Kamionë
Ferizaj

Kamionë në shitje në Ferizaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Man 19-414 Ndrrim
  Kamionë

  Man 19-414 Ndrrim

  Man viti 2000 esht ne gjendje shum te mir i regjistruar goma 95% te mira.Bajm nderrim me 3 aks me 4

  Ferizaj 30 mars 16:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Kamioneten Iveco
  Kamionë

  Shes Kamioneten Iveco

  kamioneta ne gjendje shum tmire

  Ferizaj 24 mars 20:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  hebobin + Senak
  Kamionë

  hebobin + Senak

  shitet hebobina dhe senaku jan ne gjemdje te mir.Gjatsi esht 6 metra posedon kanatat e aluminit te

  Ferizaj 24 mars 20:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN TGS 18.440 KIPER 4x4 HIDRODRIVE
  Kamionë

  MAN TGS 18.440 KIPER 4x4 HIDRODRIVE

  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE AD BLUE ADR KIPHIDRAULIK Mileage:524.000 km Power:324 kW (441 PS)

  Ferizaj 22 mars 19:20
  35 €
 • 2 foto
  Shitet LT 35
  Kamionë

  Shitet LT 35

  Shitet lt 35 ne gjendje te rregullt rks e qlajmrune bejm ndrrim me pikap vb +38344324220 qmimi me m

  Ferizaj 22 mars 18:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4x4
  Kamionë

  4x4

  Steyr 4x4.gjendje shum te mir.shitet ose nderohet me mini bager.00355686988883 ne viber ose WhatsApp

  Ferizaj 20 mars 08:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man 32.402
  Kamionë

  Man 32.402

  Shitet mikseri (Autobetonierk) prodhuesi Man 32.402 Viti 1995 Ne gjendje te rregullt per pune Çm

  Ferizaj 18 mars 15:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kamioni Man
  Kamionë

  Shitet kamioni Man

  Shitet mikseri (Autobetonierk) prodhuesi Man Viti 1993 Ne gjendje te rregullt Çmimi sipas marr

  Ferizaj 18 mars 15:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet mikseri
  Kamionë

  Shitet mikseri

  Shitet mikseri (Autobetonierk) prodhuesi Man Viti 1991 Ne gjendje te rregullt Çmimi sipas marrv

  Ferizaj 18 mars 15:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Man Tgs 26.360
  Kamionë

  Man Tgs 26.360

  shes man tgs 26.360 koplet i servisuar ne zvicerr 670 mij tkalune pa dogan me klim gjithqka funksio

  Ferizaj 18 mars 09:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet rimrokjo 6 ton kiper
  Kamionë

  Shitet rimrokjo 6 ton kiper

  Shitet rimrokjo 6 ton me librez me dogan te kryer viti 2004 me 3 osovina kiper esht me 4 klipa qohet

  Ferizaj 16 mars 13:20
  3.000 €
 • 0 foto
  Kamion 809
  Kamionë

  Kamion 809

  Kamion 809 ne gjendje te shkelqyeshme karrikat me nxemje gjamat me pull radio cd regjistrim deri mua

  Ferizaj 15 mars 20:19
  3.500 €
 • 3 foto
  Rimorkio per bartje (SHLEP)
  Kamionë

  Rimorkio per bartje (SHLEP)

  SHitet rimorkio per bartje ne gjendje te rregullt. Duplak me dy pale rrote nga te dy anet, E persht

  Ferizaj 15 mars 10:19
  850 €
 • 3 foto
  U SHIT FALEMINDERIT MERRJEP
  Kamionë

  U SHIT FALEMINDERIT MERRJEP

  Shes man 19-403 posedon rotarder,intarder,goma te reja, i ardhur nga zhvicrra

  Ferizaj 14 mars 23:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Nisan
  Kamionë

  Nisan

  Shitet kamioneta nisan 3.0 dviti 1998 ne gjendje te mire pune e ardhun nga ch me dogan dhe homlogim

  Ferizaj 13 mars 19:19
  3.650 €
 • 10 foto
  Mercedes Atego 818 Euro5 viti 10.2010
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 Euro5 viti 10.2010

  Shitet Mercedes Atego 818 Euro5 viti 10.2010 sapo ardhur nga gjermania me.dogan 290500km me libra se

  Ferizaj 12 mars 20:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes benz 1320
  Kamionë

  Mercedes benz 1320

  Shitet kamioni mercedes benz 1320. Viti prodhimit 12-1994. Abs,asr,klim,bllokazha. Hebebina. Gjatesi

  Ferizaj 9 mars 19:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  IVECO ML80E, 7.5TON,3ULSE+KREVET,HEBEBIN, I ARDHUR
  Kamionë

  IVECO ML80E, 7.5TON,3ULSE+KREVET,HEBEBIN, I ARDHUR

  ..........IVECO ML80E, 7.5 TON, 3 ULSE + KREVET PER MAS ,HEBEBIN, I ARDHUR NGA GJERMANIA......... .

  Ferizaj 8 mars 19:38
  4.650 €
 • 7 foto
  Kamion MERCEDES 17 33
  Kamionë

  Kamion MERCEDES 17 33

  Shes kamion Mercedes Benz 17-33 ,në gjendje shum të mir teknike I doganuar (tabelat e qlajmruara) nd

  Ferizaj 8 mars 11:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio e Doganuar
  Kamionë

  Rimorkio e Doganuar

  Shes rimorkion e doganar (pa regjistruar Ks) në gjendje të rregullt tel 049202355

  Ferizaj 8 mars 11:22
  2.100 €
 • 4 foto
  Shes iveco
  Kamionë

  Shes iveco

  Shes iveco me targa t huja2.3 diesel viti 2008 3ulse 6metra i gatë 2.10cm i gjan me hybibin

  Ferizaj 7 mars 22:38
  6.800 €
 • 0 foto
  maqin per kocka per pastrim me uj
  Kamionë

  maqin per kocka per pastrim me uj

  Maqin per pastrim

  Ferizaj 7 mars 20:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Xheki-shitet viberplata(papuqe zhabica) nga ch
  Kamionë

  Xheki-shitet viberplata(papuqe zhabica) nga ch

  Shitet viberplata e sapo ardhur nga ch ne gjenjde shum te mir pune dhezet ne qels viti prodhimit 20

  Ferizaj 7 mars 08:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bager
  Kamionë

  Bager

  Bager shaef

  Ferizaj 5 mars 22:20
  3.500 €
 • 1 foto
  Man 8 150
  Kamionë

  Man 8 150

  Man kiper 8 150

  Ferizaj 5 mars 21:38
  3.900 €
 • 0 foto
  MAN TGS 35.440 STETER
  Kamionë

  MAN TGS 35.440 STETER

  MAN TGS 35.440 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel First Registration 10/2008 Air co

  Ferizaj 5 mars 18:38
  49.500 €
 • 0 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Shitet per pjes komplet ose cop cop , tre boshtat e rrotave jan me disk dhe jan ne gjendje te rregul

  Ferizaj 3 mars 18:38
  2.300 €
 • 5 foto
  shitet volvo kamion 7.5ton kiper
  Kamionë

  shitet volvo kamion 7.5ton kiper

  shitet volvo kamion kiper me kapaciet7.5 ton kamioni ka vitin e prodhimit 1992 regjistrim deri gusht

  Ferizaj 3 mars 14:20
  7.100 €
 • 1 foto
  Mercedes-Benz Actros 3241 STETER
  Kamionë

  Mercedes-Benz Actros 3241 STETER

  Mercedes-Benz Actros 3241 MP2 Vitit:2004 Eps gear box-3 pedal Gomat-80% Concretemixer STETER

  Ferizaj 2 mars 18:38
  4 €
 • 1 foto
  rimorio prokolic bagerit
  Kamionë

  rimorio prokolic bagerit

  Prokolic per bager 3 ton

  Ferizaj 2 mars 17:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet rimorkio
  Kamionë

  Shitet rimorkio

  Rimorkio esht e ardhur nga ch ne gjendje shum te mir per bartje te bagerav ose gjera te ndryshme per

  Ferizaj 2 mars 16:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamioneta Mercedes 410
  Kamionë

  Kamioneta Mercedes 410

  kamioneta mercedes 410 kamioneta ësht shum ne gjendje te mir baj edhe ndrrim me traktorr ose me rim

  Ferizaj 28 shkurt 22:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Komatsu 4 tona
  Kamionë

  Komatsu 4 tona

  Shitet ngarkusi komatsu 4 tonai ardhun nga ch me dokumenta matorr shum te mire funksional te gjitha

  Ferizaj 28 shkurt 15:19
  3.550 €
 • 3 foto
  Kontinjeri
  Kamionë

  Kontinjeri

  kontinjeri i rujten esht shum i gjat 12x2.20 mundsi ndrrimii

  Ferizaj 27 shkurt 22:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Shitet rimorkio honald 2 aks ne gjendje te rregullt e ardhur nga zvicrra nuk ka punuar dhe ska bajtu

  Ferizaj 27 shkurt 21:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kanata
  Kamionë

  Kanata

  Shiten kanatat 4metra me 40

  Ferizaj 27 shkurt 19:20
  80 €
 • 8 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  Shitet Kamjoni Man 8-163 kiper me 6goma te reja ne gjendje shum te mir.

  Ferizaj 27 shkurt 18:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zingjir per minibager
  Kamionë

  Zingjir per minibager

  Shiten zungjir gome per Takeuch145 , dhe Takeuchi135 si dhe per marka te tjera te bagerav.

  Ferizaj 25 shkurt 21:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ngarkues volvo
  Kamionë

  Ngarkues volvo

  Shitet ngarkuesi ne gjendje te mire pune ose nderrohet 044 193 118 049 252 111

  Ferizaj 25 shkurt 15:38
  10.000 €
 • 4 foto
  Shitet LT35 Me Klime
  Kamionë

  Shitet LT35 Me Klime

  Shitet LT 35 me klim sot e ardhur nga zvicrra ne gjendje shum tmir me komplet servisa t kryn

  Ferizaj 24 shkurt 21:19
  5.500 €
 • 1 foto
  Shitet Rimorkio
  Kamionë

  Shitet Rimorkio

  Shitet rimorkio KRONE 13.80 ne gjendje te rregullt

  Ferizaj 24 shkurt 18:19
  4.000 €
 • 3 foto
  Bager ok
  Kamionë

  Bager ok

  Bager 14.5 ton

  Ferizaj 23 shkurt 18:38
  10.000 €
 • 6 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Shitet Rimorkio në gjendje të mirë teknike e gatshme për punë, është pa regjistrim (nuk posedon asnj

  Ferizaj 23 shkurt 15:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamioni me cistern cemente
  Kamionë

  Shitet kamioni me cistern cemente

  Shitet kamioni MAN 403 Viti 2000 Cisterna per cement viti 2006 Qmimi me marrveshje

  Ferizaj 23 shkurt 11:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes nxemje per kamion furgon (webas)
  Kamionë

  shes nxemje per kamion furgon (webas)

  shes nxemje per kamion furgon

  Ferizaj 21 shkurt 19:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes federa jastakt gjith sistemin komplet
  Kamionë

  shes federa jastakt gjith sistemin komplet

  shes gjitht sistemin komplet te jastakve per kamion

  Ferizaj 21 shkurt 18:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Kamioneten Iveco
  Kamionë

  Shes Kamioneten Iveco

  She’s Iveco 35-10e ardhur prej zvicrre edoganuar dhe e regjistruar per her te par 160.000 tekaluar

  Ferizaj 20 shkurt 11:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGA 410 /XXL
  Kamionë

  MAN TGA 410 /XXL

  MAN TGA 410 Viti 2001 Retarder/Intarder Klim ABS Pump Kiperi Goma te Reja Info: +383/49 219 218

  Ferizaj 18 shkurt 20:20
  12.500 €
 • 11 foto
  Shitet MAN LE 8.140 Frigo me dogan fak.me TVSH
  Kamionë

  Shitet MAN LE 8.140 Frigo me dogan fak.me TVSH

  Shitet MAN LE 8.140 viti 2003 me frigo i ardhur nga gjermania me.dogan te paguar dhe faktur per firm

  Ferizaj 18 shkurt 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sprinter mercedes312
  Kamionë

  sprinter mercedes312

  shes sprinterin kareserin eka kryt e vallantit amartizerat trapin e par e te mramin eka kardanin etj

  Ferizaj 17 shkurt 15:19
  700 €