Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 3 foto
  TRANSPORTI I TE GJITHA AUTOMJETEV NGA KREJT EVROPA
  Sherbime

  TRANSPORTI I TE GJITHA AUTOMJETEV NGA KREJT EVROPA

  Kompanija Latifaj me seli ne Gjermani dhe ne Kosove ben transportin e veturave dhe te gjitha automje

  Prishtinë Dje, 15:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet disa sirtarë në rrotë me nga 3 fioka
  Makineri dhe inventare

  Shitet disa sirtarë në rrotë me nga 3 fioka

  Jane nga iverica e bardhe trashesi 2.2cm. Dimenzionet 40cm gjeresia, 60cm lartesia + 3cm rrotet, 50c

  Prishtinë Dje, 15:20
  40 €
 • 0 foto
  Instalim i programit per market barnatore..
  Biznes ne shitje / me qera

  Instalim i programit per market barnatore..

  Bejme instalime te programit per menaxhim te shitjes ne Shitore (market), Butik, Barnatore, Librari,

  Prishtinë Dje, 15:19
  10 €
 • 0 foto
  Inventer TrippLite 6000W, 48V (4x12V), APSX6048VR
  Makineri dhe inventare

  Inventer TrippLite 6000W, 48V (4x12V), APSX6048VR

  https://www.tripplite.com/6000w-powerverter-aps-x-series-48vdc-208-230v-inverter-charger-pure-sine-w

  Prishtinë Dje, 15:18
  1.100 €
 • 0 foto
  Program i avancuar per menaxhim te restoranit
  Biznes ne shitje / me qera

  Program i avancuar per menaxhim te restoranit

  Shesim softuerin/programin e avancuar per menaxhim te bareve/lokaleve (restorant, kafiteri, embeltor

  Prishtinë Dje, 15:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri

  Shesim urgjentisht inventarin e plote per piceri, kafene apo pasticeri. Inventari eshte shume pak i

  Prishtinë Dje, 15:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten Paisjen per Sallon Ondulimit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten Paisjen per Sallon Ondulimit

  shiten te gjitha paisjet e sallonit jon shum te mira edhe shum pak jon te perdoren .per arsyje po i

  Prishtinë Dje, 14:56
  3.800 €
 • 4 foto
  Shitet lokali ne Dardani-(35m2)-1340euro
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali ne Dardani-(35m2)-1340euro

  Lokali ne shitje - Dardani (Kroi i Bardh) - Lokali ndodhet mbi Viva Fresh mbrapa Postes Madhe. - Si

  Prishtinë Dje, 14:43
  47.000 €
 • 2 foto
  2 cop shiten
  Kafshe ferme

  2 cop shiten

  Shitet lopa qumshtore me viq .

  Prishtinë Dje, 14:41
  1.400 €
 • 8 foto
  BEJME HAPJEN E BUNARAVE, PILOTAVE ,
  Sherbime

  BEJME HAPJEN E BUNARAVE, PILOTAVE ,

  -BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

-ME GYPA TE BETONIT.deri 40 metra Thellsi 
-DHE ME GYPA TE PLASTI

  Prishtinë Dje, 14:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Depoja me qira 2€ m2 e qiras 170m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depoja me qira 2€ m2 e qiras 170m2

  Ofrohet Depo 170m2 me qira 2€ m2 depoja është afer spitalit amerikan (veternik ) Depoja ndodhet ne k

  Prishtinë Dje, 14:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Autolarje pishtole shllafa dizne etj
  Makineri dhe inventare

  Autolarje pishtole shllafa dizne etj

  049145804 autolarje dhe paisje te autolajev te sapoardhura nga gjermania ne gjendje shum te mira

  Prishtinë Dje, 13:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lopa per kurban
  Kafshe ferme

  Shitet lopa per kurban

  Shitet lopa per kurban

  Prishtinë Dje, 13:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes invertarin
  Makineri dhe inventare

  Shes invertarin

  2 tavolina 60x60 1 shankeric 2 metra

  Prishtinë Dje, 13:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal ne shitje Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal ne shitje Prishtine

  Shitet lokal ne Prishtine lagja e muhaxhereve, ka 60 m2 ,me parking para , Çmimi 61300 eur 045 584

  Prishtinë Dje, 13:06
  61.300 €
 • 7 foto
  Lokal me qera ne Prishtine afer Teknikes
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera ne Prishtine afer Teknikes

  Lokal me qera me 50 m2 hapesire,me tavan te larte 3.5 m,ne rruge afer ish shkolles teknike dhe Pompe

  Prishtinë Dje, 13:06
  280 €
 • 6 foto
  HITI KAMINA - Sauna - Gur Dekorativ
  Sherbime

  HITI KAMINA - Sauna - Gur Dekorativ

  -- Kamina montues, Kamina dekorativ, Kamina me ngrohje qendrore, Kamina me pelet, Biokamina, Aksesor

  Prishtinë Dje, 13:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal me qera ose shitet ne afersi te rruges B ,Pr
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera ose shitet ne afersi te rruges B ,Pr

  45 m2 lokal,shitet ose me qera te rruga B ner luriano, Çmimi 300 eur/muaj Shitet 2000 eur/m2 045 58

  Prishtinë Dje, 13:03
  300 €
 • 3 foto
  Shitet Lokali në Prshtinë / ndërrohet me Banesë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali në Prshtinë / ndërrohet me Banesë

  Shitet lokali në qender të Prishtinës, apo ndërrohet me banesë në Gjilan. Lokali gjendet në afërsi

  Prishtinë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  per ballona 049/40 53 50
  Sherbime

  per ballona 049/40 53 50

  Shesim dhe bejm dekorime me balona Tag; Balona 1234567890 Banesa Banes Dhoma Shtepi Audi Bmw Merc

  Prishtinë Dje, 12:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  per ballona 049 40 53 50
  Sherbime

  per ballona 049 40 53 50

  Dyqani ON TIME Gjendemi Ne rrugen Fehmi Agani afer shtepis se shendetit qender Shesim dhe bejm dek

  Prishtinë Dje, 12:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  per ballona 049/40 53 50
  Sherbime

  per ballona 049/40 53 50

  Shesim dhe bejm dekorime me balona

  Prishtinë Dje, 12:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika dhe Tavolina me qira 044 600 141
  Sherbime

  Karrika dhe Tavolina me qira 044 600 141

  Karrika dhe Tavolina me qira

  Prishtinë Dje, 12:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control
  Sherbime

  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control

  Në kuadër të pastrimit dhe mirëmbajtjes profesionale të banesave kolektive, Bardhi - D sh.p.k kujdes

  Prishtinë Dje, 12:40
  1 €
 • 1 foto
  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.
  Sherbime

  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.

  Ofrojme : - kontrollimi i efikasitetit te sistemit - detektimi i humbjeve eventuale - detektimi i rr

  Prishtinë Dje, 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim
  Sherbime

  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim

  Ofrojmë shërbime profesionale dhe materiale për : Ashensorë , Nxemje Qëndrore , Klimatizim/Ventilim

  Prishtinë Dje, 12:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BG Term
  Sherbime

  BG Term

  Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore ( Pelet, Qymyr, Dru, Naftë,

  Prishtinë Dje, 12:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ngrohje Qendrore
  Sherbime

  Ngrohje Qendrore

  BG-Term Ngrohje Qendrore Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore ( P

  Prishtinë Dje, 12:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Servis "BARDHI" i specializuar për pajisje el.
  Sherbime

  Servis "BARDHI" i specializuar për pajisje el.

  Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave,

  Prishtinë Dje, 11:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet biznesi në sante perball parkingut të uqk’s
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi në sante perball parkingut të uqk’s

  Shitet biznesi në sante perball parkingut të uqk’s me qmim të volitshem per ma shum info kontakto

  Prishtinë Dje, 11:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Belg i trajnum
  Kafshe ferme

  Belg i trajnum

  Shitet ekstra belg mashkull i trajnum jepet me qmim t lir osht i shtir per qdo i fo rreth qenit kont

  Prishtinë Dje, 11:37
  130 €
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON
  Sherbime

  DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë Dje, 11:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.SH EKO-TIME Kryen Aplikimin e D.D.D-së Në Shtëpit, Banesat, Dhe Lokalet Afariste Duke Përdor Prep

  Prishtinë Dje, 11:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejm shfarosjen e bubashfabav garancijon 6 muj
  Sherbime

  Bejm shfarosjen e bubashfabav garancijon 6 muj

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BUBASHFABA 6 MUJ GARANCION 044 700 801
  Sherbime

  BUBASHFABA 6 MUJ GARANCION 044 700 801

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë Dje, 11:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkojmë me qira/shitje banesa/shtëp/lokale/troje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kërkojmë me qira/shitje banesa/shtëp/lokale/troje

  Kërkojmë me QIRA ose SHITJE banesa/shtëp/lokale/troje në të gjitha lagjet e Prishtinës. . . . 383

  Prishtinë Dje, 11:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kontabilitet, prokurim, financa, plane biznesi
  Sherbime

  Kontabilitet, prokurim, financa, plane biznesi

  Ofrojmë shërbime të Kontabilitetit, Financave, Prokurimit, Hartimi i Planeve të Biznesit dhe shërbim

  Prishtinë Dje, 11:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet lokali 75m2 tek rruga Bajram Kelmendi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 75m2 tek rruga Bajram Kelmendi

  Kodi 0564 Shitet lokali 75m2 tek rruga Bajram Kelmendi. Lokali është i përshtatshëm për shumë vepri

  Prishtinë Dje, 11:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet objekti rreth 1700 m2 tek Rrethi në Arbëri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet objekti rreth 1700 m2 tek Rrethi në Arbëri

  Kodi 0121 Shitet objekti rreth 1700 m2 tek Rrethi në Arbëri, ndërmjet Pompës dhe Te Ismeti. Objekti

  Prishtinë Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Lëshohen me qira lokalet 200 dhe 750m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohen me qira lokalet 200 dhe 750m2

  Kodi 0168 Lëshohen me qira lokalet tek nënkalimi dhe rrethi kryesor në Prishtinë. Lokalet janë të p

  Prishtinë Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet lokali tek Narteli
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali tek Narteli

  Kodi 0268 Shitet Lokali 73m2 në objektet e Nartelit në Emshir, Prishtinë. Lokali ka dy dyer, është

  Prishtinë Dje, 11:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  \nShitet banesa 50m2 për lokal në lagjën Ulpiana
  Lokale / Punetori / Magazina

  \nShitet banesa 50m2 për lokal në lagjën Ulpiana

  Kodi 0323 Shitet banesa 50m2 e përshtatshme për lokal në lagjën Ulpiana rruga \"Mujë Krasniqi\" në

  Prishtinë Dje, 11:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lokali 53.7m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 53.7m2

  Kodi 0491 Shitet lokali 53.7m2 ngjitë me rrugën Muharrem Fejza në Mati, afër Pozhegu Brothers. Loka

  Prishtinë Dje, 11:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkojmë lokale afariste për blerje ose qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kërkojmë lokale afariste për blerje ose qira

  Kerkojmë lokale afariste për blerje ose qira . .

  Prishtinë Dje, 11:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Reklamo biznesin tënd!!
  Sherbime

  Reklamo biznesin tënd!!

  Agjensioni Vlera bën publikime për të gjitha llojet e bizneseve nëpër web faqe të ndryshme. Qmimet

  Prishtinë Dje, 11:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali 26m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 26m2

  Kodi 0492 Shitet lokali 26m2 në lagjen afër Supervives, rr. Muharrem Fejza, Prishtinë. 383 45 251

  Prishtinë Dje, 11:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Leshohet zyra me qira ne qender te Riza Company
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet zyra me qira ne qender te Riza Company

  Kodi 0227 Lëshohet benesa/zyra me qira në qendër të Prishtinës, banesa gjendet ne rrugën ‘’Nëna

  Prishtinë Dje, 11:19
  600 €
 • 0 foto
  Sherbime te Kontabilitetit
  Sherbime

  Sherbime te Kontabilitetit

  Sherbime te Kontabilitetit per biznese te vogla dhe te mesme, duke fillur nga 35€/muaj per bizneset

  Prishtinë Dje, 11:17
  35 €
 • 6 foto
  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera
  Sherbime

  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera

  -Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave) -Me gypa te Plastikes Fi ø140, ø160, ø175 , ø200 -Me gypa te beton

  Prishtinë Dje, 11:15
  Me Marrveshje