Biznes në SHITJE te Prishtina e Re.

Çmimi: 18.000 €
Biznes në SHITJE te Prishtina e Re.

Detajet

Postuar
2 janar 18:03
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Biznesi në shitje pozicionohet në një lokal me sipërfaqe 85m² + 100m² terasë. Është i pajisur me të gjitha paisjet e nevojshme që shfrytëzohen për piceri, duke filluar nga furra e picave, prodhim italian, friz për pica, tavolina pune me ftohje , skar, ventilim dhe çdo paisje tjetër të nevojshme. Sistemin e ngrohjes e ka me pelet. Lokali posedon hapësirë të mjaftueshme parkingu, si dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore. Qiraja e lokalit është me vlerë 500€.

ID e shpalljes: 87232

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Biznes


Shpallje te ngjashme