Kamionë
Pejë

Kamionë në shitje në Pejë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Shes kamion Mercedes Actross 4144
  Kamionë

  Shes kamion Mercedes Actross 4144

  Shes kamion Mercedes Actross 4144 i doganuar viti i prodhimit 2003. Çmimi sipas marrëveshjes.

  Pejë 2 prill 00:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sanaku kiper
  Kamionë

  Sanaku kiper

  Shes sanakun

  Pejë 2 prill 00:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco daily
  Kamionë

  Iveco daily

  Iveco daily viti 2005 dupllak ne gjendje shum te mir

  Pejë 1 prill 23:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Sprinter 313
  Kamionë

  Sprinter 313

  Sprinter 313 me frigo deri ne -30 ne gjendje shum te mir i sa po ardhur

  Pejë 1 prill 23:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Crafter
  Kamionë

  Crafter

  Shitet kombi VW CRAFTER 2.0 TDI ( I te kuqe ),viti i prodhimit 2012, ne gjendje perfekte i ardhur ng

  Pejë 1 prill 22:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Man tga 41 480
  Kamionë

  Man tga 41 480

  Man tga 41 480 viti 2005 sapo ardh nga jasht 340 mj km me dogan te paguar ne gjendje te mir 20 cm vi

  Pejë 1 prill 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford transit FRIGO 2.0 dizell ardhur nga zvicrra
  Kamionë

  Ford transit FRIGO 2.0 dizell ardhur nga zvicrra

  Fordi esht shum ne gjendje te mir deri ne 0 grad izolimin shum te mir fabrikisht.per ma zgjanimisht

  Pejë 1 prill 09:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw Lt 2.5tdi Maxi sapo e ardhur nga zvicrra
  Kamionë

  Vw Lt 2.5tdi Maxi sapo e ardhur nga zvicrra

  Lt osht ne gjendje prefekte shum e paq si mrena ashtu per jasht.per ma zgjanimisht thirrem ne tel os

  Pejë 1 prill 09:15
  3.990 €
 • 2 foto
  SHES KOMBI MERCEDES 609 D RKS
  Kamionë

  SHES KOMBI MERCEDES 609 D RKS

  SHES KOMBI 609 D 6 GOMA TE REJA 2 AKUMLATORA TE REJA VOLLANIN HIDROLIKE PËR MË SHUM VIBER +3834

  Pejë 1 prill 06:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  IVECO 65-80 Z BR
  Kamionë

  IVECO 65-80 Z BR

  IVECO 65-80 NE GJENDJE TE MIR E ARDHUR NGA GJERMANIJA E DOGANUME BON EDHE PA SENEK ,,, 1500,,,ER

  Pejë 31 mars 23:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FIATI KOMBI PER PJES
  Kamionë

  FIATI KOMBI PER PJES

  shitet per pjes ,pjes

  Pejë 31 mars 19:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet liebherr 544 2plu2
  Kamionë

  Shitet liebherr 544 2plu2

  Liebherr 554 2plus2 ne gjendje te rregullt orë pune 12.000 te sakta viti 2006 klim .

  Pejë 31 mars 16:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kabina 16 22
  Kamionë

  Shitet kabina 16 22

  shitet kabina ne gjendje te mir Viber

  Pejë 31 mars 12:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet mercedesi 26 36
  Kamionë

  Shitet mercedesi 26 36

  Shitet mercedesi 26 36 ngjendje tmir 3 aks

  Pejë 31 mars 08:04
  14.500 €
 • 5 foto
  rimorkio
  Kamionë

  rimorkio

  boj edhe ndrrim me kamion kiper

  Pejë 31 mars 06:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tam ne shitje 6x6
  Kamionë

  Tam ne shitje 6x6

  Shes ket tam me kran 6x6

  Pejë 31 mars 04:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet sprinteri
  Kamionë

  shitet sprinteri

  shes sprinterin me hybebin sapi ardhur nga zvicrra ngjendje shum tmir viti 96

  Pejë 31 mars 00:22
  5.000 €
 • 8 foto
  mercedes me kran
  Kamionë

  mercedes me kran

  mercedes 13-17 me kran viti 1994 ne gjendje te rregullt Gomat e reja

  Pejë 30 mars 23:47
  14.200 €
 • 8 foto
  Mercedes 811
  Kamionë

  Mercedes 811

  Mercedes 811 kiper 7 ulse viti 93 nxhedje t rregullt Rexhistrimi skdum

  Pejë 30 mars 21:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz Sprinter viti2003
  Kamionë

  Mercedes Benz Sprinter viti2003

  sprinter 211 cdi viti 2003 i doganuar i posa ardhur nga ch

  Pejë 30 mars 21:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pej
  Kamionë

  pej

  vw t5 viti 2005 i pa doganuar ne gjendje tip top i ardhur nga ch para 1 jave

  Pejë 30 mars 20:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW caddy
  Kamionë

  VW caddy

  Shes VWcaddy maxi 1.6 dizell 102 pes viti 2012ne gjendje prefekt per shum ne tel. 044426372

  Pejë 25 mars 14:17
  5.390 €
 • 4 foto
  Shes Kamion Bager dhe Rimorkio
  Kamionë

  Shes Kamion Bager dhe Rimorkio

  Kamioni : Mercedes 2228 viti 1986 Bageri : Huter 8ton viti 2001 dhe Rimorkio Te gjitha jane ne gjen

  Pejë 24 mars 22:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bager Bobcat
  Kamionë

  Bager Bobcat

  Bager Bobcat 3.5 ton 4 klipa. 3 korpa: 30cm, 50cm, 1,20cm rrafshuse ne gjendje te mire pune.

  Pejë 24 mars 00:40
  6.700 €
 • 4 foto
  Perkolic bagerit
  Kamionë

  Perkolic bagerit

  Ne gjendje te rregullt.gjdo send funksionale perdoret per bager poashtu edhe transport materialit de

  Pejë 22 mars 07:38
  2.300 €
 • 11 foto
  Mercedes 1317
  Kamionë

  Mercedes 1317

  Mercedes 13 17 me kran hiab dy dalje hidraulike 520 sanaku gomat e Reja ABS ngjedje porfekte

  Pejë 19 mars 20:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat Ducato
  Kamionë

  Fiat Ducato

  2.5 dizel regjistrim 8 muj

  Pejë 19 mars 15:38
  1.700 €
 • 7 foto
  VWcaddy maxi
  Kamionë

  VWcaddy maxi

  Shes VWcaddy maxi 1.6 102 pes viti 2012 ne gjendje te mir per me shum ne numer teli +38344426372

  Pejë 19 mars 08:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KLIMA SHUTRAK PER AUTOBUSE
  Kamionë

  KLIMA SHUTRAK PER AUTOBUSE

  Klima Shutrak ne gjendje pune me tuba dhe kompresor te klimes komplet esht ne gjendje te mir per me

  Pejë 18 mars 15:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Menjaq zf 90 6+1 gjendje te mir te pune
  Kamionë

  Menjaq zf 90 6+1 gjendje te mir te pune

  Menjaq zf 90 6+1 gjendje te mir te punes per me shum thirr ne keta numra 049-137-981 viber 044-137-

  Pejë 18 mars 14:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes tjegullat ose qereminet
  Kamionë

  Shes tjegullat ose qereminet

  She's qereeminet jon shum te Mira I she's per arsye mosperdorimi

  Pejë 17 mars 20:19
  20 €
 • 4 foto
  Iveco 35.10
  Kamionë

  Iveco 35.10

  Turbo ne gjendje perfekte goma te mira regjistrim deri 30.11.2019. Kiper

  Pejë 17 mars 17:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fiat Ducato
  Kamionë

  Fiat Ducato

  Ne gjendje te mire regjistrim 8muaj

  Pejë 16 mars 20:19
  1.800 €
 • 7 foto
  VW crafter Maxi2.5tdi me klim 6 ulse sapo ardhur
  Kamionë

  VW crafter Maxi2.5tdi me klim 6 ulse sapo ardhur

  Vw osht shum ne gjendje te mir 6ulse+klim maxi per ma zgjanimisht thirrembne tel ose viber +37744591

  Pejë 14 mars 14:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Vito Mixto 116 CDI Extralang
  Kamionë

  Mercedes-Benz Vito Mixto 116 CDI Extralang

  Transporter 7.5 ton 120kW Viti i Prodhimit 06.2011 Diesel Schaltgetriebe 227.000 km Klimaanlage N

  Pejë 13 mars 13:20
  7.600 €
 • 9 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Shitet kamioni MODELI iveco Viti 2004 Marshi manual Ne gjendje shum te mir gomat e reja i doganuar p

  Pejë 12 mars 14:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  fiat për 7 persona
  Kamionë

  fiat për 7 persona

  Esht ne gjendje te mir pune doganen e ka te pagume

  Pejë 11 mars 19:19
  1.100 €
 • 8 foto
  ford transit 2010 nafte 2.0
  Kamionë

  ford transit 2010 nafte 2.0

  sa po ardh nga austrii oshtte tip tope 190 mi klm libra servisit

  Pejë 8 mars 10:19
  3.000 €
 • 5 foto
  Rimorki
  Kamionë

  Rimorki

  Rimorki per transpot te kafsheve

  Pejë 7 mars 13:20
  750 €
 • 4 foto
  shes skip shum gjenje temir
  Kamionë

  shes skip shum gjenje temir

  shes skip shum imir

  Pejë 6 mars 13:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes sprint 213cdi motor tipit ri 651viti 2009
  Kamionë

  Mercedes sprint 213cdi motor tipit ri 651viti 2009

  Sprinteri osht ne gjendje shum te mir 278000km me liber te servisit garantoj,per ma zgjanimisht thir

  Pejë 6 mars 10:20
  6.900 €
 • 1 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  shes rimorkion ne gjendje te mir

  Pejë 5 mars 22:23
  2.300 €
 • 3 foto
  Kiper 4x4
  Kamionë

  Kiper 4x4

  shes kamionin mercedes benz kamioni posedon 4x4 dhe kiper

  Pejë 5 mars 20:38
  7.800 €
 • 4 foto
  Shitet Fiati i posa ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Shitet Fiati i posa ardhur nga Zvicrra

  Eshte ne gjendje shum te mir.... Regjistrim nuk ka!

  Pejë 5 mars 18:38
  2.500 €
 • 6 foto
  Liebherr 541
  Kamionë

  Liebherr 541

  Liebherr 541 ne gjendje te mire pune , viti i prodhimit 1992

  Pejë 4 mars 16:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes 711
  Kamionë

  Mercedes 711

  Mercedes 711 forgon por transport kafshve Frenat me ajr rrotader nxhendje te rregullt Qlameruar

  Pejë 4 mars 00:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shlepvag
  Kamionë

  Shlepvag

  Shes kamionin Iveko 35.10 Turbo Dizell viti 2002 kilomtera 96 mij kaluara . I sapo ardhur nga zvicra

  Pejë 3 mars 18:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  rimorkio
  Kamionë

  rimorkio

  esht e po sa ardhur nga gjermania esht shumve ruajtur 220x115 gomat i ka 15coll

  Pejë 3 mars 15:38
  500 €
 • 4 foto
  Shes Ford Tranzit Boj ndrrim
  Kamionë

  Shes Ford Tranzit Boj ndrrim

  Kombi asht ne gjendje te rregullut regjistrim 8 muj

  Pejë 2 mars 22:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bager
  Kamionë

  Bager

  Shitet bageri longhini 6 ton ne gjendje te mir teknike ndrrim.i mundshem

  Pejë 2 mars 22:38
  Me Marrveshje