Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Shitet Kamioni Mercedes Benz 614
  Kamionë

  Shitet Kamioni Mercedes Benz 614

  Shitet Kamioni Mercedes Benz 614 i Posa Ardhur Nga Austrija Me Dogan Te Paguar Ne Gjendje Shum te mi

  Viti Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Agregati
  Kamionë

  Shitet Agregati

  Shitet Agregati 150 Kw i Posa Ardhur Nga Jashti

  Viti Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VELLEZERIT RAMADANI
  Kamionë

  VELLEZERIT RAMADANI

  Pika e Shitjes se Mjetev Te Renda

  Viti Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Maqina Per Pastrim Rrugve
  Kamionë

  Shitet Maqina Per Pastrim Rrugve

  Shitet Maqina Per Pastrimin e Rrugve E Posa Ardhur Nga Jashti Ne Gjendje shum te mir

  Viti Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Sprinter 416 kipper 2005 ????
  Kamionë

  Sprinter 416 kipper 2005 ????

  Shes sprinter 416 kipper ne tri anet i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir teknike viti 2005 p

  Suharekë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Sprinter 316 dupel kabin Maxxi 3.30m 2004 me klim
  Kamionë

  Sprinter 316 dupel kabin Maxxi 3.30m 2004 me klim

  Shes Mercedes benz Sprinter 316 Maxxi dupel kabin me gjatesi 3.30m, viti prodhimit 11/2004 me klim ,

  Suharekë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sprinter 211 dupel kabin 2008
  Kamionë

  Sprinter 211 dupel kabin 2008

  Shes Mercedes benz Sprinter 211cdi dupel kabin, viti prodhimit 2008 i ardhur prej Gjermanis inpa dog

  Suharekë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  vw lt 2.5 tdi 3,40m 11/2001
  Kamionë

  vw lt 2.5 tdi 3,40m 11/2001

  shes vw lt 2.5 tdi e ardhur prej zvicrres me gjatesi 3.40m per me shum 044/260-642.

  Suharekë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Vw Lt 2.8 tdi dupel kabin 2001
  Kamionë

  Vw Lt 2.8 tdi dupel kabin 2001

  Shes vw lt dupel kabin e ardhur prej Zvicrres viti prodhimit 2001 ne gjendeje shum te mir teknike pe

  Suharekë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw lt tdi kiper ne tri anet
  Kamionë

  Vw lt tdi kiper ne tri anet

  Shes vw lt 2.8 tdi, kiper e ardhur prej zvicrres ne gjendeje prefekte, viti prodhimit 99,me kilomete

  Suharekë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Marimag shlep kran
  Kamionë

  Marimag shlep kran

  Atotransport 24h

  Prishtinë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me skip bagera te mdhej dhe te vogel bejm prishjen e shtepijav hapejn e podrumav kanalev te n

  Prishtinë Sot, 19:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  sprinter 311 cdi m dugan t paguar
  Kamionë

  sprinter 311 cdi m dugan t paguar

  shes sprinterin311 cdi po sa ardhun prej zvicrre viti 2003 t kalune ka vetmm 145000 km pres vetm

  Pejë Sot, 19:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rimorkio dhe kamion
  Kamionë

  Rimorkio dhe kamion

  Skania viti 2003 dhe rimorkio viti 2008 i shes edhe ndamas qysh tkeni deshirr cmimi

  Gjakovë Sot, 19:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  IVECO DAILY FRIGO
  Kamionë

  IVECO DAILY FRIGO

  Shitet Kombi IVECO DAILY Viti : 2006 Motorri : 2.8 dizel,6 shpejtesi, KM : 160.000 , Me frigo dhe I

  Prishtinë Sot, 19:56
  6.800 €
 • 1 foto
  t4 2.5 tdi viti 2003
  Kamionë

  t4 2.5 tdi viti 2003

  shes t 4 2.5 tdi po sa ardhun prej zvicrre

  Pejë Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  T5 tdi 1.9 m klim
  Kamionë

  T5 tdi 1.9 m klim

  shes t 5 1.9 tdi m klim n gjendje shum t mir pres blers serjoz

  Pejë Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Wwt4 2.4
  Kamionë

  Wwt4 2.4

  shes t 4 n gjendje shum t mir pres blers serjoz

  Pejë Sot, 19:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iveco daily me hebebin shum e mir extra
  Kamionë

  Iveco daily me hebebin shum e mir extra

  Iveco Daily Klim Dupllako Hybebin Rks Goma tmira 3 ulse Manual Goma me c Teper e rujtme Tel0 4 410 3

  Ferizaj Sot, 19:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Scania P94
  Kamionë

  Scania P94

  Scania p94 v.p 1999 i regjistruar KS deri 29.11.2019 automatik te kaluara 384mi te garantuara ne gje

  Prishtinë Sot, 19:47
  9.800 €
 • 6 foto
  SCANIA - R420 - JUMBO
  Kamionë

  SCANIA - R420 - JUMBO

  - SCANIA R420 - JUMBO - VITI PRODHIMIT 2009 - NE GJENDJE TE RREGULLT - SHITET DHE VEQ RIMORKIO - I

  Prishtinë Sot, 19:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bager JCB
  Kamionë

  Bager JCB

  Shes bagerin JCB me dy korpa 80 edhe rrafshuse plus qikiqin bager esht ne gjendje shkeqlyshme i gats

  Pejë Sot, 19:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Ne gjendje te rregullt kam punuar me ta per Evrop ne Itali

  Prishtinë Sot, 19:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  shitet ne gjendje perfekte per me shum info kontakto ne viber

  Prishtinë Sot, 19:36
  6.500 €
 • 2 foto
  scania 420
  Kamionë

  scania 420

  eshte ne gjendje te rregullt e gatshme per pun

  Prishtinë Sot, 19:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion scania dhe rimorkio
  Kamionë

  Kamion scania dhe rimorkio

  Kamion scania viti 2003 Rimorkio viti 2008 Cmimi me Me marveshje

  Prizren Sot, 19:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  scania
  Kamionë

  scania

  shhitet per pjes por edhe copa copa

  Prishtinë Sot, 19:34
  3.500 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz   ACTROS
  Kamionë

  Mercedes Benz ACTROS

  *** Mercedes Actros *** Viti 1998 *** Modeli 1840 *** Ne gjendje te rregullt

  Prishtinë Sot, 19:34
  7.000 €
 • 0 foto
  Man 19463
  Kamionë

  Man 19463

  shitet ne gjendje te rregullt

  Prishtinë Sot, 19:34
  6.500 €
 • 1 foto
  Rimorko
  Kamionë

  Rimorko

  Viti 2001 Tipi TX 34 TW

  Prishtinë Sot, 19:33
  3.700 €
 • 1 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Prodhusi Rico Viti 2006 Tipi 3AF-35000 RKS por e ç'lajmruar

  Prishtinë Sot, 19:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Rinorkio Kogel Viti 2003 Posedon edhe bunkerin RKS por e çlajmruar

  Prishtinë Sot, 19:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Mercedes me kran ne gjendje te rregullt i regjistruar ne rks por i qlajmruar

  Prishtinë Sot, 19:33
  9.000 €
 • 6 foto
  Rimoriko
  Kamionë

  Rimoriko

  Ne gjendje te rregullt e gatshme per pun perfshir edhe ne evrop

  Prishtinë Sot, 19:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Kamionë

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 viti 2001 sapo ardhur nga gjermania 347000km me libra servisi me jastak edhe trapi

  Ferizaj Sot, 19:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Atego 818 vit 12.2010 €uro5 me dogan+TVSH
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 vit 12.2010 €uro5 me dogan+TVSH

  Shitet mercedes Atego 818 viti 2010 sapo ardhur nga gjermania me dogan per firma faktur me TVSH goam

  Ferizaj Sot, 19:06
  1 €
 • 1 foto
  BEJM TRANSPORTIN E VETURAVE 24H/7 “AUTO BULI”
  Kamionë

  BEJM TRANSPORTIN E VETURAVE 24H/7 “AUTO BULI”

  Behm transportin e veturave 24/7 me cilsi dhe mjete te persosura dje siguri shum te lar per me shum

  Gjilan Sot, 19:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BEJM BARTJEN E AUTOMJETVE 24H\"AUTO BULI\" (SHLEP)
  Kamionë

  BEJM BARTJEN E AUTOMJETVE 24H\"AUTO BULI\" (SHLEP)

  Bejm bartjen e automjeteve 24h be gjith kosoven gjithashtu per gjitha automjetet per me shum info:04

  Gjilan Sot, 19:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Atego me dogan sapo ardhur
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego me dogan sapo ardhur

  Shitet Mercedes Atego 815 viti 1999 i ardhur nga gjermania me dogan te paguar 430mij km me libra ser

  Ferizaj Sot, 19:05
  6.350 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg
  Kamionë

  Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg

  Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 pesha bartese e lejuar 2500kg rks i skaduar dupllo goma 📞044 731

  Ferizaj Sot, 19:02
  1 €
 • 11 foto
  Shitet MAN 12.210 FRIGO viti 2006 me dogan
  Kamionë

  Shitet MAN 12.210 FRIGO viti 2006 me dogan

  Shitet MAN 12.210 viti 2006 frigo deri -30 318500km me libra servisi pesha bartese e lejuar 4700kg

  Ferizaj Sot, 19:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri
  Kamionë

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego esht i ri pa perdor i ardhur nga gjermania

  Ferizaj Sot, 19:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman
  Kamionë

  Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman

  Shes dizalica 10t 50€copa 5t 35€ jan prodhim gjerman

  Kaçanik Sot, 19:00
  35 €
 • 4 foto
  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB
  Kamionë

  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB

  Shes pjes per mercedes 609 tel ±383/44-731-320 wiber

  Ferizaj Sot, 19:00
  1 €
 • 11 foto
  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan
  Kamionë

  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan

  Shitet VOLVO F6 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar per bartjen e KAFSHEVE ne gjendje shum

  Ferizaj Sot, 18:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Auto bartje 24 ore ne gjith teritorin
  Kamionë

  Auto bartje 24 ore ne gjith teritorin

  Auto bartje ne gjit teritorin e rajon

  Mitrovicë Sot, 18:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan
  Kamionë

  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan

  Shitet MAN LE 8.180 FRIGO DERI -30 ME DY pjes viti 2006 me jastak gjatsia sanakut 4.60m sapo ardhur

  Ferizaj Sot, 18:50
  1 €
 • 9 foto
  FORD TRANSIT TDCI 2. 4  klim. navi.tempomat.
  Kamionë

  FORD TRANSIT TDCI 2. 4 klim. navi.tempomat.

  Ford transit elektronik nga ch 6 shpejtesi (140 ps.)me dogan me servisa te kryme me goma të veres

  Gjakovë Sot, 18:41
  4.400 €
 • 5 foto
  Man 4 akse 41-422
  Kamionë

  Man 4 akse 41-422

  Shitet Man me kater akse ne gjendje te mire pune,viti 95

  Tiranë Sot, 18:33
  23.000 €
 • 9 foto
  Shlep iveco
  Kamionë

  Shlep iveco

  Shlepi eshte ne gjendje te mire tash i doganun

  Mitrovicë Sot, 18:30
  Me Marrveshje