Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  kerkoj bashkepuntor
  Biznes ne shitje / me qera

  kerkoj bashkepuntor

  kerkoj bashkepuntor-ortak ne biznesin Nesa underwear

  Prishtinë 20 nëntor 13:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokal Afarist 128m2 ne Lagjen Tophane.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokal Afarist 128m2 ne Lagjen Tophane.

  Lokali gjendet në lagjen Tophane, në objektin Premtimi të ndërtuar nga VG Construction e që gjendet

  Prishtinë 20 nëntor 13:42
  166.000 €
 • 8 foto
  BUBASHFABA 6 MUJ GARANCION 044 700 801
  Sherbime

  BUBASHFABA 6 MUJ GARANCION 044 700 801

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 20 nëntor 13:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Depoja me qira 2€ m2 e qiras 170m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depoja me qira 2€ m2 e qiras 170m2

  Ofrohet Depo 170m2 me qira 2€ m2 depoja është afer spitalit amerikan (veternik ) Depoja ndodhet ne k

  Prishtinë 20 nëntor 13:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Invertar
  Makineri dhe inventare

  Invertar

  Shitet invertari 16tavolina, 26 karrike druri dhe 23 karrike per teras dhe separe 5 metra.

  Prishtinë 20 nëntor 12:09
  2.500 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit rrymes dhe kanlizimit
  Sherbime

  mjeshter i ujit rrymes dhe kanlizimit

  kryejm te gjitha punet m euje rrym dhe kanlizim ne objekte

  Prishtinë 20 nëntor 12:02
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit,,kanlizimit dhe sanitaris
  Sherbime

  mjeshter i ujit,,kanlizimit dhe sanitaris

  kryejm te gjitha punet me uje knalizim dhe sanitari

  Prishtinë 20 nëntor 12:01
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit dhe sanitaris
  Sherbime

  mjeshter i ujit dhe sanitaris

  kreyjm te gjitha punet me ue dhe sanitari

  Prishtinë 20 nëntor 12:00
  10 €
 • 0 foto
  Leshojm Tenda Karrika Tavolina me Qera 045502220
  Sherbime

  Leshojm Tenda Karrika Tavolina me Qera 045502220

  LESHOJ tenda karrika tavolina me qera per me shum info nr tel 045502220

  Prishtinë 20 nëntor 11:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Me qera

  Lokali me qera ne siperfaqe prej 90m2. Lokali mund te shfrytezohet per ambulance, call center, banke

  Prishtinë 20 nëntor 11:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pumpa e benzinit ne Graqanice me 49 ari truall
  Lokale / Punetori / Magazina

  Pumpa e benzinit ne Graqanice me 49 ari truall

  Ne shitje Pumpa e benzinit ne Graqanice me 49 ari truall, gjendet ne rruge kryesore Graqanice-Llapna

  Prishtinë 20 nëntor 10:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makinë për ngjitjen e ABS
  Makineri dhe inventare

  Makinë për ngjitjen e ABS

  Makina është në gjendje të rregullt. Viti i prodhimit : 02.11.2013. Prodhim nga Turqia / Ayza Bant 4

  Prishtinë 20 nëntor 10:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tansport dhe Zhvendosje (Rilokim)
  Makineri dhe inventare

  Tansport dhe Zhvendosje (Rilokim)

  Ofrojme sherbime profesionale ne Transport dhe Zhvendosje - Orendi shtepiake - Inverat te zyreve - D

  Prishtinë 20 nëntor 10:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tansport dhe Zhvendosje (Rilokim)
  Sherbime

  Tansport dhe Zhvendosje (Rilokim)

  Ofrojme sherbime profesionale ne Transport dhe Zhvendosje - Orendi shtepiake - Inverat te zyreve -

  Prishtinë 20 nëntor 10:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurse për Kompjuterë
  Sherbime

  Kurse për Kompjuterë

  Kurse intenzive dhe të rregullta për Kompjuterë

  Prishtinë 20 nëntor 10:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Xhirime në Dasma HD, 4K dhe 4K HDR
  Sherbime

  Xhirime në Dasma HD, 4K dhe 4K HDR

  Maestro Production është kompania më e madhe në Kosovë e shpërblyer me shumë çmime ndërkombëtare ne

  Prishtinë 20 nëntor 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makinë për sinjalizim horizontal
  Makineri dhe inventare

  Makinë për sinjalizim horizontal

  Shitet makina gjysmëautomatike për sinjalizimin horizontal me plastikë të ftohtë. Makina është e imp

  Prishtinë 20 nëntor 10:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  l o k a l e  qira apo me ble
  Lokale / Punetori / Magazina

  l o k a l e qira apo me ble

  zgjeroni biznesin e Juaj me investime ne Kosove - Prishtina , merni lokale , banesa +37744 200 413 w

  Prishtinë 20 nëntor 10:10
  300 €
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GARANCI
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GARANCI

  VIBER +38344550009 049550009 PER PRISHTINE QMIMET NDRYSHOJNE SIPAS METRAZHES QE POSEDONI DHE PROBLEM

  Prishtinë 20 nëntor 09:54
  1 €
 • 11 foto
  Hotel Glam Shkup
  Lokale / Punetori / Magazina

  Hotel Glam Shkup

  Hotel is for sale in perfect condition 870m2, 21 rooms, elevator, laundry and ironing service, confe

  Prishtinë 20 nëntor 09:52
  1 €
 • 12 foto
  Punojme Makineri te Ndryshme nga Inoksi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Makineri te Ndryshme nga Inoksi

  Njekosishte bejme edhe THarse te ndryshme per tharjen e pastave Bimve sheruse Kepurdhave (SHampinjon

  Prishtinë 20 nëntor 09:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kemi SHtypsa te datave dhe teksteve
  Makineri dhe inventare

  Kemi SHtypsa te datave dhe teksteve

  Kemi SHtypsa te datave dhe teksteve te ndryshme jane per paketuse te ndryshme dhe per shtupjen ind

  Prishtinë 20 nëntor 09:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Linja Komplet per prodhimin e obllandes
  Makineri dhe inventare

  Linja Komplet per prodhimin e obllandes

  Linja Komplet per prodhimin e obllandes eshte gjendje perfekte per me shume mundeni te visitoni faqe

  Prishtinë 20 nëntor 09:48
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi ushqimore dhe jo ushqimore,pasterizatore te ndryshem laktofriza

  Prishtinë 20 nëntor 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  "A pe don edhe ti njo" Lavanderi vetesherbyese
  Biznes ne shitje / me qera

  "A pe don edhe ti njo" Lavanderi vetesherbyese

  Doni te hapni 1 biznes qe menaxhohet lehte me angazhim minimal. Ne ju ofrojme makineri dhe koncepti

  Prishtinë 20 nëntor 08:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kuzhina Industriale dhe pajisje per Lavanderi
  Makineri dhe inventare

  Kuzhina Industriale dhe pajisje per Lavanderi

  ------Fagor Industrial----- Kuzhina Industriale dhe Makina per lavanderi. Hotel, Restoran, Furra,

  Prishtinë 20 nëntor 08:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  (QIRA) LOKAL - ZYRË në Dardani afër Postës së madhe 100m²
  Lokale / Punetori / Magazina

  (QIRA) LOKAL - ZYRË në Dardani afër Postës së madhe 100m²

  Lëshohet LOKALI me Qira në Dardani afër Postës së madhe. Sipërfaqja (100m²). I renovuar, posedon dy

  Prishtinë 20 nëntor 08:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MAKINERI PER SHPIM NEN TOKE
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER SHPIM NEN TOKE

  SHITET MAKINERIA PER SHPIME NEN TOKE PER KALIMIN E TUBAVE KABLLOVE ETJ, PA PASUR NEVOJE PER TE PRIS

  Prishtinë 20 nëntor 08:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BEJME ELEMINIMIN E BUBRRECAVE BUBASHFABA INSEKTE
  Sherbime

  BEJME ELEMINIMIN E BUBRRECAVE BUBASHFABA INSEKTE

  BUBASHFABA (FURRTARE) bubrreca MILINGONA etj BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE ME G

  Prishtinë 20 nëntor 08:37
  1 €
 • 2 foto
  DEZINSEKTIM BUBRRECA INSEKTE BUBASHFABA ETJ
  Sherbime

  DEZINSEKTIM BUBRRECA INSEKTE BUBASHFABA ETJ

  BUBASHFABA (FURRTARE) bubrreca MILINGONA etj BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE ME G

  Prishtinë 20 nëntor 08:37
  1 €
 • 7 foto
  Tharesa & filtera Atlas Copco per kompresor ajri
  Makineri dhe inventare

  Tharesa & filtera Atlas Copco per kompresor ajri

  Tharesa te ajrit Atlas Copco model FX (deri 3°C) dhe F (deri 7°C) largojne lageshtine ne menyre efik

  Prishtinë 20 nëntor 08:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Porosit Faqe ne rrjetin social Facebook
  Sherbime

  Porosit Faqe ne rrjetin social Facebook

  Pse po pret ? Behu edhe ti me faqe ne facebook me Pelqime te gatshme pa ja nisur prej 0 , Investo pa

  Prishtinë 20 nëntor 08:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet komplet invertari per Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet komplet invertari per Restaurant

  Shitet invertari komplet per restaurant, paisjet jane ne gjendje te rregullt shume pak te perdorura.

  Prishtinë 20 nëntor 07:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes karrika 23 copa
  Makineri dhe inventare

  Shes karrika 23 copa

  Shes karrika te metalit gjithsej jane 23 copa , jane ne gjendje te rregullt te gjitha. Jane dy lloje

  Prishtinë 20 nëntor 07:45
  9 €
 • 0 foto
  Shes nxemsen e plinit (kepurdhe) + boca
  Makineri dhe inventare

  Shes nxemsen e plinit (kepurdhe) + boca

  Shes nxemsen e plinit këpurdhë ne gjendje te rregullt vjen komplet me boce . Te interesuarit mund t

  Prishtinë 20 nëntor 07:45
  120 €
 • 0 foto
  Shitet gjygymi i qajit 20L
  Makineri dhe inventare

  Shitet gjygymi i qajit 20L

  Shes gjygymin e qajit per gjelltore ne gjendje te rregullt , ka kapacitet deri 20 litra. Cmimi 80

  Prishtinë 20 nëntor 07:45
  80 €
 • 0 foto
  Shporeti i plinit per Gjelltore Restaurante
  Makineri dhe inventare

  Shporeti i plinit per Gjelltore Restaurante

  Shes shporetin e plinit per gjelltore apo restorante ne gjendje te rregullt , Shporeti eshte nga ino

  Prishtinë 20 nëntor 07:45
  200 €
 • 0 foto
  Dizajn Enterieri për Banesa,Shtëpi dhe Lokale
  Sherbime

  Dizajn Enterieri për Banesa,Shtëpi dhe Lokale

  Me ekip profesional i kryejmë këto shërbime : -Dizajnimin komplet të : shtëpive,banesave dhe lokalev

  Prishtinë 20 nëntor 03:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LOKALE AFARISTE NE RRUGET KRYESORE NE PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALE AFARISTE NE RRUGET KRYESORE NE PRISHTINE

  Lokal afarist ne rrugen Agim Ramadani 92m2 me cmim fillestar 370000 euro. Lokali punon dhe mund te i

  Prishtinë 20 nëntor 01:20
  370.000 €
 • 12 foto
  Eng House Company
  Sherbime

  Eng House Company

  Ngrohje Qendrore, Klimatizim, Ventilim. Kompania Eng House inkurajon bashkëpunimin dhe komunikimin n

  Prishtinë 20 nëntor 01:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET LOKAL 1000m2 DHE SHTEPI 350m2 NE 10ari vend
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKAL 1000m2 DHE SHTEPI 350m2 NE 10ari vend

  Lokacioni eshte prane parkut te Taukbashqes dhe afer parkut te Germise. Trualli ka siperfaqe prej 1

  Prishtinë 20 nëntor 01:19
  450.000 €
 • 0 foto
  Elektricist
  Sherbime

  Elektricist

  Istaloj rymen si dhe riparim e shtyllav elektrike numri kontaktit 043 990 350

  Prishtinë 20 nëntor 01:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GELL
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GELL

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabav

  Prishtinë 20 nëntor 01:00
  1 €
 • 2 foto
  Shitet - Lokali ne Prishtine 80 m²
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet - Lokali ne Prishtine 80 m²

  Lokali ka 80 m² - (52m² + 28m²) NETO. Adresa e lokalit eshte: Bregu i Diellit, Zona e Jugut, Objekt

  Prishtinë 20 nëntor 00:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lokali ne shitje ne qender te Prishtines
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje ne qender te Prishtines

  Super oferte ne vendin ku rralle shiten hapsirat afariste Kujdes eshte mundesi ideale per investim

  Prishtinë 20 nëntor 00:14
  175.000 €
 • 8 foto
   MOLER NGJYROSJE 0.50 m² +38344878728 Renovime .
  Sherbime

  MOLER NGJYROSJE 0.50 m² +38344878728 Renovime .

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë 19 nëntor 23:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hamburger (FastFood)
  Biznes ne shitje / me qera

  Hamburger (FastFood)

  Shitet Biznesi HAMBURGER i gatshem per pun me te gjitha paisjet e nevojshme Lokali gjindet ne prisht

  Prishtinë 19 nëntor 23:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten Makinat industriale per prodhim (mobileri)
  Makineri dhe inventare

  Shiten Makinat industriale per prodhim (mobileri)

  Gjitha Makinat jane ne gjendje te mir pune. Makina per Iverica Giben CNC Morbidell 504 Kompresor Pr

  Prishtinë 19 nëntor 22:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FJALOR GJERMANISHT - SHQIP
  Sherbime

  FJALOR GJERMANISHT - SHQIP

  Ky fjalor praktik me vit-botim 2019 me 2 CD, me shprehje parësore të nevojshme për jetën e përditshm

  Prishtinë 19 nëntor 21:08
  8 €
 • 0 foto
  Lokali ne Prishtine-kroi i bardhe
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne Prishtine-kroi i bardhe

  Shitet Lokali ne Prishtine-Kroi i Bardhe. Lokali ka siperfaqe prej 30 metra katrore. Lokali eshte i

  Prishtinë 19 nëntor 20:25
  Me Marrveshje