Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Iveco 35c12
  Kamionë

  Iveco 35c12

  Shes iveco kombi i sa po arrdhur nga Gjermania me dogan te paguar per me shum info na kontaktoni ne

  Gjilan 14 korrik 09:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  iveco
  Kamionë

  iveco

  Shes iveco kipper e arrdhur nga Zvicrra viti prodhimit 1991 per me shum info na kontaktoni ne nr e t

  Gjilan 14 korrik 09:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes iveco
  Kamionë

  Shes iveco

  shes iveco te sa poarrdhura nga zvicrra

  Gjilan 14 korrik 09:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco-115-17 TURBO
  Kamionë

  Iveco-115-17 TURBO

  Shitet kamjani iveco 115-17turbo e sa po ardhur nga jasht ne gjendje shume te mir e doganume e regji

  Istog 14 korrik 09:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes sprinter 209 cdi rks tip top
  Kamionë

  Mercedes sprinter 209 cdi rks tip top

  Per ma shum kontaktoni +38344297376 viber +38349262926

  Pejë 14 korrik 09:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes 313 cdi automatik pa dogan nga ch
  Kamionë

  Mercedes 313 cdi automatik pa dogan nga ch

  Per ma shum kontaktoni +38344297376 edhe viber +38349262926

  Pejë 14 korrik 09:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes 211 cdi 94.000 km te garantume nga ch
  Kamionë

  Mercedes 211 cdi 94.000 km te garantume nga ch

  Mercedes sprinter 211 cdi manuel 1 dor i po sa ardhur nga zvicra ka 94000 kilometra re garantume Es

  Pejë 14 korrik 09:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  8 17
  Kamionë

  8 17

  Mercedes Benz 8 17 viti 1997 origjinal kiper 7.5 ton me bllokada kiper 3 one Kamjoni ne gjendje pro

  Pejë 14 korrik 08:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinc new FASSI F 85.A.23 2019
  Kamionë

  Vinc new FASSI F 85.A.23 2019

  Shitet vinc fassi F 85 me 3 apje ihraulike viti 2019 i ri ..per me teper na kontaktoni ne 0035568200

  Lushnjë 14 korrik 08:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VINC PALFINGER CRANE PK 8000 2 DALJE
  Kamionë

  VINC PALFINGER CRANE PK 8000 2 DALJE

  SHITET VINC PALFINGER CRANE PK 8000 ME 2 DALJE HIDRAULIKE BABY GJENDJE TE SHKELQYER PER ME TAPER NA

  Lushnjë 14 korrik 08:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vinc FASSI GRU 2018
  Kamionë

  Vinc FASSI GRU 2018

  Auto S-I Trucks cranes perfaqesuesi i vincave FASSI GRU esh ne dispozicjon te plotsuar kerkese

  Lushnjë 14 korrik 08:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinc Bolfinolloil 2300L 2 apje ihraulike 2007
  Kamionë

  Vinc Bolfinolloil 2300L 2 apje ihraulike 2007

  Shitet vinc Bolfinolloil 2300L me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer viti 2007 pesha maximale

  Lushnjë 14 korrik 08:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion MAN 26.343 vinci COPMA 165.4S FLJ65.2S
  Kamionë

  Kamion MAN 26.343 vinci COPMA 165.4S FLJ65.2S

  Shitet kamion MAN 26.343 me vinc COPMA 165.4S FLJ65.2S VITI 2005 ne gjendje te shkelqyer per me tepe

  Lushnjë 14 korrik 08:38
  25.000 €
 • 5 foto
  Vinc PALFINGER PK 3700 ME 2 APJE
  Kamionë

  Vinc PALFINGER PK 3700 ME 2 APJE

  Shitet vinc Palfinger pk 3700 me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer per me teper na kontaktoni

  Lushnjë 14 korrik 08:35
  3.000 €
 • 5 foto
  Shitet vinc Palfinger Pk 12502 2005
  Kamionë

  Shitet vinc Palfinger Pk 12502 2005

  Shitet vinc Palfinger pk 12502 performance 2005 me radiokontrol scareco ne gjendje te shkelqyer per

  Lushnjë 14 korrik 08:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 VITI 2002
  Kamionë

  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 VITI 2002

  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 NE GJENDJE TE SHKELQYER ME KEMBE APJE-MBYDHJE IHRAULIKE PESHA MAXIMALE

  Lushnjë 14 korrik 08:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vinc FASSI GRU ALBANIA
  Kamionë

  Vinc FASSI GRU ALBANIA

  Vinc sipas kerkeses ...FASSI GRU ALBANIA ju mirpresim per wireless tuaja ne I bejme realitet ..per

  Lushnjë 14 korrik 08:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fassi 990 .28 + flj 210.26
  Kamionë

  Fassi 990 .28 + flj 210.26

  Fassi gru albenia ersh ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese ne ju ofrojme vinc fassi 201

  Lushnjë 14 korrik 08:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shite Vinci PALFINGER CRANE PK 10500 3 APJE
  Kamionë

  shite Vinci PALFINGER CRANE PK 10500 3 APJE

  SHITE VINC PALFINGER CRANE PK 10500 3 apje hidraulike ne gjendje te shkelqyer..per me taper na konta

  Lushnjë 14 korrik 08:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vinc Palfinger pk 17000 4S
  Kamionë

  Shitet vinc Palfinger pk 17000 4S

  Shitet vinc Palfinger pk 17000 me 4 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha maxi

  Kavajë 14 korrik 08:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet vinc Palfinger Pk 17000 fjl 63 2003
  Kamionë

  Shitet vinc Palfinger Pk 17000 fjl 63 2003

  Shitet vinc Palfinger pk 17000 ne gjendje te shkelqyer me telekomande per me teper na k

  Kavajë 14 korrik 08:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet telekomande per vinc e kompletuar
  Kamionë

  Shitet telekomande per vinc e kompletuar

  Shitet radiokontrol per cdo lloj marke vinci e kompletuar dhe mundesi montimi nga servisi jon bre

  Kavajë 14 korrik 08:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shlep 044 295 204 049 633 771
  Kamionë

  Shlep 044 295 204 049 633 771

  Shlep per bartje e veturave ne gjith kosoven si edhe pun me kran deri ne 4 ton

  Prishtinë 14 korrik 08:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Kryjm te gjitha punet qe kryhen me bagera te mdhej edhe mini bagera edhe me skip hapu podruma prishu

  Prishtinë 14 korrik 08:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet vinc HIAB 071
  Kamionë

  Shitet vinc HIAB 071

  Shitet vinc HIAB 071 ne gjendje te shkelqyer per me teper na kontaktoni ne 0035568200456

  Kavajë 14 korrik 08:08
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet vinc EFFER 210 3S me 3 apje ihraulike
  Kamionë

  Shitet vinc EFFER 210 3S me 3 apje ihraulike

  Shitet vinc EFFER 210 3S me 3 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha maximale 72

  Kavajë 14 korrik 08:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vinc kualidim per cdo lloj marke vinci
  Kamionë

  Vinc kualidim per cdo lloj marke vinci

  Tashme Auto S-I Trucks cranes i certifikuar per kualidim e cdo lloj mjeti dhe vinci qe njife

  Lushnjë 14 korrik 08:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet vinc HIAB 300 me 4 apje viti 99
  Kamionë

  Shitet vinc HIAB 300 me 4 apje viti 99

  Shitet vinc HIAB 300 me 4 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha maximale 12ton

  Lushnjë 14 korrik 08:03
  8.000 €
 • 5 foto
  Vinc MKG 80.2 viti 2003 me 2 apje ihraulike
  Kamionë

  Vinc MKG 80.2 viti 2003 me 2 apje ihraulike

  Shitet vinc MKG 80.2 me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer viti 2003 per me teper

  Lushnjë 14 korrik 08:02
  3.500 €
 • 9 foto
  \"Actros 4 aks\"
  Kamionë

  \"Actros 4 aks\"

  Shitet Mercedez Benz Actros 4140 .Viti prodhimit 2001.Vetshkarkues ne 3 anet dhe me kazan 20 m3,me t

  Kurbin 14 korrik 07:58
  35.500 €
 • 7 foto
  Scania
  Kamionë

  Scania

  Shes kamion scania 4 akse vit prodhimi 1999.makina esht ne gjendje super te mir e gatshme per pun

  Lezhë 14 korrik 07:25
  31.000 €
 • 7 foto
  Kamion gas-cisterna MAN 26390
  Kamionë

  Kamion gas-cisterna MAN 26390

  Osnovni podaci: • Kubikaža (cm3) 10518 • Snaga (kW/KS) 287/390 • Maksimalna nosivost (kg)

  Mitrovicë 14 korrik 03:58
  18.500 €
 • 4 foto
  KAMION IVECO ME VINGJ ORMET
  Kamionë

  KAMION IVECO ME VINGJ ORMET

  Shitet kamion 3 aks IVECO me vingj ORMET, kamioni ka 100.000 km edhe Eshte I vitit 2002 ehte me rim

  Lezhë 14 korrik 02:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Senak,Senik
  Kamionë

  Senak,Senik

  senaku i nxen 3 kubik

  Ferizaj 14 korrik 01:27
  600 €
 • 3 foto
  Iveco kipper
  Kamionë

  Iveco kipper

  Ne gjendje perfekte

  Podujevë 14 korrik 01:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rimorkio per Verur 2000 kg
  Kamionë

  Rimorkio per Verur 2000 kg

  Shitet nga data 16.07 esht ne gjendje shum te mir deri ne 2000 kg 3 metra me 1.50 Pa dogan

  Suharekë 14 korrik 00:12
  1.800 €
 • 4 foto
  Rimorkio me dogan regjistrimi par ng ch
  Kamionë

  Rimorkio me dogan regjistrimi par ng ch

  Per ma shum kontaktoni +38344297376 edhe viber +38349262926

  Pejë 14 korrik 00:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION 4X4!!!
  Kamionë

  OKAZION 4X4!!!

  SHITEN BASHKE OSE EDHE TE NDARA, KOKE TERHEQES MAN 19-414 F2000, viti i prodhimit 2000, dhe TRAILER

  Tiranë 13 korrik 23:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Iveco 75E15
  Kamionë

  Shitet Iveco 75E15

  Shitet iveko euro cargo tektor 75E15 ,makina eshte ne gjendje te shkelqyer ,te 6 gomare te reja te f

  Vlorë 13 korrik 23:40
  8.000 €
 • 1 foto
  ATEGO 15 23
  Kamionë

  ATEGO 15 23

  Mercedes benz atego 15 23 euro 3 viti 2002 km 380000 i sapo ardhur ne shqiperi me letra per nje vit

  Vlorë 13 korrik 23:40
  15.000 €
 • 12 foto
  Gjenerator silent
  Kamionë

  Gjenerator silent

  Gjenerator marka margen viti 2018 super silencioz gjeneratori esht me gas i pa perdorur fare ikom

  Vlorë 13 korrik 23:38
  4.000 €
 • 6 foto
  Mercedes Actros 1844
  Kamionë

  Mercedes Actros 1844

  Shes Mercedes Benz ACTROS 1844 viti prodhimit 2004 i sapo ardhur nga ZVICRA i doganuar per me shum

  Prishtinë 13 korrik 23:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Atego 818
  Kamionë

  Mercedes Atego 818

  Shes MERCEDES BENZ ATEGO 818 i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mirë.Me dogan te paguar esh

  Prishtinë 13 korrik 23:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Sprinter 313 CDI
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 313 CDI

  Shes mercedes Sprinter 313 viti 2003 isapo ardhur nga zvicra ne gjendje te mir pergjdo informat kont

  Mitrovicë 13 korrik 23:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Trailer me Tende
  Kamionë

  Trailer me Tende

  shitet trailer marka Tirsan Schmitz viti 2002 diskofren,aksi i pare ngrihet aksi i trete kthehet me

  Durrës 13 korrik 23:24
  5.300 €
 • 6 foto
  Koke terheqese Iveco Stralis 430 tre akse
  Kamionë

  Koke terheqese Iveco Stralis 430 tre akse

  Koke terheqese 3 akse Iveco Stralis 430.viti prodhimit 2005 ne gjendje te shkelqyer kondicioner, fri

  Durrës 13 korrik 23:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Rimorkio me carad
  Kamionë

  Shitet Rimorkio me carad

  Shitet rimorkio per shleper me carad ne gjendje te rregullt pune,bejm ndrrim me vetur golf 4 ose 5.

  Prizren 13 korrik 23:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Iveci
  Kamionë

  Iveci

  Iveco 2.8 dizell 2003 i ardhur nga zvicra

  Gjakovë 13 korrik 23:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MERCEDES BENZ ATEGO 12 23
  Kamionë

  MERCEDES BENZ ATEGO 12 23

  Viti i prodhimit ne fund te 2006. Kamioni i posardhur nga Gjermania. Posedon klime, tempomat, interd

  Pejë 13 korrik 22:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 2543 6x2 KRAN
  Kamionë

  Mercedes-Benz 2543 6x2 KRAN

  Mercedes-Benz 2543 6x2 KRAN Viti i prodhimit 2001 . Kamioni eshte i doganuar, i regjistruar ne RKS.

  Pejë 13 korrik 22:31
  Me Marrveshje