:42
 • Ofrohet banesa 86m2 ne shitje ne Qender !DELTA

  Ofrohet banesa 86m2 ne shitje ne Qender !DELTA

  Ofrohet banesa me siperfaqe prej 86m2, ne shitje ne "Qender" Ndohet ne katin e pare dhe ka kete renditje 2 dhoma gjumi Sallon me kuzhine Banjo Terasa Afer hotel Sirius, Rruga "Tring Smajli", Prishtinë

  80.000 €
  Prishtinë
  Sot, 02:32
 • Ofrohet per shitje banesa 50m2 ne Ulpiane.!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 50m2 ne Ulpiane.!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 50m2 ne Ulpiane. Banesa ka dhome te gjumit, sallon me kuzhine, banjo dhe shpajz. 049406434/049157113/044556777 Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni

  62.000 €
  Prishtinë
  Sot, 02:32
 • SHITET banesa ne Lakrishte 125 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 125 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 125 m2 - Prishtine Banesa është në kompleksin e ri "Dukagjini Residence" Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje: Dhomën e ditës me Kuzhinë, 3 Dhoma të gjumi

  124.875 €
  Prishtinë
  Sot, 02:32
 • SHITET banesa ne Lakrishte 123 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 123 m2 - Prishtine

  SHITET banesa ne Lakrishte 123 m2 - Prishtine Banesa është në kompleksin e ri "Dukagjini Residence" Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje: Dhomën e ditës me Kuzhinë, 3 Dhoma të gjumi

  123.486 €
  Prishtinë
  Sot, 02:32
 • Ofrohet lokali 65m2 per shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokali 65m2 per shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokali 65m2 per shitje ne Ulpiane. Lokali gjendet ne qender perball fakulltetit. Lokali gjendet ne katin e 1=re 049406434/049157113/044556777 Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne faceboo

  198.000 €
  Prishtinë
  Sot, 02:28
 • Samsung Teb A6 2016 pa grritha mundesi ndrrim

  Samsung Teb A6 2016 pa grritha mundesi ndrrim

  Shes tablet samsung a6 2016 shume rujtur pa asnje grrith ne gjendje prefekte mundesi ndrrime naj sen si konvenon tel llp etj.. viber 38649514193

  180 €
  Prishtinë
  Sot, 02:16
 • Mercedes 190

  Mercedes 190

  Mercedes 190 diesel hargjime minimale.viti 1987 ne gjendje te rregullt. Nuk esht hipotek. Perkthimi meniher

  1.200 €
  Prishtinë
  Sot, 02:05
 • Makina per autolarje

  Makina per autolarje

  Makina per autolarje te importuara nga zvicrra, ne gjendje shum te rregullt, kemi makina te markave KEW, Karcher, Kranzler, Wap, me pomp katrore etj, duke filluar nga te me voglat e deri ato profesion

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 01:44
 • Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet

  Mobilje te sallonit 3.2dhe1. Ne gjendje shum te mire. 3-shi me mundesi te shtrirjes si dhe te gjitha me mundesi te hapjes se nje minitavoline per gota.

  300 €
  Prishtinë
  Sot, 01:24
 • Balsam per mjekerr , mbi 300 shitje ne muaj

  Balsam per mjekerr , mbi 300 shitje ne muaj

  shesim balsam per shpeshtimm te mjekrres me efekt 100 te rritjes dhe shpeshtimit , pa efekte negative , kontakt viber 049290953

  10 €
  Prishtinë
  Sot, 01:18
 • Bmw fellne + goma

  Bmw fellne + goma

  Te sapo ardhuna nga 🇱🇹

  350 €
  Prishtinë
  Sot, 01:16
 • Xham per Piaggio beverly ie 350 ABS

  Xham per Piaggio beverly ie 350 ABS

  Xham per Piaggio beverly 125,300, 350. I ri

  120 €
  Prishtinë
  Sot, 01:16