Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Fugon Ford
  Kamionë

  Fugon Ford

  Shesh fugon tranzit me letra Te prera nje vit

  Elbasan Dje, 19:15
  5.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedes benz 814
  Kamionë

  Mercedes benz 814

  Mercedes benz 814 ne gjendje te mire

  Vushtrri Dje, 18:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes benz 8.14
  Kamionë

  Mercedes benz 8.14

  Mercedes benz 814 viti i prodhimit 92 ne gjendje shume te mire

  Vushtrri Dje, 18:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Skania R420
  Kamionë

  Skania R420

  Shitet Kamioni Mark Scania R 420 me rks qmimi i volitshm i gatshem per me pune ne gjendje te rregull

  Shtime Dje, 18:29
  7.500 €
 • 4 foto
  Volvo fh12 420
  Kamionë

  Volvo fh12 420

  Kamjoni kiper Viti 96

  Prishtinë Dje, 17:56
  11.500 €
 • 2 foto
  sprinter 311 cdi viti 2006 dupell kabin
  Kamionë

  sprinter 311 cdi viti 2006 dupell kabin

  shitet sprinteri 311 cdi viti 2006 rks 1vit dupell kabin sprinteri eshte ne gjendje te rregull tekn

  Prishtinë Dje, 17:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamion Mercedes Atego 818 me Hebibin 2004
  Kamionë

  Kamion Mercedes Atego 818 me Hebibin 2004

  Mercedes Atego818 me hebibin mbrapa shum i rujtun gomat e reja i sapo ardhur nga Gjermania viber+38

  Pejë Dje, 17:36
  6.500 €
 • 11 foto
  Mercedes Atego 817 AUTOBARTES RKS
  Kamionë

  Mercedes Atego 817 AUTOBARTES RKS

  Shitet Mercedes Atego 817 AUTOBARTES Viti I prodhimit: 2000 kubikazha: 4.2m3 karburanti: Nafte

  Ferizaj Dje, 17:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Atego 1223
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1223

  MERCEDES ATEGO 1223 Viti i Prodhimit: 2007 Marshi: Automatik/M Kilometrazha: 313 mij KM POSEDON A

  Ferizaj Dje, 17:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Volkswagen T5 TRANSPORTER MAXI
  Kamionë

  Volkswagen T5 TRANSPORTER MAXI

  shitet VW T5 MAXI me matorr 2.5 T(DI) tkuqe disel viti 2008 270mij km liber servisi + 2 qelsa auto

  Ferizaj Dje, 17:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW T5 TRANSPORTER 1.9 TDI
  Kamionë

  VW T5 TRANSPORTER 1.9 TDI

  VW T5 TRANSPORTER MANUAL DISEL 1.9 TDI 270 MIJ KM LIBER SERVISI KLIME DOGANA E PAGUAR KONTAKTI :

  Ferizaj Dje, 17:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Volkswagen CRAFTER
  Kamionë

  Volkswagen CRAFTER

  shitet Volkswagen Crafter 2.5 TDI Viti i prodhimit 2006 Kilometrat 244 mij Km me liber servisi dhe d

  Ferizaj Dje, 17:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz 609
  Kamionë

  Mercedes Benz 609

  Shes Mercedes Benz 609 ne gjendje shum t mir I Qlajmruar pa denim Rimorkion 4.10 Viti i Prodhimit 19

  Podujevë Dje, 16:49
  4.300 €
 • 6 foto
  MAN TGX 18.480 BLS EURO 6
  Kamionë

  MAN TGX 18.480 BLS EURO 6

  Shite Man MAN TGX 18.480 BLS EURO 6. Vit prodhimi 2013. Cmimi 35\'000 euro pa TVSH.

  Durrës Dje, 16:41
  35.000 €
 • 7 foto
  Sprinter 315 Cdi MUNDSI NDRRIMI
  Kamionë

  Sprinter 315 Cdi MUNDSI NDRRIMI

  BAJM NDRRIM EDHE ME VETUR Shitet Sprinteri 315 cdi 2.2 dizell 150 Ps, viti prodhimit 2007 pa 10 dit,

  Ferizaj Dje, 16:36
  10.500 €
 • 1 foto
  SCANIA 460 e sapo doganuar Shitet Ndrrohet
  Kamionë

  SCANIA 460 e sapo doganuar Shitet Ndrrohet

  SCANIA 460 manuel + automatik viti 2001 044 627 777 043 627 777

  Pejë Dje, 16:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shleper MAN 19-362
  Kamionë

  Shleper MAN 19-362

  Shes shleperin Man 19-362 , ne gjendje shum te mire . Te gjitha gomat e reja . Shleperi eshte i gats

  Podujevë Dje, 15:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rimoriko
  Kamionë

  Rimoriko

  Ne gjendje te rregullt e gatshme per pun perfshir edhe ne evrop

  Prishtinë Dje, 15:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Rinorkio Kogel Viti 2003 Posedon edhe bunkerin RKS por e çlajmruar

  Prishtinë Dje, 15:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Mercedes me kran ne gjendje te rregullt i regjistruar ne rks por i qlajmruar

  Prishtinë Dje, 15:46
  9.000 €
 • 0 foto
  Man 19463
  Kamionë

  Man 19463

  shitet ne gjendje te rregullt

  Prishtinë Dje, 15:46
  6.500 €
 • 3 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Ne gjendje te rregullt kam punuar me ta per Evrop ne Itali

  Prishtinë Dje, 15:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes Benz   ACTROS
  Kamionë

  Mercedes Benz ACTROS

  *** Mercedes Actros *** Viti 1998 *** Modeli 1840 *** Ne gjendje te rregullt

  Prishtinë Dje, 15:43
  7.000 €
 • 1 foto
  Rimorko
  Kamionë

  Rimorko

  Viti 2001 Tipi TX 34 TW

  Prishtinë Dje, 15:41
  3.700 €
 • 1 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Prodhusi Rico Viti 2006 Tipi 3AF-35000 RKS por e ç'lajmruar

  Prishtinë Dje, 15:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  scania 420
  Kamionë

  scania 420

  eshte ne gjendje te rregullt e gatshme per pun

  Prishtinë Dje, 15:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  shitet ne gjendje perfekte per me shum info kontakto ne viber

  Prishtinë Dje, 15:40
  6.500 €
 • 6 foto
  Kamion VW
  Kamionë

  Kamion VW

  Ladog Prodhim gjerman dizell 4x4 motorr golfi lug bore para krypore mbrapa gjendje te rregullt info:

  Podujevë Dje, 15:31
  1 €
 • 10 foto
  Atego
  Kamionë

  Atego

  Atego 816 viti 2007 i doganuar gjendje shum e mir per ma shum info;044 13 08 53

  Podujevë Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamion Mercedes kiper
  Kamionë

  Kamion Mercedes kiper

  Mercedes Benz 809 Origjinal fabrikisht kiper sanaku Meiller Kiper viti 1981 vollani servo 250000 kil

  Podujevë Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamion iveco
  Kamionë

  Kamion iveco

  Iveco 75/E15 viti 2001 doganen e paguar goma te reja gjendje e mir 244000 origjinale info:044 13 08

  Podujevë Dje, 15:28
  1 €
 • 9 foto
  Fiat
  Kamionë

  Fiat

  Fiat Dobllo 1.3 Dizell viti 2007 centrall gjama elektronik abs air bag etj i doganuar 044 13 08 53

  Podujevë Dje, 15:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Suzuki Carry 2003 Benzin-Gaz
  Kamionë

  Suzuki Carry 2003 Benzin-Gaz

  Shes Suzuki Carry viti 2003 benzin-gaz ne gjendje shume te mire, 650 kubik me tre pistona. Shume eko

  Elbasan Dje, 15:08
  3.000 €
 • 5 foto
  Sprinter 313 CDI
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI

  Sprinter 313 cdi 2012

  Gjakovë Dje, 15:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes 814
  Kamionë

  Mercedes 814

  Mercedes 814 viti1988 i rigjistruar me hibebin 6.20 o gjat

  Prishtinë Dje, 15:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego 1823
  Kamionë

  Atego 1823

  Atego 18 23 viti 2000 pesha barse 8260kg me goma reja jastak para dhe prapa ne gjedje te mir

  Prishtinë Dje, 15:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Kamionë

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Fushë Kosovë Dje, 14:53
  111 €
 • 2 foto
  Sprinter 208 cdi viti 2004
  Kamionë

  Sprinter 208 cdi viti 2004

  Shitet mercedes sprinter 208 cdi viti 2004 ne gjendje te mir teknike Regjistrimi I pare RKS 08-11-20

  Gjakovë Dje, 14:17
  3.870 €
 • 10 foto
  Nissan cabstar
  Kamionë

  Nissan cabstar

  Shitet Nissan cabstar Ne gjendje Perfekte.Makina i ka te gjitha sherbimet E bera Ne itali Makina i k

  Lushnjë Dje, 14:11
  6.500 €
 • 4 foto
  Mercedes 814
  Kamionë

  Mercedes 814

  Shes kamionin mercedes benz 814 i posa ardhur nga gjermonia ne gjendje perfekte me dogan te paguar

  Mitrovicë Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes benz 817
  Kamionë

  Mercedes benz 817

  Shitet mercedes 817 viti prodhimit 96 i sapo ardhur nga gjermanija me dogan tpaguar ne xhendje extr

  Mitrovicë Dje, 13:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford transit connect
  Kamionë

  Ford transit connect

  Ford 1.8 diesel viti prodhimit 2003 ne gjendje shum te mir me targa te huaja qmimi 1700 euro per kon

  Gjilan Dje, 13:51
  1.700 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001
  Kamionë

  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001

  Mercedes Benz *ATEGO* 8-17 Viti : 2001 Marshi : Manual ( 6+1 R Shpejtesi) Posedon : • Kiper ( Meil

  Prishtinë Dje, 13:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000. Te kalume 140000 km .Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kon

  Klinë Dje, 13:19
  7.200 €
 • 11 foto
  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007
  Kamionë

  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007

  Shitet Karrotrec Okazion Mercedes Sprinter 311 CDI viti 2007 Shume praktik ne qarkullim manovrues

  Tiranë Dje, 13:13
  12.900 €
 • 4 foto
  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec
  Kamionë

  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

  Fiat Ducato Viti 2004 Kambio Manuale Nafte Makin Reklame ose Karrotrec

  Tiranë Dje, 13:06
  8.100 €
 • 4 foto
  Kolic per bartjen e bagerir 5.5 ton
  Kamionë

  Kolic per bartjen e bagerir 5.5 ton

  Kolic per bartjen e bagerit Pesha 5.5 ton Teper erujtne dhe efuqishme per bartje Per mateper tel.

  Rahovec Dje, 12:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Kamionin Mercedes benz 811 KIPER
  Kamionë

  Shes Kamionin Mercedes benz 811 KIPER

  Shes kamionin Mercedes benz 811 kiper origjinal. ne gjendje te mire pune. Ka edhe bllokad Per me s

  Prishtinë Dje, 12:48
  6.500 €
 • 8 foto
  Mercedes 313 cdi automatik pa dogan nga ch
  Kamionë

  Mercedes 313 cdi automatik pa dogan nga ch

  Per ma shum kontaktoni +38344297376 edhe viber +38349262926

  Pejë Dje, 12:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes 211 cdi 94.000 km te garantume nga ch
  Kamionë

  Mercedes 211 cdi 94.000 km te garantume nga ch

  Mercedes sprinter 211 cdi manuel 1 dor i po sa ardhur nga zvicra ka 94000 kilometra re garantume Es

  Pejë Dje, 12:42
  Me Marrveshje