Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 11 foto
  Rregullimin e kubezave(besicom)
  Sherbime

  Rregullimin e kubezave(besicom)

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Prishtinë Dje, 07:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal 160m2 me qira ne Bregun e diellit!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 160m2 me qira ne Bregun e diellit!Delta

  Ofrohet me qira per afarizem lokali i cili ndodhet ne "Bregun e diellit"me madhesi 160m2 lokal dhe t

  Prishtinë Dje, 03:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BUBASHFABA insekte buba dezinfektim
  Sherbime

  BUBASHFABA insekte buba dezinfektim

  viber +37744550009 per prishtine Bejme shfarosjen e bubashfabave me garancion 6 muje EURO ME GELL

  Prishtinë Dje, 02:24
  1 €
 • 1 foto
  Rafta mer shitoe (minimarkete)
  Makineri dhe inventare

  Rafta mer shitoe (minimarkete)

  Shiten raftat te murit 10 m dhe te mesit 11m .qmimi 1400 eu kkmplet. Inf ne tel ose viber 044129189

  Prishtinë Dje, 02:04
  1.400 €
 • 0 foto
  KURS PERCOREL,PHOTOSHOP,PREMIERE,CINEMA 4D
  Sherbime

  KURS PERCOREL,PHOTOSHOP,PREMIERE,CINEMA 4D

  Rezervo: 044 180 081 Viber/WhatsApp ? SUPERINTENSIV - ME KONTRATË PUNE ✅ ? INTENSIV - ME PUNËSIM O

  Prishtinë Dje, 01:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  XEROX 700 me finisher. ( URGJENT )
  Makineri dhe inventare

  XEROX 700 me finisher. ( URGJENT )

  Shitet Xerox 700 ne gjendje te rregullt eshte me finisher.

  Prishtinë Dje, 01:42
  4.450 €
 • 4 foto
  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses
  Sherbime

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses suaj dhe me kualitet te larte. Oferta jone perfsh

  Prishtinë Dje, 01:37
  259 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ELEMINIM ME GARANCION
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ELEMINIM ME GARANCION

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA

  Prishtinë Dje, 01:30
  1 €
 • 7 foto
  Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H
  Sherbime

  Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel me Klime dhe ne gjendje te rregull

  Prishtinë Dje, 01:19
  30 €
 • 2 foto
  Shitet Makina Shtyp Shkronja e ardhur nga zvicra
  Makineri dhe inventare

  Shitet Makina Shtyp Shkronja e ardhur nga zvicra

  Shitet shtyp shkronja e re ardhur nga zvicra e gatshme per pune per info 📱 049 293 932 viber +383 qm

  Prishtinë Dje, 01:06
  45 €
 • 0 foto
  Maqin per paketimin e pijatave te plastikes
  Makineri dhe inventare

  Maqin per paketimin e pijatave te plastikes

  Maqin pe paketimin e kutijave dhe pijatave te plastikes edhe jan 2 topa plastik per mbyllje nga 800

  Prishtinë Dje, 00:05
  350 €
 • 1 foto
  Frotez per pasta
  Makineri dhe inventare

  Frotez per pasta

  Frotez elektrike per zirje te pastave e shum gjerave te tjera e rdhur nga anglia Ju lutem kontakto

  Prishtinë 13 shtator 23:57
  250 €
 • 0 foto
  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera
  Sherbime

  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera

  -Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave) -Me gypa te Plastikes Fi ø140, ø160, ø175 , ø200 -Me gypa te beton

  Prishtinë 13 shtator 23:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Punime të Ndryshme Rrënime,Transport,Gërmime etj
  Sherbime

  Punime të Ndryshme Rrënime,Transport,Gërmime etj

  Kompania AS TRADE SHPK kryen punë tokësore gërmim të dheut, rërës, zhavorrit dhe materialet tjerë dh

  Prishtinë 13 shtator 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skara per pjekje dhe zirje
  Makineri dhe inventare

  Skara per pjekje dhe zirje

  Skara elekrike falcon nga anglia Ashte per pjekje dhe zirjen e te gjitha llojeve te ushqimit Capaci

  Prishtinë 13 shtator 23:08
  350 €
 • 10 foto
  Piceria MELIKA
  Biznes ne shitje / me qera

  Piceria MELIKA

  Tek rrethi , mbrapa ish Hotel Bcit akutlaisht Viva fresh store. Shitet bisnzi i cili posedon te gjit

  Prishtinë 13 shtator 22:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   DATI MOLER Ngjyrosje knauf fasada dekorime
  Sherbime

  DATI MOLER Ngjyrosje knauf fasada dekorime

  Punojmë këto punë: -Të gjitha llojet e ngjyrave -Knauf -fasada -glet- -llaqe- ju mirëpres në nr.e t

  Prishtinë 13 shtator 22:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Macgina per prodhim te ushqimit
  Makineri dhe inventare

  Macgina per prodhim te ushqimit

  2 Maqinat per prodhimin e ushqimit nga anglia prodhojn 4000 copa ne ore ne form trekandeshe gjysemh

  Prishtinë 13 shtator 22:10
  550 €
 • 11 foto
  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Sherbime

  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Prishtinë 13 shtator 21:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim Per Shtepi
  Sherbime

  Plane,Projekte dhe Ndertim Per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Prishtinë 13 shtator 21:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten extra, klas
  Kafshe ferme

  Shiten extra, klas

  Shiten 20 copa pula te pares klas Cmimi i tyre komplet 170 euro Bleres serjoz .

  Prishtinë 13 shtator 21:12
  170 €
 • 11 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shes Bikun 360 KG per mashum info Telefoni Viber +38344266751

  Prishtinë 13 shtator 20:36
  950 €
 • 5 foto
  IPET LOKALI ME QIRA.120€
  Lokale / Punetori / Magazina

  IPET LOKALI ME QIRA.120€

  Lokali gjindet rr BAJRAM BAHTIRI shiko mapps Lokali ka 55 m katror Ka wc me uj boijler ,ka oren rrym

  Prishtinë 13 shtator 20:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten maqina dhe uverlluku j
  Makineri dhe inventare

  Shiten maqina dhe uverlluku j

  Jon te pa perdoruna

  Prishtinë 13 shtator 20:00
  750 €
 • 5 foto
  Jep me qera Ordinance Stomatologjike
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jep me qera Ordinance Stomatologjike

  Në pa mundesi qe te vazhdoj punen vet ne ordinancen time per shkaqe shëndëtsore e jap ne dispozicion

  Prishtinë 13 shtator 19:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat
  Sherbime

  Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat

  Rexha-N Kryejm keto sherbime si; Renovime të shtepiave banesav lokalev komplet te jashtme dhe te bre

  Prishtinë 13 shtator 19:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LOKALshes urgjent
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALshes urgjent

  urgjent shes LOKAL 95 apo 177 gatshem

  Prishtinë 13 shtator 18:54
  1.000 €
 • 3 foto
  Tavolina Shatorra me (Qëra)
  Sherbime

  Tavolina Shatorra me (Qëra)

  Japim tavolina dhe shatorra me qëra kemi edhe karrika te pllastikes per ahengje te ndryshme fami

  Prishtinë 13 shtator 18:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA TAVOLINA KARRIKA +383 44 399 282
  Sherbime

  TENDA TAVOLINA KARRIKA +383 44 399 282

  Japim Tenda Tavolina Dhe Karrika Me qera ne te gjithe territorin e Kosoves. Transporti me montimi ja

  Prishtinë 13 shtator 18:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rubin Films - 4K Dasma dhe Ahengje
  Sherbime

  Rubin Films - 4K Dasma dhe Ahengje

  #RubinFilms Rezervimet për 2018 kanë filluar ..... Ahengu juaj do të behët madheshtor duke pasur s

  Prishtinë 13 shtator 18:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshohet Lokali me qera ne qender te prishtines
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet Lokali me qera ne qender te prishtines

  Leshohet lokali me qera ne qender te Prishtenes me saktesisht perbal restoran Pishat.Lokai posedon 7

  Prishtinë 13 shtator 18:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten pajisjet stomatologjike - Freza
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisjet stomatologjike - Freza

  Shiten freza per kunderkand dhe instrumente tjera stomatologjike , te gjitha keto instrumente munde

  Prishtinë 13 shtator 17:48
  400 €
 • 11 foto
  Shitet Malli dhe Raftat
  Makineri dhe inventare

  Shitet Malli dhe Raftat

  - SHITET MALLI: ( TEKSTIL, KOZMETIKE, LODRA, KUZHINE, BYZHYTERI, KEPUCE ) I CILI MBULON LOKAL DERI

  Prishtinë 13 shtator 17:15
  5.000 €
 • 0 foto
  TAXI URGJENT
  Sherbime

  TAXI URGJENT

  MAKINA ESHTE KOMODE DHE ME KLIM SI NE FOTO. Prishtinë – Shkup Prishtinë – Aeroporti i Shkupit

  Prishtinë 13 shtator 16:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reklama
  Makineri dhe inventare

  Reklama

  Shitet Reklama 3D \"ARDI\" me Ndriqim ngjyre te kuqe drita LED ne gjendje shume te mire. ( QMIMI 160

  Prishtinë 13 shtator 16:54
  160 €
 • 3 foto
  Lokali me qera per Call Center L.Bill Klinton
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokali me qera per Call Center L.Bill Klinton

  Objekti gjindet ne lagjen Bill Klinton me saktesisht ne lagjen sante. Gjendja e lokalit eshte e reno

  Prishtinë 13 shtator 16:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Leshohet lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qera

  Leshohet lokali me qera,lokali ndodhet ne rrugen kryesore afer bill klintonit,lokali posedon hapesir

  Prishtinë 13 shtator 16:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal ne ulpian leshohet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal ne ulpian leshohet me qera

  Lokali gjindet afer intereksit ne ulpian eshte i per shtashem pe qdo veprimtari sidomos per zyre sa

  Prishtinë 13 shtator 16:22
  250 €
 • 1 foto
  Shitet Lokali Ne Ulpiane Te INA Petrol
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali Ne Ulpiane Te INA Petrol

  Shitet lokali i cili ka hapesire prej 45 m2 neto (me flete poseduese) ne katin perdhese dhe 35 m2 po

  Prishtinë 13 shtator 16:20
  119.000 €
 • 0 foto
  Shitet SIGURIA.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet SIGURIA.com

  Siguria.com paraqet domain nje-fjalesh qe perkon me sektorin e sigurimeve. Domaini eshte i pershtat

  Prishtinë 13 shtator 16:20
  30.000 €
 • 2 foto
  JEPET ME QERA LOKALI NE Q.TREGTARE \"KODRA E DIELLI
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QERA LOKALI NE Q.TREGTARE \"KODRA E DIELLI

  JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESH

  Prishtinë 13 shtator 16:11
  120 €
 • 1 foto
  maqin per futjen e kabllave
  Sherbime

  maqin per futjen e kabllave

  shes maqinen e ardhur nga zvicra sherben per futjen e kabllave ne ceva per informata shtes kontakto

  Prishtinë 13 shtator 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet

  Shite parcella 4.58 ari mrapa gorenjes.

  Prishtinë 13 shtator 15:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dy objekte ne Gjilan
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dy objekte ne Gjilan

  Shiten dy objekte ne Gjilan, 8.60 ari me 500m2. Objektet gjinden ne rruge kryesore. Cmimi sipas mar

  Prishtinë 13 shtator 15:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  INSEKTE BUBASHFABA DEZINFEKTIM EKOLOGJIK 100%
  Sherbime

  INSEKTE BUBASHFABA DEZINFEKTIM EKOLOGJIK 100%

  VIBER +38344550009 049550009 PER PRISHTINE QMIMET FILLESTARE NGA 30 EURO QMIMET NDRYSHOJNE SIPAS MET

  Prishtinë 13 shtator 15:39
  1 €
 • 5 foto
  Me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Me qera

  Lokali me qera ne siperfaqe prej 90m2. Lokali mund te shfrytezohet per ambulance, call center, banke

  Prishtinë 13 shtator 15:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa Lokale Shtepi Me Qira ne Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Banesa Lokale Shtepi Me Qira ne Prishtine

  Deshironi te merni Banes , Shtepi , Lokale me Qira ne Te Gjitha Lagjet e Prishtines me qmime te voli

  Prishtinë 13 shtator 15:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Japim Lokale Shtepi Banesa me Qira
  Sherbime

  Japim Lokale Shtepi Banesa me Qira

  Deshironi te merni Banes , Shtepi , Lokale me Qira ne Te Gjitha Lagjet e Prishtines me qmime te voli

  Prishtinë 13 shtator 15:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer (Vitrinë)
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer (Vitrinë)

  Shes frigoriferin shih fotot, eshte shume pak e perdorur dhe pa asnje defekt, çmimi 830€ Tel/Vibe

  Prishtinë 13 shtator 14:50
  830 €
 • 1 foto
  Shes frigoriferin (Vitrinen)
  Makineri dhe inventare

  Shes frigoriferin (Vitrinen)

  Shes frigoriferin shih fotot, eshte shume pak e perdorur dhe pa asnje defekt me çmim te volitshem T

  Prishtinë 13 shtator 14:43
  1 €