Kamionë
Krujë

Kamionë në shitje në Krujë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Mercedes Benz 14-13
  Kamionë

  Mercedes Benz 14-13

  Shitet Mercedes Benz 14-13 8 ton Ne gjendje perfekte Letrat e paguara deri ne fund te vitit Kamio

  Krujë 13 tetor 17:01
  8.000.000 Lek
 • 5 foto
  IVECO EUROCARGO
  Kamionë

  IVECO EUROCARGO

  SHES OSE NDROJ IVECO EUROCARGO 2007 DOPJO GABIN ME KREVAT 7.5 TON E SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME D

  Krujë 7 korrik 13:05
  9.500 €
 • 3 foto
  Shitet scania
  Kamionë

  Shitet scania

  Shitet scania 3akse me letra te prera deri ne dhjetor2019,me 10 goma te reja,ne gjendje shume te mir

  Krujë 4 korrik 13:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  310
  Kamionë

  310

  Shitet fugon 310 me dokumenta te rregulla deri me dat 10 .05.2020. Ne gjendje shum te mir motorrike

  Krujë 14 qershor 15:01
  3.200 €
 • 1 foto
  Kamion Renault
  Kamionë

  Kamion Renault

  Kamion Renault Tek akse viti2004 km 45000 ne gjendje te perkryer per me shum informacione na kontakt

  Krujë 12 qershor 13:44
  19.000 €
 • 5 foto
  Mercedez benc sprinter 411
  Kamionë

  Mercedez benc sprinter 411

  E sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir dopje gom vetshkarkuse

  Krujë 27 maj 18:09
  8.700 €
 • 4 foto
  Shitet Sprinter 311 kamioncine
  Kamionë

  Shitet Sprinter 311 kamioncine

  Shitet sprinter ne gjendje shume te mire me dogane e gatshme per cdo kontroll nga ana juaj .

  Krujë 19 maj 19:34
  9.000 €
 • 1 foto
  kamjoncin
  Kamionë

  kamjoncin

  shes ose e nderroj kamjoncin ford viti 98 vetshkarkuse me letra te prera. cmimi i diskutueshem

  Krujë 10 maj 21:40
  3.700 €
 • 1 foto
  Ne gjendje
  Kamionë

  Ne gjendje

  Kerkoj piston rrotullus te fiat hitachit fb 100

  Krujë 6 maj 15:53
  100 €
 • 0 foto
  Kamioncine IVECO
  Kamionë

  Kamioncine IVECO

  Kamioncine iveco,ne gjendje shum te mire viti 1999, 2.8 Turbo,me letra te paguara 1 vit

  Krujë 3 maj 15:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motokarro
  Kamionë

  Motokarro

  Me dokumenta te reegullta.i gatshem per cdo lloj prove

  Krujë 27 prill 16:03
  2 Lek
 • 2 foto
  Ne gjendje te mire
  Kamionë

  Ne gjendje te mire

  Shitet kova e pare per fiat hitachi fb 100 viti 2000

  Krujë 19 prill 20:45
  1.300 €
 • 2 foto
  Kamioncine
  Kamionë

  Kamioncine

  kerkoj kamjoncin dopjo gabin benc te jet dopjo gom per ndrrim kam kamjoncin ford tek gabin vete shk

  Krujë 19 prill 20:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Mercedes Benc 3544
  Kamionë

  Shes Mercedes Benc 3544

  shes Mercedes benc 3544 ne gjendje pune me dokomenta te prera

  Krujë 13 prill 17:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazionn
  Kamionë

  Okazionn

  shitetttt....letrat te sapo bera me taksa dhe siguracion..

  Krujë 12 prill 12:49
  1.800 €
 • 2 foto
  Mercedes 1622
  Kamionë

  Mercedes 1622

  Shitet kamjoni mercedes benc 1622 pa turbo 6 pistonc..... vet shkarkus tek diferenjal ne gjendje te

  Krujë 4 prill 07:48
  5.500 €
 • 9 foto
  !!!okazion!!!
  Kamionë

  !!!okazion!!!

  Mercedes Benz 16-17 gjendje perfekte sherbime Te bera dokumeta Te prera Goma Te reja me pak fjal per

  Krujë 4 prill 00:43
  7.000 €
 • 3 foto
  kamioncine iveco daily
  Kamionë

  kamioncine iveco daily

  shitet kamioncine iveco i vitit 1992 ngjyre e bardh dopio gome dopio gabine dokumenta te rregullta d

  Krujë 3 prill 20:36
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Boro
  Kamionë

  Boro

  Karroce karotrec viti 2018 e pa perdorur me dogante paguar siguracion per nje vit

  Krujë 3 prill 14:16
  1 Lek
 • 3 foto
  Rimorkio karotrec
  Kamionë

  Rimorkio karotrec

  Rimorkio karotrec e vitit 2018 me sistem frenimi me sinialistik led dopio aksi e markes boro me dok

  Krujë 3 prill 12:48
  1 Lek
 • 3 foto
  \"\"\"\"Okazion\"\"\"\"
  Kamionë

  \"\"\"\"Okazion\"\"\"\"

  Mercedes-Benz 16-17 super makin gjendje perfekte me sherbime Te bera ne koh Goma Te reja dokumentaci

  Krujë 3 prill 12:10
  7.000 €
 • 11 foto
  Atego 818
  Kamionë

  Atego 818

  Kamioni esht ne gjendje te shkelqyer.Ka 19500km.Kamioni i ka 6 gomat e reja ka dhe krevat.Esht i gat

  Krujë 3 prill 08:08
  14.000 €
 • 6 foto
  Mercedes benz410
  Kamionë

  Mercedes benz410

  Shitet Mercedes Benz 410 Viti 1995 3.5 ton pra hyn ne qytet. makina eshte ne gjendje te shkelqyer me

  Krujë 2 prill 11:37
  7.500 €
 • 9 foto
  SHITET mercedes 410.
  Kamionë

  SHITET mercedes 410.

  shitet kamioncina e viti 1995.letrat e prera per nje vit.makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekani

  Krujë 2 prill 11:05
  7.000 €
 • 1 foto
  Karrotretes rimorkio
  Kamionë

  Karrotretes rimorkio

  Shitet karrotretes rimorkio ne gjendje shume te mire me goma te reja

  Krujë 2 prill 11:02
  15 Lek
 • 4 foto
  Shitet makina e sapoardhur nga Zvicra
  Kamionë

  Shitet makina e sapoardhur nga Zvicra

  Makina eshte ne gjendje shum te mir. Viti i prodhimit eshtr 2008. Motor 3000. Modeli 35. 18. Diesel.

  Krujë 2 prill 07:13
  5.700 €
 • 9 foto
  Ne gjendje shum te mire
  Kamionë

  Ne gjendje shum te mire

  Shitet fiat hitachi fb 100 viti 2000 me dogane 3 kova 80-40-30 plus piruj

  Krujë 1 prill 23:20
  18.000 €
 • 4 foto
  Fadrome jcb
  Kamionë

  Fadrome jcb

  Fadrome jcb Vit prodhimi fundi i 2007 E sapoardhur nga italia

  Krujë 1 prill 22:20
  37.000 €
 • 0 foto
  Karroc karrotrec
  Kamionë

  Karroc karrotrec

  Jepet me qera me dokumenta per brenda vendit dhe per ne europ pesha max 2700 kg

  Krujë 1 prill 19:30
  3.400 €
 • 5 foto
  OPEL MOVANO 2.2 DTI
  Kamionë

  OPEL MOVANO 2.2 DTI

  Shitet opel movano viti 2001 2.2 dti,vaj filtra dhe sherbime te kryera,makina eshte ne gjendje te mi

  Krujë 1 prill 16:21
  2.500 €
 • 2 foto
  Iveco Daily 2006
  Kamionë

  Iveco Daily 2006

  Shitet Iveco Daily viti 2006 , 3.5 Ton Ne gjendje te mire motorrike me letra te paguara. Te interes

  Krujë 1 prill 16:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion man 3-aks
  Kamionë

  Kamion man 3-aks

  Kamion 3-aks me kazan italian shkarkon ne 3-anet me 70/% goma dopio shasi vit prodhimi 1994

  Krujë 11 gusht 09:29
  28.000 Lek