• Lokali 60m2 ne Bregun e diellit Delta

  Lokali 60m2 ne Bregun e diellit Delta

  Shitet lokali ne "Bregun e diellit"ne qendren tregtare,lokali ka metrazh prej 60m2 ne dy nivele,ndodhet ne perdhese.Cmimi per m2 eshte 2600 euro.Informata 044 249 654

  2.600 €
  Prishtinë
  Sot, 09:37
 • Shiten dhe ipen me Qera lokalet në Prishtinë

  Shiten dhe ipen me Qera lokalet në Prishtinë

  Shiten lokalet Afariste ne qender te qytetit te Prishtines. Objekti gjindet karrshi Ish gjykates se qarkut ne Prishtine ne Rrugen " Ilaz Agushi" Lokalet shiten ndaras dhe ne tersi.: Renditja: Dy loka

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 08:38
 • Lokal ne shitje-qender te hotel Grand, Prishtine

  Lokal ne shitje-qender te hotel Grand, Prishtine

  Shes lokalin prej 82.62 m2 ne qender - perballe hotelit Grand. Lokali eshte perdhese e ulet dhe eshte i leshuar me qira me kontrate 3-vjecare. Lokali eshte i ndricuar nga te dy anet dhe i renovuar par

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 08:38
 • Shitet lokali 370m2 ne rrugen B!Delta

  Shitet lokali 370m2 ne rrugen B!Delta

  Lokali ndodhet buze rruges kryesore,lokali ka ne dispozicion 100m2 ndersa bodrumi eshte 270m2. Informata 044 249 654

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 08:28
 • Shitet Lokal ne Drenas 42m marr kompenzim

  Shitet Lokal ne Drenas 42m marr kompenzim

  shitet lokali ne drenas 42 m i rregulluar me infrastruktur dokumenta ne rregull per momentin asht me qera +37744171062 mundesi kompenzimi me vetur ose banes

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Sot, 07:38
 • Lokali S=50m2 Kompl Princesha në F.Kosovë

  Lokali S=50m2 Kompl Princesha në F.Kosovë

  Shitet lokali afarist ne Kompleksin Princesha ne F. Kosove ne Sheshin Dardania. Objekti gjindet Karrshi marketit VIVA . Lokali ka Siperfaqe 50m2 dhe gjindet ne katin e parë me pamje ka Rruga

  73.800 €
  Fushë Kosovë
  Sot, 07:28
 • Shitet objekti në Dragodan me siperfaqe 4000m2

  Shitet objekti në Dragodan me siperfaqe 4000m2

  Shitet objekti në Dragodan me siperfaqe totale 4000m2 Posedon : Garazhd 700m2 ku mund te parkohen prej 20-25 makina Perdhese 800m2 Suteren 400m2 6 kate 350m2 - mund te ndertohet edhe nenkulmi m

  4.000.000 €
  Prishtinë
  Dje, 22:28
 • Përshëndetje qytetar i kredive të

  Përshëndetje qytetar i kredive të

  Mail: [email protected] Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një francez Private unë ofrojnë kredi për të gjithë në gjendje të paguajë atë pa interes. I ofrojnë kredi prej 2500 € për 3.000.000

  1.000 €
  Mitrovicë
  Dje, 20:37
 • Shitet lokali 239m2, te Apollonia ne Fushe Kosove

  Shitet lokali 239m2, te Apollonia ne Fushe Kosove

  Shitet lokali 239m2, ne katin e pare, ne Kompleksin Apollonia ne Fushe Kosove. Lokali gjindet ne rrugen kryesore dhe eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi. Qmimi eshte 1800 eur

  1.800 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 18:39
 • Jepet me qera Objekti 3600m2 ne Zonen Industriale

  Jepet me qera Objekti 3600m2 ne Zonen Industriale

  Jepet me qira Objekti 3600 m2 dhe 7000 m2 parking perballe Petroll Company, afer rruges kryesore Prishtinë - Fushë Kosovë, ne Zonen Industriale. Objekti ka lartësinë 6 metra dhe është i gatshem për pu

  4 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 18:28
 • LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është në Babush. Objekti eshte i destinuar per biznes te mbeturinave te metalit, ka peshoren, trafo persona

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 18:28
 • LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është në Babush. Objekti eshte i destinuar per biznes te mbeturinave te metalit, ka peshoren, trafo persona

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 17:31
 • Objekt afarist 1000m2 me qira ne qender!Delta

  Objekt afarist 1000m2 me qira ne qender!Delta

  Ofrohet per afarizem shtepia me metrazh prej 1000m2 ne qender perkatesisht ne "Tophane" e cila ka ne dispozicion 25 njesi te ndara,3 banjo,3 wc,3 ballkona,bodrum.Secila njesi e ka te instaluar sistemi

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:38
 • Shes banesen e pershtatshem per lokal

  Shes banesen e pershtatshem per lokal

  Shes banesen ne lagjen Ulpiana ne Prishtine.Banesa gjindet te fontana ne katin perdhesë,eshte e perbere nga salloni,kuzhina e veqant,trapezaria e veqant,dhoma e fjetjes,ballkoni,koridori dhe banjo.Esh

  85.000 €
  Prishtinë
  Dje, 15:38
 • Lokal me qira

  Lokal me qira

  Jap lokalin me qira ne ulpiane(objekti Opoja).Lokali eshte i pershtatshem per ordinanca, zyre etj. Sip.35 m , me pamja ka qyteti

  200 €
  Prishtinë
  Dje, 15:38
 • L02/17/SH SHITET lokali 130m2

  L02/17/SH SHITET lokali 130m2

  SHITET lokali në Lipjan, në rrugën "Isa Olluri". REF: L02/17/SH ✓ 130m katror ✓ Hapsirë parkingu para lokalit. - Lokali do të jetë i gatshëm në Gusht 2017. Çmimi : 1200€/m2 Për më shumë: +377

  1.200 €
  Lipjan
  Dje, 15:38
 • Leshohet me qera DEPO,ZYRE dhe Banes

  Leshohet me qera DEPO,ZYRE dhe Banes

  Kategoria : Patundshmëri/Me QERA : Objekte Afariste Madhësia : 25000 m² DEPO : 700 m² ZYRE : 300 m² Dhe toke Përshkrimi Objekti buze rruges 25 ari parcela afer rrethit rreth te qmi-se 200 metra i

  3.500 €
  Prishtinë
  Dje, 14:38
 • Lokal me qira Aktash ler zyre apo ordinanc

  Lokal me qira Aktash ler zyre apo ordinanc

  Banesa ndodhet ne katin e par E pershtatshme per zyre apo ordinanc 78 m2 tri dhomshe korridor banjo E renovuar komplet Çmimi 500 Tel: 045478477/049607733 Metro Realt

  500 €
  Prishtinë
  Dje, 14:30
 • Super oferte shitet lokali 74m2 ne Fushe Kosove

  Super oferte shitet lokali 74m2 ne Fushe Kosove

  Super oferte, shitet lokali 74m2, rruga Dardania ne Fushe Kosove, ndertim i Tregtise. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste. Qmimi eshte 1.200 euro per m2, qmimi diskutohet.

  1.200 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 13:38
 • Shitet Lokali 15m2, te Kafet e Vogla

  Shitet Lokali 15m2, te Kafet e Vogla

  Shitet lokali 15m2, perdhese e ulet te Kafet e Vogla. Lokali gjindet perballe Ambasades Kroate ne rrugen kryesore, ështe komplet i renovuar dhe shume i pershtatshem per mobi shop, zyre, avokature etj.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 13:30
 • Shitet Lokali afarist.

  Shitet Lokali afarist.

  Shitet Lokali afarist. Lokali eshte 28m2. Ka nxemje qendrore. I pershtatshem per zyre apo ndonje veprimtari tjeter. Lokali gjendet afer Xhamise se Vogel – AgroHermes, Gjilan. Cmimi sipas marrev

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 12:38
 • LINA-Shitet Objekti për biznes Babush-Ferizaj-Pr

  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush-Ferizaj-Pr

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është në Babush. Objekti eshte i destinuar per biznes te mbeturinave te metalit, ka peshoren, trafo persio

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 12:38
 • Jepen me qira dhe shiten lokalet ne qender

  Jepen me qira dhe shiten lokalet ne qender

  Jepen me qira lokalet te gjykata e Qarku ne rrugen Ilir Konushevci,lokalet jane edhe ne shitje Lokalet jane me pamje ka rruga kryesore dhe kane keto metra: Lokali 1-30 m^2, Lokali 2-30 m^2, Lokali 3-2

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 11:38
 • Shitet Lokali afarist tek Rrethi i ETC-se Gjilan

  Shitet Lokali afarist tek Rrethi i ETC-se Gjilan

  Shitet Lokali me siperfaqe 40m2 tek kompleksi i kompanise ndertimore Fitorja, 100m larg nga rrethi qe qon tek ETC-ja. Sipërfaqja është 40 m2 , kati përdhese. Lokal i pershtatshem per cdo lloj biznes

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 11:29
 • SHITET LOKALI MBRAPA ALEANCES

  SHITET LOKALI MBRAPA ALEANCES

  SHITET LOKALI MBRAPA ALEANCES TE BANESA E ISH OFICIRAV OSE YU PROGRAM NE ULPIAN LOKALI KA SIPERFAQEN 25MM KTROR ESHT I GATSHEM PER PUN LOKALI POSEDON TERSISHT DOKUMETACION PERKTHIMI I MENI HERSHEM LOK

  25.000 €
  Prishtinë
  Dje, 11:29
 • Shkup,  Skënderbeut, Mavrovka

  Shkup, Skënderbeut, Mavrovka

  Për shitje është një dyqan në tregun e Skënderbeut në Shkup me një sipërfaqe prej 70 m2 dhe një depo të 20m2 në katin e parë

  1 €
  Prishtinë
  Dje, 11:28
 • Moler color's ngjyrosje, rinovime etj,

  Moler color's ngjyrosje, rinovime etj,

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, ofrojmë

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 11:28
 • L01/17/SH SHITET lokali 168m2

  L01/17/SH SHITET lokali 168m2

  SHITET lokali në Lipjan, në rrugën "Isa Olluri". REF: L01/17/SH ✓ 168m katror ✓ Hapsirë parkingu para lokalit. - Lokali do të jetë i gatshëm në Gusht 2017. Çmimi : 1200€/m2 Për më shumë: +377

  1.200 €
  Lipjan
  Dje, 10:40
 • Lokal prej 84m2 ne Gjilan

  Lokal prej 84m2 ne Gjilan

  Shitet lokali në katin e dytë me 84m2 , me lartësi prej 6m. Dyshemeja e lokalit është me pllaka mermeri. Lokali posedon infrastrukturë të plotë dhe është i gatshëm për shfrytëzim . Tualeti është i për

  210.000 €
  Gjilan
  Dje, 10:38
 • Shitet lokali 305m2, te Apollonia ne Fushe Kosov

  Shitet lokali 305m2, te Apollonia ne Fushe Kosov

  Shitet lokali 305m2, Kompleksi Apollonia ne Fushe Kosove, kati perdhese ne rrugen kryesore. Lokali eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi. Qmimi eshte 950 euro per m2, qmimi dis

  950 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 10:38
 • Lokali 120m2 n'Dardani afer nenkalimit Delt

  Lokali 120m2 n'Dardani afer nenkalimit Delt

  Lokali eshte duplex,ka 2 nivele si dhe ka 50m2 terrase me dokumenta.Informata 044 249 654

  250.000 €
  Prishtinë
  Dje, 09:33
 • Shitet lokali 70m2 në Qendër-Sheshi Zahir Pajaziti

  Shitet lokali 70m2 në Qendër-Sheshi Zahir Pajaziti

  Shitet lokali 70m2 në Qendër-Sheshi Zahir Pajaziti. Lokali gjendet në Qendër, afër Sheshit Zahir Pajaziti, ngjitur me Down Town, është tërësisht I renovuar si dhe i lëshuar me qira 800EURO/MUAJ me kon

  175.000 €
  Prishtinë
  Dje, 09:30
 • Shitet lokali afarist 2-katesh ne Aktash!Delta

  Shitet lokali afarist 2-katesh ne Aktash!Delta

  Shiten 2 kate afariste ne rrugen "ish-Dubrovniku", Kati 1 - 214m2 - 1.600€ per m2 Kati 2 - 214m2 - 1.200€ per m2 Pranohet kompensim deri ne 50% te vleres. Informata 044 249 654

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 08:28
 • Objekt 5 katesh 1000m2 me qira ne qender Delta

  Objekt 5 katesh 1000m2 me qira ne qender Delta

  Ofrohet me qira hapesira afariste e cila ndodhet ne qender te qytetit ne rrugen"Bajram Kelmendi".Objekti eshte ndertim i ri dhe ka 5 kate ku secili kat posedon 200m2,eshte e pershtatshme per veprimtar

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 07:38
 • Lokalin ne Pejë 38m2

  Lokalin ne Pejë 38m2

  Shitet lokali ne Pejë te rruga shpetim bojku afer policis Kontakt 044-223-838

  40.000 €
  Pejë
  Dje, 03:28
 • Shitet lokali 82m2 ne qender te hoteli Grand!Delta

  Shitet lokali 82m2 ne qender te hoteli Grand!Delta

  Shitet lokali ne qender te qytetit perballe hotelit"Grand",me siperfaqe prej 82.62 m2.Lokali eshte perdhese e ulet dhe eshte i leshuar me qira me kontrate 3-vjecare,eshte i ndriçuar nga te dy anet dhe

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 02:28
 • Lokali 120m2 n'Dardani afer nenkalimit Delt

  Lokali 120m2 n'Dardani afer nenkalimit Delt

  Lokali eshte duplex,ka 2 nivele si dhe ka 50m2 terrase me dokumenta.Informata 044 249 654

  250.000 €
  Prishtinë
  Dje, 02:28
 • Lokal 160m2 me qira ne Bregun e diellit!Delta

  Lokal 160m2 me qira ne Bregun e diellit!Delta

  Ofrohet me qira per afarizem lokali i cili ndodhet ne "Bregun e diellit"me madhesi 160m2 lokal dhe terrase 170m2.Lokali eshte ne teresi i renovuar me ndriçim te mjaftueshem,ndodhet buze rruges,dhe esh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 00:28
 • LOKAL ME QIRA TE 4 LLULLAT

  LOKAL ME QIRA TE 4 LLULLAT

  Leshohet lokali me qira te 4 Llullat 20 m2,, Viber +377 (44) 300-072 , Viber +386 (49) 139-136. GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social

  130 €
  Prishtinë
  21 mars 23:38
 • Shitet lokali 82m2 ne qender te hoteli Grand!Delta

  Shitet lokali 82m2 ne qender te hoteli Grand!Delta

  Shitet lokali ne qender te qytetit perballe hotelit"Grand",me siperfaqe prej 82.62 m2.Lokali eshte perdhese e ulet dhe eshte i leshuar me qira me kontrate 3-vjecare,eshte i ndriçuar nga te dy anet dhe

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 mars 23:29
 • Lokal me qera ne Emshir 100 euro

  Lokal me qera ne Emshir 100 euro

  Lokal me qera ne Emshir 100 euro Leshohet lokali me qera ne Emshir tek kullat e arabve. Lokali eshte i madhe 30 m2 . Lokali eshte i pershtatshem per zyre dhe veprimtari te ndryshme. Qmimi:100 euro

  100 €
  Prishtinë
  21 mars 23:29
 • Ofrohet per QERA lokali 92 m2 ne Ferizaj

  Ofrohet per QERA lokali 92 m2 ne Ferizaj

  Ofrohet per QERA lokali 92 m2 ne Ferizaj, tek Vizioni-S 1. 92 m2 | Kati perdhese | Uje 24h | Banjo Lokali permban gjithcka qe duhet si: uje 24 ore, rryme, e nxemje qendrore. Lokali ka sipërfaqe 92

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 mars 23:28
 • LOKAL ME QIRA NE LAGJE TE SPITALIT 134m2

  LOKAL ME QIRA NE LAGJE TE SPITALIT 134m2

  Leshohet lokali me qira ne Lagje te spitalit te Super Viva Lokali ka 134 m2 lokali ka banjo Viber +377 (44) 300-072 , Viber +386(49)/139-136. GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB Of

  550 €
  Prishtinë
  21 mars 23:28
 • Shitet lokali 44 m2 ne qendren tregtare,B.Diellit!

  Shitet lokali 44 m2 ne qendren tregtare,B.Diellit!

  Lokali eshte 44m2 neto si dhe terrasen afersisht 20m2. Eshte i renovuar ne vitin 2014 dhe posedon certifikaten e pronesise.Lokali aktualisht eshte i leshuar me qira.Informata 044 249 654

  2.000 €
  Prishtinë
  21 mars 22:43
 • RINI-Shitet Lokali 66m2 Bregu i diellit URGJENT

  RINI-Shitet Lokali 66m2 Bregu i diellit URGJENT

  Shitet lokali 66m2 bregu i diellit lokali gjindet afer furres qerimi(2) perball qendres tregtare lokali ka 66m2 dupell lokal podrumi ika 40m2 perdhesa ka26m2 lokal i gatshem per pun pagesa munet me

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 mars 22:43
 • Shitet lokali 160m2 n'Dardani buze rruges kryesore

  Shitet lokali 160m2 n'Dardani buze rruges kryesore

  Lokali eshte duplex,posedon fleten poseduese,çmimi sipas marreveshjes.Informata 044 249 654

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 mars 22:38
 • Shitet Lokali 102m2 në qender të Prishtines

  Shitet Lokali 102m2 në qender të Prishtines

  Shitet Lokali përdhes i cili ndodhet afer "ish-Restaurant Rugova" ne rrugen kryesore,qiraja e lokalit sillet rreth 1500 Euro.Lokali ka 92m2 ne dokumenta ndersa faktike rreth 102m2.Përkthim i menjëher

  3.800 €
  Prishtinë
  21 mars 22:38
 • Objekt afarist me qera

  Objekt afarist me qera

  Objekti gjendet në rrugen "Dëmshorët E Marevcit" që lidhet me rrugen gjarpërore për Taukbashçe ,Mati I dhe Bregu i Diellit II ( afër shkollës Iliria). Është i përshtatshumë për zyrë,objekti ka hapsi

  130 €
  Prishtinë
  21 mars 22:38
 • Ofroj Lokal Me Qera Te Xhamia e Madhe

  Ofroj Lokal Me Qera Te Xhamia e Madhe

  Lokali gjindet ne rrugen Iliaz Agushi, Konkretisht per balle Xhamise se madhe, rruga eshte e frekuentuar , rruge-arterie e tregut dhe e shkollave Sami Frasheri, Elena Gjika. hapsira eshte 75 m2, ka wc

  350 €
  Prishtinë
  21 mars 22:29
 • Shitet lokali 60m2 ne Bregun e diellit!Delta

  Shitet lokali 60m2 ne Bregun e diellit!Delta

  Shitet lokali ne "Bregun e diellit"ne qendren tregtare,lokali ka metrazh prej 60m2 ne dy nivele,ndodhet ne perdhese.Cmimi per m2 eshte 2600 euro.Informata 044 249 654

  2.600 €
  Prishtinë
  21 mars 22:28