Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 3 foto
  Lokal 160m2 me qira ne Bregun e diellit!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 160m2 me qira ne Bregun e diellit!Delta

  Ofrohet me qira per afarizem lokali i cili ndodhet ne "Bregun e diellit"me madhesi 160m2 lokal dhe t

  Prishtinë 10 nëntor 02:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokalet ne qendren tregtare Nartel Center
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokalet ne qendren tregtare Nartel Center

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë 10 nëntor 02:10
  2.000 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA insekte buba dezinfektim
  Sherbime

  BUBASHFABA insekte buba dezinfektim

  viber +37744550009 per prishtine Bejme shfarosjen e bubashfabave me garancion 6 muje EURO ME GELL

  Prishtinë 10 nëntor 01:24
  1 €
 • 1 foto
  Rafta mer shitoe (minimarkete)
  Makineri dhe inventare

  Rafta mer shitoe (minimarkete)

  Shiten raftat te murit 10 m dhe te mesit 11m .qmimi 1400 eu kkmplet. Inf ne tel ose viber 044129189

  Prishtinë 10 nëntor 01:03
  1.400 €
 • 0 foto
  KURS PERCOREL,PHOTOSHOP,PREMIERE,CINEMA 4D
  Sherbime

  KURS PERCOREL,PHOTOSHOP,PREMIERE,CINEMA 4D

  Rezervo: 044 180 081 Viber/WhatsApp ? SUPERINTENSIV - ME KONTRATË PUNE ✅ ? INTENSIV - ME PUNËSIM O

  Prishtinë 10 nëntor 00:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  XEROX 700 me finisher. ( URGJENT )
  Makineri dhe inventare

  XEROX 700 me finisher. ( URGJENT )

  Shitet Xerox 700 ne gjendje te rregullt eshte me finisher.

  Prishtinë 10 nëntor 00:42
  4.450 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ELEMINIM ME GARANCION
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ELEMINIM ME GARANCION

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA

  Prishtinë 10 nëntor 00:30
  1 €
 • 7 foto
  Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H
  Sherbime

  Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel me Klime dhe ne gjendje te rregull

  Prishtinë 10 nëntor 00:19
  30 €
 • 3 foto
  Shitet Lokali 23 m2. ne afer rruges B.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 23 m2. ne afer rruges B.

  Shite Lokali afer rruges B . 23 m2 qmimi 1900 euro per m2.

  Prishtinë 10 nëntor 00:16
  1.900 €
 • 10 foto
  N.SH. AF-KRISTAL
  Sherbime

  N.SH. AF-KRISTAL

  Kompania AF Kristal ofronë shërbime për pastrimin e banesave, shtëpive, zyreve, lokaleve dhe pastrim

  Prishtinë 9 nëntor 23:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet lokali 100m2 ne lagjen Tophane +Parking
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 100m2 ne lagjen Tophane +Parking

  Lokali gjendet ne lagjen Tophane, eshte ne katin perdhes, ka 100m2, lartesi 3.75m, Posedon nxemjen d

  Prishtinë 9 nëntor 23:22
  120.000 €
 • 0 foto
  Moler gipser
  Sherbime

  Moler gipser

  Ngjyr Dekoree Gled Knauf Fasada Izolime

  Prishtinë 9 nëntor 23:20
  1 €
 • 0 foto
  Maqin per paketimin e pijatave te plastikes
  Makineri dhe inventare

  Maqin per paketimin e pijatave te plastikes

  Maqin pe paketimin e kutijave dhe pijatave te plastikes edhe jan 2 topa plastik per mbyllje nga 800

  Prishtinë 9 nëntor 23:05
  350 €
 • 1 foto
  Frotez per pasta
  Makineri dhe inventare

  Frotez per pasta

  Frotez elektrike per zirje te pastave e shum gjerave te tjera e rdhur nga anglia Ju lutem kontakto

  Prishtinë 9 nëntor 22:57
  250 €
 • 2 foto
  Ipet lokali ose depo me qera ne Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet lokali ose depo me qera ne Prishtine

  Gjindet ne Bregun e diellit te xhambazt afer bankes Rajfajzen.40m. Mund të përdoret edhe për kafiq,d

  Prishtinë 9 nëntor 22:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  punojm me bagera
  Sherbime

  punojm me bagera

  punomj me bagera te mdhej e te vogel ose me skip bejm prishjen e shtepijav te vjetra bejm rrafshim

  Prishtinë 9 nëntor 18:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  USB RFID lexues i kartelave125khz
  Makineri dhe inventare

  USB RFID lexues i kartelave125khz

  USB RFID Contactless Proximity Smart Card Reader Brand New 125Khz EM4100 Për më shumë informata viz

  Prishtinë 9 nëntor 17:54
  27 €
 • 0 foto
  SHES REKLAMA TAVOLINA KARRIKE
  Makineri dhe inventare

  SHES REKLAMA TAVOLINA KARRIKE

  Shes Reklamen digjitale, Wifi sistem, multifunksionale, me dimensione 1.00m x 0.20m. Shes Tavolina

  Prishtinë 9 nëntor 17:02
  30 €
 • 4 foto
  Shes ose nderroj te Shkembi Kavajes ne Durres
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes ose nderroj te Shkembi Kavajes ne Durres

  Ne Durres, Shes(ose me qera) ose Nderroj me apartamente ne Tirane ose Durres ambient biznesi ne Dur

  Prishtinë 9 nëntor 15:42
  70.000 €
 • 4 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSE

  Prishtinë 9 nëntor 15:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LESHOHET LOKALI ME QERA RRUGES KRYESORE PER GERMI
  Lokale / Punetori / Magazina

  LESHOHET LOKALI ME QERA RRUGES KRYESORE PER GERMI

  Leshohet lokali me qera rruges kryesore per germi afro 180 m2. Lokali eshte i pershtatshem per qdo l

  Prishtinë 9 nëntor 11:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal 72 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 72 m2

  shes lokalin 72 m2 ne perfundim e siper ,lokali gjendet ne lagjen e muhagjereve

  Prishtinë 9 nëntor 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejm doganimin e automjeteve dhe mallrave
  Sherbime

  Bejm doganimin e automjeteve dhe mallrave

  Agjension Doganor Bejm doganimin dhe zhdoganimin ( Shpedicion ) e mallrave dhe veturave te cilat imp

  Prishtinë 9 nëntor 08:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karriga dhe tavolina me qera per Dasma dhe Ahengje
  Sherbime

  Karriga dhe tavolina me qera per Dasma dhe Ahengje

  Karrika dhe Tavolina me qira per Darsma dhe Ahengje te ndryshme, per ambiente te jashtme apo te mbre

  Prishtinë 9 nëntor 08:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 4 Playstation 3-sh me qip
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes 4 Playstation 3-sh me qip

  Shes 5 kompleta Playstation 3-sh me qip Te gjithe sonat posedojne qip me lojera te ndryshme 10 kont

  Prishtinë 8 nëntor 22:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri per punime llamarine
  Makineri dhe inventare

  Makineri per punime llamarine

  shitet makineri per mbuloj me dy procese , kthen nga 0.2 mm deri ne 0.8mm trashesi me shpetesi 25m

  Prishtinë 8 nëntor 21:01
  14.000 €
 • 11 foto
  shiten paisijet
  Makineri dhe inventare

  shiten paisijet

  frigorif llavaman mikser skara maqinkaqkavalli vittin

  Prishtinë 8 nëntor 20:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten dy frizat
  Makineri dhe inventare

  Shiten dy frizat

  Frizi imadh dimenzionet 2 me 1 kushton 450euro vjen edhe me dy dollapa anasht frizit Frizi tjeter me

  Prishtinë 8 nëntor 20:29
  450.200 €
 • 3 foto
  Shesum duj teteline
  Kafshe ferme

  Shesum duj teteline

  Shesum duj teline

  Prishtinë 8 nëntor 20:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  fotokopje Ricoh
  Makineri dhe inventare

  fotokopje Ricoh

  makina fotokopje Ricoh modele te reja nga anglia me garancion vetem nje muaj te perdorura

  Prishtinë 8 nëntor 19:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bëjmë shpërndarjen e fletushkave apo brshurave
  Sherbime

  Bëjmë shpërndarjen e fletushkave apo brshurave

  Ne jemi një compani qe veprojmë qe 5 vite ne Kosovē. Kryesisht ofrojmë keto shërbimë: Bëjmë shpërn

  Prishtinë 8 nëntor 18:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rafta per lokale
  Makineri dhe inventare

  Rafta per lokale

  Rafter jane ne gjendje perfekte .

  Prishtinë 8 nëntor 17:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Krejt cka të duhet për me hi në punë është një CV e mirë
  Sherbime

  Krejt cka të duhet për me hi në punë është një CV e mirë

  CV-ja është dokumenti i parë që ju nevojitet për punësim, fitim të çmimeve, bursave, shkollim etj.

  Prishtinë 8 nëntor 17:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten dyert 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  Kafshe ferme

  Shiten dyert 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

  SHiten 3 dyer shum te mira pa vrejtje .

  Prishtinë 8 nëntor 17:26
  270 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Kafshe ferme

  oferte falas,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 orë A po kërkoni për një kredi parash për të real

  Prishtinë 8 nëntor 15:35
  30.000 €
 • 1 foto
  oferte falas
  Sherbime

  oferte falas

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 orë A po kërkoni për një kredi parash për të real

  Prishtinë 8 nëntor 15:33
  3.000 €
 • 1 foto
  Oxhak Pastrues Prishtine
  Sherbime

  Oxhak Pastrues Prishtine

  Pastrojme Oxhaqet Kaldajat e nxemjeve qendrore Kaminat Info:tel dhe viber 044 316 311

  Prishtinë 8 nëntor 15:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TRANSPORT NGA EUROPA
  Sherbime

  TRANSPORT NGA EUROPA

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet: * Europe - Skanidavi . * Gjermani, Belgjik, Hola

  Prishtinë 8 nëntor 14:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter i rrymes dhe ujit
  Sherbime

  mjeshter i rrymes dhe ujit

  kryejm te gjitha punet me rrym dhe uje

  Prishtinë 8 nëntor 12:24
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit rrymes dhe kanalizimit
  Sherbime

  mjeshter i ujit rrymes dhe kanalizimit

  ryejm te jgitha puent me uje rrym dh ekanlizim

  Prishtinë 8 nëntor 12:07
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit kanalizimit dhe sanitaris
  Sherbime

  mjeshter i ujit kanalizimit dhe sanitaris

  kryem te gjitha punet me uj kaniizm dh esanitari

  Prishtinë 8 nëntor 12:07
  10 €
 • 4 foto
  Trafika me qera ne Lagje te Spitalit(Prishtinë)
  Lokale / Punetori / Magazina

  Trafika me qera ne Lagje te Spitalit(Prishtinë)

  Leshohet trafika me qera ne Prishtine ne Lagjen e Spitalit brena oborrit te QKUK, vendi eshte mjaft

  Prishtinë 8 nëntor 11:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shesim :VIQA;MSHTJERRA ; EDHA ; KINGJA ; DHI ;DELE
  Kafshe ferme

  Shesim :VIQA;MSHTJERRA ; EDHA ; KINGJA ; DHI ;DELE

  Te gjitha te rritura ne natyre , nuk i kemi ushqyer ne shtalle qendrojn 24 ore ne mal. Pra kush ja d

  Prishtinë 8 nëntor 11:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal me qira-Rr.B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira-Rr.B

  Leshohet lokali me qira ne rrugen B, te Maxi 24h i pershtashem per cdo lloj veprimtarie. Siperfaqja

  Prishtinë 8 nëntor 10:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 8 nëntor 10:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON
  Sherbime

  DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 8 nëntor 10:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal

  BLEJ LOKAL NE PRISHTINE TE JETE NE KATIN PERDHES DHE NE VEND TE FREKFENTUAR.

  Prishtinë 8 nëntor 09:15
  100.000 €
 • 11 foto
  Sherbime me AutoVinq Auto Kran 10-200 ton
  Sherbime

  Sherbime me AutoVinq Auto Kran 10-200 ton

  Bejme Sherbime me Auto Kran nga 10 deri 100 ton, Mobil Cran, Ngritjen e peshave te renda, levizjen m

  Prishtinë 8 nëntor 08:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 8 nëntor 08:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejm shfarosjen e bubashfabav garancijon 6 muj
  Sherbime

  Bejm shfarosjen e bubashfabav garancijon 6 muj

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 8 nëntor 07:57
  Me Marrveshje