Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Mercedes-Benz Vario 818
  Kamionë

  Mercedes-Benz Vario 818

  MERCEDES-BENZ VARIO 818 •Viti: 2007 I mesëm/pa kupol Bluetec4 Zgara siper origjinale MB Kamjo Manu

  Tiranë 10 maj 17:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opell Movano 2.5 tdi
  Kamionë

  Opell Movano 2.5 tdi

  Opell Movano 2.5 viti 2004 kombi asht i ardhur nga zvicerr asht me servis te kryen ne zvicerr km 165

  Suharekë 10 maj 13:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kombi fave 2
  Kamionë

  Kombi fave 2

  Kombi fave 2 ne gjendje te rregullt teknike

  Ferizaj 9 maj 18:45
  900 €
 • 10 foto
  Man LE 180 c me kran
  Kamionë

  Man LE 180 c me kran

  Man Le 180 C me kran viti 2002 Kran fassi F 90 4100 kg ne gjendje shum te mire teknike tel:049/794

  Ferizaj 9 maj 12:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punojmë me Mini Bagera
  Kamionë

  Punojmë me Mini Bagera

  Punojmë me Mini Bagera

  Prishtinë 8 maj 19:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamioni
  Kamionë

  Shitet kamioni

  MAN 14 284 ne gjendje shume te mire i pa perdorur ne Kosove (I PA DOGANUAR)

  Suharekë 8 maj 09:12
  1 €
 • 3 foto
  iveco 50c15
  Kamionë

  iveco 50c15

  Shes iveco 50c15 e sapodoganuar ne kosov per me shum info na kontaktoni

  Gjilan 8 maj 09:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet korpa nissan
  Kamionë

  Shitet korpa nissan

  Shitet Nissan Cabastar prej korpave ma te mira Nissan korpa ka dogan te paguar zgjatja e kranit osht

  Prishtinë 7 maj 16:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Platform Ngritëse HOLLAND LIFT 17M SALE/RENT
  Kamionë

  Platform Ngritëse HOLLAND LIFT 17M SALE/RENT

  Platformë Ngritese HOLAND LIFT Viti: 2001 Lartesia 17m MAX 650kg Ore Pune : 3400h Mundesi zgjatje

  Ferizaj 7 maj 11:03
  18.500 €
 • 5 foto
  BOBCAT 553
  Kamionë

  BOBCAT 553

  Mini Ngarkues BOBCAT 553 4x4 Viti i Prodhimit 1997 ,Motor Kubota Diesel . Pesha 1780kg .Piruner HYS

  Ferizaj 7 maj 11:02
  6.800 €
 • 5 foto
  Gjenerator DEUTZ 100kW Full Automatik
  Kamionë

  Gjenerator DEUTZ 100kW Full Automatik

  Gjenerator DEUTZ 100Kw Full Automatik Gjendje shume te mire te punes , Gjitha serviset e kryera etj

  Ferizaj 7 maj 11:01
  11.200 €
 • 8 foto
  Platform HOLLAND LIFT 20m 4x4 SALE/RENT
  Kamionë

  Platform HOLLAND LIFT 20m 4x4 SALE/RENT

  Platform Ngritëse HOLLAND LIFT viti 1999 4x4 lartesia 20meter Mundesi zgjatje te platformes 2meter

  Ferizaj 7 maj 11:01
  21.000 €
 • 2 foto
  Bageri
  Kamionë

  Bageri

  Shitet bageri fiat hitachi u 45 2008 or pune 5800 me 4 korpa 40 60 70 1.20 qmimi fix

  Deqan 7 maj 06:53
  22.000 €
 • 6 foto
  Shes Man 8-150
  Kamionë

  Shes Man 8-150

  Shitet Kamiani MAN 8-150 Tel : 049 412 871 ose Tel : 044 328 078

  Pejë 6 maj 11:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera skip mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera skip mini bager

  Punojm me bagera skip dhe mini bager bejm prishjen e shpija hapje bodrumav qelje kanalev ne madhsi t

  Prishtinë 5 maj 20:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me skip me bagera dhe mini bager kryjm te gjita punet qe kryhen me mjete te renda dhe mjete l

  Prishtinë 5 maj 20:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes xham te ri per kamion Mercedes Benz Actros
  Kamionë

  Shes xham te ri per kamion Mercedes Benz Actros

  Shes xham te pare te ri per kamion Mercedes Benz Actros .

  Lezhë 5 maj 13:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kamion mercedes benz (xham)
  Kamionë

  Shes kamion mercedes benz (xham)

  Shes xham te pare te ri per kamion Mercedes Benz Actros . Per me teper kontaktoni ne numrin e telef

  Lezhë 5 maj 13:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Reno special skele
  Kamionë

  Reno special skele

  I pershtatshem per cdo lloj pune 58.000 tkalume I clajmeruar viber +37744508111

  Prishtinë 4 maj 18:37
  3.360 €
 • 0 foto
  iveco 35 10 turbo për pjese
  Kamionë

  iveco 35 10 turbo për pjese

  kamjonete turbo dizell iveco 35 10 89 shitet vetem per pjese eshte komplet turbina boshpumpa kryt

  Prishtinë 4 maj 18:34
  1 €
 • 6 foto
  Wolsvagen LT46 me Vinc fassi 28
  Kamionë

  Wolsvagen LT46 me Vinc fassi 28

  Shtitet Wolsvagen LT46 kamioncinë me vinc në gjëndje shumë të mirë. Viti 2006 Sapo targuar me letra

  Tiranë 4 maj 08:38
  1 €
 • 3 foto
  Kamioneta zastava 50.10
  Kamionë

  Kamioneta zastava 50.10

  shitet kamioneta zastava 50.10 -1987 viti motorr shum t mir n kareseri ka korizion ka pak kanata a

  Obiliq 4 maj 06:01
  1.100 €
 • 6 foto
  Koke terheqese Iveco Stralis 430 tre akse
  Kamionë

  Koke terheqese Iveco Stralis 430 tre akse

  Koke terheqese 3 akse Iveco Stralis 430.viti prodhimit 2005 ne gjendje te shkelqyer kondicioner, fri

  Durrës 3 maj 21:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion Man 18-364 viti 2000
  Kamionë

  Kamion Man 18-364 viti 2000

  Kamion Man tipi 18-364 viti 2000 doganur Importuar nga xhermania Kamioni per mirmbajtje dimrore K

  Prishtinë 3 maj 17:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Man TGA 430
  Kamionë

  Man TGA 430

  Man TGA 430 viti 2005 me dok te paguara deri ne dhjetor 2018 km 760 mij shitet okazion per arsye emi

  Kukës 3 maj 11:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Manitou
  Kamionë

  Manitou

  Shitet Manitou me krahe qe zgjatet deri ne 10 m. Ka furka dhe kove. Viti 1989,ne gjendje shume te mi

  Tiranë 3 maj 09:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion frigo okazion
  Kamionë

  Kamion frigo okazion

  Shitet ose nderrohet kamion frigo viti 2006 ne gjendje perfekte.. Cel 0682190631

  Durrës 3 maj 00:02
  1 €
 • 2 foto
  HYUNDAI 55-7 VITI 2006
  Kamionë

  HYUNDAI 55-7 VITI 2006

  HYUNDAI I ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE SHUM TE MIRE viti 2006 me 3 kova shitet

  Tiranë 2 maj 10:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GJENERATOR KORENTI 110 KW
  Kamionë

  GJENERATOR KORENTI 110 KW

  GJENERATOR KORENTI i ardhur nga Italia me dogan te paguar ne gjendje shum te mire 0039334821

  Tiranë 2 maj 10:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinc new FASSI F 85.A.23 2019
  Kamionë

  Vinc new FASSI F 85.A.23 2019

  Shitet vinc fassi F 85 me 3 apje ihraulike viti 2019 i ri ..per me teper na kontaktoni ne 0035568200

  Lushnjë 1 maj 22:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fassi 990 .28 + flj 210.26
  Kamionë

  Fassi 990 .28 + flj 210.26

  Fassi gru albenia ersh ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese ne ju ofrojme vinc fassi 201

  Lushnjë 1 maj 22:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vinc FASSI GRU 2018
  Kamionë

  Vinc FASSI GRU 2018

  Auto S-I Trucks cranes perfaqesuesi i vincave FASSI GRU esh ne dispozicjon te plotsuar kerkese

  Lushnjë 1 maj 22:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vinc Palfinger Pk 12502 2005
  Kamionë

  Shitet vinc Palfinger Pk 12502 2005

  Shitet vinc Palfinger pk 12502 performance 2005 me radiokontrol scareco ne gjendje te shkelqyer per

  Lushnjë 1 maj 21:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 VITI 2002
  Kamionë

  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 VITI 2002

  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 NE GJENDJE TE SHKELQYER ME KEMBE APJE-MBYDHJE IHRAULIKE PESHA MAXIMALE

  Lushnjë 1 maj 21:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinc Bolfinolloil 2300L 2 apje ihraulike 2007
  Kamionë

  Vinc Bolfinolloil 2300L 2 apje ihraulike 2007

  Shitet vinc Bolfinolloil 2300L me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer viti 2007 pesha maximale

  Lushnjë 1 maj 21:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VINC PALFINGER CRANE PK 8000 2 DALJE
  Kamionë

  VINC PALFINGER CRANE PK 8000 2 DALJE

  SHITET VINC PALFINGER CRANE PK 8000 ME 2 DALJE HIDRAULIKE BABY GJENDJE TE SHKELQYER PER ME TAPER NA

  Lushnjë 1 maj 21:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet rimorkio
  Kamionë

  Shitet rimorkio

  Shitet rimorkio me carad ne gjendje te rregullt,bejm ndrrim me golf 4 ose 5. Per me shum info 044150

  Prizren 1 maj 18:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fugon Ford
  Kamionë

  Fugon Ford

  Shesh fugon tranzit me letra Te prera nje vit

  Elbasan 30 prill 19:15
  5.000 Lek
 • 6 foto
  MAN TGX 18.480 BLS EURO 6
  Kamionë

  MAN TGX 18.480 BLS EURO 6

  Shite Man MAN TGX 18.480 BLS EURO 6. Vit prodhimi 2013. Cmimi 35\'000 euro pa TVSH.

  Durrës 30 prill 16:41
  35.000 €
 • 5 foto
  Suzuki Carry 2003 Benzin-Gaz
  Kamionë

  Suzuki Carry 2003 Benzin-Gaz

  Shes Suzuki Carry viti 2003 benzin-gaz ne gjendje shume te mire, 650 kubik me tre pistona. Shume eko

  Elbasan 30 prill 15:08
  3.000 €
 • 11 foto
  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007
  Kamionë

  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007

  Shitet Karrotrec Okazion Mercedes Sprinter 311 CDI viti 2007 Shume praktik ne qarkullim manovrues

  Tiranë 30 prill 13:13
  12.900 €
 • 4 foto
  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec
  Kamionë

  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

  Fiat Ducato Viti 2004 Kambio Manuale Nafte Makin Reklame ose Karrotrec

  Tiranë 30 prill 13:06
  8.100 €
 • 5 foto
  Mercedes benz kombi 609 D
  Kamionë

  Mercedes benz kombi 609 D

  ne gjendje te rregullt RKS i skaduar

  Ferizaj 30 prill 09:51
  1 €
 • 4 foto
  KAMION IVECO ME VINGJ ORMET
  Kamionë

  KAMION IVECO ME VINGJ ORMET

  Shitet kamion 3 aks IVECO me vingj ORMET, kamioni ka 100.000 km edhe Eshte I vitit 2002 ehte me rim

  Lezhë 30 prill 02:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet kamjoncine sprinter 313cdiviti 2004
  Kamionë

  shitet kamjoncine sprinter 313cdiviti 2004

  shitet kamjoncine, sprinter 313 cdi viti 2004, dopjo kabine me dekomenta deri ne qeshore, e cdoganu

  Has 29 prill 21:01
  8.500 €
 • 2 foto
  MAN TGA 26 410 3 axel
  Kamionë

  MAN TGA 26 410 3 axel

  MAN TGA 26 410 3 Axel me Retarder Viti :2003 Liber Servisi dhe Servisimin e fundit e ka te kryer k

  Fushë Kosovë 29 prill 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion benz 1722
  Kamionë

  Kamion benz 1722

  Makina esht me letra per 1 vit. Motorri esht 1622. Eshte e mbajtur dhe shum e fuqishme . Ju lutem ve

  Tiranë 29 prill 20:28
  12.000 €
 • 3 foto
  Man 19.403
  Kamionë

  Man 19.403

  Shitet kamioni Man 19.403 viti i prodhimit 1996 i regjistruar ne gjendje shume te mir me goma te rej

  Podujevë 29 prill 20:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Benz 16-22
  Kamionë

  Mercedes Benz 16-22

  Kamjon benz 16-22 makina eshte ne gjendje te mir me letra te paguara per me shume info kontaktojm

  Kurbin 29 prill 19:05
  110.000 €
 • 10 foto
  Mercedes benz vito frigorifer
  Kamionë

  Mercedes benz vito frigorifer

  Vito frigirifer ne gjendje shum te mir frivoriferi ftof shum mir+ kondicioner makina ka punur per fa

  Durrës 29 prill 14:07
  8.000 €