Kamionë
Devoll

Kamionë në shitje në Devoll

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  AUTOBUZ
  Kamionë

  AUTOBUZ

  Shes autobuzin mercede-benz 0303 Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, me te

  Devoll 16 maj 17:25
  7.500 €
 • 6 foto
  Shitet fadroma cat viti 2007 okazjon
  Kamionë

  Shitet fadroma cat viti 2007 okazjon

  Cat 428f viti 2007 me apje kove dhe zgjatje bige me linje cekicimjeti eshte ne gjedje super te mire

  Devoll 3 prill 07:15
  33.000 €
 • 0 foto
  Mercedes benz MB100
  Kamionë

  Mercedes benz MB100

  Furgon ne gjendje perfekte, si i ri, vetem 120 mije km Shitet per mosperdorim , i ardhur nga italia

  Devoll 2 prill 02:11
  2.500 €
 • 2 foto
  Rimork makine 2 m e gjate
  Kamionë

  Rimork makine 2 m e gjate

  shitet rimork 2 m e gjate e re arsye mosperdorimi tl 0692277896 me 300000 lek i dikutushem 06922778

  Devoll 1 prill 15:50
  Me Marrveshje