Kamionë
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Shes ivecon,dupel kabin ,dupel rrot,me dogan
  Kamionë

  Shes ivecon,dupel kabin ,dupel rrot,me dogan

  Shes ivekon viti 2002,dupel kabin,dupel rrot,me dogan te paguar,e po sa ardhur nga zvicrra,201.000 k

  Suharekë Dje, 14:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion Mikser Man 32 364 1999 9kubik
  Kamionë

  Kamion Mikser Man 32 364 1999 9kubik

  Kamion Mikser Man 32 364 viti 1999 me dogan 9kubik. Per me shumë info 044 133-353

  Gjilan Dje, 14:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamion Mikser MAN 32 364 2000
  Kamionë

  Kamion Mikser MAN 32 364 2000

  Kamion Mikser MAN 32-364,viti prodhimit 2000,467 000 km,i Per me shum info. 044 133-353 049 930-07

  Gjilan Dje, 14:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion MAN 8.163 Kran Atlas 50
  Kamionë

  Kamion MAN 8.163 Kran Atlas 50

  Kamion MAN 8.163 viti 1999,390 000km,kran Atlas 50,i doganuar. Per me shume info 044 133-353

  Gjilan Dje, 14:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion Mercedes Atego 1218 2008
  Kamionë

  Kamion Mercedes Atego 1218 2008

  Kamion Mercedes Atego 1218 viti 2008,klim,tempomat. Per me shume info 044 133-353 049 930-070

  Gjilan Dje, 14:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shleper MAN 19-362
  Kamionë

  Shleper MAN 19-362

  Shes shleperin Man 19-362 , ne gjendje shum te mire . Te gjitha gomat e reja . Shleperi eshte i gats

  Podujevë Dje, 14:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes 8 17
  Kamionë

  Mercedes 8 17

  Esht i shkurt hazer per kiper viti 91 i qlajmrum me 5 shpejsi i ka edhe bllokazhat ne gjendje te mir

  Ferizaj Dje, 14:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Renault Master T35 me kran
  Kamionë

  Renault Master T35 me kran

  Shitet Renault Master T35 me kran ne gjendje perfekte e sa po ardhur nga zvicra shum e rujtme mbrend

  Gjakovë Dje, 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Auspuk per Kamion Man TGA Mercedes Atego Actros
  Kamionë

  Auspuk per Kamion Man TGA Mercedes Atego Actros

  Auspuk per kamion MAN TGA , Mercedes Atego Actros. Per me shume info 044 133-353 045 218-219

  Gjilan Dje, 14:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SPRINTER-Kamionet-Meredes Benz 311 CDI 2002
  Kamionë

  SPRINTER-Kamionet-Meredes Benz 311 CDI 2002

  SPRINTER-MERCEDES BENZ -Kamionetë Dubelkabinë 3 Dyer Viti i prodhimit 2002 qe 1 vit ka ardh Kosov ne

  Prishtinë Dje, 13:58
  3.700 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz 13-20 Kran Palfinger Pk8000
  Kamionë

  Mercedes-Benz 13-20 Kran Palfinger Pk8000

  Shitet Kamioni Mercedes-Benz Me Kran Palfinger Pk 8000 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te pagua

  Deqan Dje, 13:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-Sprinter 311 CDI
  Kamionë

  Mercedes-Sprinter 311 CDI

  Shitet MB-Sprinter i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje shum te mire viti prodh

  Deqan Dje, 13:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford transit connect
  Kamionë

  Ford transit connect

  Ford 1.8 diesel viti prodhimit 2003 ne gjendje shum te mir me targa te huaja qmimi 1700 euro per kon

  Gjilan Dje, 13:51
  1.700 €
 • 3 foto
  Bager liebherr 934 viti 2004
  Kamionë

  Bager liebherr 934 viti 2004

  shes bager liebher 934B viti 2004 9700ore ne gjendje te rregullt i po sa ardhur nga gjermania me fat

  Gllogoc Dje, 13:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volvo
  Kamionë

  Volvo

  Shitet kamioni volvo 420 ne gjendje shum te mir pune viti i prodhimit 1996 ngre edhe me trap tpar ka

  Obiliq Dje, 13:23
  12.800 €
 • 1 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  Shitet kamioni man ne gjendje shum te mir pune meiller kipper

  Fushë Kosovë Dje, 13:22
  9.000 €
 • 5 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000. Te kalume 140000 km .Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kon

  Klinë Dje, 13:19
  7.200 €
 • 4 foto
  Man TGA 6x6 26.390
  Kamionë

  Man TGA 6x6 26.390

  Shes Man TGA 26.390 Kamioni esht me 3 diferenciale 6x6, me bllokazh malor/fushor. Viti 2005. Me te

  Tiranë Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007
  Kamionë

  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007

  Shitet Karrotrec Okazion Mercedes Sprinter 311 CDI viti 2007 Shume praktik ne qarkullim manovrues

  Tiranë Dje, 13:13
  12.900 €
 • 1 foto
  2 korpa per bager
  Kamionë

  2 korpa per bager

  Shes dy korpa ne gjendje te rregullt +38344809930 044809930

  Podujevë Dje, 13:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punojm me bagera dhe transport
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe transport

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Dje, 13:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini baer dhe transport

  Prishtinë Dje, 13:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm me bagera skip mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera skip mini bager

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Dje, 13:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Kamioni Volvo FL6 per Pjes
  Kamionë

  Shitet Kamioni Volvo FL6 per Pjes

  Shes kamionin volvo fl6 per pjese si Motorrin, rotajderin ,federrat etj

  Podujevë Dje, 13:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Dje, 13:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec
  Kamionë

  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

  Fiat Ducato Viti 2004 Kambio Manuale Nafte Makin Reklame ose Karrotrec

  Tiranë Dje, 13:06
  8.100 €
 • 5 foto
  Astra 4 akse 2006
  Kamionë

  Astra 4 akse 2006

  kamion Astra i sapo ardhur 4 akse super gjendje ndodhemi ne Maminas disponojme dhe shume lloje te

  Durrës Dje, 13:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JCB Mini eskavator
  Kamionë

  JCB Mini eskavator

  shitet mini eskavator JCB me zinxhire viti 2006 ore 5900 ka 3 kova ne gjendje shume te mire i sa

  Durrës Dje, 13:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JCB me goma eskavator
  Kamionë

  JCB me goma eskavator

  shitet eskavator JCB me goma modeli JCB JS 145 W viti 2003 7000 ore pune ka 3 kova i sapo blere

  Durrës Dje, 13:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fadrome Cat
  Kamionë

  Fadrome Cat

  Shitet fadrome Caterpillar viti 2002 ore 4000 fadroma eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur

  Durrës Dje, 13:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CAT 320C
  Kamionë

  CAT 320C

  Caterpillar 320C I sapo blere ne gjendje shume shume te mire kollona me 3 krahe ore 9000 ndodhemi n

  Durrës Dje, 13:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Liebherr 916 2009
  Kamionë

  Liebherr 916 2009

  Liebherr 916 i sapo ardhur viti 2009 pesha 24 ton mjeti i sapo ardhur ne super gjendje, ndodhet ne M

  Durrës Dje, 13:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CAT 320E 2014
  Kamionë

  CAT 320E 2014

  shitet cat 320E viti 2014 ore 6000 i sapo ardhur ne gjendje te shkelqyer si i ri

  Durrës Dje, 13:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CAT 320 F 2016
  Kamionë

  CAT 320 F 2016

  Shitet CAT 320F Viti 2016 22 ton zinxhiret 3.1 m te here 3000 ore pune I sapo ardhur super gjendje,

  Durrës Dje, 13:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CAT 330D LN 2008
  Kamionë

  CAT 330D LN 2008

  Shitet eskavator Cat 330D LN viti 2008 kg 37000 ore 8000 ne gjendje shume te mire I sapo ardhur, nd

  Durrës Dje, 13:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion MAN
  Kamionë

  Kamion MAN

  Shitet kamion MAN 4 aks me 3 diferenciale ne gjendje shume te mire me 80% goma ku 4 te parat jan te

  Tiranë Dje, 12:53
  13.500 €
 • 5 foto
  autoshlep 24 ore +383 44 791 300 shlep
  Kamionë

  autoshlep 24 ore +383 44 791 300 shlep

  Auto terheqes 24 ore +38344791300

  Ferizaj Dje, 12:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iveco frigo
  Kamionë

  Iveco frigo

  Shitet iveco me frigo

  Gjakovë Dje, 12:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN TGL 8.180 AUTOBOT CISTERN
  Kamionë

  MAN TGL 8.180 AUTOBOT CISTERN

  MAN TGL 8.180 VP 2006 KM TE KALUARA 276000 AUTOMATIK KLIM VOLUMETER DIGJITAL ME DUGAN TE PAGUAR

  Pejë Dje, 12:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MAN TGA 18-480 RIMORKIO KIPER ME DOGAN
  Kamionë

  MAN TGA 18-480 RIMORKIO KIPER ME DOGAN

  MAN TGA 18-480 VP 2005 KM TE KALUARA 733940 ORIGJINALE ME LIBER SERVISI ,KLIMA RETARDER NE GJENDJE E

  Pejë Dje, 12:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN 15-264 ME DOGAN TE PAGUAR
  Kamionë

  MAN 15-264 ME DOGAN TE PAGUAR

  MAN 15-264 VP 1999 POSEDON HYBEBIN KOMPLET FEDERA GOMAT 90% ME DOGAN TE PAGUAR FATUR NGA FIRMA TVSH

  Pejë Dje, 12:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SCANIA P270 THERMOKING ME DOGAN TE PAGUAR
  Kamionë

  SCANIA P270 THERMOKING ME DOGAN TE PAGUAR

  SCANIA P270 VITI 2004 THERMOKING FRIZ ME NAFT EDHE ME RRYM POSEDON KLIM HYBEBIN NE GJENDJE EXTRA T

  Pejë Dje, 12:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  IVECO 150E23 CISTERN AUTOBOT
  Kamionë

  IVECO 150E23 CISTERN AUTOBOT

  IVECO CISTERN AUTOBOT VP 2000 ME VOLLUMETER DIGJITAL PRINTER 2 KOMORE 10000 LITRA NE GJENDJE TE MI

  Pejë Dje, 12:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MAN 26-402
  Kamionë

  MAN 26-402

  Man 26-402 Viti i prodhimit : 1998 Me dogan te kryer Me faktur per firma Ne gjendje shum te mir te

  Pejë Dje, 12:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MAN TGA 18-480
  Kamionë

  MAN TGA 18-480

  MAN TGA 18-480 Viti i prodhimit 2005 Ne gjendje extra te mir teknike Me dogan te kryer Me pomp ki

  Pejë Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes benz Atego 15-23
  Kamionë

  Mercedes benz Atego 15-23

  Mercedes benz Atego 15-23 Viti i prodhimit 2001 Ne gjendje shum te mir teknike Km 348000 Me hibibi

  Pejë Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  IVECO STRALIS 560 RKS RIMORKIO KRONE
  Kamionë

  IVECO STRALIS 560 RKS RIMORKIO KRONE

  IVECO STRALIS VITI 2007 KM 795000 RETARDER KLIM NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE RIMORKIO KRONE VP

  Pejë Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR 2 COP NJESOJ
  Kamionë

  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR 2 COP NJESOJ

  SCANIA R420 EURO 5 VP 2006 KOMPLET POSEDON KLIM RETARDER XXL KABIN STAND KLIMA RIMORKIO KRONE V

  Pejë Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGX 360
  Kamionë

  MAN TGX 360

  MAN TGX 18.360 VP 2010 888800 KM TE KALUARA POSEDON KLIMA RETARDER +38349136028 +38344136028

  Pejë Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN 26.361 MR KRAN
  Kamionë

  MAN 26.361 MR KRAN

  MAN 26.361 ME KRAN KRANI PUNON GJITHQKA NE RREGULL NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE ME GOMAT 90% DU

  Pejë Dje, 12:25
  Me Marrveshje