Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  Shitet Lokali 305m² te Apollonia ne Fushe Kosove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 305m² te Apollonia ne Fushe Kosove

  Shitet Lokali 305m², Kompleksi Apollonia ne Fushe Kosove, kati perdhese ne rrugen kryesore. Lokali e

  Fushë Kosovë Sot, 09:40
  950 €
 • 4 foto
  Shitet Lokali 258m², ne Fushe Kosove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 258m², ne Fushe Kosove

  Shitet Lokali 258m² kati perdhese ne Fushe Kosove. Lokali gjindet afer shkolles fillore Mihajl Grame

  Fushë Kosovë Sot, 09:40
  950 €
 • 3 foto
  Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit.

  Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit. Lokali gjendet në lagjen e spitalit, në objektin e

  Prishtinë Sot, 09:40
  109.250 €
 • 3 foto
  LINA SHITET LOKALI 40m2 Rr.AHMET KAQIKU-FR 54/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET LOKALI 40m2 Rr.AHMET KAQIKU-FR 54/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 40m2 Adresa: Rr.Ahmet Kaqiku Pronari: Shqiptarë Dokumentacioni;Në rregul

  Ferizaj Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dy objekte ne Gjilan
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dy objekte ne Gjilan

  Shiten dy objekte ne Gjilan, 8.60 ari me 500m2. Objektet gjinden ne rruge kryesore. Cmimi sipas mar

  Prishtinë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten objektet me hapsire 200m2+150m2+150m2 me 70
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten objektet me hapsire 200m2+150m2+150m2 me 70

  Ofrohen per shitje objektet me hapsire prej 200m2+150m2+150m2 me 70 ari toke ne "Magjistralen Prisht

  Prishtinë Sot, 09:40
  480.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër

  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër me 82.62m2 me dokumentacion , çmimi i qeras mujore es

  Prishtinë Sot, 09:40
  320.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet lokal 95m2 ne shitje ne Arberi !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 95m2 ne shitje ne Arberi !DELTA

  Ofrohet lokal 95m2 ne shitje ne "Arberi" ne nje zone te pershtatshme ku tashme priten te perfundohen

  Prishtinë Sot, 09:39
  225.000 €
 • 8 foto
  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Lipjan Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 500 m2 Kati: Përdhesë Adresa: Lagjja Spitalit Pronari: Shqiptarë dhe doku

  Prishtinë Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Prishtinë Sot, 09:39
  420.000 €
 • 0 foto
  Lokalit te Qafa me 20m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokalit te Qafa me 20m2

  Shitet lokalit te Qafa me 20m2 , Lokali eshte ne katin perdhes eshte i pershtatshem per mobi shop, z

  Prishtinë Sot, 09:39
  75.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali në lagjën Dardania me 30m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në lagjën Dardania me 30m2

  Shitet lokali në lagjën Dardania me 30m2 afër Bastrade çmimi:50.000Euro Nr.kontaktues: 044/670-6

  Prishtinë Sot, 09:39
  50.000 €
 • 0 foto
  Objekti në Fush Kosovë me 1800m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti në Fush Kosovë me 1800m2

  Shitet Objekti në Fush Kosovë me 1800m2 me 10 Ari ne Rr.kryesore çmimi:2.000.000.00 Euro Nr.kont

  Prishtinë Sot, 09:39
  2.000.000 €
 • 6 foto
  LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 110m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhesë dhe ka parkim dhe

  Ferizaj Sot, 09:38
  400 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet OBJEKTI me lokal+3 banesa te Spitali-F
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet OBJEKTI me lokal+3 banesa te Spitali-F

  Shitet: Objekti baza 85 m2 Podrumi 85 m2 Kati -I- Lokal Dhe tre kate banimi Adresaa: Rruga 12 Qer

  Ferizaj Sot, 09:38
  219.000 €
 • 4 foto
  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering

  Shitet Lokali me 50 m2 Rr.12 Qershori Te ingineering Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA

  Ferizaj Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është

  Ferizaj Sot, 09:38
  420.000 €
 • 0 foto
  Objekti në Dragodan me siperfaqe 4000m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti në Dragodan me siperfaqe 4000m2

  Shitet objekti në Dragodan me siperfaqe totale 4000m2 Posedon : Garazhd 700m2 ku mund te parkohe

  Prishtinë Sot, 09:38
  4.000.000 €
 • 1 foto
  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH

  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH Shiten 1.200 metra lokal në Qender të Lipjanit Lokalet sh

  Lipjan Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë (TE KOMUNA) ⭕️Objekti ka një sipërfaqe prej 30m2

  Fushë Kosovë Sot, 09:38
  150 €
 • 10 foto
  Shitet Restauranti fantastik ne Sllatine!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Restauranti fantastik ne Sllatine!Delta

  Shitet Restaurant "KRUJA" i cili gjindet ne Sllatine 12 km larg nga Prishtina Ne restoran brenda ka

  Prishtinë Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Lokali prej 420 m2. Me rrugen muharrem fe
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali prej 420 m2. Me rrugen muharrem fe

  Shitet Lokali prej 420 m2. Me rrugen muharrem fejza ne mati-1 prishtine Cmimi 1500e 1/m2 (me mun

  Prishtinë Sot, 09:38
  1.500 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI NE PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE PRISHTINE

  SHITET lokali në Prishtinë. REF: L19/17/SH - Lokali 160 m2 - 150 m2 tarasë ( në shfrytezim pa pa

  Prishtinë Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokali xhamija e llapit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali xhamija e llapit

  Shitet lokali rruges se pazarit te Xhamia e Llapit ne katin e pare te qendra e inzhinjeringut. Loka

  Prishtinë Sot, 09:37
  12.000 €
 • 0 foto
  Shitet dhe lëshohet me qera lokali në Dragodan
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dhe lëshohet me qera lokali në Dragodan

  Shitet dhe lëshohet me qera lokali me siperfaqe 82.75m2 në lagjën Dragodan çmimi i qeras: 650Euro

  Prishtinë Sot, 09:37
  115.850 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI 588 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 588 M2

  Shitët lokali në Lipjan REF: L14/17/SH - Lokali 588 m2 por me mundësi ndarje. - Në lokacion shumë

  Lipjan Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN 53 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN 53 M2

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L25/17/SH - 53 m2 - Kati 1 - Wc - Ballkon - Lokali është në një po

  Lipjan Sot, 09:37
  850 €
 • 0 foto
  Shitet lokali në Prishtine lgj. Velania prej 75m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Prishtine lgj. Velania prej 75m2

  Shitet lokali në Prishtine lgj. Velania prej 75m2 Siperfaqja -75m2 Lokali eshte ne katin perdhes e

  Prishtinë Sot, 09:37
  850 €
 • 0 foto
  BLEJME LOKAL NE RRUGE KRYESORE
  Lokale / Punetori / Magazina

  BLEJME LOKAL NE RRUGE KRYESORE

  BLEJME LOKAL NE RRUGE KRYESORE PREFEROHEN RRUGET NE QENDER DHE RRETH SAJ POASHTU PREFEROHET EDHE RRU

  Prishtinë Sot, 09:37
  110.000 €
 • 4 foto
  Shitet objekti 1400m2 me 14 ari truall
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet objekti 1400m2 me 14 ari truall

  Shitet Objekti Max Factor me 1400m2 ne 14 ari truall. Objekti gjendet mbrapa Kosova Motors \"Ford\"

  Prishtinë Sot, 09:37
  700.000 €
 • 0 foto
  Shitet fabrika (per Pelet) ne Dobratin
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet fabrika (per Pelet) ne Dobratin

  Shitet fabrika (per Pelet) 600m2 objekt , 34Ari truall ne Dobratin Si dhe ndaras shiten dhe Makina

  Lipjan Sot, 09:37
  250.000 €
 • 3 foto
  Shitet Lokali te Rruga B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali te Rruga B

  Shitet Lokali te Rruga B Lokali gjindet afër Royall Mall dhe ka sipërfaqe prej 130 m² Çmimi: 1200

  Prishtinë Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  (SHITET) LOKAL afër rrugës B të Royali
  Lokale / Punetori / Magazina

  (SHITET) LOKAL afër rrugës B të Royali

  Shitet LOKALI në lagjën e Spitalit - Prishtinë afër rrugës B, rruga Ahmet Gashi përballë Viva Fresh

  Prishtinë Sot, 09:36
  96.000 €
 • 3 foto
  L02/17/SH SHITET lokali 130m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  L02/17/SH SHITET lokali 130m2

  SHITET lokali në Lipjan. REF: L02/17/SH ✓ 130m katror ✓ Hapsirë parkingu para lokalit. - Loka

  Lipjan Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET LOKALI NE FUSHEKOSVE 65 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE FUSHEKOSVE 65 m2

  ⭕️Shitet lokali 65m2 në Fushëkosove afë Shkolles MIHAL GRAMENO ⭕️çmimi 800 euro për m2 ?+377

  Fushë Kosovë Sot, 09:36
  800 €
 • 5 foto
  LINA Objekti me 5ari Rr.Pleshines 49/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA Objekti me 5ari Rr.Pleshines 49/16L

  Shitet: Objekti Adresaa: Rr.Pleshines -Ferizaj Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqipetar N

  Ferizaj Sot, 09:36
  200.000 €
 • 3 foto
  (SHITEN) 2 LOKALE në Lagjën e Spitalit 41m² 49m²
  Lokale / Punetori / Magazina

  (SHITEN) 2 LOKALE në Lagjën e Spitalit 41m² 49m²

  Shiten 2 Lokale në Lagjën e Spitalit rruga Muharrem Fejza, Beqir Kastrati, afër Pozhegut. Kati i për

  Prishtinë Sot, 09:36
  1.200 €
 • 0 foto
  (QIRA) DEPO në Fushë Kosovë nga 100m² - 4500m²
  Lokale / Punetori / Magazina

  (QIRA) DEPO në Fushë Kosovë nga 100m² - 4500m²

  Lëshohet DEPO me Qira në Fushë Kosovë, prapa JUMBO. Sipërfaqja: (nga 100m² deri në 4500m²). Hapësi

  Prishtinë Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokal 103m2 ne shitje te Qafa !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 103m2 ne shitje te Qafa !DELTA

  Ofrohet lokal 103m2 ne shitje te "Qafa" saktesisht ne Qendren Tregtare Lokali ndodhet ne katin e par

  Prishtinë Sot, 09:36
  220.000 €
 • 2 foto
  SHITEN DY LOKALE NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN DY LOKALE NE LIPJAN

  SHITEN dy lokale afariste në Lipjan. REF: L09/17/sh ✓ Lokali 1 :160.66 m2 -----------------

  Lipjan Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L24/17/SH - 75 m2 - Kati 1 - 10m ( pjesa ballore) x7.5 - Wc - Bal

  Lipjan Sot, 09:36
  950 €
 • 7 foto
  LËSHOHET LOKALI ME QERA NË KALABRI
  Lokale / Punetori / Magazina

  LËSHOHET LOKALI ME QERA NË KALABRI

  Lëshohet lokali me qera në kalabri ( te banesat e arabve) Lokali plotëson të gjitha kushtet për bi

  Prishtinë Sot, 09:36
  200 €
 • 3 foto
  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;35m2 Kati;Pëdhesë Adresa; Rexhep Bislimi- te Eurogoma Infrastrukturë;E ko

  Ferizaj Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne Bregun
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne Bregun

  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne "Bregun e Diellit" saktesisht ne rrugen "Armend Daci" afe

  Prishtinë Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L18/17/SH - Lokali 87 m2 - 2 banjo - 156 m

  Lipjan Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet lokali ne matin 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali ne matin 1

  Shitet lokali ne matin 1 Rr. Muharrem Fejza 74 m2 , lokali ka nyjen sanitare pluz kuzhinen, terasen

  Prishtinë Sot, 09:35
  80.000 €
 • 3 foto
  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr
  Lokale / Punetori / Magazina

  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr

  Shitet Objekti ne Fshatin Talinovc Rreth rruges Kryesore,Objekti ka 480m2 hapsir punuese ka 2 Dhoma

  Ferizaj Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH - Lokali 80 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET LOKALI 126m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 126m2

  SHITET LOKALI nr.05 në Lagjën Arbëria - #Prishtinë (Alb-Design) REF: L04/18/SH - 126 m2 Çmimi: 190

  Prishtinë Sot, 09:35
  1.900 €