Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Mercedes benz actros 18 51 v8 2008 euro5
  Kamionë

  Mercedes benz actros 18 51 v8 2008 euro5

  Mercedes benz actros 18 51 v8 2008 euro 5 kamjoni esht me krejt opremen

  Prishtinë 26 qershor 16:19
  11.111 €
 • 3 foto
  Schaeff HML30
  Kamionë

  Schaeff HML30

  shitetbageri ne gjendje te mir pune mundet te provohetne qdo koh viti prodhimit 1992 me 4 lug 30 cm

  Prishtinë 26 qershor 15:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Schaeff HML30
  Kamionë

  Schaeff HML30

  shitetbageri ne gjendje te mir pune mundet te provohetne qdo koh viti prodhimit 1992 me 4 lug 30 cm

  Prishtinë 26 qershor 12:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Bageri MF Skip
  Kamionë

  Shitet Bageri MF Skip

  Shitet bageri ne gjende te rregullt per me shum kontakto ne nr 044241103

  Prishtinë 25 qershor 22:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Schaeff HML30 SHITET
  Kamionë

  Schaeff HML30 SHITET

  shitet bageri ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 24 qershor 14:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  skip
  Kamionë

  skip

  shes urgjent skipin fermec 965 viti i prodhimit 1999 4 goma te njejta eshte 4x4 ka teleskop luga

  Prishtinë 24 qershor 13:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MAN 41.440 8X4
  Kamionë

  MAN 41.440 8X4

  MAN TGS 41.440 8X4 , Origjinal Kipper , saneki 20 m3 , km 520.000 (origjinal) , automatik , viti pro

  Prishtinë 24 qershor 12:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO BARTJE 24H KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI
  Kamionë

  AUTO BARTJE 24H KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI

  AUTO BARTJE 24H KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI KROACI ITALI ETJ ETJ 24H 045 482 222 24H 045 444 4

  Prishtinë 24 qershor 01:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO BARTJE 24H KOSOVË-SHQIPËRI-MALI ZI-MAQEDONI
  Kamionë

  AUTO BARTJE 24H KOSOVË-SHQIPËRI-MALI ZI-MAQEDONI

  AUTO BARTJE 24H KOSOVË SHQIPËRI MALI ZI MAQEDONI KROACI ETJ ETJ 24H 045 482 222 24H 045 444 438

  Prishtinë 24 qershor 01:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shlep Mercedez Benz
  Kamionë

  Shlep Mercedez Benz

  Marimang shlep karrotrec karroatrec karotrec Mercedes 817. Me goma te reja dhe ne gjendje te mire te

  Prishtinë 23 qershor 14:37
  1 €
 • 2 foto
  Shitet URGJENT Man TGA XXL
  Kamionë

  Shitet URGJENT Man TGA XXL

  Shitet URGJENT Man TGA XXL 460 Automatik ne gjendje te mire pune viti i prodhimit 2003 po ashtu dhe

  Prishtinë 23 qershor 14:17
  10.000 €
 • 3 foto
  Setra Autobus 319
  Kamionë

  Setra Autobus 319

  Shitet busi setra 319ul 70 ulse viti 1997 Gjendje shum të mir për më hollsisht mun te kontaktoni ne

  Prishtinë 23 qershor 13:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  sprinter 308 1998 ne gjendje shum te mir
  Kamionë

  sprinter 308 1998 ne gjendje shum te mir

  shitet sprinteri

  Prishtinë 22 qershor 10:36
  3.600 €
 • 6 foto
  Cistern per Cement Feldbinder EUT 35
  Kamionë

  Cistern per Cement Feldbinder EUT 35

  E sapo importuar nga CH e doganuar Shitet me faktur (tvsh) me goma te reja Pesha 4600kg Viti 1999 Ci

  Prishtinë 22 qershor 09:15
  21.000 €
 • 3 foto
  Scania 400 kiper me rks
  Kamionë

  Scania 400 kiper me rks

  Scania 400 kiper me rexhistrim shum ne xhendje te mir rotajder funsionsl kiper shum e rujtne vo 99 t

  Prishtinë 22 qershor 07:23
  80 €
 • 9 foto
  Lt 35 TDI 2.8 i posa ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Lt 35 TDI 2.8 i posa ardhur nga Zvicrra

  lt 35 tdi 2.8 i posa ardhun nga zvicrra ne gjendje shum te mir xhamat me rrym centrall guma te reja

  Prishtinë 21 qershor 18:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Shitet rimorkio per kontenjera 20 , 30 , 40

  Prishtinë 21 qershor 14:23
  5.800 €
 • 5 foto
  skipi ne shitje
  Kamionë

  skipi ne shitje

  shes skipin fermec 965 viti 1999 ka teleslkop luga e par i qilet ka tri lug 30 50 dhe 80 cm punon m

  Prishtinë 21 qershor 12:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Export-import
  Kamionë

  Export-import

  Bëjem export import kosov -maqedoni-shqipëri-montenegro-srb etj

  Prishtinë 19 qershor 03:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter
  Kamionë

  Sprinter

  Shitet sprinteri 413 CDI ne gjendje super t mir viti 2004 goma t reja sanak alumini pa asnje vrejtje

  Prishtinë 18 qershor 21:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sprinter 412D
  Kamionë

  Sprinter 412D

  Shitet sprinteri 412D ne gjendje te mir me hibobin ni vit regjistrim

  Prishtinë 18 qershor 21:41
  5.400 €
 • 5 foto
  Aktrosi ne shitje
  Kamionë

  Aktrosi ne shitje

  Mercedes-Benz Aktros 1843 ne gjendje te mir gomat e mira

  Prishtinë 18 qershor 09:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blehet
  Kamionë

  Blehet

  Aktrosi ne gjendje te mir gomat e mira

  Prishtinë 17 qershor 15:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes MAN
  Kamionë

  Shes MAN

  2000 me klim. abes 8 shpejtsi Goma te reja 100% ne gjendje perfekte te interesuarit mund te lajmron

  Prishtinë 17 qershor 14:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  IVECO TRAKKER 4 AKS
  Kamionë

  IVECO TRAKKER 4 AKS

  IVECO TRAKKER 4 AKS. VITI PRODHIMIT 2008. 218.000KM. CMIMI 35.000EURO NE DURRES.GJENDJE PERFEKTE,

  Prishtinë 17 qershor 13:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamion frigorifer tipi Man 18-320 viti 2008
  Kamionë

  Kamion frigorifer tipi Man 18-320 viti 2008

  Kamion frigorifer man tip 19-320 viti 2008 Importuar nga xhermania i doganur Tif frigo deri mminus

  Prishtinë 15 qershor 16:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bager Lippher 934 HDS viri 2000
  Kamionë

  Bager Lippher 934 HDS viri 2000

  Lipher 934 viti 1999 i sapo importuar nga xhermania ne xhendje teknike ne rregull or pune 14000 Tel

  Prishtinë 15 qershor 15:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet 2006 Citroen Jumper
  Kamionë

  Shitet 2006 Citroen Jumper

  Shitet Citroen Jumper cc2.0 diesel viti 2005 ngjyra e bardh 4 dyer a/c klim goma te dimrit 244L

  Prishtinë 15 qershor 13:53
  2.900 €
 • 4 foto
  Shes pezho boxer disell rks qmimi lir
  Kamionë

  Shes pezho boxer disell rks qmimi lir

  Shes pezho boxer 2.5 disell me 7 ulse sanakun shume te mire gomat e mira viti prodhimit 95 qmimi 170

  Prishtinë 14 qershor 12:08
  1.700 €
 • 0 foto
  Transport
  Kamionë

  Transport

  transport ne ter kosoven

  Prishtinë 13 qershor 21:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIEBHERR 924
  Kamionë

  LIEBHERR 924

  LIEBHERR 924. VITI PRODHIMIT 2005. 10.000 ORE PUNE. NE GJENDJE PERFEKTE. PER ME SHUM INFO 0039327786

  Prishtinë 13 qershor 13:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej bager cat
  Kamionë

  Blej bager cat

  Blej bager cat me goma m312 ose m315 viber +37744220354

  Prishtinë 13 qershor 00:41
  18.000 €
 • 6 foto
  CAT Caterpilar 301.8
  Kamionë

  CAT Caterpilar 301.8

  Shitet minibageri CAT 301.8. Të dhënat: Cat 301.8 Viti: 2002 2 Ton Posedon: 3 lugë të ndryshme. Orë

  Prishtinë 12 qershor 21:20
  9.999 €
 • 3 foto
  SCANIA R 480
  Kamionë

  SCANIA R 480

  SCANIA R 480 VITI 2007 EUR-4 6-GOMA TE REJA VETEM 1- MUAJ TE PERDORURA TE GJITHA SHERBIMET E BERA

  Prishtinë 11 qershor 16:48
  17.000 €
 • 2 foto
  fshisa
  Kamionë

  fshisa

  Shitet fshisa HILIT me Qekiq ne gjendje te mir monofaz 049133433

  Prishtinë 11 qershor 10:45
  1 €
 • 1 foto
  Maqin
  Kamionë

  Maqin

  Shitet Maqina per prerjen e Kockav-Tullave shum ne gjendje te shkelqyeshme info 049133433

  Prishtinë 11 qershor 10:45
  1 €
 • 1 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet prokolica

  Prishtinë 10 qershor 16:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Lt 28 TDI
  Kamionë

  Lt 28 TDI

  Lt 28 Motorri 2.5 tdi i posa ardhun viti i prodhimit 2002 me klim ne gjendje shum te mir me liber me

  Prishtinë 10 qershor 12:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Minibager tipi yannmar viti 2000
  Kamionë

  Minibager tipi yannmar viti 2000

  Minibager yannmar 3.7 kg viti 2000 Importuar nga xhermania. 044144896

  Prishtinë 9 qershor 14:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion Man 18-364 viti 2000
  Kamionë

  Kamion Man 18-364 viti 2000

  Kamion Man tipi 18-364 viti 2000 doganur Importuar nga xhermania Kamioni per mirmbajtje dimrore K

  Prishtinë 9 qershor 14:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion iveco viti 2004
  Kamionë

  Kamion iveco viti 2004

  Kamion iveco viti 2004 wecsel sistem Me cistern ujit me presion Volumi 8000 litra Si dhe per mirmb

  Prishtinë 9 qershor 14:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion mercedes benz tip 18-29 viti 2009
  Kamionë

  Kamion mercedes benz tip 18-29 viti 2009

  Kamion per pastrimin e rrugve me fshisa ne 2 ant si dhe fshis perpara importuar nga xhermania dogan

  Prishtinë 9 qershor 14:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  T5 1.9 TDI viti i prodhimit 2004
  Kamionë

  T5 1.9 TDI viti i prodhimit 2004

  kamioneta eshte ne gjendje perfekte i ardhun nga zvicrra me klim

  Prishtinë 9 qershor 13:46
  3.800 €
 • 3 foto
  Punojm me Bagera - Kamiona
  Kamionë

  Punojm me Bagera - Kamiona

  Punojm te gjitha punet me bagera. Kem 2 bagera per pun te medha dhe te vogla. Hapim vende te ndrysh

  Prishtinë 9 qershor 13:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGA 41 480 VITI 2007
  Kamionë

  MAN TGA 41 480 VITI 2007

  MAN TGA 41 480 , 4 AKSE , VITI 2007 , KM 422.000 , MARRSHET MANUALE , VTESHKARKUES \"ANDREOLI\" ,

  Prishtinë 8 qershor 14:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes benz 814
  Kamionë

  Mercedes benz 814

  Mercedes benz 814 me dogan te paguar viti 1992 kamijon osht i shkurt origjinal per kiper dhe ka kolp

  Prishtinë 8 qershor 12:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamion iveko magerus kiper

  Prishtinë 8 qershor 11:30
  3.700 €
 • 5 foto
  Mercedes 809D
  Kamionë

  Mercedes 809D

  shitet mercedes 809 dizell n gjendje shum te mir teknike serviset e kryera me hepebin rks i qlajmrua

  Prishtinë 8 qershor 11:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveko
  Kamionë

  Iveko

  Shitet qmini sipas marveshjes +38345952235 viber

  Prishtinë 7 qershor 21:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Actros kiper
  Kamionë

  Actros kiper

  Shitet Actros ne gjendje te mire pune me tabela te Austris

  Prishtinë 7 qershor 13:18
  Me Marrveshje