Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Sajlle per kamiona 4 metra 16 mil trashsi prej zvicerres
  Kamionë

  Sajlle per kamiona 4 metra 16 mil trashsi prej zvicerres

  Sajlle orgjinale per kamiona

  Klinë 19 maj 11:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet rimorkio
  Kamionë

  shitet rimorkio

  shitet rimorkio per arsye mosperdorimi, rimorkio esht me balestra e pershtateshme edhe per transport

  Durrës 19 maj 10:44
  550 €
 • 8 foto
  Atego 1828 viti 2003 euro 3 me letra shqipetare
  Kamionë

  Atego 1828 viti 2003 euro 3 me letra shqipetare

  Me taksa te paguara gati per ca do dhoj prove

  Lushnjë 18 maj 11:57
  9.700 €
 • 11 foto
  Sprinter 315 viti 2009 vende 13 me dogan te paguar
  Kamionë

  Sprinter 315 viti 2009 vende 13 me dogan te paguar

  I sa po ardhur nga danimarka

  Lushnjë 18 maj 11:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO-BARTJE SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438
  Kamionë

  AUTO-BARTJE SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 📞045-482-222 📞045-444-438

  Prishtinë 18 maj 04:03
  1 €
 • 0 foto
  AUTO BARTJE SHLEP 24H 045 482 222 045 444 438
  Kamionë

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 045 482 222 045 444 438

  AUTO BARTJE 24H 045 482 222 045 444 438 BËJM BARTJEN E VETURAV 24H AUTO SERVIS

  Prishtinë 18 maj 04:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO-BARTJE-SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438
  Kamionë

  AUTO-BARTJE-SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 📞045 482 222 📞045 444 438

  Prishtinë 18 maj 03:53
  1 €
 • 11 foto
  Sprinter 313 CDI - I Posa Ardhur Nga CH 🇨🇭
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI - I Posa Ardhur Nga CH 🇨🇭

  🔘 Sprinter 313 CDI 🔘 2.2 Turbo-Disel 130 PES 🔘 Viti I Prodhimit - 2004 🔘 Farat ( KRISTAL ) 🔘 K

  Prishtinë 17 maj 19:04
  1 €
 • 4 foto
  Komatsu
  Kamionë

  Komatsu

  Komatsu 45 per pjese kembimi .

  Tiranë 17 maj 11:52
  1 €
 • 0 foto
  Transport
  Kamionë

  Transport

  NTP VALI-FRUITS EXPORT-IMPORT Shqiperi - Mal te zi - Maqedoni - Serbi-Bullgari 044 45 47 48

  Prishtinë 16 maj 23:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Crafete
  Kamionë

  Crafete

  Crafter maxi 2.5 tdi vito 2009 ne gjendje shum te mire me dogan fatur me tvsh per ma shum info konta

  Gjakovë 16 maj 15:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  rezervar ule per krana-kiper
  Kamionë

  rezervar ule per krana-kiper

  Rezervar te ndryshem per kran-kiper

  Ferizaj 16 maj 15:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet piruni linde
  Kamionë

  Shitet piruni linde

  Shitet piruni linde 2 ton vitit 2003

  Ferizaj 16 maj 15:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet kamioni Man cistern direvate
  Kamionë

  shitet kamioni Man cistern direvate

  Shitet kamioni Man 10-150 me voĺlmeter 7040 litra me dogan

  Ferizaj 16 maj 15:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet rezervari per ule (kiper) dhe naft
  Kamionë

  shitet rezervari per ule (kiper) dhe naft

  Rezervar per ule dhe naft

  Ferizaj 16 maj 15:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamioni man 26 343 me kran
  Kamionë

  Kamioni man 26 343 me kran

  shitet kamioni man 26 343 me kran atllas 350 me telekomand 5 dalje hidrolik

  Ferizaj 16 maj 15:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet piruni linde 4 ton
  Kamionë

  Shitet piruni linde 4 ton

  shitet piruni linde 4 ton evpershtatshme per shkarkimin e paletav prej kontinjerit

  Ferizaj 16 maj 15:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet iveco 3513
  Kamionë

  Shitet iveco 3513

  Iveco 3513 frigo Viti 2000 I ardhur nga Zvicra 290.000 km te kaluara

  Ferizaj 16 maj 15:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet tifllada 50ton
  Kamionë

  shitet tifllada 50ton

  Tifllada 50ton Goldhofer Teleskop zgjatet +6m=18 I kthen 3 aksat Ka sistem per bartjen e kontinjerav

  Ferizaj 16 maj 15:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Volvo me Kran dhe kiper
  Kamionë

  Shitet Volvo me Kran dhe kiper

  shum ne gjendje te mir pune i ardhur nga zvicra me kran atlas 140 me telekomand me dogan te paguar

  Ferizaj 16 maj 15:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet pajisja per bartjen e xhamav
  Kamionë

  shitet pajisja per bartjen e xhamav

  Pajisja per bartjen e xhamav

  Ferizaj 16 maj 15:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pirunjer tojota
  Kamionë

  Pirunjer tojota

  pirunjer tojota 6 ton

  Ferizaj 16 maj 15:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet iveko 35-13
  Kamionë

  Shitet iveko 35-13

  Shitet iveko 35-13 viti 2000 me dogan i ardhur nga zvicrra 245000 km

  Ferizaj 16 maj 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vilushk per traktorr
  Kamionë

  vilushk per traktorr

  Me levizje anësore

  Ferizaj 16 maj 15:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet kolica 3 aks
  Kamionë

  shitet kolica 3 aks

  Kolica 3 aks me bigë

  Ferizaj 16 maj 15:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Korp per kran--bager
  Kamionë

  Korp per kran--bager

  Korpa viti 2004

  Ferizaj 16 maj 15:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten kembet per kran
  Kamionë

  shiten kembet per kran

  Kembe per kran

  Ferizaj 16 maj 15:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten krana te ndryshem
  Kamionë

  Shiten krana te ndryshem

  Krana te ndryshem

  Ferizaj 16 maj 15:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet krani palfinger 105 tri dalje
  Kamionë

  Shitet krani palfinger 105 tri dalje

  kran palfinger 105 me tri dalje hidrolike ne gjendje shume te mire

  Ferizaj 16 maj 15:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten gomat me bandash për tifllada
  Kamionë

  shiten gomat me bandash për tifllada

  Me 10 shtrafa per tifllada

  Ferizaj 16 maj 15:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten hebebinat
  Kamionë

  shiten hebebinat

  Shiten hebebinat kemi lloje te ndryshmete hebebinave

  Ferizaj 16 maj 15:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet actrosi 18-41
  Kamionë

  Shitet actrosi 18-41

  shitet kamioni actros 18_41 mp2 viti 2004 retarder -intarder i ardhur nga zvicrra 519000 km Ro

  Ferizaj 16 maj 15:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet levizja e vilushkes
  Kamionë

  Shitet levizja e vilushkes

  ne gjendje te mir pune

  Ferizaj 16 maj 14:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamioni 8-14 me kran
  Kamionë

  Shitet kamioni 8-14 me kran

  Shitet kamioni 8-14 viti 1990 me kran KM 280 mi ne gjendje te mir te punes

  Ferizaj 16 maj 14:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SIGMA Sherbime me Auto Kran 200 TON 102M Lartësi
  Kamionë

  SIGMA Sherbime me Auto Kran 200 TON 102M Lartësi

  Bejme Sherbime me Auto Kran Auto Vinq nga 10 deri 200 ton, Mobil Cran, Ngritjen e peshave te renda,

  Ferizaj 14 maj 22:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Volvo +tral
  Kamionë

  Volvo +tral

  Shitet koka me tralin ne gjendje super makina eshte me impjant hidrauliku me pompe !!!

  Elbasan 13 maj 23:50
  9.955 €
 • 6 foto
  Renault Kamion Frigorifer 1998
  Kamionë

  Renault Kamion Frigorifer 1998

  Renault Frigorifer i vitit 1998 me 150000 km.Shume i mbajtur nga pjeset xhenerike dhe nga pjeset e j

  Sarandë 13 maj 18:01
  3.900 €
 • 5 foto
  VW T4 Transporter
  Kamionë

  VW T4 Transporter

  Shitet T4 normal disel 2.4 viti 2000 .regjistrim deri tetor 2018 Me gjendje shum te mire motorr dhe

  Istog 13 maj 15:27
  4.150 €
 • 2 foto
  MAN KAMJON ME VINXH
  Kamionë

  MAN KAMJON ME VINXH

  Shes kamjon te markes MAN ne gjendje teknike shume te mire.

  Fier 12 maj 19:40
  14.900 €
 • 3 foto
  Karrotrec 2002 me Platform 4.90 Ndrrim +diferencen
  Kamionë

  Karrotrec 2002 me Platform 4.90 Ndrrim +diferencen

  Karrotrec Renault mascout 2002 me pjes te ivekos motorr 2.8 turbo interkuler me pomp reduktor ne kam

  Tiranë 12 maj 13:17
  12.000 €
 • 5 foto
  Mercedes benz 814
  Kamionë

  Mercedes benz 814

  Mercedes benz 814 ne gjendje te mire

  Vushtrri 12 maj 09:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me skip dhe me bagera
  Kamionë

  Punojm me skip dhe me bagera

  Punojm me mini bager skip dhe bagera kryjm te gjitha punet qe kryhen me mjet dhe bjem edhe transpor

  Prishtinë 11 maj 17:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe min bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe min bager

  Punojm me bagera me skip dhe mini bager bejm prishjet e shtepijav bejm hapjen e bodrumav kanale te n

  Prishtinë 11 maj 17:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamjon
  Kamionë

  Kamjon

  Shitet kamjon me Vinç kamjoni eshte iveco 8x4 eurotrakker E34 380 Viti prodhimit 1997 Vinçi esht 2

  Tiranë 11 maj 15:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Setra 2019
  Kamionë

  Setra 2019

  Viti 20:11:2019 Ne gjendje tip top 35 ulse Klim cd dvd

  Gjakovë 10 maj 22:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes korpen
  Kamionë

  Shes korpen

  Shes korpen per Bager 0.60 she pre 4ton der ne 7 tona

  Vushtrri 10 maj 21:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion man TGA 41 480
  Kamionë

  Kamion man TGA 41 480

  Man TGA 41480 vit prodhimit 10,10,2006 i ardhur nga italia pak i punuar. Perfekte. Kazan Andreo

  Elbasan 10 maj 19:53
  53.000 €
 • 1 foto
  Nisan
  Kamionë

  Nisan

  Shes kamjon nisan pa dogan

  Pejë 10 maj 19:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin - 91.850 km
  Kamionë

  Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin - 91.850 km

  Shitet Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin me kazan fiks - 91.850 km origjinale - 10.000 euro (i

  Durrës 10 maj 18:02
  10.000 €
 • 3 foto
  shiten zingjirt per kamjona
  Kamionë

  shiten zingjirt per kamjona

  te ri pa perdorun nga zvicrra

  Deqan 10 maj 17:06
  Me Marrveshje