Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  Industriale lavatrice larje I RI - NEW
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje I RI - NEW

  Për shitje: Profesionalnu perilicu rublja FAGOR LAP10 - 10 kg - Greenje na struju (6 KW) - Centrif

  Prishtinë 7 dhjetor 10:20
  3.300 €
 • 11 foto
  Industriale lavatrice larje Miele
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje Miele

  Shitet një gamë profesionale të markës profesionale Miele Professional në botë. Në magazinë: Lavat

  Prishtinë 7 dhjetor 10:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale tharse - tharese MIELE PROFESSIONAL
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharse - tharese MIELE PROFESSIONAL

  Ne shitje: Profesionale Tharëse Profesionale - Miele PT7331 EL - 13/16 kg - Ngrohje elektrike - 17

  Prishtinë 7 dhjetor 10:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional
  Makineri dhe inventare

  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional

  Makina profesionale larëse për shitje nga markave të famshme botërore. - Nga 7 deri në 80 kg - Miel

  Prishtinë 7 dhjetor 10:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Industriale lavatrice larje Electrolux 13/18/24 kg
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje Electrolux 13/18/24 kg

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale Electrolux W3130H / 4180H - 13/18/24 kg - Rryma elektrike (1

  Prishtinë 7 dhjetor 10:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Industriale lavatrice larje pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje pastrim kimik

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale MIELE PW 6167 EL - 16 kg - Ngrohja e energjisë elektrike (18

  Prishtinë 7 dhjetor 10:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Industriale lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje

  Ne shitje: Lavatrice profesionale Primus FS16 - 2011 vit - 16 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga

  Prishtinë 7 dhjetor 10:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale makina lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale makina lavatrice larje

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale MIELE PW 6321 EL - 32 kg - Ngrohje elektrike aktuale (30 KW

  Prishtinë 7 dhjetor 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Industriale lavatrice larje pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje pastrim kimik

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Girbau HS6017 - 18 kg - Rryma elektrike (15 KW) - Centrifug

  Prishtinë 7 dhjetor 10:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina lavatrice larje Primus FS16
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice larje Primus FS16

  Ne shitje: Lavatrice profesionale Primus FS16 - 2011 vit - 16 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga

  Prishtinë 7 dhjetor 10:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera
  Sherbime

  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera

  -Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave) -Me gypa te Plastikes Fi ø140, ø160, ø175 , ø200 -Me gypa te beton

  Prishtinë 7 dhjetor 10:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet interier komplet per butik.
  Makineri dhe inventare

  Shitet interier komplet per butik.

  Interier komplet, 4 kuklla, shank, ndriqim, reklama,+ 300 varese te drurit.

  Prishtinë 7 dhjetor 09:56
  1.800 €
 • 9 foto
  Fllanza japoneze
  Kafshe ferme

  Fllanza japoneze

  Gjithashtu kemi edhe veze te fresketa te fllanzave 3€- 30copa. Fllanza japoneze Cmimi është 2€ për

  Prishtinë 7 dhjetor 09:52
  2 €
 • 2 foto
  Niple pojilice - pipe
  Kafshe ferme

  Niple pojilice - pipe

  Prodajem niple pojilice za kokoske i prepelice 1.5e komad Takodje i ugradjujem niple po dogovoru. za

  Prishtinë 7 dhjetor 09:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  zogj fllanza 0.50cent
  Kafshe ferme

  zogj fllanza 0.50cent

  Pilici japanskih prepelica od 3-7dana 0.50centi Zogj fllanza japanoze 3-7dite 0.50centi Moguc svaki

  Prishtinë 7 dhjetor 09:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorna testera motorka
  Kafshe ferme

  Motorna testera motorka

  Prodajem novu motornu testeru koriscena samo za rezanje grana sitno nesto. Mac i lanac su fabricki n

  Prishtinë 7 dhjetor 09:42
  250 €
 • 0 foto
  Program i avancuar per menaxhim te restoranit
  Biznes ne shitje / me qera

  Program i avancuar per menaxhim te restoranit

  Shesim softuerin/programin e avancuar per menaxhim te bareve/lokaleve (restorant, kafiteri, embeltor

  Prishtinë 7 dhjetor 09:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Instalim i programit per market barnatore..
  Biznes ne shitje / me qera

  Instalim i programit per market barnatore..

  Bejme instalime te programit per menaxhim te shitjes ne Shitore (market), Butik, Barnatore, Librari,

  Prishtinë 7 dhjetor 09:25
  10 €
 • 1 foto
  Shitet disa sirtarë në rrotë me nga 3 fioka
  Makineri dhe inventare

  Shitet disa sirtarë në rrotë me nga 3 fioka

  Jane nga iverica e bardhe trashesi 2.2cm. Dimenzionet 40cm gjeresia, 60cm lartesia + 3cm rrotet, 50c

  Prishtinë 7 dhjetor 09:24
  40 €
 • 0 foto
  Inventer TrippLite 6000W, 48V (4x12V), APSX6048VR
  Makineri dhe inventare

  Inventer TrippLite 6000W, 48V (4x12V), APSX6048VR

  https://www.tripplite.com/6000w-powerverter-aps-x-series-48vdc-208-230v-inverter-charger-pure-sine-w

  Prishtinë 7 dhjetor 09:24
  1.100 €
 • 5 foto
  Drejtori
  Lokale / Punetori / Magazina

  Drejtori

  Aaassaasaw

  Prishtinë 7 dhjetor 08:27
  1 €
 • 2 foto
  Roland XF 640
  Makineri dhe inventare

  Roland XF 640

  Shes Plotterin Roland XF 640 në gjendje shumë të mirë. Plotteri momentalisht është në Zvicer. Në qmi

  Prishtinë 7 dhjetor 07:43
  8.500 €
 • 3 foto
  Lokal ne Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal ne Prishtine

  investo e bleji vetit lokal

  Prishtinë 7 dhjetor 07:20
  999 €
 • 3 foto
  Shiten Lokale ne Nartel Center, Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten Lokale ne Nartel Center, Prishtine

  Shiten Lokale luksoze me dizajne unike dhe moderne ne Nartel center , ne qender te Prishtines. Kati

  Prishtinë 7 dhjetor 06:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këtu është Email-i i tij: besharaebra@gmail.com
  Lokale / Punetori / Magazina

  Këtu është Email-i i tij: [email protected]

  hi Unë jam zonja LEONIE NION që po kërkoj kredi për më shumë se një javë. Unë u mashtrova një herë

  Prishtinë 7 dhjetor 02:11
  10 €
 • 1 foto
  Oferta e huadhënies Testimoniale Live dhe Amazing
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e huadhënies Testimoniale Live dhe Amazing

  Përshëndetje Do të ishte e padrejtë për mua të mos e lavdëroja atë që më lejoi të merrte një kredi

  Prishtinë 7 dhjetor 02:03
  20 €
 • 1 foto
  Lajm i mirë për ju
  Makineri dhe inventare

  Lajm i mirë për ju

  E prezantoj vetveten se është Gintare Caplikaite, ka shumë mashtrim në ofertat e huasë midis veçantë

  Prishtinë 7 dhjetor 01:39
  10 €
 • 1 foto
  Dhjetor 2019 deshmitare e huase
  Kafshe ferme

  Dhjetor 2019 deshmitare e huase

  Dëshmia e një kredie midis një individi privat Unë dëshmoj për atë që më bëri gruaja besharaebra e

  Prishtinë 7 dhjetor 01:07
  12 €
 • 1 foto
  Oferta e mahnitshme e huasë
  Sherbime

  Oferta e mahnitshme e huasë

  Te dashur miq Unë jam zonja ARLETTE HUMER Unë kam qenë scammed disa herë në hulumtimin tim të kr

  Prishtinë 7 dhjetor 00:57
  100 €
 • 1 foto
  Oferta e mahnitshme e huasë e marrë midis individëve të ndershëm
  Punesime

  Oferta e mahnitshme e huasë e marrë midis individëve të ndershëm

  Hello Ladies and Gentlemen, Are you in urgent need of a business loan, personal loan or mortgage loa

  Prishtinë 7 dhjetor 00:53
  100 €
 • 1 foto
  AUTO TAXI AEROPORT SHKUPIT,PRISHTINES,TIRANES
  Sherbime

  AUTO TAXI AEROPORT SHKUPIT,PRISHTINES,TIRANES

  AUTO TAXI PER AEROPORT SHKUPIT, PRISHTINES, TIRANES, DHE NEPER GJITH QYTETET E KOSOVES VETURA K

  Prishtinë 6 dhjetor 20:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 4 Playstation 3-sh me qip
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes 4 Playstation 3-sh me qip

  Shes 5 kompleta Playstation 3-sh me qip Te gjithe sonat posedojne qip me lojera te ndryshme 10 kont

  Prishtinë 6 dhjetor 20:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moler gipser
  Sherbime

  Moler gipser

  Ngjyr Dekoree Gled Knauf Fasada Izolime

  Prishtinë 6 dhjetor 19:51
  1 €
 • 14 foto
  Bejme rregullimin e oborreve me kubeza
  Sherbime

  Bejme rregullimin e oborreve me kubeza

  Bejme montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjitheashtu bejm mbjelljen e barit natyra

  Prishtinë 6 dhjetor 19:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  (SHATORA ME NXEMJE ME QERA KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Biznes ne shitje / me qera

  (SHATORA ME NXEMJE ME QERA KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 viber +38344280873

  Prishtinë 6 dhjetor 19:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  (SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Sherbime

  (SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatroa karrika dhe tavolina muni me thirr ne gjdo koh ne nr 044280873 viber +38344280

  Prishtinë 6 dhjetor 19:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  (TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Sherbime

  (TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim ne sherbim tenda karrika tavolina 044280873 viber 0038344280873

  Prishtinë 6 dhjetor 19:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  (TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Biznes ne shitje / me qera

  (TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina nr info 044280873 ne gjdo kohe jeni te mir pri

  Prishtinë 6 dhjetor 19:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  (SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Biznes ne shitje / me qera

  (SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatora karrika tavolina 044280873 viber 00383 44280873

  Prishtinë 6 dhjetor 19:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  (TENDA ME QERA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Biznes ne shitje / me qera

  (TENDA ME QERA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera ne sherbim tenda karrika tavolina 044280873 viber +383 44 280 873

  Prishtinë 6 dhjetor 19:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   BEJME DREJTIMIN E DHEMBEVE PA TELA
  Sherbime

  BEJME DREJTIMIN E DHEMBEVE PA TELA

  Bejme drejtimin e dhembeve ,pa tela. Nuk ka me nevoje te duket se keni tela ne dhembe,te shemtojne

  Prishtinë 6 dhjetor 18:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Punojm Koliba per qen dhe kotec per Pula me porosi
  Kafshe ferme

  Punojm Koliba per qen dhe kotec per Pula me porosi

  Punojm Koliba per qen dhe kotec per Pula me porosi, si dhe shume shtepi te zogjeve apo cfar do lloji

  Prishtinë 6 dhjetor 16:41
  50 €
 • 1 foto
  Oxhak Pastrues Prishtine
  Sherbime

  Oxhak Pastrues Prishtine

  Pastrojme Oxhaqet Kaldajat e nxemjeve qendrore Kaminat Info:tel dhe viber 044 316 311

  Prishtinë 6 dhjetor 16:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shiten paisijet
  Makineri dhe inventare

  shiten paisijet

  frigorif llavaman mikser skara maqinkaqkavalli vittin

  Prishtinë 6 dhjetor 15:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë në më pak se 48 orë
  Sherbime

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë në më pak se 48 orë

  U drejtohem të gjithë individëve në nevojë për t'i njoftuar ata që unë jap kredi për para nga 2000 n

  Prishtinë 6 dhjetor 15:34
  5.000.000 €
 • 8 foto
  BUBASHFABA 6 MUJ GARANCION 044 700 801
  Sherbime

  BUBASHFABA 6 MUJ GARANCION 044 700 801

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 6 dhjetor 15:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejm shfarosjen e bubashfabav garancijon 6 muj
  Sherbime

  Bejm shfarosjen e bubashfabav garancijon 6 muj

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 6 dhjetor 15:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSE

  Prishtinë 6 dhjetor 14:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 6 dhjetor 14:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.SH EKO-TIME Kryen Aplikimin e D.D.D-së Në Shtëpit, Banesat, Dhe Lokalet Afariste Duke Përdor Prep

  Prishtinë 6 dhjetor 14:55
  Me Marrveshje