Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  Jepet Dyqan me Qera ne Ali Demi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet Dyqan me Qera ne Ali Demi

  Jepet me qera dyqan ne Ali Demi prane shkolles 1 Maj perball me tunelin.Dyqani eshte 35m katror dhe

  Tiranë Dje, 23:35
  4 Lek
 • 1 foto
  Truall per ndertim 500m
  Lokale / Punetori / Magazina

  Truall per ndertim 500m

  Shitet Truall per ndertim magazinash dhe ndertimesh per banime. Okazion

  Durrës 19 shkurt 23:30
  99.000 €
 • 3 foto
  objekt biznesi me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  objekt biznesi me qera

  jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. s

  Tiranë 16 shkurt 10:10
  460 €
 • 3 foto
  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane

  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,njesia administrative Petrele,Bashkia Tirane.Objekti ndodhet buze r

  Tiranë 15 shkurt 05:04
  150.000 €
 • 0 foto
  Shitet ambjent biznesi ne Kinostudio
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ambjent biznesi ne Kinostudio

  Shitet ambjent biznesi ne zonen e Kinostudios.Ambjenti eshte i ndare ne dy dyqane me siperfaqe njer

  Tiranë 14 shkurt 19:51
  70.000 €
 • 2 foto
  Qera Kapanon (2×1000)10 metra lartesi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Qera Kapanon (2×1000)10 metra lartesi

  Jepen me qera dy kapanone nga 1000m2 secili me lartesi 10 metra .Me Vinxh levizes. Kontakt: 0682919

  Durrës 13 shkurt 17:30
  2.000 €
 • 1 foto
  SHITET AMBJENT 37 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET AMBJENT 37 M2

  Shitet dyqan tek "Rruga e Durrësit". Ambienti ndodhet në katin 0 , 37 M2 NE DOKUMENTA. Dyqani ka sip

  Tiranë 5 shkurt 16:06
  90.000 €
 • 4 foto
  🏠 Jepet me qira Ambient biznesit 100m2 kati 2
  Lokale / Punetori / Magazina

  🏠 Jepet me qira Ambient biznesit 100m2 kati 2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira Ambient biznesit 100m2 kati 2 I pershtatshem per zyra , Klinike De

  Shkodër 28 janar 15:55
  500 €
 • 6 foto
  Kapanon dhe ambjent biznesi me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kapanon dhe ambjent biznesi me qera

  Jepet kapanon me qera ne rrugen dytesore te autostrades Durres-Tirane perball Aurora Group. Kapanon

  Tiranë 27 janar 18:46
  1.000 €
 • 6 foto
  Ambjente biznesi me qera per cdo loj biznesi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ambjente biznesi me qera per cdo loj biznesi

  Jepen me qera amjente biznesi ne zonen industriale ne Kashar prane Coca Cola. Kati 0 me hyrje per ma

  Tiranë 27 janar 18:29
  3 €
 • 3 foto
  Magazine me qera prane City Park
  Lokale / Punetori / Magazina

  Magazine me qera prane City Park

  Magazine me qera me super cmim. 1000m2 cmimmi 1400euro\totale pa perfsire taksat. Ambjenti ndodhet p

  Tiranë 25 janar 15:46
  1.400 €
 • 3 foto
  Super Magazine me qera e pershtatshme per cdo lloj biznesi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Super Magazine me qera e pershtatshme per cdo lloj biznesi

  Jepet super magazine me Qera, ne Mezez shume prane Top Channel., 1300 m2, 4.8m e larte. Ambjenti esh

  Tiranë 25 janar 15:28
  3.900 €
 • 6 foto
  🔥Shitet Biznes🍺🍸🍹 Bar Kafe ne 🌊☀️Velipoje
  Lokale / Punetori / Magazina

  🔥Shitet Biznes🍺🍸🍹 Bar Kafe ne 🌊☀️Velipoje

  🆕Lisitm i ri! 🔥Shitet Biznes🍺🍸🍹 Bar Kafe ne 🌊☀️Velipoje ✅Biznesi eshte me leje Shfrytezimi per

  Shkodër 23 janar 15:21
  24.700 €
 • 0 foto
  Si Era- Të shpejtë dhe profesional
  Lokale / Punetori / Magazina

  Si Era- Të shpejtë dhe profesional

  mobilje te ndryshme

  Tiranë 19 janar 09:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyqan SHITET ose Nderrim Tirane Rr Qemal Stafa
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan SHITET ose Nderrim Tirane Rr Qemal Stafa

  - Rr. Qemal Stafa 105 m2 SHITET ose Jepet Qira 100 metra siper shkolles Kuqe Dyqani jepet per Klinik

  Tiranë 16 janar 08:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Lokale / Punetori / Magazina

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Elbasan 15 janar 17:53
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Lokale / Punetori / Magazina

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Kukës 15 janar 16:25
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Lokale / Punetori / Magazina

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Tepelenë 15 janar 13:05
  1.000.000 €
 • 1 foto
  Ambjente ne hyrje te qytetit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ambjente ne hyrje te qytetit

  Shiten ambjente ne hyrje te Durresit, zona ujesjellesit. Kati 0. Ndertim Cilesor. Ambjentet jane m

  Durrës 14 janar 21:30
  1.000 €
 • 6 foto
  Kapanon me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kapanon me qera

  📌 Pozicionohet ne Autostraden Tirane - Durres 📐 Siperfaqja 1300m² 📌 Fasade Xhami 👌 I ndare ne dy a

  Durrës 14 janar 21:01
  2.300 €
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve shpejt dhe me siguri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Oferta e huasë midis individëve shpejt dhe me siguri

  MIRËMBRËMA . Veçanërisht në nevojë për ndihmë urgjente nga një strukturë private që ofron shërbimet

  Durrës 13 janar 22:42
  50.000 €
 • 1 foto
  Lokal prane qendres
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal prane qendres

  Shiten ambjente biznesesh ne qender te qytetit dhe prane qendres duke filluar me 2000 euro per m. A

  Durrës 12 janar 21:19
  2.500 €
 • 1 foto
  Hotel ne qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Hotel ne qender

  Shitet strukture hoteli ne qender e cila ofron pamje piktoreskte te qytetit. Hoteli ka 14 dhoma 2 s

  Durrës 9 janar 00:38
  1.500.000 €
 • 1 foto
  Hotel ne shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Hotel ne shitje

  Shitet Hotel ne Qender per arsyje emigrimi. Hoteli eshte ne gjendje pune. Ndodhet ne qender te qyt

  Sarandë 9 janar 00:32
  490.000 €
 • 2 foto
  Okazion ambjent 90m
  Lokale / Punetori / Magazina

  Okazion ambjent 90m

  Shitet ambjent komercial prane gjimnazit Gjergj Kastriotit. Ambjenti eshte 90m. Ndertim i ri kati

  Durrës 8 janar 22:55
  35.000 €
 • 1 foto
  Ofertë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë

  Nuk mund të besoj se me të vërtetë ekziston një person i ndershëm i shoqërueshëm dhe bujar Shumë

  Tiranë 18 dhjetor 02:30
  10 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje me sipërfaqe 193.2 m². Ambienti ka loka

  Lushnjë 17 dhjetor 09:30
  50.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET DYQAN NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet dyqan me sipërfaqe 28 m² në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Dyqani ka lokacion të favor

  Lushnjë 16 dhjetor 15:05
  55.000 €
 • 7 foto
  SHITET DYQANI NË KORÇË
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET DYQANI NË KORÇË

  Shitet ambient biznesi në Korçë me sipërfaqe totale 56 m². Ambienti organizohet në ambientin e brend

  Korçë 14 dhjetor 11:18
  1.300 €
 • 9 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË QËNDËR TË LUSHNJES
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA DYQAN NË QËNDËR TË LUSHNJES

  Jepet me qira dyqan në qëndër të Lushnjes, me sipërfaqe totale230m². Ambienti organizohet në ambient

  Lushnjë 12 dhjetor 15:38
  1.000.000 Lek
 • 9 foto
  SHITET DYQAN NË QËNDËR TË LUSHNJES
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET DYQAN NË QËNDËR TË LUSHNJES

  Shitet dyqan në qëndër të Lushnjes, me sipërfaqe totale 230m². Ambienti organizohet në ambientin e b

  Lushnjë 12 dhjetor 15:28
  276.000 €
 • 9 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa është 109 m² me lokacion të

  Lushnjë 11 dhjetor 17:55
  200 €
 • 4 foto
  JEPET DYQAN ME QIRA TEK ZONË INDUSTRIALE KORÇË
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET DYQAN ME QIRA TEK ZONË INDUSTRIALE KORÇË

  Jepet me qira dyqan në zona industriale Korçë, me sipërfaqe totale 320 m². Ambienti organizohet në a

  Korçë 10 dhjetor 10:14
  1.300 €
 • 2 foto
  Jepet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qera

  Ambient 40m2 prane stadiumit Dinamo

  Tiranë 8 dhjetor 16:49
  200 €
 • 0 foto
  Shitet ambjent biznesi te rruga e Durresit prane Kafe Flora
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ambjent biznesi te rruga e Durresit prane Kafe Flora

  Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 20 m2 terruga e Durresit,prane Kafe Flora.Dyqani eshte me hipote

  Tiranë 8 dhjetor 06:37
  160.000 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË QENDËR TË DIVJAKËS
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA DYQAN NË QENDËR TË DIVJAKËS

  Jepet me Qira dyqani për arsye emigracioni dhe me një cmim tepër të arsyeshëm në Divjakë, pranë Shko

  Lushnjë 5 dhjetor 16:24
  30.000 Lek
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ambienti është 77 m², ndodhet në anë të B

  Lushnjë 5 dhjetor 16:07
  25.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore me sipërfa

  Lushnjë 5 dhjetor 12:56
  1.500 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Jepet me qira ambjent biznesi në lagjen Çlirim, Lushnje. Sipërfaqa është 518.9 m² me lokacion të fa

  Lushnjë 3 dhjetor 17:03
  100.000 Lek
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Jepet me qira dyqan në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e dyqanit është 22.5 m², i përshtatshë

  Lushnjë 3 dhjetor 16:11
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Veshje online
  Lokale / Punetori / Magazina

  Veshje online

  Shiten produkte veshje te ndryshme me cmime te arshyshme cdo gje origjinale..Add tone e gjeni ne fac

  Tiranë 30 nëntor 22:45
  1.200 Lek
 • 2 foto
  Ndertes biznesi okazion
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ndertes biznesi okazion

  Truall 220m² Ndertesa:100m² Lartesia 4m Shitet per arsye emigrimi..! cel:0️⃣6️⃣8️⃣2️⃣7️⃣8️⃣0️⃣6

  Korçë 19 nëntor 12:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Jepet me qira ambjent biznesi në lagjen Çlirim, Lushnje. Sipërfaqa është 518.9 m² me lokacion të fa

  Lushnjë 16 nëntor 08:48
  1.000.000 Lek
 • 1 foto
  Ofertë e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë e shpejtë dhe shumë e besueshme

  Përshëndetje zonja dhe zotërinj Keni nevojë për financim për fillimin e një projekti të ri? një

  Tiranë 3 nëntor 01:55
  100 €
 • 3 foto
  Okazion ndertese biznesi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Okazion ndertese biznesi

  Shitet ndertese biznesi 4m e larte 220m² per arsye emigrimi cel.0682780622

  Korçë 27 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET AMBJNET
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET AMBJNET

  Shitet ambient, në Golem, buzë detit . Ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 100m2 dhe 6 m2 hap

  Tiranë 11 tetor 19:45
  150.000 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN TEK TREGU ELEKTRIK !
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA DYQAN TEK TREGU ELEKTRIK !

  Jepet me qira ambient komercial per biznes me siperfaqe 20 m2 tek Tregu Elektrik , dyqani ndodhet ne

  Tiranë 11 tetor 12:38
  200 €
 • 0 foto
  Jap magazine me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jap magazine me qera

  Jap magazine me qera: siperfaqja 509 m2, lartesia 4.2 m, korent trefazor. Bashkengjitur magazines es

  Tiranë 7 tetor 16:32
  140.000 Lek
 • 1 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira dyqan në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa totale është 31 m², e organizuar në 1

  Lushnjë 4 tetor 12:14
  15.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet dyqan në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa totale është 31 m², e organizuar në 1 dhomë

  Lushnjë 4 tetor 11:56
  6.000.000 Lek