Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Shes korpr
  Kamionë

  Shes korpr

  Shes korpe me sistem rrafshuse 180 e gjone

  Deqan 30 nëntor 14:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kompresor
  Kamionë

  kompresor

  kompresor me ajer per gurrore dhe shum gjera te tj

  Gjirokastër 30 nëntor 13:40
  3.500 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 14-13
  Kamionë

  Mercedes Benz 14-13

  Shitet Mercedes Benz 14-13 8 ton Ne gjendje perfekte Letrat e paguara deri ne fund te vitit Kamio

  Krujë 30 nëntor 13:06
  8.000.000 Lek
 • 11 foto
  Shlep AUTO BARTJE 24H SHITETT
  Kamionë

  Shlep AUTO BARTJE 24H SHITETT

  AUTO BARTJE 24H Shes shlepin Renault Mindler dizel viti prodhimit 1997 i sa po doganuar dhe i regjis

  Gjilan 30 nëntor 13:02
  9.200 €
 • 6 foto
  korp nissan shitet
  Kamionë

  korp nissan shitet

  Shitet korpa Nissan esht ne gjendje te mir esht e ruajtur si brenda dhe jasht ka goma te reja te kal

  Prishtinë 30 nëntor 11:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Iveco kamioncin
  Kamionë

  Iveco kamioncin

  Iveko viti 2007 , motorr 2.3 Permasat e karroceris 4.05x2.05 Letrat deri ne korrik . 12.000€ I padi

  Tiranë 30 nëntor 09:53
  12.000 €
 • 4 foto
  Karroceri Iveco iveko
  Kamionë

  Karroceri Iveco iveko

  Karroceri kamionçine Iveco , Nissan, sprinter ,ford , Iveko. Permasat 4.50x2.15 Nderrim me kontini

  Tiranë 30 nëntor 09:50
  480 €
 • 2 foto
  Kiper
  Kamionë

  Kiper

  Shitet kamioni origjinal kiper 8 17 me dogan te paguar .boj ndrrim qmimi fix

  Deqan 30 nëntor 06:45
  10.500 €
 • 6 foto
  Autobot uji i pijshem termus
  Kamionë

  Autobot uji i pijshem termus

  Autobot inoksi termus 6000 litra , gjendje super , letrat deri ne korrik 2019 , me dokumenta autobot

  Tiranë 29 nëntor 21:24
  8.300 €
 • 4 foto
  Kamion Mercedes 8-14 me Kran Hiab 65
  Kamionë

  Kamion Mercedes 8-14 me Kran Hiab 65

  Kamion Mercedes 8-14 me Kran Hiab 65

  Suharekë 29 nëntor 19:38
  7.500 €
 • 4 foto
  Trailer Rehinkalk
  Kamionë

  Trailer Rehinkalk

  Trailer 3aks. 6goma.

  Lushnjë 29 nëntor 19:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  karroceri kamjoni
  Kamionë

  karroceri kamjoni

  Karroceria ka permasa 4.60m e gjate 2.40m e gjere sponta 70 cm te larte. dyshemeja derrase dhe llama

  Korçë 29 nëntor 17:28
  45.000 Lek
 • 2 foto
  Sanak kiper
  Kamionë

  Sanak kiper

  Sank kiper per 4 aks

  Pejë 29 nëntor 15:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet rimorkio 2 aksme kiper e ardhur nga zvicrra
  Kamionë

  Shitet rimorkio 2 aksme kiper e ardhur nga zvicrra

  Shitet rimorkio me kiper elektrik dhe mekanik 2 akse e ardhur nga Zvicrra Dimenzioni. 3.0 x 1.7 m Pe

  Mitrovicë 29 nëntor 15:31
  2.500 €
 • 4 foto
  Shitet Iveco 35.13 viti 2001 , 2.8 dizell
  Kamionë

  Shitet Iveco 35.13 viti 2001 , 2.8 dizell

  Shitet Iveco 35.13 viti 2001 2.8 dizel Gjatsia 4,3 m Gjersia 2 m Dupell guma mrapa Pa dogan Tel-vib

  Mitrovicë 29 nëntor 15:30
  4.750 €
 • 5 foto
  Vito 212 cdi viti 99 i ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Vito 212 cdi viti 99 i ardhur nga Zvicrra

  Shitet Mercedes Vito 212 cdi viti i prodhim 1999 I ardhur nga zvicrra vetura eshte pa dogan Tel.+383

  Mitrovicë 29 nëntor 15:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz 608. Shitur
  Kamionë

  Mercedes Benz 608. Shitur

  Shes kamionqinen benz 608 ne gjendje te mire me kozhun dhe pedane hidraulike me letra por te pa pagu

  Lezhë 29 nëntor 11:08
  2.000 €
 • 4 foto
  Transportues Elektrik PEFRA 509
  Kamionë

  Transportues Elektrik PEFRA 509

  Transportues elektrik me bateri 24V me karikus të inkuadruar, vit Prodhimi 2004, pesha e lejuar për

  Prishtinë 28 nëntor 21:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CAT 928 f
  Kamionë

  CAT 928 f

  Luge ngarkuese CATEPILAR 928f, Viti i prodhimit: 1995

  Lipjan 28 nëntor 20:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bager KOMATSU PC 210LC
  Kamionë

  Bager KOMATSU PC 210LC

  Eskavator ?⚠️⚠️❗️ Marka: KOMATUSU, Tipi: PC 210 LC, Viti i prodhimit: 2007 ➖ ➖ ➖

  Lipjan 28 nëntor 20:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DAMPER VOLVO A30
  Kamionë

  DAMPER VOLVO A30

  DAMPER ???⚠️ Marka: VOLVO, Tipi: A 30 D, viti i prodhimit: 2007, kw: 250, ulese:1. Magjistralja

  Lipjan 28 nëntor 20:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Actros
  Kamionë

  Actros

  Shitet kamjoni 4aks viti i prodhimit 86 motorri 28 per me shum kontakto ne tel

  Gllogoc 28 nëntor 19:04
  10.000 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 814 i sa po ardhur
  Kamionë

  Mercedes-Benz 814 i sa po ardhur

  Shes kamionin mercedes benz 814 viti prodhimit 1995 i sa po ardhur nga gjermania 1 vit regjistri

  Vushtrri 28 nëntor 18:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Auto Rimorkio viti 2018
  Kamionë

  Auto Rimorkio viti 2018

  Shitet rimorkio 2018 ne letra te paguara per nje vit.

  Fier 28 nëntor 17:53
  4.500 €
 • 5 foto
  MAN TGA 18.350
  Kamionë

  MAN TGA 18.350

  Shitet Man Tga 18.350 viti 2005 Kamioni esht ne gjendje te rregullt Me dogane te paguar Kambio au

  Pogradec 28 nëntor 11:52
  13.000 €
 • 7 foto
  Renault Master T35 me kran
  Kamionë

  Renault Master T35 me kran

  Shitet Renault Master T35 me kran ne gjendje perfekte e sa po ardhur nga zvicra shum e rujtme mbrend

  Gjakovë 28 nëntor 09:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Volvo me Kran dhe kiper
  Kamionë

  Shitet Volvo me Kran dhe kiper

  shum ne gjendje te mir pune i ardhur nga zvicra me kran atlas 140 me telekomand me dogan te paguar

  Ferizaj 28 nëntor 00:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamion Mercedes kiper
  Kamionë

  Kamion Mercedes kiper

  Mercedes Benz 809 Origjinal fabrikisht kiper sanaku Meiller Kiper viti 1981 vollani servo 250000 kil

  Podujevë 27 nëntor 20:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion VW
  Kamionë

  Kamion VW

  Ladog Prodhim gjerman dizell 4x4 motorr golfi lug bore para krypore mbrapa gjendje te rregullt info:

  Podujevë 27 nëntor 20:08
  1 €
 • 6 foto
  Lt 35 e posa ardhur nga zvicrra
  Kamionë

  Lt 35 e posa ardhur nga zvicrra

  Lt 35 i posa ardhun nga zvicrra 2.5 tdi ne gjendje shum temir me guma te reja me liber me krejt

  Prishtinë 27 nëntor 19:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313 CDI
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI

  Sprinter 313 cdi 2012

  Gjakovë 27 nëntor 17:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ATEGO 15 23
  Kamionë

  ATEGO 15 23

  Mercedes benz atego 15 23 euro 3 viti 2002 km 380000 i sapo ardhur ne shqiperi me letra per nje vit

  Vlorë 26 nëntor 21:21
  15.000 €
 • 2 foto
  Shitet Iveco 75E15
  Kamionë

  Shitet Iveco 75E15

  Shitet iveko euro cargo tektor 75E15 ,makina eshte ne gjendje te shkelqyer ,te 6 gomare te reja te f

  Vlorë 26 nëntor 21:21
  8.000 €
 • 2 foto
  Punojm me kamion dhe bager
  Kamionë

  Punojm me kamion dhe bager

  Punojm me kamion dhe bager ne rajonin eGjakovs Bejme si prishjen e shtepive,hapjen e rrugeve,mbushj

  Gjakovë 26 nëntor 20:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kuken per kamiona
  Kamionë

  Shes kuken per kamiona

  Shes kuken ne gjendje shume te mire eshte me shin te kamionit qmimi 100

  Prishtinë 26 nëntor 20:08
  100 €
 • 3 foto
  Shitet Kamioni
  Kamionë

  Shitet Kamioni

  Man 35-364 viti i prodhimit 2001 km 663000 i sa po ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir tekni

  Gjakovë 26 nëntor 12:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kamion Kran(28m-20T) & Transport -NISI KRAN
  Kamionë

  Kamion Kran(28m-20T) & Transport -NISI KRAN

  Kryejm keto sherbime:Zhvendosjen e kranave te ndertimit, Ngarkim-shkarkim te qdo lloji makinerie me

  Klinë 25 nëntor 20:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamjon kran 20 ton 28m- Nisi Kran
  Kamionë

  Kamjon kran 20 ton 28m- Nisi Kran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksi

  Prishtinë 25 nëntor 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran
  Kamionë

  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksi

  Klinë 25 nëntor 20:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pun me kran - autokran
  Kamionë

  pun me kran - autokran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksim

  Prishtinë 25 nëntor 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Transport deri 60 Ton NISI KRAN sh.p.k
  Kamionë

  Transport deri 60 Ton NISI KRAN sh.p.k

  Nisi Kran sh.p.k tani ne dispozicion edhe me rimorkion me peshe bartese 60 Ton. me mundesi zgjatje

  Prishtinë 25 nëntor 20:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PALFINGER PK 120.000 NISI KRAN SH.P.K
  Kamionë

  PALFINGER PK 120.000 NISI KRAN SH.P.K

  NISI KRAN SH.P.K me Kranin Palfinger Pk. 120.000 ju ufron sherbime te shpejta dhe te sigurta si dhe

  Prishtinë 25 nëntor 20:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHERBIM ME KRAN 26 TON-37m. NISI KRAN SH.P.K
  Kamionë

  SHERBIM ME KRAN 26 TON-37m. NISI KRAN SH.P.K

  NISI KRAN SH.P.K Tani edhe me kamionin tjeter me kran modern Scania R 164. 580 V8 PALFINGER PK 12000

  Prishtinë 25 nëntor 20:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shleperi Renault Bejme Ndrrim
  Kamionë

  Shleperi Renault Bejme Ndrrim

  Shes shleperin Renault 385 Viti 1997 Ne gjendje shume te mire teknike regjistrim edhe 10mua

  Prizren 25 nëntor 19:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sprinter 208 cdi viti 2004
  Kamionë

  Sprinter 208 cdi viti 2004

  Shitet mercedes sprinter 208 cdi viti 2004 ne gjendje te mir teknike Regjistrimi I pare RKS 08-11-20

  Gjakovë 25 nëntor 17:36
  3.870 €
 • 5 foto
  FORD TRANZIT 2002
  Kamionë

  FORD TRANZIT 2002

  Kamjocin 3.5t perdoret me patent te klasit B. Gjatesia e karoceris 4.2m. Shasia Alumini, gjendja Mot

  Tiranë 25 nëntor 15:48
  6.300 €
 • 5 foto
  Shitet pedanë
  Kamionë

  Shitet pedanë

  Shitet pedane me permasa 255 me170.e hequr nga atego 818. Shiten 4 sponda alumini me permasa 340 me

  Tiranë 25 nëntor 14:09
  10.000 Lek
 • 6 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shitet kamioni 16 22 ne gjendje te rregullt regjistrim 1 vite

  Prishtinë 25 nëntor 13:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET IVEKO EUROKARGO
  Kamionë

  SHITET IVEKO EUROKARGO

  Shitet iveko eurokargo.viti prodhimit 2000.tipi 12-23.pesha plot dhe bosh 11,5 ton.me mushama me hap

  Tiranë 25 nëntor 12:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313 Frigoriferik Viti 2008 Super Gjendje.
  Kamionë

  Sprinter 313 Frigoriferik Viti 2008 Super Gjendje.

  Mercedes Benz Sprinter 313 Frigoriferik Nafte Kondicioner Manual Ne gjendje shume te mire pune moto

  Tiranë 25 nëntor 11:34
  10.500 €