Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Karroceri Iveco iveko
  Kamionë

  Karroceri Iveco iveko

  Karroceri kamionçine Iveco , Nissan, sprinter ,ford , Iveko. Permasat 4.50x2.15 Nderrim me kontini

  Tiranë 9 tetor 22:08
  480 €
 • 5 foto
  Isuzu Midi
  Kamionë

  Isuzu Midi

  Shes makinen Isuzu . Motorr 3.0 Naft Viti 2009 Taksa Siguracion mbarojne ne dhjetor 2019 Pesha 350

  Vlorë 9 tetor 16:56
  6.500 €
 • 10 foto
  Shitet Autobartje shlep mercedes 809
  Kamionë

  Shitet Autobartje shlep mercedes 809

  Shitet Mercedesi 809 autobartje viti 1986 goma te reja 90% rks i skaduar ne gje dje shum te mir ndrr

  Ferizaj 9 tetor 10:42
  3.800 €
 • 7 foto
  Rimorkio Kogel viti 99
  Kamionë

  Rimorkio Kogel viti 99

  Akset BPW -Pesha bruto 24 ton me libreze -Pesha bosh 5.5 ton ( kapaciteti 18.5 ton) Gjatesia 8.5m

  Korçë 8 tetor 21:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet kamion DAF XF 95.480
  Kamionë

  Shitet kamion DAF XF 95.480

  Kamioni eshte ne gjendje perfekte , viti 2004 , me motor i bere ka bere 40.000 km , pompa naftes , k

  Korçë 8 tetor 21:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion MAN 26.343 vinci COPMA 165.4S FLJ65.2S
  Kamionë

  Kamion MAN 26.343 vinci COPMA 165.4S FLJ65.2S

  Shitet kamion MAN 26.343 me vinc COPMA 165.4S FLJ65.2S VITI 2005 ne gjendje te shkelqyer per me tepe

  Lushnjë 8 tetor 20:44
  25.000 €
 • 7 foto
  Shes kamion Man Le 8-180 me dogan te paguar
  Kamionë

  Shes kamion Man Le 8-180 me dogan te paguar

  Shes kamion Man Le 8-180 viti 2004 me dogan te paguar kamioni ka qen kiper vetem sanak ska sistemin

  Podujevë 8 tetor 17:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iveco me korp 16m ### sapo ardhur nga CH
  Kamionë

  Iveco me korp 16m ### sapo ardhur nga CH

  Shitet Iveco me korp 16 metra lartsi Motori 2.5 dizel Ne gjendje perfekte pa as ni defekt, si i

  Gjilan 8 tetor 05:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kamionçinë Ford
  Kamionë

  Shitet kamionçinë Ford

  Shitet kamionçinë Ford në gjendje të mirë teknike me motorrin 2,5 me mushama te re me goma të reja

  Elbasan 7 tetor 22:47
  2.500 €
 • 4 foto
  GRRYRSE ASFALTI SIMEX PL 600
  Kamionë

  GRRYRSE ASFALTI SIMEX PL 600

  GRRYRSE ASFALTI SIMEX PL 600 VITI 2000 900 KG 120 L/MIN SHME PAK E PERDORUR NE GJENDJE SHUME TE

  Durrës 7 tetor 20:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamion Man
  Kamionë

  Kamion Man

  Shitet Kamion MAN ne gjendie perfekte viti prodhimit 2013, shitet per arsye mos perdorimi cmimi 35,0

  Durrës 7 tetor 18:34
  35.000 €
 • 5 foto
  Sanak
  Kamionë

  Sanak

  Shes sanak per 3 aks 3 copa

  Pejë 7 tetor 17:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kran
  Kamionë

  Kran

  Shes kranin palfinger viti 1996 i sapo ardhur nga jasht

  Pejë 7 tetor 17:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamioni Ford vit 1992 ne gjendje tevrregullt me 1 vit regjistrim

  Malisheve 7 tetor 16:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamionet
  Kamionë

  Kamionet

  Iveko me frigo vit 2003

  Malisheve 7 tetor 16:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Kamion Volvo FH13 440 + Rimorkio Krone 2007
  Kamionë

  Shitet Kamion Volvo FH13 440 + Rimorkio Krone 2007

  Shitet kamion Volvo FH13 440 euro 5 viti 2007 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, marsh

  Tiranë 7 tetor 15:59
  17.000 €
 • 4 foto
  Komatsu
  Kamionë

  Komatsu

  Komatsu 45 per pjese kembimi .

  Tiranë 7 tetor 15:33
  1 €
 • 4 foto
  Scania 144 460   6x2  me pompe per kazan
  Kamionë

  Scania 144 460 6x2 me pompe per kazan

  Shitet Scania 144 460 viti 1999 6x2 ne gjendje shume te mire teknike me pompe kazani . ritarde

  Durrës 7 tetor 11:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego 1823
  Kamionë

  Atego 1823

  Atego 18 23 viti 2000 pesha barse 8260kg me goma reja jastak para dhe prapa ne gjedje te mir

  Prishtinë 7 tetor 09:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opel Movano
  Kamionë

  Opel Movano

  Shes Opel Movano 2002 2.8diesel Maxi Ne gjendeje te mire teknike

  Fushë Kosovë 7 tetor 09:23
  2.900 €
 • 9 foto
  Fiat
  Kamionë

  Fiat

  Fiat Dobllo 1.3 Dizell viti 2007 centrall gjama elektronik abs air bag etj i doganuar 044 13 08 53

  Podujevë 7 tetor 08:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion 1722 4xr
  Kamionë

  Kamion 1722 4xr

  Kamioni eshte 4x4 me vin kazani 3 ane vinc 4 dalje

  Lushnjë 7 tetor 07:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Traktor me gusenica
  Kamionë

  Traktor me gusenica

  Asht shum i foet

  Viti 6 tetor 23:52
  6.000 €
 • 0 foto
  Karroceri iveko shum e paster 300 euro
  Kamionë

  Karroceri iveko shum e paster 300 euro

  Karroceri iveko shum e paster 300 euro

  Tiranë 6 tetor 22:10
  300 €
 • 0 foto
  Kazan per ford tranzit dhe iveko
  Kamionë

  Kazan per ford tranzit dhe iveko

  Kazan per ford tranzit ose iveko daily cmim okazion 600 euro

  Tiranë 6 tetor 22:08
  600 €
 • 4 foto
  Kamion MAN
  Kamionë

  Kamion MAN

  Shitet kamion MAN 4 aks me 3 diferenciale ne gjendje shume te mire me 80% goma ku 4 te parat jan te

  Tiranë 6 tetor 21:54
  13.500 €
 • 1 foto
  tavolin per punimin e tregerav
  Kamionë

  tavolin per punimin e tregerav

  Shitet tavolina pe punimin e tregerav gjatsia 6 metra me viberator ne gjendje prefekte e pa perdoru

  Deqan 6 tetor 21:51
  1.350 €
 • 2 foto
  Massey Ferguson
  Kamionë

  Massey Ferguson

  Massey Ferguson 90kuaj. 33-66

  Lushnjë 6 tetor 20:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Betoniere Mercedes Actros
  Kamionë

  Betoniere Mercedes Actros

  Betoniere Mercedes Actros. Viti prodhimit 2008. Per me shum info 0695771111

  Lushnjë 6 tetor 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Actros 2004 4AKS
  Kamionë

  Mercedes Actros 2004 4AKS

  Mercedes Actros 2004 4AKS. Per me shum info 0695771111

  Lushnjë 6 tetor 20:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vito 220 nafte viti 2008
  Kamionë

  Vito 220 nafte viti 2008

  Makina eshte ne gjendje perfekte Me dogane te paguar Vit prodhimi 2008 Motorr 220 nafte Kambio manu

  Kavajë 6 tetor 18:26
  5.200 €
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me skip me bagera dhe mini bager kryjm te gjita punet qe kryhen me mjete te renda dhe mjete l

  Prishtinë 4 tetor 20:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 1114
  Kamionë

  Mercedes 1114

  Shes mercedes 1114 Ne gjendje shume te mire Ka bllokade Hybebine Sanakun allomin Viti i prodhimit

  Prishtinë 4 tetor 20:42
  6.000 €
 • 7 foto
  Vw lt tdi kiper ne tri anet
  Kamionë

  Vw lt tdi kiper ne tri anet

  Shes vw lt 2.8 tdi, kiper e ardhur prej zvicrres ne gjendeje prefekte, viti prodhimit 99,me kilomete

  Suharekë 4 tetor 20:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes klipa te ndryshum per kamion
  Kamionë

  Shes klipa te ndryshum per kamion

  Shes klipa te ndryshum per kamion man mercedes iveko na kontaktoni ne 044417426

  Podujevë 4 tetor 19:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion man TGA 41 480
  Kamionë

  Kamion man TGA 41 480

  Man TGA 41480 vit prodhimit 10,10,2006 i ardhur nga italia pak i punuar. Perfekte. Kazan Andreo

  Elbasan 4 tetor 18:39
  53.000 €
 • 0 foto
  Shitet Scania 124 470
  Kamionë

  Shitet Scania 124 470

  Shitet Scania 124 470 euro 3 maxi volum gomat e reja ne gjendje te mire pune. Cmimi i diskutueshem

  Tiranë 4 tetor 15:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Eskavator Caterpillar 323DLN
  Kamionë

  Eskavator Caterpillar 323DLN

  Caterpillar 323DLN. Viti prodhimit 2009. 9841ore pune. Per me shum info. 0695771111

  Lushnjë 4 tetor 15:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Liebherr 902 Litronic
  Kamionë

  Liebherr 902 Litronic

  Shitet bageri Liebherr 902 Litronic me Zingjir viti i prodhimit 1991, Ndrrim i mundshem me ndonje ve

  Prizren 4 tetor 14:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinc MKG 80.2 viti 2003 me 2 apje ihraulike
  Kamionë

  Vinc MKG 80.2 viti 2003 me 2 apje ihraulike

  Shitet vinc MKG 80.2 me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer viti 2003 per me teper

  Lushnjë 4 tetor 14:36
  3.500 €
 • 3 foto
  Shiten cisterrnat
  Kamionë

  Shiten cisterrnat

  Shiten dy cisterrna Kapaciteti: 5000L Shkarkimi: Vollumeter mekanik Gjendja: shume e mire Kontakt

  Prishtinë 4 tetor 12:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet

  Durrës 4 tetor 11:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten
  Kamionë

  Shiten

  Shiten

  Durrës 4 tetor 11:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet

  Durrës 4 tetor 11:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet

  Durrës 4 tetor 11:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet pompa viti 2004 , ore pune - 4,740
  Kamionë

  Shitet pompa viti 2004 , ore pune - 4,740

  Viti 2004 ore pune 4740

  Durrës 4 tetor 11:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  iveco kombi 35c13van
  Kamionë

  iveco kombi 35c13van

  shes iveco 2003

  Gjilan 4 tetor 10:36
  2.900 €
 • 8 foto
  Nissan L35 3.5 ton -97
  Kamionë

  Nissan L35 3.5 ton -97

  Nissan L35 3.5ton diesel viti prodhimit 1997 me dogan te paguar. Ka xhamat me pull, 3 ulse, ngjyra

  Gjakovë 4 tetor 01:26
  8.200 €
 • 4 foto
  Shes kamionin
  Kamionë

  Shes kamionin

  Shes kamionin frigo 814 ne gjendje shum te mir bajm Edhe ndrrim

  Vushtrri 3 tetor 21:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sprinter 518 V6 2008
  Kamionë

  Sprinter 518 V6 2008

  Shitet sprinter 518 V6 vitit 2008 ne gjendje shum te mir motorrike ashtu si xhenerike me klima me do

  Durrës 3 tetor 20:20
  14.000 €